Szalajka Fogadó Szilvásvárad

Szalajka Fogadó Szilvásvárad
3300 Szilvásvárad, Egri út 2.

Szalajka Fogadó Szilvásvárad a térképen

Szalajka Fogadó Szilvásvárad értékelése:

5. helyezett az 59 szilvásváradi szállás közül

Szalajka Fogadó Szilvásvárad - vélemények, kritkikák

Szalajka Fogadó Szilvásvárad vélemények

2013. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. október 15. - 1 látogató hasznosnak vélte
Talán kezdeném azzal hogy a köszönés az alapnak kéne lennie a recepcióstól előre! A wifi szolgáltatás úgy hirdetik hogy a fogadó egész területén használható, ennek ellenére csak az ebédlőben működik! A non stop wellness használat csak reggel nyolctól este nyolcig használható abban az esetben ha egyáltalán hajlandóak feltölteni vízzel a medencét ami utána is csak húsz óra múlva használható mert különben jégcsapként törhetőek a darabjaid.

2013. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. szeptember 29.
Szilvásvárad a leggyönyörűbb hely ahol eddig jártam, ajánlom mindenkinek! A fogadó kellemes, hangulatos, otthonos. A szobát szép tisztán kaptuk, törölközőkkel, minihűtővel, tévével, minden újszerűnek tűnt, a tévé is modern volt és az ablakok jól szigeteltek voltak.

2013. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2013. szeptember 1.
Én most voltam először, de nagyon meg voltam elégedve mindennel. Szilvásvárad csodálatos, valóban nagy élménnyel tértem haza, bármikor visszamennék, és fogok is ! A kiszolgálás gyors és pontos volt. A teraszról hallatszik a fogadó előtt csörgedező patak. Nagyon kellemes a hangulat. A ropogós pisztráng volt a gyerekek kedvence, a Dini kedvencét mindenképpen kóstolják meg.

2012. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. július 6.
A szolgáltatás színvonala minden igényt kielégített. A szoba, a fogadó berendezései és kényelme a kategóriának megfelelő színvonalú volt. Külön kiemelnénk a fiatal személyzet szívélyességét, udvariasságát és kedvességét, amellyel maximálisan meg voltunk elégedve. A bőséges- és széles választékú svédasztalos reggeli mellett, a menü választásos vacsorákon fantasztikus ízvilággal ismerkedtünk meg.

2012. novemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2013. április 26.
2012-ben az őszi szünetet töltöttük itt 2 gyerkőccel (3 és 14 éves), kedves korrekt a személyzet, a szállással és a kiszolgálással is meg voltunk elégedve! Sokat kirándultunk, feltöltődtünk, hangulatos hely kisgyerekeseknek de házaspároknak is szívesen ajánlom! a környéken sok a látnivaló, ősember barlang, szalajka völgy, szépasszony völgy, kisvasút, pisztrángos!

Szilvásvárad
4 nap/3 éjszaka 9.984,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, ajándék borral, 5 órai teával, sétakocsikázással, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Szilvásvárad
3 nap/2 éjszaka 13.975,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, masszázságy használattal, gyógyteával, wellness-részleg és játszószoba használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
La Contessa Kastélyhotel
Szilvásvárad
3 nap/2 éjszaka 15.210 - 44.820,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.01.10-ig
Villa Park Panzió
Szilvásvárad
2 nap/1 éjszaka 6.950 - 10.950,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.07.03-ig
Szilvásvárad
2 nap/1 éjszaka 14.900 - 19.900,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.04.04-ig

Szállodák Szilvásvárad környékén
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd
Kikelet Club Hotel Miskolctapolca
Hotel Eger & Park Eger
A Hotel Eger & Park, Eger patinás szállodakomplexuma a belvárosban, Eger történelmi központjától,...
Kedvezményes szobaár 4 éjszakától
Nyáron is akciós vakáció (min. 2 éj)
Legjobb ár félpanzióval (min. 2 éj)

SzilvásváradX