La Contessa Kastélyhotel Szilvásvárad ★★★★

La Contessa Kastélyhotel Szilvásvárad
La Contessa Kastélyhotel SzilvásváradLa Contessa Kastélyhotel Szilvásvárad
La Contessa Kastélyhotel SzilvásváradLa Contessa Kastélyhotel Szilvásvárad

La Contessa Kastélyhotel Szilvásvárad bemutatkozása

Szilvásváradon, a Bükk fennsík zöldjében várja vendégeit a La Contessa Kastélyhotel. A négycsillagos szálloda modern felszereltséggel és kényelemmel társítja az épületéből sugárzó eleganciát, és a modern szobák meg a kiváló étterem mellett a pinceszinten különleges wellness részleget is kínál.

A La Contessa Kastélyhotel legnépszerűbb csomagjai

La Contessa Kastélyhotel Szilvásvárad - Kedvezményes ajánlat (min. 2 éj)
Kedvezményes ajánlat
2025.04.18-ig
La Contessa Kastélyhotel Szilvásvárad - Napi ár félpanziós ellátással (1 éjtől)
Napi ár félpanziós ellátással (1 éjtől)
2025.04.18-ig
Legjobb ár félpanzióval
Hunguest Hotel Bál Resort Balatonalmádi

La Contessa Kastélyhotel Szilvásvárad vélemények

Átlagos 2016. május 11.gyerekekkel járt itt
Pozitívum: A szobánk gyönyörű volt,szép tiszta. Ill. az egész szállodában makulátlan tisztaság volt. Az éttermi személyzet segítőkész volt. Az ételek finomak voltak. Negatívum: Semmiképpen nem ajánlom kisgyermekes családnak! 9 hónapos babával mentünk. Nem volt akadálymentesítés sehol,és ugye egy kastélyban nem két lépcsőfokon kell naponta többször fel-lecipelni a babakocsit.
La Contessa Kastélyhotel válasza
Kedves Vendégünk, nagyon köszönjük, hogy időt szánt Kastélyunk értékelésére. Köszönjük a pozitív értékelést. Sajnáljuk, hogy nem voltak maradéktalanul megelégedve szállodánk szolgáltatásaival. A wellness részlegre vonatkozó negatív észrevételeit továbbítottuk a wellnessrészleg vezetője felé.
2016. május 17., La Contessa Kastélyhotel
2016. május 6.a párjával járt itt
Szilvásváradra szerettem volna eljutni, ekkor jutott eszembe a La Contessa hotel. Nem igazán szeretem a kastélyhoteleket, de biztatónak tűnt az ajánlatuk, hát belevágtunk! Nagyon tetszett a hotel eleganciája a Swarovski csillár, a márvány burkolat,a minőségi bútorok, így kicsit megváltoztatta a véleményemet amit a kastélyhotelekben tapasztaltam.
La Contessa Kastélyhotel válasza
Kedves Vendégünk, nagyon köszönjük, hogy időt szánt Kastélyunk értékelésére. Örömünkre szolgál, hogy meg voltak elégedve szállodánk szolgáltatásaival. Észrevételeit köszönjük, továbbítjuk az illetékes kollégák felé. A félreértések elkerülése végett kérem, engedje meg, hogy megjegyezzük, hogy a kinti medencénk a változékony időjárásra való tekintettel még nincs feltöltve és hintaágyunk sincs.
2016. május 10., La Contessa Kastélyhotel
Kiváló 2016. május 3.a párjával járt itt
Korábban egy kedvező akció keltette fel az érdeklődésemet a szálloda iránt, illetve a kastély jellege kíváncsivá tett. Akkor nem sikerült szállást foglalni pillanatnyi telt ház miatt, de 2016. április 4. hétvégéje megfelelő választásnak bizonyult. Az árat kicsit sokallottam, de gondoltam, akár szuper is lehet.
La Contessa Kastélyhotel válasza
Kedves Vendégünk, nagyon köszönjük, hogy időt szánt Kastélyunk értékelésére. Nagy örömünkre szolgál, hogy jól érezték magukat szállodánkban és bízunk benne, hogy hamarosan szállóvendégeink között köszönthetjük Önöket ismételten.
2016. május 10., La Contessa Kastélyhotel
2016. április 1.a párjával járt itt
Nem először tesszük tiszteletünket a csillogónak hirdetett La Contessában, de lehet, hogy a jövőben hanyagolni fogjuk. Habár a konyha továbbra is kiváló, ízletes, azonban egyebekben nagyon sokat csúszott lefelé a színvonal. Az egész szállodában lehetne tartani egy bejárást karbantartási/felújítási szempontból.
Kedves Vendégünk,

