Szalajka Fogadó Szilvásvárad

Szalajka Fogadó Szilvásvárad
3300 Szilvásvárad, Egri út 2.

Szalajka Fogadó Szilvásvárad a térképen

Szalajka Fogadó Szilvásvárad értékelése:

4. helyezett az 59 szilvásváradi szállás közül

Szalajka Fogadó Szilvásvárad - vélemények, kritkikák

Szalajka Fogadó Szilvásvárad vélemények

2014. szeptemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2014. december 19.
A Bükk szivében, ez alkalommal jó élményt és benyomást szereztünk. Ez a kis fogadó a falu/város szivében volt a mi "menhelyünk" egy pár éjszakára. Egy igazi kis ékszerdoboz. Előtte patak csordogál, kellemesen lehet ülni a teraszán. A konyha finom, remélem tartsák majd továbbra is a színvonalat. Ha csak átjáróban is, de egy ebédre vagy vacsorára máskor is betérünk.

2014. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. augusztus 23.
A fogadó épülete, környezete és szobái szépek és rendezettek. A személyzet kedves, tájékozott és segítőkész. Az ételek finomak voltak, de kicsit többet vártunk a választott vacsorára, mint gondoltuk. A környék látnivalói a fogadó közvetlen közelében vannak és tényleg gyönyörű a környezet. . . Egyedül az időjárásban volt hiba, minden mással meg voltunk elégedve.

Mobilról küldte. | 2014. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. július 29. - 3 látogató hasznosnak vélte
4 napot töltöttünk a szállodában, és nagyon kellemetlen érzésekkel vagyunk tele. A hotel tele van pókhálóval, a szekrényajtó kilincse a kezünkben maradt, a zuhanynál nem lehetett feltenni a zuhanyrózsát, mert el volt törve, a konditerem gyakorlatilag nem használható (pl.

bzzz TOP szállásértékelő
2014. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. július 29. - 1 látogató hasznosnak vélte
A képek a neten egyáltalán nem tükrözik azt a lepukkantságot amivel találkoztunk. Éves falevél mennyiség a teraszon, szakadt ócska bútorok, nyikorgó ágyak. . . . Az egész épület a gazdátlanságot sugallja! Kedves tulajdonos, ha ezt olvasod, egy kevés ráfordítással igen jó szálláshelyet tudnál kialakítani. Szó szerint becsapva éreztük magunkat.

2013. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. június 14.
Csodás hosszú hétvégét töltöttünk Szilvásváradon. A személyzet nagyon kedves, mindenben nagyon segítőkészek. A szoba, szép, tiszta rendezett. A reggeli bőséges volt. A pisztráng különösen finom. Az elhelyezkedése is tökéletes. Könnyen megközelíthető, és a helyi látványosságok is sétával könnyen elérhetők. Biztosan újra visszamegyünk! Bátran ajánlom mindenkinek.

2014. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2014. április 17. - 1 látogató hasznosnak vélte
Jól éreztük magunkat! 4 tagú családunkkal szálltunk meg, a gyerekek részére ingyenes volt. Tágas, 4 ágyas szobát kaptunk:)) A fürdő is hatalmas, tisztaság mindenhol. A szoba szépen, ízlésesen felújítva. A 2. emeletre lift nincs, de minket ez nem zavart. A félpanzió bőséges, finom.

2014. márciusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2014. április 1.
Szalajka Fogadóban szálltunk meg barátaimmal 2014.03.23-25 ig . Nagyon pozitív véleményünk van az ott töltött időről.A személyzet nagyon kedves,az étel ízletes, minden nagyon kellemes volt.Igazán ajánlom,aki kikapcsolódásra vágyik és nem veti meg a jó ételeket sem.
Köszönjük szépen a személyzetnek.
F.jné

2014. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. március 26. - 3 látogató hasznosnak vélte
Igaz, hogy január közepén voltunk ebben a szállodában. . . de mintha nem tudták volna hogy érkezünk. . . a szoba egyáltalán nem volt fűtve! Gondoltuk sebaj, addig lemegyünk a wellnes részre melegedni. A szauna kicsi volt, az infrában is csak egy ember fért el, a sókamra egy vicc volt. . . de a legszörnyűbb az a jakuzzi! bár elég nagy a mérete. . .

2013. decemberben járt itt
Értékelt: 2013. december 21. - 4 látogató hasznosnak vélte
Szalajka Fogadó és Étterem meghirdet úgy több heylen is akciós vouchert (20eFt), hogy a hétvégi felárat (4990)nem tartalmazza a voucher. Dec. 20-án kapja az ünneplet a vouchert, ami 2014. márc. 15-ig használható fel. Kiderül, hogy a 2014-es időszakban nincs is nyitva a T Fogadó hétköznaponk:)))
Ejnye-bejnye, akkor decemberben kell felhasználni azt a kupont, mondja a fogadó.

2013. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. december 17.
Igazán hangulatos, kellemes fogadó. A szoba, fürdőszoba az igényeknek megfelelő, télen is remekül fűtött volt. Az étterem nagyon hangulatos, kedves, gyors kiszolgálással. A reggeli kicsit "szegényes", de a vacsora nagyon finom volt. A wellness részleg is igazán hangulatos, bár este 9-10-ig igazán nyitva lehetne még, illetve a pezsgőfürdő nagyon hideg volt, így nem lehetett élvezni a hidromasszázs funkciót.

Szilvásvárad
4 nap/3 éjszaka 9.984,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, ajándék borral, 5 órai teával, sétakocsikázással, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Szilvásvárad
3 nap/2 éjszaka 13.975,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, masszázságy használattal, gyógyteával, wellness-részleg és játszószoba használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
La Contessa Kastélyhotel
Szilvásvárad
3 nap/2 éjszaka 15.210 - 44.820,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.01.10-ig
Villa Park Panzió
Szilvásvárad
2 nap/1 éjszaka 6.950 - 10.950,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Hegyi Panzió
4 nap/ 3 éjszaka 6.000,- Ft/fő/éj ártól: szállással, önellátással
Érvényes: 2020.08.31-ig
Hócza Vendégház
Szilvásvárad
4 nap/3 éjszaka 4.500 - 4.583,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Napfény Vendégház és Apartman
2021.07.04. - 2020.07.04.
Lipicai Hotel
Szilvásvárad
2 nap/1 éjszaka 6.000,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.12.23-ig
Lipicai Ifjúsági Szálló
Szilvásvárad
2 nap/1 éjszaka 4.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.10.31-ig
Katka Vendégház
Szilvásvárad
3 nap/2 éjszaka 3.667,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Harmónia Villa
Szilvásvárad
3 nap/2 éjszaka 8.750,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.08.30-ig
Szilvásvárad
3 nap/2 éjszaka 13.475,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, masszázságy használattal, wellness-részleg és játszószoba használattal, parkolással
Érvényes: 2020.11.01-ig

Szállodák Szilvásvárad környékén
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd
Kikelet Club Hotel Miskolctapolca
Hotel Eger & Park Eger
A Hotel Eger & Park, Eger patinás szállodakomplexuma a belvárosban, Eger történelmi központjától,...
Kedvezményes szobaár 4 éjszakától
Nyáron is akciós vakáció (min. 2 éj)
Legjobb ár félpanzióval (min. 2 éj)

SzilvásváradX