Barack Thermal Hotel & Spa Tiszakécske ★★★★

Barack Thermal Hotel & Spa Tiszakécske
Barack Thermal Hotel & Spa TiszakécskeBarack Thermal Hotel & Spa Tiszakécske
Barack Thermal Hotel & Spa TiszakécskeBarack Thermal Hotel & Spa Tiszakécske

Barack Thermal Hotel & Spa Tiszakécske bemutatkozása

50 hangulatos szoba várja, hogy vendégeinket elkényeztethesse. Aki egyszer belekóstol, jó eséllyel visszajár hozzánk.
Ha a vendég kéréseiről van szó, kollégáink nem ismernek lehetetlent, legyen szó korai érkezésről, kései távozásról, szülinapi köszöntésről, konferenciáról, négylábú úti társról.

Príma Vendégház Tiszakécske - Napi árak
Granada Élmények
Granada Hotel Kecskemét

Barack Thermal Hotel & Spa Tiszakécske vélemények

Kiváló 2020. január 25.családjával járt itt
Igénybe vettük a hotel által meghírdetett 1 éjszakás élőzenés, disznótoros vacsorát, pálinka kostolóval. Éjszakai fürdőzés is volt filmvetítéssel. A szaunna szeánszokból 4 félét is kipróbáltunk. Remek felfrissülés. Sajnos hétvége lévén a fodrászat és a kozmetika szabadságon volt.
Barack Thermal Hotel & Spa Tiszakécske - Medence/kertBarack Thermal Hotel & Spa Tiszakécske - VendéglátásBarack Thermal Hotel & Spa Tiszakécske - VendéglátásBarack Thermal Hotel & Spa Tiszakécske - Egyéb
Kiváló 2020. január 9.gyerekekkel járt itt
Decemberben jártunk ott az egész családdal,az apartmann házakban voltunk. Nagyon jó volt,tökéletes felszereltség,tiszta,kényelmes.
A fürdőbe átjárás,kutyát lehet vinni,minden jó volt. Én már másodszor jártam ott,a család csak most,de tervezik,hogy ujra visszamennek.
Szép a Tisza part,nagyokat lehet sétálni. Az étterem választéka kifogástalan. Mindenkinek csak ajánlani tudom.
Kiváló 2019. szeptember 24.barátokkal járt itt
Másodszor voltunk a Hotelben, ez még az elsőnél is jobban sikerült. Mindennel elégedettek voltunk, A tisztaság és az ellátás minden területen jó volt, a személyzet kedves, segítőkész, a Wellness is tiszta, a vizek hőfoka jó volt. Az elutazás napján akár zárásig is maradhattunk, csak a szobát kellett leadni, ellenszolgáltatás nélkül ezt nem sok Szálloda biztosítja. Mindenkinek ajánlani tudom, biztosan nem fog csalódni.
Kiváló 2019. április 14.a párjával járt itt
Egy új helyet kerestünk, ahol még nem jártunk, nagyon szeretjük a Dél-Alföldi szállásokat, ezért foglaltam szállást itt. Igazán kimerem jelenteni, nem bántuk meg és bátran ajánlom mindenkinek, nagyon jól éreztük magunkat, máskor is szívesen megyünk. Kicsit drágább az általunk korábban látogatott szállodáknál [moderálva - a szerk. ], de megéri az árát!
Kiváló 2019. április 1.barátokkal járt itt
Igazából, nem szeretnék ömlengeni. Nagyon látszik hogy a hotel vezetése mindent megtesz a nyugalomért. Az ételek? ? ? Az igazi finomság minden kategória, a levestől a desszertig. Baráti társasággal voltunk ismét március 24 től 3 éjszakát. A tökéletes nyugalom, tiszta szobák, és a fürdő közelsége ismét arra inspirál hogy az ősz folyamán biztos visszatérünk.
Kiváló 2019. március 25.a párjával járt itt
Télvégi időszakban olyan helyet kerestünk, ami közvetlen összeköttetésben van a fürdővel, így esett a választásunk a Barackra. Már a bejárat dekorációja nagyon aranyos volt. A fogadtatás kedves, az üdvözlő ital valóban üdvözlő ital volt. A szoba szép, tiszta, az ételek finomak, bár lehetnének változatosabbak.
Kiváló 2019. február 3.a párjával járt itt
Visszatérő vendégként jártunk a szállodában. Most is minden tökéletes volt a személyzet nagyon kedves a recepcióstól a takarítónőig. Látszik hogy a főnökség odafigyel a személyzetre és nagy hangsúlyt fektet a vendégekkel való foglalkozás fontosságára. Az ételek most is nagyon finomak voltak a választék pedig pazar.
2018. június 21.barátokkal járt itt
Sok jó vélemény olvasása után esett a választásunk a Barack Hotelre. Első benyomásunk a recepción nem mondható pozitívnak, a hölgy rendkívül szófukar volt és cseppet sem kedves. Ugyanez volt a tapasztalatunk az étteremben és a bárban is. Ellenben külön kiemelnénk a takarító személyzet figyelmességét, kedvességét!
Kiváló 2018. március 1.barátokkal járt itt
A szálloda barátságos szobáival, nagyon kedves,segítőkész takarító személyzetével,engem meggyőzött arról,hogy harmadszor is érdemes volt ide jönni.Az ételek szuperek voltak,nagyon jól éreztük magunkat. Köszönjük!
Kiváló 2017. november 27.a párjával járt itt
Nekünk az egyik legjobb szálloda a Barack.
Jártam az ország több szállodájában, de mindig értek negatív élmények is.
A Barack hotel csak pozitív élményekkel várt bennünket!Köszönöm ,köszönjük