Szalajka Fogadó Szilvásvárad

Szalajka Fogadó Szilvásvárad
3300 Szilvásvárad, Egri út 2.

Szalajka Fogadó Szilvásvárad a térképen

Szalajka Fogadó Szilvásvárad értékelése:

4. helyezett az 59 szilvásváradi szállás közül

Szalajka Fogadó Szilvásvárad - vélemények, kritkikák

Szalajka Fogadó Szilvásvárad vélemények

Mobilról küldte. | 2018. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 11.
A hely gyönyörű viszont a tisztaság nem első osztályú. Szörnyű!
A jakuzzimedence körbe tiszta poros és piszkos. Az ételek és a kiszolgálás szuper.
Keressenek új takarítóbrigádot.

2018. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. július 21.
Sajnos a csomagban ígért pisztráng vacsora, a ház borából egy palack, valamint a távozáskor beigért úti csomagot sem kaptam meg. Számlát sem állítottak ki.

2018. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. június 21.
Központi helyen lévő panzió,remek konyhával figyelmes személyzettel. A 2. ik emeleten voltunk amit nem tudok jó szívvel ajánlani mert- kényelmetlen lépcsők,a szobák egy turistaházban elmennek de egy 3* -os helyen égő: csak alvásra valók rendkívül keskenyek mozogni csak meggörnyedve és lapjával lehet ,a hőszigetelés szinte nulla ( igaz hogy a klíma ingyen van és működik)Ülő alkalmatosság egy sámlin kívül nincs.

2018. áprilisban, egyedül járt itt
Értékelt: 2018. április 28.
Remek helyen van, főúton, jól megközelíthető. Nagyon finomak az ételek, kellemes választék reggelinél. Bőséges adagok. Kedves, segítőkész személyzet. Szalajka völgy sétatávolság. Isteni jó levegő, gyönyörű környezet, nyíló erdei virágok illata. Csend és nyugalom a pihenni vágyónak.

2018. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. április 4.
A szállás nagyon jó helyen van, egyszerű megtalálni és innen minden látnivaló elérhető. A szobák tiszták, az ételek finomak, a személyzet kedves, segítőkész. Rossz időben nagyon jó alternatíva lehet a wellness részleg használata. Nagyon kellemes hosszú hétvégét töltöttünk itt, köszönjük!

2018. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. március 12.
Maximálisan elégedettek vagyunk! A szállás és az ételek kiválóak voltak. A Személyzet mindent megtett azért, hogy jólérezzük magunkat. A wellness is minden igényt kielégített. Egy igazán pihentető hétvégét tudhatunk a hátun kmögött. Köszönjük a Szalajka Fogadó összes dolgozójának.

2018. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. január 25. - 1 látogató hasznosnak vélte
Családi ajánlás elfogadása után nagy várakozással telve érkeztünk a Fogadóban. A fogadtatás igazán szívélyes volt. Kissé meglepett a szoba puritán, a helyi hagyományokat, jellegzetességet nélkülöző kissé moteles berendezése. Hiányoltam a fogadókra jellemző családias, hangulatos miliőt. Aki pihenni vágyik az számoljon azzal, hogy a habtapéta ellenére a falak csak optikai térelválasztók.

Mobilról küldte. | 2017. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. október 10. - 1 látogató hasznosnak vélte
Közvetlen egy falun átvezető forgalmas és zajos út mellett van a szálló. Kihalófélben lévő virágokkal teli cserép éktelenkedik a bejárat előtt. Az ágy rendkívül kényelmes volt, de a szoba berendezése kopott és nem volt semmi otthonossága vagy hangulata. A honlapon lévő képek nagyon félrevezetőek! ! A fürdőszoba zuhanykabinja nem jól záródik.

Mobilról küldte. | 2017. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 19.
Jó helyen lévő fogadó, kedves személyzet, felújításra szoruló szoba, kétes tisztaság. A szoba nagy, de nálunk rossz volt a redőny, szakadt a szúnyogháló, a zuhanyrózsa feje törött, csakúgy a fali tartója, a kabin helyenként penész foltos. A szoba ajtajának kilincse a leesés határán. A zárt parkoló nagyon pici és ebből is helyett vett el egy a fogadóhoz tartozó mozgásképteken furgon és egy utánfutó.

2017. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 13.
A képek alapján nagyon rendezett, kellemes helynek vártam, ahol nyugodtan eltölthetünk egy hetet a családdal. Viszont sorozatos apró és nagyobb hiányosságok után már szinte szabadulni szerettünk volna onnan. Összességében az egész szálló szervezetlen, és egy hozzá nem értő, amatőr, vagy csak szimplán nemtörődöm vezetésről árulkodik.

Szilvásvárad
4 nap/3 éjszaka 9.984,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, ajándék borral, 5 órai teával, sétakocsikázással, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Szilvásvárad
3 nap/2 éjszaka 13.975,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, masszázságy használattal, gyógyteával, wellness-részleg és játszószoba használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
La Contessa Kastélyhotel
Szilvásvárad
3 nap/2 éjszaka 15.210 - 44.820,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.01.10-ig
Villa Park Panzió
Szilvásvárad
2 nap/1 éjszaka 6.950 - 10.950,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Hegyi Panzió
4 nap/ 3 éjszaka 6.000,- Ft/fő/éj ártól: szállással, önellátással
Érvényes: 2020.08.31-ig
Hócza Vendégház
Szilvásvárad
4 nap/3 éjszaka 4.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Napfény Vendégház és Apartman
2021.07.05. - 2020.07.05.
Lipicai Hotel
Szilvásvárad
2 nap/1 éjszaka 6.000,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.12.23-ig
Lipicai Ifjúsági Szálló
Szilvásvárad
2 nap/1 éjszaka 4.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.10.31-ig
Katka Vendégház
Szilvásvárad
3 nap/2 éjszaka 3.667,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Harmónia Villa
Szilvásvárad
3 nap/2 éjszaka 8.750,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.08.30-ig
Szilvásvárad
3 nap/2 éjszaka 13.475,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, masszázságy használattal, wellness-részleg és játszószoba használattal, parkolással
Érvényes: 2020.11.01-ig

Szállodák Szilvásvárad környékén
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd
Kikelet Club Hotel Miskolctapolca
Panoráma Hotel Noszvaj Noszvaj
Kedvezményes szobaár 4 éjszakától
Nyáron is akciós vakáció (min. 2 éj)
Nyári kikapcsolódás (min. 2 éj)

SzilvásváradX