Kifogásolnám a az ágyak állapotát!sajnos a szőnyegen kellett töltenem az éjszalákat,sőt orvosi ellátásra szorulok mivel a hátam meghuzodott a matrac milyensége miatt.amit a recepcios egy legyintéssel elintézett!
Ettől független egy csodás emlék
Fantasztikus ellátás
Látvány.köszönet érte
Élmények első kézbőlGasztronómia, utazás, programok... Engedd, hogy inspiráljunk!

























