Barack Thermal Hotel & Spa Tiszakécske ★★★★

11. helyezett Dél Alföldön - 562 szállás közül

Barack Thermal Hotel & Spa Tiszakécske - vélemények, kritkikák

Barack Thermal Hotel & Spa Tiszakécske vélemények

2015. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2015. augusztus 18.
5 éjszakát töltöttünk a szállodában 2 kisgyermekkel. A szállodában mindenhol tisztaság volt, a szobák kényelmesek. A személyzet udvarias, segítőkész. Nagyon tetszett a szállodához tartozó termálfürdő és strand. A gyerekek nagyon élvezték a fürdőzést és a naponta változó gyermekprogramokat (köszönet az animátoroknak! ). Az ételek finomak és változatosak.

2015. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. augusztus 18. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nyugodt ,kényelmes kikapcsolódásra vágytunk és nem jártunk még Tiszakécskén így esett a választás a néhány nap nyári szabadságunk eltöltésére. Jól választottunk. Kedvesen fogadtak a szálloda recepcióján minden tájékoztatást megkaptunk amire szükségünk volt. A szoba rendben volt a klíma kártya nélkül is működött. Kényelmesen törölközővel együtt mehettünk ki a strandra .

2015. júliusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2015. augusztus 4. - 1 látogató hasznosnak vélte
A tiszakécskei fürdőben már többször voltunk a barátainkkal, így azt javasoltam, hogy idén ebbe a szállodába menjünk nyaralni. Nagyon jó ötletnek bizonyult. A szobák tiszták, kényelmesek, az ágy is! A személyzet kedves, készséges, udvarias. Az étkezések során megfelelő a választék, az ételek ízletesek, ha valami elfogyott azonnal pótolták.
2015. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2015. augusztus 3.
A hotel nagyon szép, a szobák tágasak, kényelmesek, tiszták, modernek. A strandra néző szobákba viszont a fürdő nyitásától erősen beszűrődik a strandolók zaja, ezért az ablakokat be kell csukni. A személyzet kedves, figyelmes. Sajnos rossz idő esetén kevés lehetőség van szállodán belül múlatni az időt. Jó lenne billiárd, esetleg bowling, csocsó, stb.
2015. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2015. július 29.
Másodszor volt szerencsénk e remek hotelben eltölteni két napot. Kiváló a szobák tisztasága, a személyzet mindenben készségesen áll a rendelkezésünkre. A reggeli, a vacsora remek volt. Nyugodtan pihenhetünk,nyugalmunkat semmi nem zavarta. Nagyon jónak tartom,hogy az ott foglalkoztatott hölgy és fiatalember mindennap a gyermekeknek remek szórakoztató elfoglaltságot talált ki.

2015. júniusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2015. július 16.
Visszatérő vendégként most az apartmanházat próbáltuk ki abban sem csalódtunk kényelmes tiszta tágas volt. A recepción kedvesen tájékoztattak mindenről és az egyik házat meg is kaptuk azonnal. A szállodai szobákban kényelmesebbek az ágyak, de nekünk megfelelt azért. Tizen voltunk 2 házban nagyon jól éreztük magunkat! A fürdő tökéletes.

2015. júniusban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2015. június 22. - 1 látogató hasznosnak vélte
Cégen keresztül, kollégákkal érkeztem a Hotelba. Recepció rögtön bejárattal szemben, ahol rögtön megválaszolnak minden kérdést :) Személyzet nagyon kedves, és segítőkész. Előadó termek tágasak, és klimatizáltak. Szoba Full Extrás, nekem személy szerint nagyon tetszett , pedig életem során bejártam egy pár Szállodát, Hotelt, de itt először látom igaznak a csillagok kiosztását.

2015. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. május 11. - 2 látogató hasznosnak vélte
Érkezéskor a recepción a fogadtatás hideg, nem kedves, nem mosolygós, nem tájékoztató (semmi ilyenkor megszokott tájékoztatás, mindent kérdezni kellett), a személyzetnek van mint fejlődi ezen a téren. A hotel valóban szép, tiszta, a berendezés is megfelelő (Biblia nincs). Az ételek minőségén még lehetne javítani, hogy elérje a 4* szintjét.
2015. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2015. április 27.
Nagyon kellemes hétvégénk volt. A szálloda személyzete nagyon kedves és partner volt. Feleségem születésnapja volt és megrendelték a tortát, amit kértem. A vacsora többféle és nagyon finom volt, főleg a pénteki borjúpörkölt galuskával! ! ! Utólag is minden elismerésem a séf-nek! ! ! A fürdő is nagyon jó volt. Ajánlom MINDENKINEK! ! !
2015. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. április 13.
2 éjszakát töltöttünk párommal a hotelben! A hely igényessége már a recepción lenyűgözött minket!
A szoba makulátlanul tiszta, nagyon kényelmes ággyal! Az ételek is finomak voltak, óriási volt a választék!
A fürdő és a wellness szolgáltatások lehetősége is kiváló!
Negatívumot nem tudnék mondani!

A jövőben biztos visszatérünk ide!

Príma Vendégház
Tiszakécske
3 nap/2 éjszaka 7.500 - 8.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Tünde Vendégház
Tiszakécske
3 nap/2 éjszaka 7.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Aranyhomok Business & Wellness Hotel
Kecskemét
2-3 éjszaka 14.200,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, fürdőbelépővel, városnéző túrával, az éjszakák számától függően vadaspark belépővel
Érvényes: 2020.08.31-ig
Hotel Aquarell
Cegléd
Akár 1 éjszaka 14.400,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szabadidős játékokkal, játszóház használatával, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.18-ig
Pipacsos Vendégház
Kiskunmajsa
2 nap/1 éjszaka 3.900,- Ft/fő/éj ártól: ellátás nélkül, grillezési és bográcsozási lehetőséggel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Garden Hotel Wellness & Konferencia
Szolnok
2-3 éjszaka 16.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, wellness-kuponnal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.23-ig
Open Hotel
Szentes
2 nap/1 éjszaka 16.900 - 23.900,- Ft/fő/éj között: Napi árak, félpanzióval, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.12.22-ig
Kertész Vendégház
Tiszaalpár
Éjjeli Bagoly Panzió
Szentes
2 nap/1 éjszaka 9.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
MO-HA Panzió
Törökszentmiklós
2 nap/1 éjszaka 7.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Nyugi Tanya
Magyartés
3 nap/2 éjszaka 3.000,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, ajándék levessel, csónak használattal, parkolással
Granada Konferencia Wellness és Sport Hotel
Kecskemét
1-3 éjszaka 20.825,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, aroma masszázzsal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.22-ig

Szállodák Tiszakécske környékén
Szuper családi nyár (min. 2 éj)
Napi árak
Nem csak a húszéveseké a világ (min. 2 éj)

TiszakécskeX