Tatai Fényes tanösvény Tata

Tatai Fényes tanösvény Tata
Tatai Fényes tanösvény TataTatai Fényes tanösvény Tata
Tatai Fényes tanösvény TataTatai Fényes tanösvény Tata

Tatai Fényes tanösvény Tata bemutatkozása

Amióta a karsztforrások újra feltörtek a Fenyves-fürdő területén lévő már-már kiszáradt lápokon, egy nagyon izgalmas természeti jelenség tekinthető meg a tanösvény útvonalán. Egy 1350 méter hosszú cölöpsétányon haladhatunk végig, melyet információs táblák kisérnek.

Kristály Imperial Hotel Tata - Fedezd fel a hazád
Senior kedvezmény 60+
2024.06.14-ig
Portobello Hotel Esztergom

Tatai Fényes tanösvény Tata vélemények

Rubin fokozatú értékelőOrszágjáró - 52 városban járt márFelfedező - 53 helyen első értékelőNépszerű író - 55 hasznos szavazat7 évnyi aktív tagság
Érdekes 2024. április 8.a párjával járt itt
Szép környéken, de némi útjavítás közepette lehet eljutni a bejárathoz. A belépő nem vészes. A nagy kapun már ellenőrzés nélkül lehet bejutni. Vasárnap lévén gondoltuk, hogy sokan lesznek. Ez igazán csak azon a rövid szakaszon macerás, ahol még kétirányú a csapás.
Tatai Fényes tanösvény Tata - Külső képTatai Fényes tanösvény Tata - Külső képTatai Fényes tanösvény Tata - EgyébTatai Fényes tanösvény Tata - EgyébTatai Fényes tanösvény Tata - Egyéb
Kihagyhatatlan 2023. október 5.a párjával járt itt
Bár első látogatásunk alkalmával zárt ajtót találtunk (pedig tudakozódtunk a nyitvatartásról, de sajnos nem jelezték előre,hogy aznap zárva lesznek) nem bántuk meg hogy másnap is felkerekedtünk. Érintetlen természet, valóban csodálatos fények, szinek. Ez az a hely ahova biztosan visszamegyünk!
Kihagyhatatlan 2023. október 5.gyerekekkel járt itt
A tatai fényes fürdő területén lévő faházban már több alkalommal nyaraltunk. Igazi nyugalmas kikapcsolódó nyaralások voltak ezek minden alkalommal. Az itt töltött idő alatt mindig ellátogatunk a fürdő mellett található Fényes Tanösvényre. Ugyan már nagyon sokszor voltunk, de ezt a helyet sosem hagynám ki.
Tatai Fényes tanösvény Tata - Egyéb
Érdekes 2023. szeptember 28.a párjával járt itt
Sajnos borongósra fordult az idő amikor itt jártunk, így a színek is kicsit más árnyalatot mutattak. Régóta bakancslistás volt ez a hely, számomra egy icipicit csalódás volt, talán túl sok képet láttam előzőleg, vagy csak a túl sok látogató vett el az élményből. . . nem tudom biztosan.
2078
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 235 városban járt márFelfedező - 254 helyen első értékelőNépszerű író - 29 hasznos szavazat8 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 2078 feltöltött kép
Kihagyhatatlan 2022. december 11.a párjával járt itt
Itt még most jártunk először, és nagyon tetszett. December lévén kevesebb növény virágzik és az állatok is elbújva, de így más érdekességek bukkantak elő. Hát ez is olyan hely, hogy más évszakban is vissza kell jönni. Végig cölöpsétányon haladtunk és a sok-sok táblát olvasgatva élveztük a természet csodáit. Gyönyörű az országunk!
2076
Kihagyhatatlan 2022. április 21.a párjával járt itt
