Barack Thermal Hotel & Spa Tiszakécske ★★★★

Barack Thermal Hotel & Spa Tiszakécske
Barack Thermal Hotel & Spa TiszakécskeBarack Thermal Hotel & Spa Tiszakécske
Barack Thermal Hotel & Spa TiszakécskeBarack Thermal Hotel & Spa Tiszakécske

Barack Thermal Hotel & Spa Tiszakécske bemutatkozása

50 hangulatos szoba várja, hogy vendégeinket elkényeztethesse. Aki egyszer belekóstol, jó eséllyel visszajár hozzánk.
Ha a vendég kéréseiről van szó, kollégáink nem ismernek lehetetlent, legyen szó korai érkezésről, kései távozásról, szülinapi köszöntésről, konferenciáról, négylábú úti társról.

Príma Vendégház Tiszakécske - Napi árak
Granada Élmények
Granada Hotel Kecskemét

Barack Thermal Hotel & Spa Tiszakécske vélemények

Kiváló 2017. október 30.gyerekekkel járt itt
Meg voltunk elégedve mindennel,a hotel nagyon szép,a szoba kényelmes még két kisgyermekkel is. Talán amit hiányoltam de nem okozott problémát a babamenü. Ajánlani fogjuk a hotelt!
Kiváló 2017. október 2.barátokkal járt itt
A fürdő minősége és az ottani kiszolgálás kevésbé nyerte el a tetszésünket. A büfé személyzete lassú és hozzá nem értő volt. Rossz, hogy csak készpénzzel lehet fizetni.A szállodai ellátás kifogástalan volt. A szobák szépek és jól felszereltek.
Kiváló 2017. szeptember 26.a párjával járt itt
Barack Termál Hotel & Spa szálloda személyzete feltűnően sok fiatalokból tevődik össze, ennek ellenére nagyon figyelmesek, szorgalmasak és nagyon kedvesek. A szobára, az étteremre és a szálloda egészére jellemző a tisztaság, kellemes atmoszféra. Svédasztalos étel kínálat minden igényt kielégítő, mindenki megtalálja magának megfelelő és íz világgal rendelkező fogásokat.
Kiváló 2017. szeptember 22.egyedül járt itt
Örülök, hogy rátaláltam erre a szállodára. 3 nap 2 éjszakát töltöttem a hotelben. A környezet, a szálloda nagyon szépen, igényesen van kialakítva. Nagyon finomak voltak az ételek, csodás, tiszta a szálloda, a személyzet kedves, segítőkész volt. A tisztaság tökéletes, az ételek választéka a reggelinél és a vacsoránál jó volt, finom is volt.
Kiváló 2017. szeptember 18.a párjával járt itt
Kiváló szobát kaptunk.Kilátás a fürdőre és még a mozit is láttuk a teraszunkról.Nagyon jó a víz hőfoka és szerintünk a hatásfoka is.Az étel választék is nagyon jó.Akár a reggeli vagy a vacsora is.A tisztaság is megfelelő.Szívesen mennék máskor is ide!!!
2017. augusztus 8.gyerekekkel járt itt
Szuper helyen fekszik a szálloda.
Az étterem kínálata választékos és finom.
A szobák is és az egész hotel tisztasága kifogástalan.
A személyzet 80% segítőkész, kedves, udvarias. A maradék 20% kedvesnek egyáltalán nem mondható, csak muszájból teszi a dolgát, esetleg rossz napjuk volt ott jártunkor. Ha visszatérünk (igen, tervezzük) reméljük ez változni fog.
Kiváló 2017. augusztus 7.a párjával járt itt
A hotellel közös üzemeltetésű , nemrég nyílt bungaló házakban voltunk a nyár eddig legmelegebb hétvégéjén. A légkondícionáló alapfeltétel volt, jól is működött. A "kis lakás" berendezése, felszereltsége teljes mértékben kielégítette igényeinket, a konyhafelszerelések különösen.
2017. július 19.a párjával járt itt
Második alkalommal jártunk itt az előzőhöz képest kicsit gyengült az ételek választéka, a szobák még mindig kényelmesek, komfortosak. Személyzet figyelmes, udvarias. Közelben a tisza part kellemes sétákat ejtettünk. A gyógyvizes medencék vize szerintünk túlfűtött volt, de azért kellemes pár napot töltöttünk.
Kiváló 2017. június 20.a párjával járt itt
A szálloda elhelyezkedése kiváló,közvetlen átjárás a fűrdőbe,5 perc séta a Tisza part. A szállodában az ételek és azok választéka kitűnő,a személyzet kedves,szolgálatkész. A szoba kényelmes. A fűrdő rendezett,tiszta. Egyetlen kifogás mindkét gyógyvizes medence vize túlfűtött,pedig ellenőrizték a hőmérsékletét.
Kiváló 2017. június 19.gyerekekkel járt itt
Sokszor próbálom gyermekeimet megajándékozni egy hosszú hétvégével, élményt örömöt adni nekik. Teljesen véletlen találtam rá a szállodára és maximálisan meg voltunk mindennel elégedve, ezer százalék, hogy visszatérünk még, mert a kisebbik fiam el se akart jönni. Nagyon finomak voltak az ételek, csodás, tiszta a szálloda a személyzet kedves, segítőkész volt.