Szalajka Fogadó Szilvásvárad

Szalajka Fogadó Szilvásvárad
3300 Szilvásvárad, Egri út 2.

Szalajka Fogadó Szilvásvárad a térképen

Szalajka Fogadó Szilvásvárad értékelése:

4. helyezett az 59 szilvásváradi szállás közül

Szalajka Fogadó Szilvásvárad - vélemények, kritkikák

Szalajka Fogadó Szilvásvárad vélemények

2016. augusztusban, csoporttal járt itt
Értékelt: 2017. február 16.
A Szalajka Fogadó kivülről is hívogatja vendégeket, kellemesek a szobák,tiszta minden van ami a tisztálkodáshoz és pihenéshez szükséges. Az udvaron és a fogadóban is van lehetőség a gyerekeknek játszószerek illetve játékszoba használatára. Az ellazulásrhoz szükséges jakuzzit is igénybe lehet venni. Az étterem és a terasz nagyon kellemes.

2016. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. október 5.
Az érkezéskor a recepciós hölgy nagyon kedves volt. Hamarabb érkeztünk, de a csomagjainkat így is le tudtuk pakolni, míg a szobánk elkészül. A személyzet végig kedves volt. Ami egy picit fennakadást okozott, az az étterem mérete. Mindenki közel egy időben érkezett reggelizni és vacsorázni, így volt alkalom, hogy várni kellett egy üresedő asztalra.

Mobilról küldte. | 2016. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 23.
Lelakott szobák, használhatatlan wellness és sport részleg, az étteremben pedig drágán kevés adagot kapsz. 1-1 recepciós és pincér kedves a többi érdektelen. Kínos a WC papír kétnaponkénti kéregetése. Az épület hangulatos és elég jó helyen van, kár ,hogy nincs törődve vele. Kis odafigyeléssel és ráfordítással az egyik legjobb hely lehetne Szilvásváradon!

2016. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 11. - 2 látogató hasznosnak vélte
Három csillagos szállástól az utazás tervezésekor többet vártam. Az emeleten vannak a szobák. Kis méretűek, egyszerű berendezésűek. Lift, hűtő nincs. Fenyő ágy, tv állvány, kisasztal, két hokedli, vagyis valamilyen kényelmesebb ülőalkalmatosság nincs a szobában. Mindezen túl hiányos takarítást tapasztaltam (por lepett mindent).

2016. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 6.
Kedves és szolgálatkész személyzet,bőséges reggeli,finom vacsora! ! ! Mindenkinek ajánlani fogjuk és ha lehetőségünk lesz visszatérünk! ! ! A fogadó elhelyezkedése nagyon jó, csendes, de jól megközelíthető. Mellette közért, a kisvasút állomása sincs messze. Igazán kikapcsolódtunk az itt eltöltött 3 napban. Telt ház volt és mégis igazán csendes és nyugalomba volt részünk!

2016. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. május 30.
Nagyon kedves és segítőkész volt a személyzet minden tagja. A szoba tiszta volt. Bőséges és nagyon finom volt a büfé reggeli is és a vacsora is ,a vacsorát meg sem tudtuk enni. A fogadó a település központjában található,innen minden könnyen megközelíthető. A táj is nagyon szép volt,szívesen mennénk ide máskor is. Több ismerősömnek is ajánlottam a fogadót.

2015. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. szeptember 20.
A szoba kopottas, az ágy kényelmetlen. A lepedő nagy része foltos és büdös volt, valószínű, hogy nem cserélték le a szobából távozó vendég után. Én megtettem, de a lecserélt lepedőt nem vitték el, mert nem volt a szobában takarítás. A wc papírt nem pótolják, kérni kell. A meleg víz kb. 1 perc zuhanyzás után elfogy, utána éppen csak langyos.

Mobilról küldte. | 2015. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. augusztus 2.
Nem vagyok rossz indulatú ember de mégis úgy érzem hangot kell adnom a történteknek. 20 éve járunk Sziilvásváradra minden évben 2x mindig nézegettük a Szalajka fogadót szállásként de eddig még nem engedhettük meg magunknak anyagilag. Végre idén tudtunk rá áldozni annyi pénzt remek csomagajánlattal hogy örömmel eljöttünk nagy reménnyel.

2015. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. július 18.
Az ételek minőségén kívül sajnos semmi őszinte pozitívumot nem tudok írni a szállodáról. Az értékeléseket visszaolvasva olyan érzésem van, mintha annak idején, amikor kialakították még teljesem rendben volt, azóta csak amortizálódik és nem tesznek ellen semmit.

2014. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2015. január 7.
Már második alkalommal jártunk itt. Most a Karácsonyi ünnepeket töltöttük családosan unokákkal és a Tesóékkal. Nagyon jó időt is fogtunk ki, ha sajnos a gyerekeknek nem volt hó kárpótolt a gyönyörű verőfényes napsütés. Szép Karácsonyi hangulat fogadott a Fogadóban. Személyzet előtt le a kalappal. Igaz a masszás ágyat már kicserélhetnék, de azért a Welness részleg kárpótolt valamit.

Szilvásvárad
4 nap/3 éjszaka 9.984,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, ajándék borral, 5 órai teával, sétakocsikázással, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Szilvásvárad
3 nap/2 éjszaka 13.975,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, masszázságy használattal, gyógyteával, wellness-részleg és játszószoba használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
La Contessa Kastélyhotel
Szilvásvárad
3 nap/2 éjszaka 15.210 - 44.820,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.01.10-ig
Villa Park Panzió
Szilvásvárad
2 nap/1 éjszaka 6.950 - 10.950,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Hegyi Panzió
4 nap/ 3 éjszaka 6.000,- Ft/fő/éj ártól: szállással, önellátással
Érvényes: 2020.08.31-ig
Hócza Vendégház
Szilvásvárad
4 nap/3 éjszaka 4.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Napfény Vendégház és Apartman
2021.07.05. - 2020.07.05.
Lipicai Hotel
Szilvásvárad
2 nap/1 éjszaka 6.000,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.12.23-ig
Lipicai Ifjúsági Szálló
Szilvásvárad
2 nap/1 éjszaka 4.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.10.31-ig
Katka Vendégház
Szilvásvárad
3 nap/2 éjszaka 3.667,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Harmónia Villa
Szilvásvárad
3 nap/2 éjszaka 8.750,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.08.30-ig
Szilvásvárad
3 nap/2 éjszaka 13.475,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, masszázságy használattal, wellness-részleg és játszószoba használattal, parkolással
Érvényes: 2020.11.01-ig

Szállodák Szilvásvárad környékén
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd
Kikelet Club Hotel Miskolctapolca
Panoráma Hotel Noszvaj Noszvaj
Kedvezményes szobaár 4 éjszakától
Nyáron is akciós vakáció (min. 2 éj)
Nyári kikapcsolódás (min. 2 éj)

SzilvásváradX