Barack Thermal Hotel & Spa Tiszakécske ★★★★

Barack Thermal Hotel & Spa Tiszakécske
Barack Thermal Hotel & Spa TiszakécskeBarack Thermal Hotel & Spa Tiszakécske
Barack Thermal Hotel & Spa TiszakécskeBarack Thermal Hotel & Spa Tiszakécske

Barack Thermal Hotel & Spa Tiszakécske bemutatkozása

50 hangulatos szoba várja, hogy vendégeinket elkényeztethesse. Aki egyszer belekóstol, jó eséllyel visszajár hozzánk.
Ha a vendég kéréseiről van szó, kollégáink nem ismernek lehetetlent, legyen szó korai érkezésről, kései távozásról, szülinapi köszöntésről, konferenciáról, négylábú úti társról.

Príma Vendégház Tiszakécske - Napi árak
Granada Élmények
Granada Hotel Kecskemét

Barack Thermal Hotel & Spa Tiszakécske vélemények

Kiváló 2017. június 5.a párjával járt itt
A szálloda akciós ajánlatára mentünk a párommal 4 éjszakára. Ezért aránylag olcsón nagyon sokat kaptunk. Tökéletes volt. Kellemes szoba, kényelmes matrac. Nagyon jó a világítás a szobában. Sok olyan apró dolog van, amely örömtelivé teszi a vendég ottlétét. A személyzet figyelmes, nagyvonalú.
Kiváló 2017. május 11.a párjával járt itt
3 nap 2 éjszakát töltöttünk el a szállodában , barátnőm ajánlásával látogattunk el Tiszakécskére, nem csalódtunk , nagyon kellemesen éreztük magunkat. Szép , tiszta , kellemes a hotel . Kényelmes volt az ágy is ami számunkra fontos volt hogy jól tudjunk éjszaka is pihenni.
Kiváló 2017. március 30.a párjával járt itt
Nagyon jól éreztük magunkat, jó volt az időjárás. Tisztaság, csend, udvarias kiszolgálás.Kell ennél jobb? Nem hiszem.Nagyon jó hogy a fürdőbe és a szaunába közvetlen az átjárás.
2017. március 15.a párjával járt itt
Két éjszakát töltöttünk a Hotel Barackban, most jártunk itt először. Gyakorlott utazók vagyunk, nagyon sok helyen jártunk már, hasonló jellegűekben is.
Kiváló 2017. március 12.barátokkal járt itt
Barátnőimmel érkeztünk ide végül (eredetileg a párommal mentem volna), a hotel nagyon rugalmasan kezelte a foglalásban bekövetkezett változást :)
A szobánk közvetlen a gyógyfürdő mellett volt, így nem kellett sokat mászkálnunk, ha pancsolni szerettünk volna :)
A szobánk tágas volt, elektromos redőnyökkel lehetett besötétíteni, volt tv, mini hűtő és széf is, utóbbi elég tágas ahhoz, hogy 3 ember belepakolja az összes értékét :) minden nagyon tiszta volt, a szobaasszonytól minden nap tudtunk kérni új törülközőt és köntöst is (igaz, nem volt teltház, hétköznap volt)
A fürdőszobában volt elektromos törölközőszárító, hajszárító, törölközőtartó, valamint a kád fölött volt kihúzható ruhakötél is :) sőőőt a standard plus-os és felsőbb kategóriás szobákban a kádba lehet termálvizet is engedni :) az is nagyon nagyon király volt :)
A wellness részleg is csodálatos volt, főszezonban még több medencével, mint most, de így is épp elég volt :) a termálvíz remek, de az élmény- és úszómedence is kellemes hőfokkal üzemel :)
A szaunavilágban van finn, stollen, infra és aromaterápiás szauna is, valamint gőzfürdő, sókamra, homokszoba, és pihenőszoba :) merülőmedence és zuhanyzó :)
A gyógyfürdőben van ingyenes értékmegőrző és ruhatár is :) a mosdó megfelelő mennyiségű és tisztán van tartva :)
A fürdőben található étteremben hétköznap 850 Ft-ért bőséges napimenü kapható :)
A szálloda éttermében habár nincs óóóriási választék reggelinél és vacsoránál, DE az ételek minősége kiváló, a húsok nem zsírosak, minden nagyon finom és mindenki talál valami fogára valót :)
