Velence Resort & Spa Velence ★★★★

Velence Resort & Spa Velence
Velence Resort & Spa VelenceVelence Resort & Spa Velence
Velence Resort & Spa VelenceVelence Resort & Spa Velence

Velence Resort & Spa Velence bemutatkozása

A Velence Resort és Spa négycsillagos, gyermekbarát wellness- és konferenciaszálló a Velencei-tó partján, Budapesttől 45, az M7-es autópályától mindössze 5 kilométerre, gyönyörű környezetben, csodálatos kilátással a tóra és a Velencei hegységre.

Hanga-lak Velence - Augusztus 20.
Augusztus 20.
08.15-20.
Hanga-lak Velence

Velence Resort & Spa Velence vélemények

Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 18 városban járt márFelfedező - 10 helyen első értékelő1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2014. január 22.gyerekekkel járt itt
Egy hétvégét volt szerencsénk a gyerekekkel itt eltölteni. Igazán jó hely, szép, igényes. A szoba kissé kicsi a pótággyal, de két éjszakára nem volt zavaró. A medencék száma megfelelő, hőfoka is rendben, van kinti-benti rész, így rossz időben sem lehet unatkozni. Szuper, hogy van ingyenes trambulin, remek a gyerekanimáció, van minidisco, vetélkedők.
Átlagos 2014. január 5.barátokkal járt itt
Másodjára járok ebben a szállodakomplexumban. Tavaly a párommal, idén pedig a barátnőmmel látogattunk el ide,
hogy a szilveszteri nyüzsgést kellemesen levezessük egy kis wellnessel és pihenéssel. Sajnos az idei dátum megválasztása,
nem a legmegfelelőbbnek bizonyult, mert TELTHÁZ volt, ami önmagában nem is lett volna probléma, ha nem csak és kizárólag kis és-nagy gyerekes
családokból tevődik össze.
Velence Resort & Spa Velence - EgyébVelence Resort & Spa Velence - EgyébVelence Resort & Spa Velence - BelsőVelence Resort & Spa Velence - Medence/kertVelence Resort & Spa Velence - BelsőVelence Resort & Spa Velence - KörnyékVelence Resort & Spa Velence - BelsőVelence Resort & Spa Velence - KörnyékVelence Resort & Spa Velence - WellnessVelence Resort & Spa Velence - WellnessVelence Resort & Spa Velence - Medence/kertVelence Resort & Spa Velence - Wellness
Kiváló 2013. december 28.a párjával járt itt
Nagyon szép helyen van,közvetlenül a tó partján. Könnyen megközelíthető. Nincs messze a fővárostól. Gyönyörű a szálloda parkja is. A szoba tiszta, a kilátás csodálatos.
A személyzet udvarias. Az ellátás nagyon jó.
A wellness részleg minden igényt kielégít.
Igazi bababarát hotel.
Sokat sétáltunk a szálloda parkjában is és a velencei-tó partján is.
Ajánlom mindenkinek.
Kiváló 2013. december 19.gyerekekkel járt itt
Szép helyen, közvetlen a tóparton fekszik, a kilátás remek. A szoba tágas,a kávé, tea bekészítés egy plusz pont. A személyzet kiemelkedő, rendkívül udvarias, bármit kérünk, azt azonnal és széles mosollyal megoldják. A bababarát jelző nem csak egy reklám, ott ezt nagyon komolyan veszik. A baba diszkó jó ötlet, a picik imádják.
Kiváló 2013. december 13.családjával járt itt
Közel van a fővároshoz, nagyon szép helyen, a szoba tiszta, szép kilátással, bekészített meglepetés kávé és tea volt. Nagyon jók a saját medencék, a sok szauna, a vízi torna. Az ételek változatosak, finomak, kerékpárt béreltünk és körbekarikáztuk a tavat. Jól éreztük magunkat. Ajánlom mindenkinek.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 18 városban járt márNépszerű író - 24 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2013. december 2.barátokkal járt itt
Budapest közelsége, tóparti fekvése tagadhatatlanul csábító.
A kilátás a szobából lenyűgöző. A személyzet figyelmes. A wellness részleg minden igényt kielégít. A szobák tágasak, tiszták, a takarító személyzet udvarias nem tolakodó. A reggeli kifogástalan, én a vacsoránál szívesen ettem volna valami kímélő ételt, de így sem maradtam éhes. Nagyon szép 4 napot töltöttünk ott a barátainkkal.
2013. november 20.gyerekekkel járt itt
Nagy előnye, hogy közel van a fővároshoz. A szálloda hatalmas, ennek hátránya talán a szoba berendezés végtelen igénytelensége. Rétegelt lemez székek, helyenként letöredezve, a legolcsóbb laminált lap ágyak, gyűrött , silány függöny ( superior szoba! ), csúnyácska padlószőnyeg.
Kiváló 2013. augusztus 28.gyerekekkel járt itt
Nagyon szép szálloda,közvetlenül a tó partján. Tetszett hogy voltak gyerekprogramok. Amit sajnáltam,az hogy a játszószoba nincs mindig nyitva. A szoba kényelmes volt és nagyon modern,a személyzet rendkívül kedves, az ételek kiválóak. Ami kicsit rossz volt,hogy sok volt a külsős vendég, így elég nagy volt a medencékben a tömeg, főőleg hétvégén:S Picit drágának találtam, de szívesen visszamennék.
Kiváló 2013. július 5.gyerekekkel járt itt
Ez egy nagyon szuper hely, csak ajánlani tudom mindenkinek. Szép tiszta a személyzet is nagyon kedves és rugalmas. Félpanzió is kiváló vannak hagyományos és különleges ételek is. Nem utolsó sorban a nekünk a Budapesthez való közelsége számított mivel kisgyerekkel voltunk és nem bírja a hosszú utazást.
Átlagos 2013. június 23.családjával járt itt
Igaz hogy csak 1 éjszakát töltöttem a szállodában, de úgy gondolom a pozitív és negatív dolgok nem az ott töltött időtől függnek. A hotel szép helyen van a part szépen meg van csinálva a szoba kellemes a kilátás szép. Sok lehetőség van a kikapcsolódásra ping pong, csocsó, stb. A reggeli finom a vacsora választéka kicsit kevés.