Tópart Bisztró Tapolca

Tópart Bisztró Tapolca
Tópart Bisztró TapolcaTópart Bisztró Tapolca
Tópart Bisztró TapolcaTópart Bisztró Tapolca

Tópart Bisztró Tapolca bemutatkozása

Éttermünk a csodálatos Malom-tó partján hangulatos környezetben várja régi és új vendégeit!
Asztalfoglalás telefonon.
Szép kártyát, hitelkártyát ,étkezési utalványt elfogadunk.

Malom-tó Vendégház Tapolca - Tapolcai Tavas-barlang élmény pároknak
Tapolcai Tavas-barlang élmény pároknak
2025.10.22-ig
Malom-tó Vendégház Tapolca
36.320 Ft / 2 fő / éj-től büféreggelivel

Tópart Bisztró Tapolca vélemények

Gyenge 2014. augusztus 20. járt itt
Keruljétek a helyet! Sokat vártunk a pincérre, limonade helyett kb tesco gazdaságos citromos üdítőital jött, a mellékhelyiség olyan büdös, mint egy útmenti toytoy. Ezek után inkább nem ettünk, de egyébként is csak 25 perc után kérdezték meg, h mit ennénk.
Átlagos 2014. július 28.egyedül járt itt
Nagyon jó ötlet a vízen lebegő kis rész, ahová ki lehet ülni. A pincér sokat rontott az élményen, ugyanis szemmel láthatóan "nem volt szomjas". Az étel finom volt, sajnos a melange-ba a külön kérés ellenére sem tettek kevesebb mézet. A mosdóban nem találtam wc-papírt.
A magas árak mellett a fentiek még inkább kifogásolhatóak voltak, ezért kevesebb mint 10% borravalót adtam. A nem szomjas pincér feltűnően NEM köszönte meg távozáskor.
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 706 városban járt márFelfedező - 2284 helyen első értékelőNépszerű író - 316 hasznos szavazat10 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 44076 feltöltött kép
2023. augusztus 27.a párjával járt itt
Igazságtan vagyok ehhez a helyhez, minden évben bemászkálok ide, amikor a tapolcai tó partján sétálok, csak nem tartom a fogyasztásomat olyan mértékben említésre méltónak, hogy arról bármit is írni lehessen. Márpedig idén augusztusban is beültünk ide fagyizni is, meg inni is.
Kiváló 2021. július 28.barátokkal járt itt
Gyönyörű helyszin, gyors kiszolgálás, finom ételek. Kell ennél több. . . . . Finom volt a pisztráng és a szűzpecsenye is. A limonádéból is volt választék. A csoki szuflé megkoronázta az ebédet. A pincér vidám és kedves volt, szóval jó hangulatú ebéd volt. A zsúfoltság ellenére máskor is visszatérünk ide. A hely egyetlen hátránya számunkra a nagy tömeg okozta hangzavar volt.
Kiváló 2020. július 13.a párjával járt itt
Jó választás :) Szép környék, gyors kiszolgálás. Sokan voltak, vasárnap délután, de 20 perc alatt enni kaptunk, egy teljesítmény túra után. Ajánlom mindenkinek.
Átlagos 2019. július 21.a párjával járt itt
Tapolca nyaralásunk helyszíne. Városi séta- helyek felfedezése. . . Tópart bisztró-és pizza. . . Éhesen leül az ember és reménykedik. . . A flegma fel-szolgáló . . Pizza van? kérdezi a vendég. . Ja, három éve már nem csinálunk. . . A tábla pedig azt bizonyítja, a városban láttuk. . Így bacon burgert rendeltünk,ami mentségükre szolgálva finom volt.
2016. október 7.gyerekekkel járt itt
Az elterjedt hírű pisztrángfesztivál miatt kerültünk le ebbe a kisvárosba. Elég kellemes hely, bár nem sok minden van itt. Lementünk hát a tó partra hogy együnk egy jó pisztrángot férjemmel és a két gyerkőccel. Hatalmas tömeg volt, két étterem közül ezt választottuk. Várni kellett ugyan az asztalra, de végülis megérte.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 22 városban járt már2 évnyi aktív tagság
2016. augusztus 29.családjával járt itt
A remek elhelyezkedés és terasz miatt választottuk a Tóparti Bisztrót. A választék lehetne nagyobb, de azért így is tudtunk választani. Rizottót ettem, jól volt elkészítve, a családtagjaim rántott sajtot és pörköltet, valamint natúr csirkét választottak. A tálalással nem volt baj, az ízekkel sem, az adagokkal sem.
Átlagos 2016. július 16.családjával járt itt
A helyszín szép a kis tóparton. A pizza közepes volt, a cigánypecsenye pedig kissé fűszerezetlen. A fiatal felszolgálók pedig picit tágan értelmezték a szabadszájúságot egymás között.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 22 városban járt már1 évnyi aktív tagság
2015. november 24.családjával járt itt
Ebédelni mentünk. Nekünk szerencsénk volt,egy nagyon ügyes,lelkes pincért kaptunk. Finom volt a rosé,jó volt a mézes-mandulás pisztráng,nagyon-nagyon bőséges adagok. Ár-érték arányban megfelelő volt,nem csalódtunk. Egy próbát mindenképpen megér,a lelkes fiatalember mindent megtett,hogy jó szívvel távozzunk. Nem tudok rosszat írni. . .
Tópart Bisztró Tapolca a térképen
8300 TapolcaArany János u. 1.
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • csoportokat szívesen fogad • étel elvitelre • gyerekmenü • kisállat bevihető • napi menü • sportközvetítés • zártkörű rendezvény lehetősége
H-V
magyar, nemzetközi, vegetáriánus