Szalajka Fogadó Szilvásvárad

Szalajka Fogadó Szilvásvárad
3300 Szilvásvárad, Egri út 2.

Szalajka Fogadó Szilvásvárad a térképen

Szalajka Fogadó Szilvásvárad értékelése:

4. helyezett az 59 szilvásváradi szállás közül

Szalajka Fogadó Szilvásvárad - vélemények, kritkikák

Szalajka Fogadó Szilvásvárad vélemények

2019. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. április 5. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon kedves volt a személyzet fogadtatása. Friss, tiszta volt az ágynemű és a fürdőszoba is kifgástalan volt. A szolgáltatások, a felszolgálás kifejezetten magas szinvonalú. Egy este pisztrángot kértünk vacsorára, a pincér több elkészítési javaslatott is felsorolt, hogy mi ízlene a legjobban.

2019. márciusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. március 26. - 1 látogató hasznosnak vélte
A Szalajka Fogadót rusztikusnak írnám le, kényelmes szobákkal, ami kis felújítást már kívánna. A fürdőszobából a hajszárítót hiányoltam. Az étterem kínálata bőséges és finom, bár ha kétszer ugyanazt kérjük, akkor nem mindig ugyanazok az összetevők - pl. a salátában hol van olívabogyó, hol nincs.

2019. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. március 15.
Kellemes pihenést biztosított a fogadó. Az ételekkel is elégedettek voltunk. A személyzet nagyon kedves és segítőkész. Nagyon szép a környezet, a szoba is tiszta és kényelmes volt. Szívesen visszatérnénk más alkalommal is.

2019. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 7.
Tudjuk, hogy kutyabarát a Fogadó, de bizonyos időben a kutyaugatás nem igazán esik jól. A szobánk felett lévő szoba nagyon áthallatszott, vagyis folyamatos kopogás volt hallható felülről. Az étkezésnél nagyon sok finomság volt ( malacsült, a lencse leves, a szilveszteri menü teljes egészében, a kacsasült kivételével), de ugyanakkor több esetben nem volt megfelelően ízletesen elkészítve, mint pl.

2019. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 6.
Nagyon udvarias,jo kiszolgalas volt. A szoba rendezett ,tiszta de a butorok elég gyerekes meretuek voltak. A tv-t csak agybol lehett nezni mert fotel vagy egy kenyelmes szek nem volt. Az ellatas igen szinvonalas volt. A szilveszteri etel es ital kivaló volt es a felszolgalas is . A welnes reszen a so es illat szoba eleg kezdetleges a furdo resz nem igazan nagy.

2019. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 2.
A Sziveszteri napokat töltöttük a Szalajka Fogadóban. Nagyon kellemesen éreztük magunkat. Az ételek nagyon finomak voltak. A szilveszteri menü isteni finom volt. A személyzet nagyon figyelmes és kedves volt. A felszolgálók nagyon szimpatikusak, aranyosak. Mindenkinek ajánlani tudom, látogassanak el mihamarabb ide.

2018. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. november 1.
Mindennel meg voltunk elégedve.A beígért sétakocsikázás elmaradt, a helyette felajánlott masszáz ágyat személy szerint nem tudtam igénybe venni.Egy kicsit zavart,hogy a belső étterembe kutyák társaságában kellett étkezni,erre nem voltunk felkészülve.A pincér rendkívül barátságos és segítőkész.Összességében szép napokat töltöttünk a szálláson.

2018. szeptemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 17.
A fogadó kiváló helyen van,mindenhez közel. Az ételek finomak voltak,az adag bőséges. A személyzet nagyon kedves és segítőkész volt.Egyetlen negatívum,az ágy matraca,ami kényelmetlen volt.

2018. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 4.

Nagyon szépen köszönöm a lehetőséget, hogy Szalajkavölgyben tölthettünk 3 éjszakát.
Mi ketten a kedvesemmel nagyon meg voltunk elégedve mindennel. Köszönet: MINDENKINEK
akik részt vettek a mi szolgáltatásunkban. ***** (5*)

2018. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 31.
Nagyon kellemes napokat töltöttünk el a Szalajka Fogadóban. Kellemes és barátságos volt mind a hely a környezet és a személyzet is. Bárkinek bátran ajánlom.

Szilvásvárad
4 nap/3 éjszaka 9.984,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, ajándék borral, 5 órai teával, sétakocsikázással, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Szilvásvárad
3 nap/2 éjszaka 13.975,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, masszázságy használattal, gyógyteával, wellness-részleg és játszószoba használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
La Contessa Kastélyhotel
Szilvásvárad
3 nap/2 éjszaka 15.210 - 44.820,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.01.10-ig
Villa Park Panzió
Szilvásvárad
2 nap/1 éjszaka 6.950 - 10.950,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Hegyi Panzió
4 nap/ 3 éjszaka 6.000,- Ft/fő/éj ártól: szállással, önellátással
Érvényes: 2020.08.31-ig
Hócza Vendégház
Szilvásvárad
4 nap/3 éjszaka 4.500 - 4.583,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Napfény Vendégház és Apartman
2021.07.04. - 2020.07.04.
Lipicai Hotel
Szilvásvárad
2 nap/1 éjszaka 6.000,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.12.23-ig
Lipicai Ifjúsági Szálló
Szilvásvárad
2 nap/1 éjszaka 4.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.10.31-ig
Katka Vendégház
Szilvásvárad
3 nap/2 éjszaka 3.667,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Harmónia Villa
Szilvásvárad
3 nap/2 éjszaka 8.750,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.08.30-ig
Szilvásvárad
3 nap/2 éjszaka 13.475,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, masszázságy használattal, wellness-részleg és játszószoba használattal, parkolással
Érvényes: 2020.11.01-ig

Szállodák Szilvásvárad környékén
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd
Kikelet Club Hotel Miskolctapolca
Hotel Eger & Park Eger
A Hotel Eger & Park, Eger patinás szállodakomplexuma a belvárosban, Eger történelmi központjától,...
Kedvezményes szobaár 4 éjszakától
Nyáron is akciós vakáció (min. 2 éj)
Legjobb ár félpanzióval (min. 2 éj)

SzilvásváradX