Platán Restaurant & Café Tata

2024.06.14-ig
Portobello Hotel Esztergom

Platán Restaurant & Café Tata vélemények

2016. május 3., kollégákkal járt itt
Sziasztok! Ebben a hónapban kétszer jártam itt. Első alkalommal üzleti vacsorán a kollegákkal, második alkalommal a nagyszüleimmel. Ahogy belépünk az étterembe kellemes környezet fogad, bár a felszolgálók nem mindig mosolyogva üdvözölnek. Leveszik a kabátod és felakasztják. Odakísérnek az asztalodhoz. Az étlap szerintem pont megfelelő.
Kiváló 2016. február 29.gyerekekkel járt itt
Tipikus új hullámos vidéki étterem. szűkített étlap de könnyen választható ételek minden étel változatos eltérő egymástól nem gondolnám hogy gondot jelentene a választás. ételek szépek pont fél úton a paca ételek és a hagyományos fogások között. egy jól választót menü sorral pont jól lakik az ember.
Átlagos 2016. január 19.gyerekekkel járt itt
A személyzet számomra érthetetlenül gyenge a környezet és az ételek minőségéhez képest. Az előttem szólóak véleményeit megerősíteni tudom. A flegma arckifejezés megvan nekem is. Érkezéskor túlzóan nyájasan, levették szinte rólam és a lányomról a kabátot. (Ennek később jelentősége lesz.
Kiváló 2015. november 4.barátokkal járt itt
Az étlap mennyisége és minősége szegényes,viszont az ára annál magasabb, a személyzet igen gyenge színvonalú, a hely környezete nagyon szép. Aki enni akar ne ide menjen. A hely alkalmas lehet egy fagyi,süti, egy pohár ital elfogyasztására, nem is értem miért van náluk étlap. Át állhatnának a melegszendvicses egyszerű ételekre,az talán menne nekik.
Kiváló 2015. október 29.családjával járt itt
Tavaly jártunk először a Platánban családommal, majd a házi sütemények és fagylaltok egyre többször visszacsábítottak bennünket. Idén próbáltuk ki először az éttermet, és nem csalódtunk. Kiderült, miért is ,,rövid" az étlap: a konyha csak szezonális, helyi alapanyagokkal dolgozik, ezért 2-3 hetente a teljes menü cserélődik.
Gyenge 2015. augusztus 8.a párjával járt itt
Összefoglalva:
- botrányosan lassú kiszolgálás
- kedvtelen, abszolút nem szimpatikus pincérek
- koszos poharak
- igen kurta étlap 4-5-féle étellel
- a netes ételekkel és árakkal köszönőviszonylat sincs (neten majdnem minden 3000 Ft alatt, a valóságban majdnem minden felette +30%)
- nagyon kis adag, semmi extrával
- rengeteg darázs

Érkezéskor a pincérről a "mit akarsz Te itt" arckifejezés sugárzott, amit az utánunk érkezőknél is ugyanúgy láttam.
Kiváló 2015. június 16.barátokkal járt itt
Talan a nyar legmelegebb napjan, a sok turazastol, a latnivalok sokasagatol elgyotorten erkeztunk a Platanba. Kedves fogadtatas,az enyhet ado asztal bemutatasa mar maga volt a csoda. . . Lehengerlo volt a pincerek udvariassaga, keresre a kivant limonadet is kikevertek-ami nem az atlagos volt. Miutan szomjunkat oltottuk-mar vacsorazni is kedvunk tamadt.
Átlagos 2015. május 24.családjával járt itt
Értékelésem nagyon sok fagyizás, két sütizés és egy éttermi étkezés alapján alakult ki. A sokszori fagyizás fantasztikus élményét a Tatai Patara napján sikerült elrontani, amikor is külön belépőt kell váltani csak a fagyizás miatt. Az eddigi 180. - helyett 200.
Kiváló 2015. május 17.a párjával járt itt
Párommal úgy döntöttünk, hogy a Kézműves Fagylalt Napján elmegyünk fagyizni. Olvastuk az interneten, hogy a Platán fagyizója is csatlakozott ehhez a kezdeményezéshez. Tata legfinomabb fagyiját itt lehet kapni. Az eper 100% tényleg 100% epret tartalmaz:) Ide nem elég egyszer elmenni, úgyhogy következő héten is tettünk egy látogatást a fagyizóban. Mindenkinek ajánlom figyelmébe a helyet:)
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 27 városban járt már2 évnyi aktív tagság
2015. március 7.a párjával járt itt
TAvasz első napsugarai kicsábitottak minket a tatai tóhoz,
erre az étteremre esett a választás és nem csalodtunk hangulatos elegáns barátságos. Leves finom házias a főétel adagra kicsi volt ,de a sütemény kárpotolt engem tej és cukor mentes volt diós eszterházy torta ilyen fino at sehol sem ettem még megosztok pár fotot is remélem más is elátogat akár csak 1 sütire vagy kávéra is .
Platán Restaurant & Café Tata - Étel/italPlatán Restaurant & Café Tata - Étel/ital