Kiskőrössy Halászcsárda Szeged

Nyugdíjas kedvezményes ár félpanzióval
Colosseum Wellness Hotel Mórahalom

Kiskőrössy Halászcsárda Szeged vélemények

Szörnyű 2018. november 6., csoporttal járt itt
A pincér nem tudott mit kezdeni egy olyan csoporttal, akik előtte 3 nappal megrendelte az ebédet.
1 órára rendeltünk asztalt, de a leveseket 2 óra 20 perckor kezdték kihordani.Kisadag nagy adag felcserélve.Elégedetlenül távoztunk.
Az ételek finomak voltak, csak a kiszolgálás lett volna más!
Szörnyű 2018. május 8.a párjával járt itt
nagyon drága, bár tényleg nagyon finom az étel, mégsem kárpótolt. hatalmas tömeg,,,,egymás szájába lehet látni, még az sem kárpótolja az embert, hogy finom az étel
zsúfolt, hangos az étterem, nem lehet beszélgetni sem. nagyon közel vannak az asztalok egymáshoz.
a személyzet kedves, ...
Szörnyű 2018. január 8.barátokkal járt itt
január 6-án itt ebédeltünk barátainkkal. 4-en voltunk 2 adag halászlét kértünk, ami
nagyon bőséges volt és ízletes
3-an kértünk második fogást egy sör 3dl bor
és egy tonic a számla 31850Ft. 33000-ből kértünk vissza
19ezret szécsényi kártyával a maradékot kp- val rendeztük
6000Ft kaptunk vissza
Kicsit soknak tartottuk az összeget és tételesen
megnéztük a kiszámlázott összeget.
Szörnyű 2015. augusztus 16.a párjával járt itt
Egy napos kirándulásra mentünk Szegedre. Ha már szeged legyen Tisza parti halászcsárda. A nagy meleg ellenére tömegközlekedéssel és gyalog elmentünk a csárdába. A neten nagyon hangulatos képeket találtunk róla, ezért is vállaltuk be az utat. Találtunk egy "üres" asztalt, azaz még az előző vendégek maradványai az asztalon voltak.
Gyenge 2017. szeptember 11.a párjával járt itt
Korábban többször jártam már itt, bár a legutóbbi látogatás óta 3 év eltelt már. Sajnos a színvonal minden tekintetben meredeken esett a legutóbbi látogatásom óta. Nem készséges pincér, halászléfoltos terítő, koszos zsebkendő az asztal alatt. Az étel minőségével fel lehetett volna dobni, de sajnos az sem ütötte meg a minimálisan elvárható szintet, kivéve a halászlevet.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 13 városban járt márNépszerű író - 20 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
Gyenge 2016. január 2.gyerekekkel járt itt
Körülbelül 10 éve voltunk utoljára Szegeden, akkor is itt ettünk, idén jó emlékekkel mentünk be újra, hogy együnk egy finomat. Már a megérkezésünkkor kisebb probléma akadt, ugyanis hatan voltunk, így az egyetlen hatszemélyes asztalnál ülő szakács kelletlenül átengedte nekünk a helyét, ahol éppen evett.
Gyenge 2015. július 20.barátokkal járt itt
A tapasztaltak alapján egyáltalán nem szolgáltak rá az előkelő 2. helyre. A felszolgálók unottak, közönyösek voltak, többszöri jelzésre, hívásra sem reagáltak. Az étel mennyisége nagyon is hagy kívánni valót maga után, de a minősége sem valami elragadó volt. Az abrosz nélküli üveg asztalokat sokkal igényesebben kellene tisztán tartani.
Átlagos 2021. augusztus 30., csoporttal járt itt
Csoporttal, időpontra érkeztünk, az ételek, italok is előre meg voltak rendelve. Ennek ellenére az italkiszolgásás (nagyrészt sör) kissé lassan ment, később az ételeknél ez már gördólékenyen ment. Az is lehet, hogy csak mi voltunk türelmetlenek, mert az építkezések miatt nem lehetett busszal megközelíteni az éttermet, így gyalaogolni kellett a hőségben, amíg odaértünk.
Kiskőrössy Halászcsárda Szeged - EgyébKiskőrössy Halászcsárda Szeged - EgyébKiskőrössy Halászcsárda Szeged - Egyéb
Átlagos 2020. augusztus 19.családjával járt itt
Péntek este 12 főre foglaltunk asztalt. Teljes telt ház volt. Az étlapra, az italokra nem, de a vacsorára bizony sokat kellett várnunk. A család véleménye megoszlott. A halászlé, és a halas ételek nagyon finomak voltak. Én alig tudtam a hús szeletet vágni,olyan rágós volt. Alapjában a csárda, tetszett.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 25 városban járt márFelfedező - 10 helyen első értékelőNépszerű író - 163 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 415 feltöltött kép
Átlagos 2016. május 5., kollégákkal járt itt
Szeged, Tisza part, halászlé. . . Jól indult, de nyárfák tönkretettek mindent. Folyamatosan hozta róluk a szél a "vattát", hatalmas mocskot csinálva. Halomban állt a nyárfaszármazék a földön, az asztalokon és a székeken. Hogy jutott-e a tányérokba és a poharakba is? Miért pont oda ne jutott volna? !