Pátria Kávéház & Étterem Székesfehérvár
8000 Székesfehérvár, Városház tér 1.

Pátria Kávéház & Étterem Székesfehérvár a térképen

Szállások Székesfehérvár városában
Wellness csomagok Székesfehérvár városában

Pátria Kávéház & Étterem Székesfehérvár vélemények

2018. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. május 22.
Székesfehérvár felfedezése alatt jártunk a kávéházban. A szálláshelyünk biztosított részünkre olyan programot -játékot, hogy ismerjük fel a várost. Kaptunk egy kérdőívet, ami alapján eljutottunk a híres nevezetességekhez, múzeumokhoz, szobrokhoz és egyébb történelmi épületekhez, ahogy ebbe a kávézóba is. Ajándékként kávét kaptunk ha felmutattuk a hotelból az igazolt kérdőívet.

2017. szeptemberben, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 28.
Igaz eddig csak egyszer jártam itt, viszont akkor nagyon pozitív élménnyel gazdagodtam. Egy kedves ismerősöm hívott meg ebédelni, már maga a vendég fogadás is pazar volt. Egy kedves fiatal pincér vezetett oda egy asztalhoz minket, megkérdezte azt is, hogy megfelelő lesz-e a hely. Kihúzta nekem a széket, ahogy elvárná az ember egy ilyen helyen.

2018. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. július 12.
Néhány hete ártunk itt, és ebédelni tértünk be ebbe az étterembe. Amint betértünk udvariasan üdvözöltek bennünket. A személyzet udvarias a kiszolgálás gyors az ételek amiket fogyasztottunk rendkívül finom és ízletes volt.
Mindenkinek ajánlom aki Székesfehérváron jár, hogy ezt az éttermet ne hagyja ki.

kispestivízöntő TOP étteremértékelő
kispestivízöntő TOP fotófeltöltő
2018. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. február 5. - 1 látogató hasznosnak vélte
2018. február 4-én egy napos kiránduláson jártunk Székesfehérváron. Pihenés képen betértünk a kávézóba, ahol pillanatok alatt két, udvarias fiatal üdvözölt bennünket. A pincér a kávé mellé kedvesen ajánlott süteményeket, italt. A kiszolgálás korrekt, udvarias, gyors. A sütemény, a kávé kiváló és ez nem csak a minőségre vonatkozik.
Veszprém
Zirc

2016. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. szeptember 29.
Az "Édes napok" rendezvénysorozatot látogattuk meg Székesfehéváron és szinte adta magát, hogy betérjünk ide. Nagyon jó helyen van és azt hiszem meg is hálálják ezt az adottságot. Kedves kiszolgálásban volt részünk annak ellenére, hogy szinte futólépésben kellett a felszolgálóknak közlekedniük - mi is alig kaptunk asztalt.

2016. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 21.
A nyaralásunk alkalmával volt szerencsénk betérni egy rövid időre erre a helyre. A kávéház csodálatos helyen helyezkedik el, az országalmával szemben, a sétáló utcában található. A belsőtér modern, a felszolgálók kedvesek. Kávét, és bécsi krémest fogyasztottunk el a párommal. Mindkettő nagyon finom volt, elégedetten folytattuk utunkat a sétáló utcában tovább.

2015. szeptemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2015. szeptember 20.
Maga a hely ahol található,:Gyönyörű! -A belső esztétikus, ízléses! Viszont az étel minősége, hagy maga után, nem kis kivánni valót! Ha én ilyen egyszerű ételt ilyen minőségben adnám ki a kezemből,megnézhetném a munkahelyem hol volt! 1,A burgonya saláta egy felismerhetetlen mancs valami volt!

2014. szeptemberben, csoporttal járt itt
Értékelt: 2014. november 6. - 1 látogató hasznosnak vélte
Gyönyörű helyen, a felújított belvárosban, az országalmával szemben van az étterem. Modern, nagyon szép belső kialakítású. Naponta járok előtte, és megiszom egy kávét. Udvarias, figyelmes a kiszolgálás. 50 évvel ezelőtt érettségiztünk az ezer éves nagy multu városban. Az élet szétszórt bennünket a szélrózsa minden irányában, még Németországból is érkezett osztálytársunk.

Mobilról küldte. | 2014. szeptemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2014. október 17.
Nagyon finom ételek, szépen tálalva. Az ár-érték arány jó :-) a pincérek kedvesek, segítőkészek.

2014. júniusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2014. július 23.
2014. júniusában jártam az étteremben. 20 perc várakozás után, külön kérésre jött oda egy pincér. Az étel amit rendeltünk kifogástalan volt, viszont nem volt saját pincérünk, mindig más tévedt arra, és fogalma sem volt, hogy előtte mit kértünk. Ásványvízben lévő citromnak hal szaga volt.

Legnépszerűbb csomagok Székesfehérváron és környékén
Hotel Vadászkürt
2 nap/1 éjszaka 7.500,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.09.22. - 2020.01.01.
Margaréta Vendégház
Fehérvárcsurgó
2019.09.17. - 2020.09.17.
Hotel Magyar Király
4 nap/3 éjszaka 26.460,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szilveszteri gálavacsorával, wellness-részleg és fitneszterem használattal, programokkal, szabadidős játékokkal, kedvezményes fürdőbelépővel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.29. - 2020.01.02.
Hotel Blaha Lujza
Balatonfüred
3 nap/2 éjszaka 15.000 - 16.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2019.09.17. - 2019.11.10.
Globall Hotel
Telki
3 nap/2 éjszaka 14.963,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem, sportpályák használatával, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.01.01. - 2019.11.09.
Residence Konferencia és Wellness Hotel
3 nap/2 éjszaka 13.600 - 15.513,- Ft/fő/éj között: bőséges büféreggelivel és büfévacsorával, köszöntőitallal, fürdőköpeny bekészítéssel, élményfürdő használattal, wellness oázis használattal, szaunavilággal, gyermekjátszó használattal
2018.06.01. - 2020.06.15.
Loncnéni Háza
Alsóörs
4 nap/3 éjszaka 25.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.09.17. - 2019.10.15.
Balla Apartmanház
3 nap/2 éjszaka 5.100,- Ft/fő/éj ártól: önellátással
2019.09.01. - 2019.12.20.
Hotel Szépalma
Porva-Szépalmapuszta
3-5 éjszaka 9.600,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, kincskereső túrával, bowlingpálya használattal, ajándék pólóval
2019.01.02. - 2019.12.23.
Anna Grand Hotel Wine & Vital
Balatonfüred
3 nap/2 éjszaka 12.665 - 13.005,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, fürdőköpeny bekészítéssel, internet elérhetőséggel
2018.07.16. - 2020.12.23.
Szépia Bio & Art Hotel
Zsámbék
4 nap/3 éjszaka 30.000,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, szilveszteri műsoros gálavacsorával, wellness-részleg használattal, családi és gyermek animációval
2019.12.29. - 2020.01.01.
Vicze Apartman
2 nap/1 éjszaka 5.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással
2019.09.17. - 2020.09.17.

Szállodák Székesfehérvár környékén
Hotel Laroba Székesfehérvár
A Laroba Hotel Budapesttől egy órányi autóútra, a Balaton északi partján, Alsóörsön...
Károlyi Kastély Hotel & Restaurant  Székesfehérvár
Akciós őszi wellness pihenés (min. 2 éj)
Napi szobaár félpanzióval (1 éjtől)
Kedvezményes előfoglalási ár - teljes előrefizetéssel

Pátria Kávéház & Étterem SzékesfehérvárX