La Contessa Kastélyhotel Szilvásvárad ★★★★

La Contessa Kastélyhotel Szilvásvárad
La Contessa Kastélyhotel SzilvásváradLa Contessa Kastélyhotel Szilvásvárad
La Contessa Kastélyhotel SzilvásváradLa Contessa Kastélyhotel Szilvásvárad

La Contessa Kastélyhotel Szilvásvárad bemutatkozása

Szilvásváradon, a Bükk fennsík zöldjében várja vendégeit a La Contessa Kastélyhotel. A négycsillagos szálloda modern felszereltséggel és kényelemmel társítja az épületéből sugárzó eleganciát, és a modern szobák meg a kiváló étterem mellett a pinceszinten különleges wellness részleget is kínál.

A La Contessa Kastélyhotel legnépszerűbb csomagjai

La Contessa Kastélyhotel Szilvásvárad - Kedvezményes ajánlat (min. 2 éj)
Kedvezményes ajánlat
2025.04.18-ig
La Contessa Kastélyhotel Szilvásvárad - Napi ár félpanziós ellátással (1 éjtől)
Napi ár félpanziós ellátással (1 éjtől)
2025.04.18-ig
Legjobb ár félpanzióval
Hunguest Hotel Bál Resort Balatonalmádi

La Contessa Kastélyhotel Szilvásvárad vélemények

2014. augusztus 9.gyerekekkel járt itt
A környezet gyönyörű. Az épület kívül, belül impozáns. Az ételek kíválóak,és ami mégszinvonalasabbá teszi, hogy magyaros ízekkel tálalták. A recepció,és a wellnes részleg dolgozói udvariasak, segítőkészek. Ugyaez nem mondható el az étteremről. Mindent elrontanak azzal, hogy nem "tudják" vagy nem akarják tudni, hogy milyen összetételű a vendégkör.
La Contessa Kastélyhotel válasza
Tisztelt Mészáros József Úr!
Köszönjük, hogy időt szánt szállodánk értékelésére és szomorúan vettük tudomásul a kellemetlenségeket éttermi szolgáltatásunkkal kapcsolatban. Észrevételét az érintett részlegvezetőnek továbbítottuk, aki eljárt az ügyben.
Reméljük egy másik alkalommal sikerül bizonyítani Önnek éttermi dolgozóink rátermettségét is!
2014. augusztus 25., La Contessa / Sales, La Contessa Kastélyhotel
2014. július 6.a párjával járt itt
Gyönyörű volt a szálloda, a környezet pedig egyszerűen mesés. Az ételek finomak, a wellness részleg nagyon kellemes. Összességében jól éreztük magunkat, bár volt néhány probléma. Először is az internet eleinte nem működött, kiderült, az egyik csatlakozó rossz, így vagy internetünk, vagy telefonunk volt.
La Contessa Kastélyhotel Szilvásvárad - Medence/kertLa Contessa Kastélyhotel Szilvásvárad - Medence/kert
Kedves Hölgyem!
Köszönjük szépen kedves értékelését! Nagy öröm számunkra az elégedett Vendég! A csatlakozó problémát javítottuk és jelenleg egy kalap épp postázására vár. Kérem, hívjon fel minket az alábbi telefonszámon, hogy egyeztessük a címet +36 36 564 064 és már küldjük is.
2014. július 15., La Contessa Kastélyhotel
Kiváló 2014. június 25.a párjával járt itt
Valóban csodálatos a hegyek, erdők ölelésében a hatalmas park és a barokk főúri kastély. Remek a berendezés, a szép stílbútorok, jól működik a tv, a telefon az elekrtonikus zárak, a takarítás, remek a fürdőssszoba. A praktikum fokozható, pl. kellene a szobába egy kis asztal, a mosdóba kapaszkodó a WC mellé is.
La Contessa Kastélyhotel válasza
Kedves dr. Kiss Kálmánné!

Köszönjük kedves értékelését! Nagy öröm számunkra, hogy jól érezték magukat szállodánkban! A műemlékvédelem miatt nem lehetséges a kapaszkodó, korlát, viszont bízunk benne, hogy megtisztelik szállodánkat egy kis wellness pihenéssel!
2014. június 30., La Contessa / Sales, La Contessa Kastélyhotel
Kiváló 2014. május 27.a párjával járt itt
Én nyertem ide egy 2 személyes hétvégét,el sem akartuk hinni,de igaz volt,de ami ott várt minket,maga a paradicsom volt,leírhatatlan,gyönyörű helyen,csodaszép szálloda,kítűnő személyzettel,és finomabbnál finomabb ételekkel,hangulatos wellness résszel.Szeretnénk majd még ide eljutni!!!
La Contessa Kastélyhotel Szilvásvárad - Külső kép
La Contessa Kastélyhotel válasza
Nagy öröm és megtiszteltetés számunkra, hogy szállodánk Vendége volt sikerült maximálisan kedvében járni!
Visszavárjuk Önt és kedves partnerét!
2014. június 4., La Contessa Kastélyhotel
2014. május 11.a párjával járt itt
Kellemes 5 napot töltöttünk. Az időjárás is kedvezett. A környezet azt adta, amit elvártunk. Az épület szépen felújított, a szobánk tiszta, rendezett, minden kényelmet biztosított. A wellness részleg is elég nagy, ami hiányzott a szolgáltatások között nem működött minden eszköz, állítólag elromlott.
Kedves Zöldi-Kovács György!

