Eszterházy Kávézó és Cukrászda Vác
2600 Vác, Liszt Ferenc sétány 1.

Eszterházy Kávézó és Cukrászda Vác a térképen

Cegléd
Gyöngyös

2015. szeptemberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2015. október 4. - 1 látogató hasznosnak vélte
A Duna parton sétálva a Halászkert után egy saroktelken található az Eszterházy Kávézó, innen már a főtér felé lehet visszasétálni a kissé felfelé meredek utcán. A belső tér apró, szűkös, viszont egy tágas terasz öleli körbe 2 oldalról, ahonnan nagyon kellemes a kilátás a Dunapart felé.

bépé14 TOP étteremértékelő
2018. októberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2018. október 4.
Egy napsütötte szép őszi délutánon, mint a mai is, nem csak én találtam vonzónak a duna-parti cukrászdázást. Ugyanis a hétköznap délután ellenére már alig találtam szabad asztalt. Szóval, már maga a helyszín is (meg)nyerő. A bőséges kínálatról nem tudok részletes beszámolót adni, ugyanis én csak egy kávét (egy gombóc vanília fagyival) és egy gyümölcsös piskótát kértem.

2017. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 11. - 1 látogató hasznosnak vélte
Roppant kellemetlen élményünk volt fagyizásnál a barátnőmmel. Előttünk 5 fős külföldi társaság volt. 6-7 percig magyarázták nekik az ízeket angolul, majd jó nagy gombócokat szedett a hölgy. Meg is jegyeztük, hogy milyen nagy gombóc fagyi, nem sajnálják, megmerítik rendesen. Még a kanál oldaláról is rákente nekik a tölcsérre a nő.

adriatic TOP fotófeltöltő
2017. májusban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. május 16.
Vácon járva már többször voltam , voltunk a cukrászdában ,még sohasem csalódtam . Minden alkalommal fagyit ettünk , mivel eddig csak nyáron jártam ott . Viszont szemet gyönyörködtető sütemények vannak , megfizethető áron . ( 3-400 Ft körül darabja . A kiszolgáló személyzet kedves , barátságos . Kb 20 féle fagyi van , sütemény , szendvics ,üdítők , mindenki megtalálja a magának való finomságot .
Mezôkövesd
Deszk
Battonya
Létavértes

2016. novemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. december 14.
Az Eszterházy kávézóban négy éve már jártam egy ízben, akkor egy szendvicset ettem. Most egy dobosra és egy tiramisura esett a választásunk. A tiramisu kis adag volt kifejezetten finom és baráti árú, 250 ft. A dobos átlag feletti minőség, 450 forintért jó vétel. Van még egy sor hasonló korrekt fősodratú, tetszetős sütijük baráti áron, mintha nem is a Duna parton lennénk.

Legnépszerűbb csomagok Vácon és környékén
Vácz Hotel
2 nap/1 éjszaka 13.450 - 15.450,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2020.06.02. - 2020.12.31.
Prestige Hotel Budapest
2 nap/1 éjszaka 25.262 - 64.125,- Ft/fő/éj között: ellátás nélkül, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.03.22. - 2020.09.30.
MP Hostel Budapest
3 nap/2 éjszaka 14.782,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.04.29. - 2020.05.03.
Nádas Tó Park Hotel
Vasad
2 nap/1 éjszaka 14.948 - 23.584,- Ft/fő/éj között: Napi árak, félpanzióval, parkolással, WIFI-vel
2020.05.01. - 2020.12.29.
Libra Hotel
Veresegyház
3 nap/2 éjszaka 13.725,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, kedvezményekkel, filmvetítéssel, belépővel a Medveparkba, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.04.09. - 2020.04.13.

Szállodák Vác környékén
Libra Hotel Vác
Tó Wellness Hotel Vác
Bagolyvár Étterem & Vendégház & Wellness Vác
Húsvéti rövid pihenés (min. 2 éj)
Kedvezményes pihenés min. 2 éjszaka félpanzióval
Napi ár 2 vagy több főre