Barack Thermal Hotel & Spa Tiszakécske ★★★★

Barack Thermal Hotel & Spa Tiszakécske
Barack Thermal Hotel & Spa TiszakécskeBarack Thermal Hotel & Spa Tiszakécske
Barack Thermal Hotel & Spa TiszakécskeBarack Thermal Hotel & Spa Tiszakécske

Barack Thermal Hotel & Spa Tiszakécske bemutatkozása

50 hangulatos szoba várja, hogy vendégeinket elkényeztethesse. Aki egyszer belekóstol, jó eséllyel visszajár hozzánk.
Ha a vendég kéréseiről van szó, kollégáink nem ismernek lehetetlent, legyen szó korai érkezésről, kései távozásról, szülinapi köszöntésről, konferenciáról, négylábú úti társról.

Príma Vendégház Tiszakécske - Napi árak
Granada Élmények
Granada Hotel Kecskemét

Barack Thermal Hotel & Spa Tiszakécske vélemények

Kiváló 2015. augusztus 18.gyerekekkel járt itt
5 éjszakát töltöttünk a szállodában 2 kisgyermekkel. A szállodában mindenhol tisztaság volt, a szobák kényelmesek. A személyzet udvarias, segítőkész. Nagyon tetszett a szállodához tartozó termálfürdő és strand. A gyerekek nagyon élvezték a fürdőzést és a naponta változó gyermekprogramokat (köszönet az animátoroknak! ). Az ételek finomak és változatosak.
Kiváló 2015. augusztus 18.a párjával járt itt
Nyugodt ,kényelmes kikapcsolódásra vágytunk és nem jártunk még Tiszakécskén így esett a választás a néhány nap nyári szabadságunk eltöltésére. Jól választottunk. Kedvesen fogadtak a szálloda recepcióján minden tájékoztatást megkaptunk amire szükségünk volt. A szoba rendben volt a klíma kártya nélkül is működött.
Barack Thermal Hotel & Spa Tiszakécske - Külső képBarack Thermal Hotel & Spa Tiszakécske - VendéglátásBarack Thermal Hotel & Spa Tiszakécske - Külső képBarack Thermal Hotel & Spa Tiszakécske - Medence/kert
Kiváló 2015. augusztus 4.barátokkal járt itt
A tiszakécskei fürdőben már többször voltunk a barátainkkal, így azt javasoltam, hogy idén ebbe a szállodába menjünk nyaralni. Nagyon jó ötletnek bizonyult. A szobák tiszták, kényelmesek, az ágy is! A személyzet kedves, készséges, udvarias. Az étkezések során megfelelő a választék, az ételek ízletesek, ha valami elfogyott azonnal pótolták.
2015. augusztus 3.gyerekekkel járt itt
A hotel nagyon szép, a szobák tágasak, kényelmesek, tiszták, modernek. A strandra néző szobákba viszont a fürdő nyitásától erősen beszűrődik a strandolók zaja, ezért az ablakokat be kell csukni. A személyzet kedves, figyelmes. Sajnos rossz idő esetén kevés lehetőség van szállodán belül múlatni az időt.
Kiváló 2015. július 29.gyerekekkel járt itt
Másodszor volt szerencsénk e remek hotelben eltölteni két napot. Kiváló a szobák tisztasága, a személyzet mindenben készségesen áll a rendelkezésünkre. A reggeli, a vacsora remek volt. Nyugodtan pihenhetünk,nyugalmunkat semmi nem zavarta. Nagyon jónak tartom,hogy az ott foglalkoztatott hölgy és fiatalember mindennap a gyermekeknek remek szórakoztató elfoglaltságot talált ki. Pihenésünket jövőre még több napra tervezem. Köszönet mindenkinek!
Kiváló 2015. július 16.barátokkal járt itt
Visszatérő vendégként most az apartmanházat próbáltuk ki abban sem csalódtunk kényelmes tiszta tágas volt. A recepción kedvesen tájékoztattak mindenről és az egyik házat meg is kaptuk azonnal. A szállodai szobákban kényelmesebbek az ágyak, de nekünk megfelelt azért. Tizen voltunk 2 házban nagyon jól éreztük magunkat! A fürdő tökéletes. Ellátásunkat a fürdő éttermeiben oldottuk meg.
Kiváló 2015. június 22.kollégákkal járt itt
Cégen keresztül, kollégákkal érkeztem a Hotelba. Recepció rögtön bejárattal szemben, ahol rögtön megválaszolnak minden kérdést :) Személyzet nagyon kedves, és segítőkész. Előadó termek tágasak, és klimatizáltak. Szoba Full Extrás, nekem személy szerint nagyon tetszett , pedig életem során bejártam egy pár Szállodát, Hotelt, de itt először látom igaznak a csillagok kiosztását.
Barack Thermal Hotel & Spa Tiszakécske - SzobákBarack Thermal Hotel & Spa Tiszakécske - Belső
Átlagos 2015. május 11.a párjával járt itt
Érkezéskor a recepción a fogadtatás hideg, nem kedves, nem mosolygós, nem tájékoztató (semmi ilyenkor megszokott tájékoztatás, mindent kérdezni kellett), a személyzetnek van mint fejlődi ezen a téren. A hotel valóban szép, tiszta, a berendezés is megfelelő (Biblia nincs). Az ételek minőségén még lehetne javítani, hogy elérje a 4* szintjét.
Kiváló 2015. április 27.gyerekekkel járt itt
Nagyon kellemes hétvégénk volt. A szálloda személyzete nagyon kedves és partner volt. Feleségem születésnapja volt és megrendelték a tortát, amit kértem. A vacsora többféle és nagyon finom volt, főleg a pénteki borjúpörkölt galuskával! ! ! Utólag is minden elismerésem a séf-nek! ! ! A fürdő is nagyon jó volt. Ajánlom MINDENKINEK!
Kiváló 2015. április 13.a párjával járt itt
2 éjszakát töltöttünk párommal a hotelben! A hely igényessége már a recepción lenyűgözött minket!
A szoba makulátlanul tiszta, nagyon kényelmes ággyal! Az ételek is finomak voltak, óriási volt a választék!
A fürdő és a wellness szolgáltatások lehetősége is kiváló!
Negatívumot nem tudnék mondani!

A jövőben biztos visszatérünk ide!