Öreg Kőrössy Halászcsárda Szeged

Colosseum Wellness Hotel Mórahalom

Öreg Kőrössy Halászcsárda Szeged vélemények

Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 21 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Átlagos 2017. április 21.gyerekekkel járt itt
Idén januárban jártunk az Öreg Kőrössy Halászcsárdában. A belső teremben kaptunk asztalt, ahol sötét és hideg volt. A fűtésről egy kormos öreg kemencének kellett volna gondoskodnia. Világítás elméletben lett volna több is, de csak a mi kedvünkért nem kapcsolták fel. . . A halászlé mennyisége, valami bébi adag, ízre finom.
Átlagos 2016. április 5.családjával járt itt
Kedves helyünk az Öreg Kőrössy -évente minimum egy (ünnepi) alkalommal 6-8-an meglátogatjuk. Márc. 27-én (húsvétvasárnap - talán ezért a némi csalódás? ) ebédelni voltunk. 1. Vegyes filézett halászlé nagyon rendben (bár a mellé felszolgált kenyér a korábbi tapasztalatokhoz képest határozott visszaesés, kb.
Átlagos 2015. május 23.a párjával járt itt
Május 22. -én 11. 45-kor tértünk be ebédelni. Rajtunk kívül még 4 ember volt a helységben. A környezet családias, ám a hangulatát erősen lerontja a rozsdás, 60-as éveket idéző radiátor. Mint egy lerobbant KISZ táborban. . . A pincér kedves, ajánlja a vegyes halászlét, valamint hozzá a belsőséget. Kérjük.
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 368 városban járt márFelfedező - 2467 helyen első értékelőNépszerű író - 1399 hasznos szavazat12 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 25988 feltöltött kép
2021. június 21.a párjával járt itt
Az Öreg Kőrössyben, ahol 1995 és 2011 között több ízben is megfordultam, rég nem jártam, lassan eljött annak is az ideje, hogy újra meglátogassam. Megállt az idő, mondanám, de inkább mintha kicsit visszaléptünk volna. Lehet, hogy apróságnak tűnik, de hogy egy megsárgult petrezselymet tegyenek a vendég tányérjára, ez szerintem nonszensz.
Öreg Kőrössy Halászcsárda Szeged - Külső képÖreg Kőrössy Halászcsárda Szeged - Külső képÖreg Kőrössy Halászcsárda Szeged - BelsőÖreg Kőrössy Halászcsárda Szeged - BelsőÖreg Kőrössy Halászcsárda Szeged - Étel/italÖreg Kőrössy Halászcsárda Szeged - Étel/italÖreg Kőrössy Halászcsárda Szeged - Étel/italÖreg Kőrössy Halászcsárda Szeged - Étel/italÖreg Kőrössy Halászcsárda Szeged - Étel/italÖreg Kőrössy Halászcsárda Szeged - Étel/italÖreg Kőrössy Halászcsárda Szeged - Étel/italÖreg Kőrössy Halászcsárda Szeged - Külső képÖreg Kőrössy Halászcsárda Szeged - Étel/italÖreg Kőrössy Halászcsárda Szeged - Étel/italÖreg Kőrössy Halászcsárda Szeged - Belső
2019. október 24., csoporttal járt itt
Egy nagyobb csapattal, kilencen tértünk be, egy kedd esti napon a csodálatos Tisza-parti étterembe. Gyönyörű a környezet, és az interiőr is jól eltalált. A kiszolgálás gyors és udvarias. Az ételek megbízhatóak,de semmi extra nincsen bennük. Én halászlevet kértem ,amit ettem már jobbat is,de korrekt volt.
2018. február 23.a párjával járt itt
Hétköznap délután, késői ebédre tértünk be. A hely gyakorlatilag üres volt, mégis hangulatos, köszönhetően a kellemes halk jazznek és a rusztikus berendezésnek. A kiszolgálás kifogástalan, a vegyes halászlé szegedi ízlésünknek megfelelő ízvilágú és sűrűségű bőséges adag.
2017. május 7.családjával járt itt
Nagyon jó benyomásunk volt a helyről. A teraszon ültünk le, mert szeretünk a szabadban. A Tisza partján nem is érdemes jó időben zárt térben lenni. Kimondottan kellemes környezetben, kedves kiszolgálás mellett fogyaszthattunk el az ételt. Ballagás is volt az étteremben, mindezek ellenére szerintem jó ütemben érkeztek a rendelt étkek és italok.
2017. március 25.a párjával járt itt
Párszor már jártunk itt, és bár első ránézésre kiesik a turista főcsapásból azért mégis érezhető a vonzás. Az ételek korrektek, a pincérek sem rosszak, bár mindig van egy 5 perces reakcióidő még akkor is ha alig vannak. Ez gondolom valami szakmai fogás lehet. . . Az árak nem a legolcsóbbak, de ez itt gondolom nem is cél.
2014. október 18.családjával járt itt
Hangulatos tiszaparti halaszcsarda. Figyelmes felszolgalas atlagos berendezes. A halaszle elott kimondottan jol esett a sult keszeg10/10 a halaszle harcsafilevel es a vegyes haltal is nagyon izletes volt. Jo otlett a borajanlat az etelekhez. Erdemes visszaterni. A tiszapart termeszetesen jot tett a hangulatnak.
2014. április 22.családjával járt itt
Érdekes, hogy két konkurens vendéglő egymás mellett hasonló nevet választ. Sokáig azt hittem, hogy egy cég vagy minimum rokoni szálak kötik össze a tulajdonosokat. A Kiskőrössy és az Öreg Kőrössy fogalom Szegeden, mindkét helyen a kilencvenes években jártam először. A két hely közül egyértelműen az Öreg Kőrössy a színvonalasabb, minden szempontból.