Reggelinél mindig van többféle sonka, szalámi, sajt, sajttál, zöldségek, saláta, rántotta, mini virsli vagy kolbász, bundáskenyér, müzli, palacsinta, tejbegríz, többféle juice és házi sajtok :) van mindenféle péksütemény, vagy 9-10 féle tea és 3-4 féle házi lekvár :)
A vacsoránál is mindig van 2 féle leves, valamilyen zöldségköret, krumpliféle, 2-3 féle hús (ebből az egyik mindig valamilyen töltött rántott hús, nagyon finomak :) ), saláta, öntet, falatka (pl marha carpaccio), majonézes saláta, stb, és két féle desszert :)
A ott dolgozók is nagyon kedvesek, rugalmasak és segítőkészek bármiről legyen szó :) És ami nagyon nagyon tetszett, hogy elutazás napján, a szoba elhagyása után, még egész nap lehet használni a fürdőt :)
Egy szó, mint száz, tényleg csodás hely :) imádtuk :) még biztos visszamegyünk oda a csajokkal :)
Kiváló 2017. február 2.a párjával járt itt
Már másodszor jártunk önöknél,és megint csak azt mondhatom,hogy minden nagyon szuper volt,nagyon jól éreztük magunkat. A szálloda, a személyzet,a szolgáltatások csillagos 5-öst érdemel. És ne feledkezzünk meg szakácsról sem, mert istenieket főzött nekünk! Én mindenkinek csak ajánlani tudom,hogy egyszer látogasson el önökhöz, mint ahogy teszem is. Visszajáró vendégei leszünk a szállodának! !
2016. október 27.a párjával járt itt
A szálloda, szép és modern, a szoba talán túl modern . . . Mi kicsit komornak találtuk. A fürdőre néző nagy-erkélyes szobát sikerült kapnunk, ahonnan láttuk a napfelkeltét. A fürdőszoba is szép, de nincs egy polc, ahova le lehetne pakolni a legfontosabb dolgokat, így kétszer le is vertem a szemhéjpúderemet, amit utána 10 percig próbáltam feltakarítani.
Barack Thermal Hotel & Spa Tiszakécske - Külső képBarack Thermal Hotel & Spa Tiszakécske - Medence/kertBarack Thermal Hotel & Spa Tiszakécske - KörnyékBarack Thermal Hotel & Spa Tiszakécske - Medence/kertBarack Thermal Hotel & Spa Tiszakécske - KörnyékBarack Thermal Hotel & Spa Tiszakécske - SzobákBarack Thermal Hotel & Spa Tiszakécske - SzobákBarack Thermal Hotel & Spa Tiszakécske - EgyébBarack Thermal Hotel & Spa Tiszakécske - Belső
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 20 városban járt márFelfedező - 11 helyen első értékelő2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2016. október 17.a párjával járt itt
Egy hétvégét (péntektől vasárnapig) töltöttünk a szállodában és mindennel nagyon meg voltunk elégedve. A tisztaság tökéletes, az ételek választéka mind reggelinél, mind vacsoránál jó volt, finom is volt. Amikor valami kifogyott, pillanatokon belül hozták a frisset, a felszolgálók rendkívül gyorsak és nagyon udvariasak, kedvesek voltak.
Kiváló 2016. szeptember 16.a párjával járt itt
Nagyon jó elhelyezkedésű szálloda.Szép modern épület.Praktikusan a termálfürdővel összeköttetésben.Kedves szemėlyzet,
nagyon finom ės bőséges fėlpanziós ellátás.Tisztaság mindenhol.
Kellemes ės tartalmas pihenės volt.
Köszönjük szépen!
Kiváló 2016. szeptember 5.a párjával járt itt
Örülök hogy rátaláltam erre a szállodára. Az elhelyezkedése kiváló, a város végében, közel a Tiszához, közvetlenül a gyógyvizes fürdő területén van, ami ráadásul szintén megérdemel egy ötcsillagos minősítést. A hotelben is, a fürdőben is igen figyelmes, rugalmas a személyzet, bár nyolckor nyitnak, a gyógymedencék már fél hétkor használatba kerültek, és mindkét helyen valóban a vendég az első.