Ezt a helyet egyszerűen nem lehet kihagyni! Annyira szép, mintha a horvát Plitvicét összegyúrták volna az erdélyi Szent Anna tónál látható Mohossal. Na jó, kis túlzással. . . de a lápon végigmenni a cölöpökön álló fapallókon egy élmény! Ha csendben vagy és figyelsz, sok csodás dologgal találkozol.
Tatai Fényes tanösvény Tata - Külső képTatai Fényes tanösvény Tata - Külső képTatai Fényes tanösvény Tata - Külső képTatai Fényes tanösvény Tata - Külső képTatai Fényes tanösvény Tata - Külső képTatai Fényes tanösvény Tata - Külső képTatai Fényes tanösvény Tata - Külső képTatai Fényes tanösvény Tata - EgyébTatai Fényes tanösvény Tata - Külső képTatai Fényes tanösvény Tata - Külső képTatai Fényes tanösvény Tata - Külső képTatai Fényes tanösvény Tata - Külső képTatai Fényes tanösvény Tata - Külső képTatai Fényes tanösvény Tata - Külső képTatai Fényes tanösvény Tata - EgyébTatai Fényes tanösvény Tata - EgyébTatai Fényes tanösvény Tata - Külső képTatai Fényes tanösvény Tata - Külső képTatai Fényes tanösvény Tata - Külső képTatai Fényes tanösvény Tata - Külső képTatai Fényes tanösvény Tata - Külső képTatai Fényes tanösvény Tata - Külső képTatai Fényes tanösvény Tata - Külső képTatai Fényes tanösvény Tata - Külső képTatai Fényes tanösvény Tata - Külső képTatai Fényes tanösvény Tata - Külső képTatai Fényes tanösvény Tata - Külső képTatai Fényes tanösvény Tata - Külső képTatai Fényes tanösvény Tata - Külső képTatai Fényes tanösvény Tata - Külső képTatai Fényes tanösvény Tata - EgyébTatai Fényes tanösvény Tata - Külső képTatai Fényes tanösvény Tata - Külső képTatai Fényes tanösvény Tata - Külső képTatai Fényes tanösvény Tata - Külső képTatai Fényes tanösvény Tata - Külső képTatai Fényes tanösvény Tata - Külső képTatai Fényes tanösvény Tata - EgyébTatai Fényes tanösvény Tata - EgyébTatai Fényes tanösvény Tata - Külső képTatai Fényes tanösvény Tata - Külső képTatai Fényes tanösvény Tata - Külső képTatai Fényes tanösvény Tata - Külső képTatai Fényes tanösvény Tata - Külső képTatai Fényes tanösvény Tata - Külső képTatai Fényes tanösvény Tata - EgyébTatai Fényes tanösvény Tata - EgyébTatai Fényes tanösvény Tata - Külső képTatai Fényes tanösvény Tata - Külső kép
Kihagyhatatlan 2021. október 2.a párjával járt itt
Évekkel ezelőtt jártunk már a Fényes Tanösvényen, idén nyáron újra felkerestük. Fényes fürdő mellett található, kb. 1-1,5 órás séta gyönyörű környezetben. Igazi ékszerdoboz, természeti kincs. Könnyű sétával, több állomással lehet találkozni, magasból letekinteni a természet adta csodára.
Tatai Fényes tanösvény Tata - EgyébTatai Fényes tanösvény Tata - EgyébTatai Fényes tanösvény Tata - EgyébTatai Fényes tanösvény Tata - EgyébTatai Fényes tanösvény Tata - EgyébTatai Fényes tanösvény Tata - EgyébTatai Fényes tanösvény Tata - EgyébTatai Fényes tanösvény Tata - EgyébTatai Fényes tanösvény Tata - EgyébTatai Fényes tanösvény Tata - EgyébTatai Fényes tanösvény Tata - EgyébTatai Fényes tanösvény Tata - Egyéb
Az értékeléseket az Ittjártam.hu felhasználói írták, és nem feltétlenül tükrözik az Ittjártam.hu véleményét. Az átlag számításánál figyelembe vettünk 5 darab olyan értékelést is, melyet szöveg nélkül, csak pontozással adtak le partneroldalukon, a szallasvadasz.hu-n.
Tatai Fényes tanösvény Tata a térképen
2890  TataFényes Fasor 1363/95 hrsz.
+36 3 592 7373