Platán Restaurant & Café Tata

Senior kedvezmény 60+
Portobello Hotel Esztergom

Platán Restaurant & Café Tata vélemények

Kiváló 2019. május 19.egyedül járt itt
Az egyik legjobb vidéki fine dining étterem hazánkban, a csodálatos Tatai-tó partján a romantikus tóparti sétányon, a vár közelében. Az első látogatás nekem sem sikerült jól, mivel aznapra csak hirdették az ebédmenüt, de a valóságban nem volt elérhető. A panaszomat azonban nagyon profin és korrekt módon, mondhatni gálánsan kezelték.
Platán Restaurant & Café Tata - Étel/italPlatán Restaurant & Café Tata - Étlap/itallapPlatán Restaurant & Café Tata - BelsőPlatán Restaurant & Café Tata - Étel/italPlatán Restaurant & Café Tata - Étel/italPlatán Restaurant & Café Tata - Étel/italPlatán Restaurant & Café Tata - Étel/italPlatán Restaurant & Café Tata - Étel/italPlatán Restaurant & Café Tata - Étel/italPlatán Restaurant & Café Tata - Étel/italPlatán Restaurant & Café Tata - Étel/italPlatán Restaurant & Café Tata - Étel/italPlatán Restaurant & Café Tata - Étel/italPlatán Restaurant & Café Tata - Étel/italPlatán Restaurant & Café Tata - Étel/italPlatán Restaurant & Café Tata - MosdóPlatán Restaurant & Café Tata - Étel/italPlatán Restaurant & Café Tata - BelsőPlatán Restaurant & Café Tata - Étlap/itallapPlatán Restaurant & Café Tata - Étel/italPlatán Restaurant & Café Tata - Étel/italPlatán Restaurant & Café Tata - Étel/italPlatán Restaurant & Café Tata - Külső képPlatán Restaurant & Café Tata - Külső képPlatán Restaurant & Café Tata - Külső képPlatán Restaurant & Café Tata - BelsőPlatán Restaurant & Café Tata - Külső képPlatán Restaurant & Café Tata - Külső képPlatán Restaurant & Café Tata - Étlap/itallapPlatán Restaurant & Café Tata - Étlap/itallapPlatán Restaurant & Café Tata - Külső képPlatán Restaurant & Café Tata - Külső képPlatán Restaurant & Café Tata - BelsőPlatán Restaurant & Café Tata - BelsőPlatán Restaurant & Café Tata - Külső képPlatán Restaurant & Café Tata - Külső kép
Kiváló 2018. november 10.a párjával járt itt
Egészen kiváló ebédben volt részünk, nagyon figyelmes felszolgálással.

Az étvágygerjesztőként felszolgált olívaolajnál finomabbat még nem ettem. A hozzá adott kenyér is egészen fantasztikus volt.

Soha ilyen finom bécsi szeletet még nem evett a párom.

Az én kacsám is szuper volt. Kívül ropogós, belül omlós.

Alkoholt nem fogyasztottunk, de a borok ára igen húzós volt.
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 366 városban járt márFelfedező - 2442 helyen első értékelőNépszerű író - 1399 hasznos szavazat12 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 25652 feltöltött kép
Kiváló 2017. június 14.egyedül járt itt
Pesti István neve fogalom a szakmában. Egyike volt a kreatív, úttörő séfeknek, akik már a kétezres években egyedi, művészi tányérokat tettek le a vendégek elé. Nem egyszer nevezték a legszebben tálaló magyar séfnek. Jómagam a Bábel nevű étteremben kóstoltam először ételeit, közel tíz esztendeje, azóta igyekeztem minden állomáshelyén meglátogatni.
Platán Restaurant & Café Tata - Étel/italPlatán Restaurant & Café Tata - EgyébPlatán Restaurant & Café Tata - Külső képPlatán Restaurant & Café Tata - Étel/italPlatán Restaurant & Café Tata - Étel/italPlatán Restaurant & Café Tata - Étel/italPlatán Restaurant & Café Tata - Étel/italPlatán Restaurant & Café Tata - Étel/ital
Kiváló 2017. május 13., kollégákkal járt itt
Nem szokásom értékeléseket írni, de az élmény olyannyira lenyűgözött, hogy kivételt tettem: 2017. májusában pénteken dél körül érkeztem néhány kollégámmal az étterembe,mivel szép napsütéses idő volt a tóparti teraszra kértem asztalfoglalást. Messzebbről jöttünk, Dunakeszire is eljutott az étterem kimagasló hírneve.
Kiváló 2016. szeptember 19. járt itt
Először szűkösnek tűnt a hely, ezért jó is volt hogy nem voltak túl sokan. Nagyon barátságos a berendezés, és kiváló a kiszolgálás. A választék ugyan nem nagy, de remekül vannak elkészítve az ételek. Csirkemellet ilyen finoman elkészítve azóta sem ettem. A desszerteknél külön örültem, hogy a cukorbetegekre is gondoltak.
Kiváló 2016. február 29.gyerekekkel járt itt
Tipikus új hullámos vidéki étterem. szűkített étlap de könnyen választható ételek minden étel változatos eltérő egymástól nem gondolnám hogy gondot jelentene a választás. ételek szépek pont fél úton a paca ételek és a hagyományos fogások között. egy jól választót menü sorral pont jól lakik az ember.
Kiváló 2015. november 4.barátokkal járt itt
Az étlap mennyisége és minősége szegényes,viszont az ára annál magasabb, a személyzet igen gyenge színvonalú, a hely környezete nagyon szép. Aki enni akar ne ide menjen. A hely alkalmas lehet egy fagyi,süti, egy pohár ital elfogyasztására, nem is értem miért van náluk étlap. Át állhatnának a melegszendvicses egyszerű ételekre,az talán menne nekik.
Kiváló 2015. október 29.családjával járt itt
Tavaly jártunk először a Platánban családommal, majd a házi sütemények és fagylaltok egyre többször visszacsábítottak bennünket. Idén próbáltuk ki először az éttermet, és nem csalódtunk. Kiderült, miért is ,,rövid" az étlap: a konyha csak szezonális, helyi alapanyagokkal dolgozik, ezért 2-3 hetente a teljes menü cserélődik.
Kiváló 2015. június 16.barátokkal járt itt
Talan a nyar legmelegebb napjan, a sok turazastol, a latnivalok sokasagatol elgyotorten erkeztunk a Platanba. Kedves fogadtatas,az enyhet ado asztal bemutatasa mar maga volt a csoda. . . Lehengerlo volt a pincerek udvariassaga, keresre a kivant limonadet is kikevertek-ami nem az atlagos volt. Miutan szomjunkat oltottuk-mar vacsorazni is kedvunk tamadt.
Kiváló 2015. május 17.a párjával járt itt
Párommal úgy döntöttünk, hogy a Kézműves Fagylalt Napján elmegyünk fagyizni. Olvastuk az interneten, hogy a Platán fagyizója is csatlakozott ehhez a kezdeményezéshez. Tata legfinomabb fagyiját itt lehet kapni. Az eper 100% tényleg 100% epret tartalmaz:) Ide nem elég egyszer elmenni, úgyhogy következő héten is tettünk egy látogatást a fagyizóban. Mindenkinek ajánlom figyelmébe a helyet:)