Zománc Bisztrócska Vászoly
8245 Vászoly, Vazul u. 8.

Zománc Bisztrócska Vászoly a térképen

H. Ágica TOP egyébhely értékelő
H. Ágica TOP fotófeltöltő
2019. szeptemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 14. - 1 látogató hasznosnak vélte
Egy gasztroműsor ajánlása alapján kerestük fel ezt a helyet, ebben az aprócska, de annál aranyosabb faluban. Az étterem a központban van. Szépen felújították, rendkívül barátságos, tetszetős. Mintha a nagymamához ugrottunk volna vasárnapi ebédre. A felszolgálók mosolygósak, segítőkészek voltak. Az étlap egyszerű, kevés étel van rajta, de szerintem mindenki talál szimpatikus fogást.

atiboy76 TOP szállásértékelő
2018. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. június 16.
Régóta szemezek már az étteremmel. most egy tihanyi kirándulással egybe kötve mentünk ide ebédelni. igaz a választék nem túl nagy de szerintem simán lehet választani. ettünk levest fő ételt de sajnos desszert mán nem ment már az adagok igazán nagyok. a számla 5 főre 21 e ft. . . . . kiszolgálás kimondottan kellemes és figyelmes.

2017. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 25. - 1 látogató hasznosnak vélte
Családi rendezvény miatt mentünk ez alkalommal.
Minden nagyon finom volt, de kezedenek az adagok látványosan kisebbek lenni, így az eddigi túlárazottságnak ez nem tesz jót.
Kedves a kiszolgálás, de lehet, hogy nem kellene ordító gyerekes családokat fogadni, mert a többivendég menekülni fog.

2017. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 14.
Baráti társasággal jártam ebben az étteremben, amely rendkívül hangulatos. Nagymamáink idejét idézi. Az ételek nagyon finomak, de nagyon drágák is. Nagyszerű a tálalás a kiszolgálás. Barátságosak a felszolgálók. Legnagyobb meglepetésünkre míg a megrendelt ételekre vártunk kis kóstolót hoztak tepertő krémet és kifli falatkákat ez is nagyon ízletes volt.

Legnépszerűbb csomagok Vászolyon és környékén
Két Korona Konferencia & Wellness Hotel
Balatonszárszó
4-6 éjszaka 18.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, wellness kuponnal, játszókuckó használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.07.05. - 2020.08.30.
Gold Haus Panzió
Balatonfüred
2 nap/1 éjszaka 9.600 - 11.450,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2020.05.29. - 2021.01.03.
Thermal Panzió Igal
Igal
3 nap/2 éjszaka 12.475,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, fürdőbelépővel, masszázs utalvánnyal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.06.12. - 2020.08.31.

Hotel Panoráma Balatongyörök Vászoly
Holiday Hotel Csopak Vászoly
Bomba tavasz (min. 2 éj)
Kedvezményes ár félpanzióval
Senior ajánlat (min. 3 éj)

Zománc Bisztrócska VászolyX