Velence Resort & Spa Velence ★★★★

Velence Resort & Spa Velence
Velence Resort & Spa VelenceVelence Resort & Spa Velence
Velence Resort & Spa VelenceVelence Resort & Spa Velence

Velence Resort & Spa Velence bemutatkozása

A Velence Resort és Spa négycsillagos, gyermekbarát wellness- és konferenciaszálló a Velencei-tó partján, Budapesttől 45, az M7-es autópályától mindössze 5 kilométerre, gyönyörű környezetben, csodálatos kilátással a tóra és a Velencei hegységre.

Hanga-lak Velence - Augusztus 20.
Augusztus 20.
08.15-20.
Hanga-lak Velence

Velence Resort & Spa Velence vélemények

Kiváló 2019. február 12.a párjával járt itt
Két éjszakát töltöttünk a szállodában, elégedettek voltunk. Kiemelném a reggeli és vacsora választékát: messzemenően kiemelkedő. Hétvégén voltunk, nagyon sokan voltak a wellnessben, ez kicsit zavaró volt.
Kiváló 2019. február 5.gyerekekkel járt itt
Nagyon jól éreztük magunkat! Nagyon szuperek voltak a gyerekprogramok, a Dzsungel-ház és a Játéksziget. A fürdőben a gyerekmedencék is ideálisak voltak a 2 éves kislányunknak, jó volt, hogy mi is tudtunk vele együtt benne fürdeni. A reggeli és a vacsora is bőséges, választékos volt. Kisgyermekes családoknak ideális kikapcsolódás!
Kiváló 2019. február 4.a párjával járt itt
Nagyon szimpatikusnak találtam, hogy feltüntetik jól láthatóan az ételek mellé, hogy mit ehetnek a különböző emésztési problémákkal küzdők. Bőséges a választék a svédasztalon és változatos. Udvarias a személyzet és a wellness részleg is tiszta és nagy.
Kiváló 2019. január 2.gyerekekkel járt itt
Nagyon elégedettek voltunk a szálloda felszereltségével, tisztaságával. A személyzet nagyon kedves, barátságos, segítőkészek! A wellness részleg nagyon szuper! Csak ajánlani tudom mindenkinek ezt a szállodát!
Gyenge 2018. december 10.gyerekekkel járt itt
A szobát du 3 órától lehetett elfoglalni, mi 4 óra után érkeztünk és meglepődve tapasztaltuk, hogy nincs pótágy bekészítve és a 3. személyre a törölközők is hiányoznak. Egyből szóltunk a recepción, ahol azonnali intézkedést ígértek, ennek ellenére 1,5 óra telt el, mire igazán birtokba tudtuk venni a szobát.
Velence Resort & Spa válasza
Tisztelt Dömötör Csilla!
Őszintén sajnáljuk, hogy kellemetlen élményekkel távoztak szállodánkból, elnézést kérünk, amennyiben a bekészítésnél hibáztunk és nem volt meg a megfelelő számú köntös és törölköző, valamint a pótágy. Sajnálatos, hogy a vacsora alkalmával nem értek oda Önökhöz a felszolgálók, elnézést kérünk érte, megértjük, hogy ez nem elfogadható.
2018. december 13., Velence Resort & Spa
Kiváló 2018. november 20.kollégákkal járt itt
Egy kimondottan jól sikerült csapatépítő hétvégét töltöttünk itt. A szálloda minden igényünket kielégített. A szobák tiszták rendezettek és kényelmesek voltak. Az étteremben nem jelentett gondot, hogy egy asztalhoz ültessenek bennünket, pedig 12-en voltunk. A személyzet figyelmes és kedves volt.
2018. október 4.gyerekekkel járt itt
A gyerekbarát színvonal tetszett. A gyerekágyat előre be lehetne készíteni a szobába. Ez nálunk nem történt meg. A tisztaság lehetne jobb. Szerintem növelni kellene a személyzet létszámát. Már jártunk ott korábban, ahhoz képest a színvonal szerintem csökkent.
Átlagos 2018. szeptember 29.a párjával járt itt
Lakosztályt foglaltunk, de le kellett cserélni, mert koszos volt, és mint lakosztály csak méretében felelt meg ennek a fogalomnak. Csalódás volt. A wellnes tisztasága sem volt megfelelő, különösen a kinti medencéknél. Az ételek rendben voltak reggelinél és vacsoránál is.
Velence Resort & Spa válasza
Tisztelt K. Valéria!
Köszönjük észrevételét, amelyet továbbítottunk a takarításért felelős részlegvezetőnknek. Sajnáljuk, hogy lakosztályunk és wellness részlegünk tisztasága miatt csalódottan távoztak. Számunkra kiemelten fontos vendégeink véleménye, így biztosíthatjuk, hogy legközelebbi itt tartózkodásuk alkalmával nem fognak az említett problémákkal találkozni.
2018. október 2., Velence Resort & Spa
Kiváló 2018. augusztus 22.gyerekekkel járt itt
Nagyon jól éreztük magunkat a szállodában. Hatalmas komplexum,de hamar kiismertük magunkat benne. Logikusan van felépítve, kialakítva. Egy negatív dolgot mondanék az elhelyezkedésével kapcsolatban: gyakorlatilag nincs kitáblázva, hogy merre található a szálloda. Láttuk az útról, de ott volt köztünk a vasúti sín és fogalmunk sem volt róla, hol tudunk átmenni.
2018. augusztus 8.gyerekekkel járt itt
Lányommal egy napot töltöttünk a fürdő részben szokásos éves névnapozásunk alkalmából. A fürdő szolgáltatásai a szokásos "spa" minőséget nyújtják. Délben befizettünk korlátlan ebédre a szálloda éttermébe. Levesek, előételek, saláták, hal és vadétel, klasszikus magyar ételek, gyümölcsök sora, finom apró desszertek, mindebből korlátlanul.