Barack Thermal Hotel & Spa Tiszakécske ★★★★

Barack Thermal Hotel & Spa Tiszakécske
Barack Thermal Hotel & Spa TiszakécskeBarack Thermal Hotel & Spa Tiszakécske
Barack Thermal Hotel & Spa TiszakécskeBarack Thermal Hotel & Spa Tiszakécske

Barack Thermal Hotel & Spa Tiszakécske bemutatkozása

50 hangulatos szoba várja, hogy vendégeinket elkényeztethesse. Aki egyszer belekóstol, jó eséllyel visszajár hozzánk.
Ha a vendég kéréseiről van szó, kollégáink nem ismernek lehetetlent, legyen szó korai érkezésről, kései távozásról, szülinapi köszöntésről, konferenciáról, négylábú úti társról.

Príma Vendégház Tiszakécske - Napi árak
Granada Élmények
Granada Hotel Kecskemét

Barack Thermal Hotel & Spa Tiszakécske vélemények

Kiváló 2016. június 5.gyerekekkel járt itt
Modern szálloda korrekt szolgáltatáscsomaggal és kifejezetten udvarias és segítőkész személyzettel, ajánlott kategória. A szállodán kívüli programlehetőségek talán kicsit korlátozottabbak az átlagosnál.
Kiváló 2016. május 18.a párjával járt itt
Nyugdíjasként jutottunk el ebbe a gyönyörű és igényes szállodába. Már az előtérben leesett az állunk a szépség melegség és otthonosság láttán. A személyzet kedvessége,mindent felülmúlt, mivel maga a tulaj ajánlotta fel transzferjáratát nekünk oda és vissza. Erre nem igazán volt még igény. Kocsi nélkül megközelíteni nem igazán lehet.
Kiváló 2016. május 8.a párjával járt itt
Évek óta járunk nyaralni és elmondhatom, hogy rátaláltunk az egyik legszebb szállodára a Tisza part mentén. Már a szállodába való belépéskor figyelmességet, és kedvességet kaptunk. A szoba elfoglalása után sorra fedeztük fel az apró meglepetéseket.
Barack Thermal Hotel & Spa Tiszakécske - Külső kép
Kiváló 2016. május 4.a párjával járt itt
Évek óta kedvenc helyem a Tiszakécskei Termálfürdő! Ezen a nyáron igazi csodával lepett meg a tiszai wellnessparadicsom: Felépült és megnyílt a Barack hotel, a strand szélére épült gyönyörű,ínycsiklndóan modern, barátságosan hívogató, elegáns szálloda!
Barack Thermal Hotel & Spa Tiszakécske - WellnessBarack Thermal Hotel & Spa Tiszakécske - Medence/kertBarack Thermal Hotel & Spa Tiszakécske - Külső képBarack Thermal Hotel & Spa Tiszakécske - Medence/kert
Kiváló 2016. április 25.gyerekekkel járt itt
Barátságos, segítőkész személyzet, finom, változatos, ovis számára is élvezhető ételek, szuper medencék, játszószobák, szép park, jól kialakított/felszerelt és tiszta szoba és... gyönyörű idő. Visszatérünk.
Kiváló 2016. április 25.a párjával járt itt
Tisztelt Szolgáltató és leendő vendégek! Sok hasonló kategóriájú szállodában laktunk már, de most megint sikerült egy csúcs helyet találni. A felszerelés és kényelem magas fokú és a szobába készített tea-kávéfőző csak hab a tortán. Az ételek mediterrán-magyaros kombinációval, frissen gazdagon tálalva.
Kiváló 2016. április 21.gyerekekkel járt itt
Születésnapomra mentünk el a férjemmel, gyermekemmel + kutyával. Nagyon kedves volt mindenki a kutyánkat imádták a szoba csillagos ötös családi szobában voltunk sok pakolási lehetőség volt a ruháknak(nekem legtöbbször ez a problémám a hotelekben)az eb kényelmesen elfért.
Kiváló 2016. április 21.barátokkal járt itt
Már többször jártunk barátokkal. Mi nagyon megvagyunk elégedve mindennel. Nekünk csak egy problémánk van, hogy a tömegköz-lekedéstől a szálloda megközelítése bonyolult. Bár ezt is megoldották, hogy a szállodából küldenek értünk személygépkocsit. Szándékunkba van újra elmenni. Külön kiemelném a szaunavilágot. Még egy dolog hiányzik, hogy legyen fedett gyógyvizes medence is.
Kiváló 2016. április 11.a párjával járt itt
Hétköznap voltunk a szállodában. A reggeli és vacsora nagyon változatos és finom. A szoba kényelmes és tiszta. A személyzet mindenben segítőkész. Különösen tetszik, hogy a fürdőt egy folyosón át lehet megközelíteni. Már másodszor kerestük meg a szállodát, mivel előzőleg is nagyon jól éreztük magunkat.
Kiváló 2016. március 30.gyerekekkel járt itt
Szuper szálloda.
Tiszta, rendezett környezet. A szobában sem lehet hibát találni. Az ételek kiválóak, változatosak. Dícséret a szakácsnak.
Személyzet kedves, segítőkész.
Talán csak annyi, hogy a fürdőben a tizenéves gyerekekre nemigen gondoltak télen. Esetleg ha egy úszósávot lekerítenének nekik. . .
Ár érték arányban kiváló.
Biztosan jövünk még.