Barack Thermal Hotel & Spa Tiszakécske ★★★★

Barack Thermal Hotel & Spa Tiszakécske
Barack Thermal Hotel & Spa TiszakécskeBarack Thermal Hotel & Spa Tiszakécske
Barack Thermal Hotel & Spa TiszakécskeBarack Thermal Hotel & Spa Tiszakécske

Barack Thermal Hotel & Spa Tiszakécske bemutatkozása

50 hangulatos szoba várja, hogy vendégeinket elkényeztethesse. Aki egyszer belekóstol, jó eséllyel visszajár hozzánk.
Ha a vendég kéréseiről van szó, kollégáink nem ismernek lehetetlent, legyen szó korai érkezésről, kései távozásról, szülinapi köszöntésről, konferenciáról, négylábú úti társról.

Príma Vendégház Tiszakécske - Napi árak
Granada Élmények
Granada Hotel Kecskemét

Barack Thermal Hotel & Spa Tiszakécske vélemények

Kiváló 2016. február 4.a párjával járt itt
Hétköznap voltunk a szállodában, két napot. Nagyon kedves és segítőkész volt a személyzet (mindenki köszönt, még a takarítószemélyzet is), a hotel gyönyörű, ízléses, fantasztikus svádasztalos reggeli- illetve vacsorakínálat, olyan finom gyümölcsökkel, amik igazi ritkaságszámba mennek.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 30 városban járt márNépszerű író - 29 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
2016. január 31.a párjával járt itt
Kellemes hely, praktikusan a fürdővel összekötve. Számomra rideg, de nem ízléstelen minimal art berendezés, jól hangszigetelt szobák,motoros redőnyök. Bőséges reggeli és vacsora, kicsit íztelen, sótlan minden, de ezen lehet segíteni. A fürdőben mindenki megtalálja,amit szeretne, gyógyvíz, szuper úszómedence, soha nincs tömeg.
Barack Thermal Hotel & Spa Tiszakécske - SzobákBarack Thermal Hotel & Spa Tiszakécske - SzobákBarack Thermal Hotel & Spa Tiszakécske - Külső kép
Kiváló 2016. január 18.a párjával járt itt
A fő kifogásom, hogy egyik vacsora alatt sem lehetett beszélgetni, mert olyan zaj volt. Első este egy szerb asztaltársaság mellett ültünk, akik iszonyú hangosak voltak, hogy a saját szavunkat sem hallottuk, míg a második estén az élőzene (ami kellemes lehetett volna) volt a legnagyobb hangerőre állítva.
Kiváló 2016. január 18.a párjával járt itt
Egy olyan hotel, amelyiknek minden részén jól érezhetem magam. Tiszta szobák, kifogástalan konyha, mosolygó, udvarias személyzet.
Szó sem lehet róla, hogy másoknak is ajánljam ezt a helyet...! Már így is csak hetekre előre gondolkodva tudok szobát foglalni... ;-)
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 17 városban járt márNépszerű író - 30 hasznos szavazat
Kiváló 2016. január 10.a párjával járt itt
Barátaink ajánlották a helyet, így itt töltöttük a karácsonyt, és nem is csalódtunk. Tiszta, kényelmes, nyugodt hely. Kedves, figyelmes, segítőkész személyzet. Az étkezéssel is minden rendben volt, bőséges reggeli és finom vacsora. A fürdőben a szaunavilág kiemelkedően jó. Összességében szívesen ajánlom mindenkinek. Mi biztosan visszatérünk még.
Kiváló 2015. november 18.barátokkal járt itt
Az előző értékelésből látható mindenre 5 adtam.
Amire nem számitottam,hogy a termál medence igaz egy folyosón át megközelithető volt azért mégis kicsit kellemetlen volt kimenni.
Kiváló 2015. november 9.a párjával járt itt
A szálloda nagyon szép, igazán remek volt, az ételek ízletesek és bőségesek voltak, a masszázs, és egyéb szolgáltatásokkal kevésbé voltam megelégedve mivel sajnos időpont híján, kipróbálni sem volt lehetőségem. A tisztasággal és minden más egyébbel meg voltam elégedve, köszönöm a hétvégét. Ha alkalmunk adódik, szívesen ellátogatunk újra.
Kiváló 2015. október 27.gyerekekkel járt itt
3 éjszakát töltöttünk el a férjemmel és a 12 éves lányommal az október 203-i hétvégén. Nagyon szép tiszta a város maga, sok nyaralóval. A szálloda nagyon igényesen berendezett, kényelmes fekvőhellyel, redőnyös, szúnyoghálós ablakkal, csillogó tisztaságban. A fürdőben nagyon jó a szanua világ, mindenki megtalálja a számára legmegfelelőbb pihenési lehetőséget.
2015. október 23.a párjával járt itt
Nagyon jól éreztük magunkat, sajnos végig esett az eső, így sétálni, kerékpározni nem tudtunk. Ezért is nincs véleményünk a szálloda környezetéről, látnivalókról. A szolgáltatásokkal, személyzettel, étkezéssel szóval mindennel elégedettek voltunk, jól ki tudtuk pihenni magunkat.
Kiváló 2015. október 6.gyerekekkel járt itt
Nagyon tetszett minden, a személyzet nagyon kedves, a szoba elosztása is kiváló volt három gyerekkel (nagyon tetszett nekik a külön szoba, és az emeletes ágy), a berendezés modern, tiszta, ízléses. A fürdőbe való közvetlen átjárás is nagyon jól megoldott. A fürdő szolgáltatásai is minden korosztálynak megfelelnek.