köszönjük, hogy időt szánt Kastélyunk értékelésére. Sajnáljuk, hogy nem volt maradéktalanul megelégedve szolgáltatásainkkal. Észrevételeit köszönjük és egyben továbbítottuk a Vezetőség felé. Bízunk benne, hogy a későbbiek során lesz rá lehetőségünk, hogy vendégül lássuk Önöket Kastélyszállónkban!
2016. április 5., La Contessa Kastélyhotel
2016. március 15.barátokkal járt itt
A szálloda nagyon szép környezetbe van, de a parkokból hiányoztak a padok amire le lehetett volna ülni. A kevés medence és hideg volt, a jakuzzi az kicsi és szálloda befogadó képességéhez képest így csak egyszer tudtuk használni az öt nap alatt, mivel mindig tele volt, vagy nem volt bekapcsolva!
La Contessa Kastélyhotel válasza
Kedves Vendégünk, nagyon köszönjük, hogy időt szánt Kastélyszállónk értékelésére. Sajnáljuk, hogy nem voltak maradéktalanul elégedettek szolgáltatásainkkal. Észrevételét továbbítottuk a vezetőség felé. Bízunk benne, hogy a későbbiek során lehetőségünk lesz, hogy vendégül lássuk Önöket Kastélyszállónkban!
2016. április 4., Csizmadia Katalin, La Contessa Kastélyhotel
2016. március 11.a párjával járt itt
Összességében jól éreztük magunkat. A koszt nem négycsillagos szállodahoz méltó!Az italok nagyon drágák .
A wellness rész minket kielégített. Nem gyermekes családoknak való szálloda.
La Contessa Kastélyhotel válasza
Kedves Vendégünk, nagyon köszönjük, hogy időt szánt Kastélyszállónk értékelésére. Sajnáljuk, hogy ételválasztékunk, nem volt megfelelő az Önök számára. Észrevételét továbbítottuk az illetékes részleg vezetője felé. Bízunk benne, hogy a későbbiek során lehetőségünk lesz még, hogy vendégül lássuk Önöket Kastélyszállónkban!
2016. április 4., Csizmadia Katalin, La Contessa Kastélyhotel
2016. február 24.a párjával járt itt
A hely maga gyönyörű, kellemes helyen jó környezetben. Tiszta szoba, viszont a wc elhelyezése furcsa mert csak féloldalasan lehet ráülni, negatívum még, hogy a szauna lepedő kicsi és szedett-vedett és már 5 órakor elfogyott. A wellness rész szegényes azért oda elmenni felesleges, a plafon része koszos volt.
Kaja az jó sőt finom, a személyzet figyelmes és segítőkész.
La Contessa Kastélyhotel Szilvásvárad - Külső képLa Contessa Kastélyhotel Szilvásvárad - Külső kép
Kiváló 2016. január 5.gyerekekkel járt itt
Köszönjük szépen. Jól éreztük magunkat, a nagyon hideg ellenére is. Gyönyörű helyen van és modern, tiszta és pihentető a környezet is. A helyi emberek barátságosak. Az év első vasárnapján a Református gyülekezetben megkaptam a lelki feltöltődést. A szállodában a testi feltöltődést, a szellemi felfrissülést pedig a szeretteim körében.
Üdvözlettel: Zsuzsa.
2016. január 4.a párjával járt itt
Szép minden, De! Tavaly novemberben jártunk ott,de igazán nem voltam elégedett, mert egy-két probléma rontott az összképen. A kastély,a szobák,az étterem, az ételek kitűnőek de a szobában a zuhanyban nem folyt le a víz, poros volt nagyon a ruhás szekrényben a polc. Dideregve lehet az udvarházból a kastélyig eljutni,mert az átjárás csak a parkon át lehetséges.
Átlagos 2016. január 4.a párjával járt itt
Az épület csodálatos élmény, amit viszont hiányoltam az a történelem megidézése néhány négyzetméteren (pl. egykori könyvtárszoba)összekötve a teázás ötletével. Némi idő utazás egy ilyen környezetben felemelő lenne. A folyosó és a lépcsőház bemutatója az erre fogékony ember számára egy kicsit kevés persze csak a hely szelleméhez képest!
La Contessa Kastélyhotel Szilvásvárad a térképen
3348 SzilvásváradPark u. 6.
• fedett úszómedence • szabadtéri úszómedence • szauna • Spa & wellness center • masszázs • pezsgőfürdő • szolárium • élménymedence • gőzfürdő • finnszauna • gyerekmedence • hammam • napozóterasz
• Wi-Fi vezeték nélküli Internet a közös helyiségekben (ingyenes)
• Vezetékes Internet a szobában (ingyenes)
• Zárt parkoló, nem őrzött: 1500 Forint / éj (Foglalás nem szükséges)
Kisállat bevihető
• Kis testű kutya, 10 kg-ig: 10000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • szobaszervíz • medence bár • gyermekmenü • vegetáriánus étkezési lehetőség • étterem • kávézó • bár