Barack Thermal Hotel & Spa Tiszakécske ★★★★

Barack Thermal Hotel & Spa Tiszakécske
Barack Thermal Hotel & Spa TiszakécskeBarack Thermal Hotel & Spa Tiszakécske
Barack Thermal Hotel & Spa TiszakécskeBarack Thermal Hotel & Spa Tiszakécske

Barack Thermal Hotel & Spa Tiszakécske bemutatkozása

50 hangulatos szoba várja, hogy vendégeinket elkényeztethesse. Aki egyszer belekóstol, jó eséllyel visszajár hozzánk.
Ha a vendég kéréseiről van szó, kollégáink nem ismernek lehetetlent, legyen szó korai érkezésről, kései távozásról, szülinapi köszöntésről, konferenciáról, négylábú úti társról.

Príma Vendégház Tiszakécske - Napi árak
Granada Élmények
Granada Hotel Kecskemét

Barack Thermal Hotel & Spa Tiszakécske vélemények

Kiváló 2015. február 26.a párjával járt itt
Minden kiváló. Első alkalommal jártunk itt, de visszatérünk. Ajánljuk a barátainknak, ismerőseinknek. Egyetlen apró hibát vetünk fel: nincs egy olyan helyiség, vagy asztal, ahol kártyázni lehetne. Ugyan megoldották kérésünkre, de ez elkerülhető lenne, ha rendszeresitenének egy ilyen lehetőséget. Ilyen udvarias személyzettel még nem találkoztunk. A konyha a kiválónál is kiválóbb.
2015. február 22.a párjával járt itt
Mi a feleségemmel ketten voltunk egy apartman házban. Tiszta, kényelmes, szép ház. Minimális edénykészlet, füstölgő villany rezsó, régi Tv. Ez két napra nem gond, csak ha több napra jövünk. A szobába nagyon meleg volt éjszaka, nem tudtuk a fűtést levenni. Igaz nem is kértünk segitséget. A fürdő és a szolgáltatások csillagos 5-ös. A termál víz revitalizáló hatása páratlan. Biztos még visszamegyünk.
Kiváló 2015. február 17.a párjával járt itt
Amint az értékelésből látszik elégedettek voltunk. Néhány megjegyzendő apróság:
- a reggeli lehetne picit változatosabb (mindkét napon ugyanaz volt a választék)
- a fürdőszobában külön csillagos ötös a bútorzat, mindennek van helye, de a zuhanyzóra jó lenne egy ajtó vagy függöny és egy fogas mellette.
Kiváló 2015. február 16.a párjával járt itt
A szállodával, a személyzettel és az ételekkel egyaránt meg voltunk elégedve. A fürdőben pedig állandó visszatérő vendégek vagyunk.
Barack Thermal Hotel & Spa Tiszakécske - Szobák
2015. február 10.gyerekekkel járt itt
Mi is most jártunk itt először, ismerősök nagyon ajánlották. A szobák nagyon szépek, igényesek, ízléses az egész szálló. Nekünk túl meleg volt a szoba, éjjel szinte aludni sem tudtunk a hőségtől, hiába vettük le teljesen a fűtést. Az ételek viszont finomak voltak, de sajnos nem elég melegek :).
Kiváló 2015. február 1.a párjával járt itt
A szálloda meglepően modern, ízléses, tiszta és kényelmes. Nyugalom, profi személyzet, csend, és mindenki által kihasználható több korosztályos pazar fürdő. Aki fogyókúrázik, annak ellenjavalt, mert nem tud. A személyzet segítőkész. Ajánlom mindenkinek, aki az előbbieket szereti és igényli. A Barack-ban megkapja.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 56 városban járt márFelfedező - 24 helyen első értékelőNépszerű író - 44 hasznos szavazat4 évnyi aktív tagság
Kiváló 2015. január 15.a párjával járt itt
Most jártunk itt először, de nem utoljára. A hotel nagyon ízléses, a szoba, amiben voltunk, szinte tökéletesen kényelmes volt. Egyetlen hiba a WC elhelyezkedése volt, kissé kényelmetlen volt az ajtó mögött. Az ágyak kényelmesek, a szoba tágas, és mindennek megfelelő helye volt, ami ritka.
Kiváló 2014. július 29.gyerekekkel járt itt
Nekem pontosan az tetszett, hogy a konyhafőnök a vendégek között volt a vacsoránál. Szívesen segédkezett a gyermekem lisztérzékeny ételkiválasztásában. Az ételek minősége és íze kitűnő, sőt helyi termékek is találhatóak az asztalon. Az árak pedig olcsók. Az italok nem a megszokottan túlárazottak, sőt különlegesen ionizált ivóvíz is van kirakva.
Nagyon jól éreztük magunkat, biztosan visszajövünk még.
Átlagos 2014. július 25.a párjával járt itt
Én is jártam itt, de nem adnék 5 -ös értékelést a szállodának. A szálloda új és szép ,de a szobába volt egy pár hiány. Sajnos beleesett a hétvége is és a strandon rengetegen voltak a medencék nem voltak valami tiszták már délután. Az étkezés is elég egyhangú volt, semmi extra és változatosság.
Kiváló 2014. július 18.gyerekekkel járt itt
Több éve járunk tiszakécskére a termárfürdőbe az apartmanházaka. Kifogástalan otthonos és aranyos. Idén nyitott a Barack hotel amelybe szállás foglaltunk. Nem csalódtunk egyátalán sőt. Ezen a vidéken az emberek kedvesek, figyelmesek, barátkozóak. A szállodában mindez halmozottan lehetet tapasztalni.