Köszönjük szépen megtisztelő értékelését! Wellness részlegünk működik, és minden nap kínálunk Cyrano Drinkbárunkban ínycsiklandó roston pisztrángot! Reméljük, még megtiszteli szállodánkat és bizonyíthatjuk Önnek, hogy nálunk a Vendég az első!
2014. június 4., La Contessa / Sales, La Contessa Kastélyhotel
Kiváló 2014. május 8.barátokkal járt itt
Mindennel elégedettek voltunk! Csodás három napot töltöttünk el. A szálloda nagyon szép, gyönyörű parkkal körül véve. Nagyon szép tisztaság ,finom ételek ,udvarias kiszolgálás! ! Amit hiányoltunk,a wellness nyitva tartása /20óráig lehet igénybe venni/. Mivel a sok program miatt csak az esti órákban tudtuk volna élvezni a strandolást így nem maradt idő rá a korai zárás miatt.
Kedves Égi Lászlóné,

köszönjük kedves szavait! Nagy öröm számunkra elégedettsége.
Hosszabbított wellness nyitva tartást Szent Iván éji csomagunkban tudunk biztosítani, június 24-én! Reméljük, még szállodánk Vendégei között köszönthetjük Önöket, akár már Szent Iván éjjelén.
2014. május 9., La Contessa / Sales, La Contessa Kastélyhotel
Kiváló 2014. május 1.a párjával járt itt
Bár a hotel csak 4 csillagos én majdnem mindenre 5 csillagot adok. Ritkán vagyok ennyire elégedett, de most nagyon. Kedves, mindenben szolgálatkész, figyelmes személyzet, finom ételek, jó wellness, gyönyörű környezet, nagyon jó állapotú épületek és szobák. Ami problémát okozott és változtatni kellene rajta: nem lehetett a termosztátot szabályozni.
Kedves Pálfi Úr!

Nagy öröm számunkra, hogy ennyire elégedett volt szállodánkkal! Az említett problémát megoldjuk, elnézését kérünk, és jobbulást kívánunk a kedves párjának!
Reméljük, hamarosan kedves Vendégeink között köszönthetjük Önöket!
2014. május 6., La Contessa / Sales, La Contessa Kastélyhotel
2014. április 14.egyedül járt itt
A szálloda csodálatos környezetben, gyönyörűen felújított állapotban várja vendégeit. A személyzet a teljes szolgáltatásra vonatkozóan kedves, udvarias, szolgálatkész és figyelmes. A környezet először elámítja, boldoggá teszi a látogatót, majd távozáskor úgy érzi a vendég, hogy ide vissza kell jönnie.
La Contessa Kastélyhotel válasza
Köszönjük a kedves értékelést, ajánlást, nagyra becsüljük! Visszavárjuk Önöket!
2014. április 29., La Contessa / Sales, La Contessa Kastélyhotel
Átlagos 2014. április 11.a párjával járt itt
5 éjszakát töltöttünk a férjemmel a Kastélyhotelben. Hotel: Gyönyörű környezet,tiszta szobák, a manzárd szobánkból gyönyörű volt a kilátás. Egy picit lehetnének melegebbek a szobák. Az ágyak rugós matracai kényelmetlenek. Személyzet: Alapvetően kedves, figyelmes. Lehetne több mosoly, ha felajánljuk a tegeződést, akkor éljenek vele, ne akadjanak fent.
Kiváló 2014. március 6.a párjával járt itt
Mi a férjemmel 2 éjszakás nászútra érkeztünk a szállóba. Személy szerint engem úgy elvarázsolt, hogy azóta is a következő látogatásunkat tervezgetem és szóba sem jöhet más, mint a La Contessa! A férjem a fél világot bejárta, de még neki is csak pozitív véleménye volt erről a gyönyörű szállóról.
La Contessa Kastélyhotel Szilvásvárad - Egyéb
La Contessa Kastélyhotel Szilvásvárad a térképen
3348 SzilvásváradPark u. 6.
• fedett úszómedence • szabadtéri úszómedence • szauna • Spa & wellness center • masszázs • pezsgőfürdő • szolárium • élménymedence • gőzfürdő • finnszauna • gyerekmedence • hammam • napozóterasz
• Wi-Fi vezeték nélküli Internet a közös helyiségekben (ingyenes)
• Vezetékes Internet a szobában (ingyenes)
• Zárt parkoló, nem őrzött: 1500 Forint / éj (Foglalás nem szükséges)
Kisállat bevihető
• Kis testű kutya, 10 kg-ig: 10000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • szobaszervíz • medence bár • gyermekmenü • vegetáriánus étkezési lehetőség • étterem • kávézó • bár