Pátria Kávéház & Étterem Székesfehérvár
8000 Székesfehérvár, Városház tér 1.

Pátria Kávéház & Étterem Székesfehérvár a térképen

Pátria Kávéház & Étterem Székesfehérvár vélemények

Cegléd
Gyöngyös

2019. júniusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. október 6.
Évek óta megbízhatóan működő kávézó a belváros szívében, az Országalmánál. A Romkert és a sétálóutca is a közvetlen közelben található. Szép nagy teraszuk van, de a benti rész is tágas, több teremből áll, különtermük is van. A személyzet régi vágású, udvarias, figyelmes. Nemcsak kávézó, de étterem is, de reggel, amikor itt jártam, a konyha még nem üzemelt.

2018. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. május 22.
Székesfehérvár felfedezése alatt jártunk a kávéházban. A szálláshelyünk biztosított részünkre olyan programot -játékot, hogy ismerjük fel a várost. Kaptunk egy kérdőívet, ami alapján eljutottunk a híres nevezetességekhez, múzeumokhoz, szobrokhoz és egyébb történelmi épületekhez, ahogy ebbe a kávézóba is. Ajándékként kávét kaptunk ha felmutattuk a hotelból az igazolt kérdőívet.

2017. szeptemberben, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 28.
Igaz eddig csak egyszer jártam itt, viszont akkor nagyon pozitív élménnyel gazdagodtam. Egy kedves ismerősöm hívott meg ebédelni, már maga a vendég fogadás is pazar volt. Egy kedves fiatal pincér vezetett oda egy asztalhoz minket, megkérdezte azt is, hogy megfelelő lesz-e a hely. Kihúzta nekem a széket, ahogy elvárná az ember egy ilyen helyen.

2018. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. július 12.
Néhány hete ártunk itt, és ebédelni tértünk be ebbe az étterembe. Amint betértünk udvariasan üdvözöltek bennünket. A személyzet udvarias a kiszolgálás gyors az ételek amiket fogyasztottunk rendkívül finom és ízletes volt.
Mindenkinek ajánlom aki Székesfehérváron jár, hogy ezt az éttermet ne hagyja ki.
2018. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. február 5. - 1 látogató hasznosnak vélte
2018. február 4-én egy napos kiránduláson jártunk Székesfehérváron. Pihenés képen betértünk a kávézóba, ahol pillanatok alatt két, udvarias fiatal üdvözölt bennünket. A pincér a kávé mellé kedvesen ajánlott süteményeket, italt. A kiszolgálás korrekt, udvarias, gyors. A sütemény, a kávé kiváló és ez nem csak a minőségre vonatkozik.
Balatonfüred
Veszprém
Zirc

2016. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. szeptember 29.
Az "Édes napok" rendezvénysorozatot látogattuk meg Székesfehéváron és szinte adta magát, hogy betérjünk ide. Nagyon jó helyen van és azt hiszem meg is hálálják ezt az adottságot. Kedves kiszolgálásban volt részünk annak ellenére, hogy szinte futólépésben kellett a felszolgálóknak közlekedniük - mi is alig kaptunk asztalt.

2016. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 21.
A nyaralásunk alkalmával volt szerencsénk betérni egy rövid időre erre a helyre. A kávéház csodálatos helyen helyezkedik el, az országalmával szemben, a sétáló utcában található. A belsőtér modern, a felszolgálók kedvesek. Kávét, és bécsi krémest fogyasztottunk el a párommal. Mindkettő nagyon finom volt, elégedetten folytattuk utunkat a sétáló utcában tovább.

2015. szeptemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2015. szeptember 20.
Maga a hely ahol található,:Gyönyörű! -A belső esztétikus, ízléses! Viszont az étel minősége, hagy maga után, nem kis kivánni valót! Ha én ilyen egyszerű ételt ilyen minőségben adnám ki a kezemből,megnézhetném a munkahelyem hol volt! 1,A burgonya saláta egy felismerhetetlen mancs valami volt!

2014. szeptemberben, csoporttal járt itt
Értékelt: 2014. november 6. - 1 látogató hasznosnak vélte
Gyönyörű helyen, a felújított belvárosban, az országalmával szemben van az étterem. Modern, nagyon szép belső kialakítású. Naponta járok előtte, és megiszom egy kávét. Udvarias, figyelmes a kiszolgálás. 50 évvel ezelőtt érettségiztünk az ezer éves nagy multu városban. Az élet szétszórt bennünket a szélrózsa minden irányában, még Németországból is érkezett osztálytársunk.

Mobilról küldte. | 2014. szeptemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2014. október 17.
Nagyon finom ételek, szépen tálalva. Az ár-érték arány jó :-) a pincérek kedvesek, segítőkészek.

Legnépszerűbb csomagok Székesfehérváron és környékén
Napi árak, reggelivel, WIFI-vel
2020.02.20. - 2020.12.31.
Hotel Wellamarin
Zamárdi
3 nap/2 éjszaka 28.000 - 38.125,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, programokkal, játszóházzal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.07.12. - 2020.08.22.
Hotel Laroba
Alsóörs
3 nap/2 éjszaka 10.800 - 25.925,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és egészségsziget használattal, parkolással, internettel
2018.10.12. - 2021.01.02.
Hotel Marina-Port
Balatonkenese
5 nap/4 éjszaka 12.240 - 29.261,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, gyerekmedence és játszóház használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.05.30. - 2020.12.23.
My Lake Hotel
Zamárdi
5 nap/4 éjszaka 34.900,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.07.08. - 2020.07.12.
Hotel Carpe Diem
3 nap/2 éjszaka 10.080 - 17.280,- Ft/fő/éj között: reggelivel, üdvözlőitallal, játszótérrel
2020.05.01. - 2020.09.26.
Aquilo Hotel Panoráma Tihany
Tihany
2 nap/1 éjszaka 16.450,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, saját strand használattal, kerékpárhasználattal egy napra, parkolással, internet elérhetőséggel
2020.06.01. - 2020.09.04.
Kincsem Wellness Hotel
Kisbér
3 nap/2 éjszaka 9.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitnesz gépek használatával, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.01.02. - 2020.06.30.
Villapark Várgesztes
Várgesztes
Napi árak, parkolással, WIFI-vel
2020.02.20. - 2021.01.01.
Prémium Hotel Panoráma
3 nap/2 éjszaka 14.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, kerékpárhasználattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.03.15. - 2020.04.29.
Fogadó az Öreg Préshez Hotel
Mór
3 nap/2 éjszaka 13.250,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, választható programmal, fürdőbelépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.03.09. - 2020.06.03.

Szállodák Székesfehérvár környékén
Holiday Hotel Csopak Székesfehérvár
Hotel Yacht Wellness & Business Székesfehérvár
Senior ajánlat (min. 5 éj)
Balatoni évindító (min. 2 éj)
Kedvezményes ár félpanzióval (2 éjtől)

Pátria Kávéház & Étterem SzékesfehérvárX