Velence Resort & Spa Velence ★★★★

Velence Resort & Spa Velence
Velence Resort & Spa VelenceVelence Resort & Spa Velence
Velence Resort & Spa VelenceVelence Resort & Spa Velence

Velence Resort & Spa Velence bemutatkozása

A Velence Resort és Spa négycsillagos, gyermekbarát wellness- és konferenciaszálló a Velencei-tó partján, Budapesttől 45, az M7-es autópályától mindössze 5 kilométerre, gyönyörű környezetben, csodálatos kilátással a tóra és a Velencei hegységre.

Hanga-lak Velence - Augusztus 20.
Augusztus 20.
08.15-20.
Hanga-lak Velence

Velence Resort & Spa Velence vélemények

Kiváló 2013. december 29.gyerekekkel járt itt
Csodálatos 3 napot töltöttem el párommal és 2 lányommal a hotelben. Kellemes volt a wellness részleg, az ellátás pedig pazar, a személyzet udvarias, reméljük visszatérünk még a nyári szabadság ideje alatt is. A tini disco kisebbik lányom kedvence lett. Ezúton is köszönjük a feledhetetlen napokat, maradandó élményeket.
Velence Resort & Spa Velence - BelsőVelence Resort & Spa Velence - BelsőVelence Resort & Spa Velence - Külső képVelence Resort & Spa Velence - Külső képVelence Resort & Spa Velence - Belső
Kiváló 2013. július 8.a párjával járt itt
Mi már ötödik alkalommal pihentünk ebben a szállodában. Nem kell hozzá kommentár, a számok magukért beszélnek. Lehet tél,vagy nyár, ha biztosak akarunk lenni abban, hogy jól fogunk pihennei, és biztosan nem fogunk csalódni, csak ide jövünk. A szálloda környezete rendezett, tiszta,ugyanúgy mint a szálloda maga.
Gyenge 2020. január 6.gyerekekkel járt itt
Az unokáimmal szerettem volna eltölteni pár napot egy gyerekbarát szálláshelyen. /3és 7 évesek/. A szobánk 2 különálló és 1 db pótággyal volt berendezve. Az ágyak kopott műbőr borítással,rendkívül kényelmetlen keskeny matraccal voltak ellátva,a párna szivacsdarabkákkal volt bélelve a takaró nehéz.
Gyenge 2018. december 10.gyerekekkel járt itt
A szobát du 3 órától lehetett elfoglalni, mi 4 óra után érkeztünk és meglepődve tapasztaltuk, hogy nincs pótágy bekészítve és a 3. személyre a törölközők is hiányoznak. Egyből szóltunk a recepción, ahol azonnali intézkedést ígértek, ennek ellenére 1,5 óra telt el, mire igazán birtokba tudtuk venni a szobát.
Velence Resort & Spa válasza
Tisztelt Dömötör Csilla!
Őszintén sajnáljuk, hogy kellemetlen élményekkel távoztak szállodánkból, elnézést kérünk, amennyiben a bekészítésnél hibáztunk és nem volt meg a megfelelő számú köntös és törölköző, valamint a pótágy. Sajnálatos, hogy a vacsora alkalmával nem értek oda Önökhöz a felszolgálók, elnézést kérünk érte, megértjük, hogy ez nem elfogadható.
2018. december 13., Velence Resort & Spa
Kiváló 2018. november 20.kollégákkal járt itt
Egy kimondottan jól sikerült csapatépítő hétvégét töltöttünk itt. A szálloda minden igényünket kielégített. A szobák tiszták rendezettek és kényelmesek voltak. Az étteremben nem jelentett gondot, hogy egy asztalhoz ültessenek bennünket, pedig 12-en voltunk. A személyzet figyelmes és kedves volt.
Kiváló 2018. augusztus 22.gyerekekkel járt itt
Nagyon jól éreztük magunkat a szállodában. Hatalmas komplexum,de hamar kiismertük magunkat benne. Logikusan van felépítve, kialakítva. Egy negatív dolgot mondanék az elhelyezkedésével kapcsolatban: gyakorlatilag nincs kitáblázva, hogy merre található a szálloda. Láttuk az útról, de ott volt köztünk a vasúti sín és fogalmunk sem volt róla, hol tudunk átmenni.
Kiváló 2018. március 17.a párjával járt itt
Gyönyörű helyen fekszik a szálloda. A szobánkból is láttuk a tavat. Nagyon megnyugtató volt. Férjem szülinapjára utaztunk oda 3 napra. Néhány nappal korábban megbeszéltem a szállodával, hogy a születésnap estéjén, a vacsoránál legyen torta gyertyával, tűzijátékkal. Na és cukormentes legyen, mert cukrosak vagyunk.
Velence Resort & Spa Velence - KörnyékVelence Resort & Spa Velence - KörnyékVelence Resort & Spa Velence - Környék
2018. január 29.gyerekekkel járt itt
Családi hosszúhétvégét tötltöttünk el a hotelben, 2felnőtt 3gyermek. Az étkezés teljesen rendben volt, a reggelinén kisebb fennakadások voltak tapasztalhatók. A welnes részleg jó, csupán a nagyobb gyermekek hiányolják a csúszdákat, ha ez is lenne tökéletes lenne. A gyermek részleg: játszóház,játéksziget, animátorok mind jó volt.
Kiváló 2018. január 19.gyerekekkel járt itt
Kifogástalan minden, de a karpánt nagyon zavaró kényelmetlen, célszerűbb lenne szilikonból, vagy olyan anyagból ami nem vágja az ember kezét vagy más, igényesebb megoldást kitalálni.
Kiváló 2016. október 17.a párjával járt itt
Már több alkalommal voltunk itt. Az első alkalom kb 8 éve volt. Az első kedvező benyomás alapján voltunk már családdal (7 fő), csak az unokával, valamint barátokkal. Azóta sok fejlesztés történt. Ami nem változott: a kényelem, a magas színvonal, a tisztaság és a személyzet magas szintű felkészültsége, figyelmessége, szolgálatkészsége úgy a hotel, mint a spa részlegen.
Sajnos a fejlesztések mellett az árak is jelentősen emelkedtek.
Velence Resort & Spa Velence - KörnyékVelence Resort & Spa Velence - WellnessVelence Resort & Spa Velence - Wellness