Libra Hotel Veresegyház ★★★

Libra Hotel Veresegyház
2112 Veresegyház, Csokonai u. 2-4.

Libra Hotel Veresegyház a térképen

Libra Hotel Veresegyház értékelése:

1. helyezett a 4 veresegyházi szállás közül
17. helyezett Budapest környékén - 291 szállás közül

Libra Hotel Veresegyház bemutatkozása

Budapesttől 20 kilométerre, Veresegyház belvárosában várja vendégeit a Libra Hotel. A hotelben 15 fürdőszobás, pótágy elhelyezésére alkalmas, televízióval, internet-csatlakozással ellátott szoba van, amely 36 fő részére biztosít kényelmes elhelyezést. Modern wellness részleg áll a vendégek rendelkezésére, de akár úgy is igénybe vehetőek a spa szolgáltatások, hogy a vendég nem a hotel lakója. Szauna és pezsgőfürdő kényezteti a testet és a lelket, mindemellett pihentető masszázsokkal is tudnak szolgálni igény szerint.

Libra Hotel Veresegyház képei

Libra Hotel Veresegyház

Libra Hotel Veresegyház vélemények

2019. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. július 2. - 1 látogató hasznosnak vélte
2 éjszakát töltöttünk el a hotelben,ajándék medveparki belépővel és egy órás pezsgős privát jakuzzival. Igen, olvasom másnál, hogy meredek a felfelé vezető lépcső, hangos az utcafront, vékonyak a falak és áthallatszanak dolgok. . . . . . Ez mind igaz! Ám minket nem érintett ilyen érzékenyen a dolog, mi maradtunk és nem bántuk meg.

2018. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. július 18.
A reggeli nagyon szegényes,csak hideg élelem van. 9-óráig kell várni,hogy ehessünk egy tojásrántottát. Sajnos egy meredek csigalépcső vezet fel a szállodába, ezért csak olyanok menjenek akiknek jó a lábuk. A jakuzzihoz is meredek lépcsőn kell felmenni. A félpanziós vacsora nagyon bőséges és finom. A személyzet kedves, udvarias, szolgálatkész.
Válasz az értékelésre - 2018. augusztus 30.
Kedves Vendégünk!
Köszönjük szépen értékelését. Igyekszünk a legjobbat nyújtani Vendégeink részére, sajnos van ami adott és nem tudunk változtatni rajta. Reméljük ellátogatnak még hozzánk!

2017. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. április 19.
A húsvéti ünnepeket töltöttük a szállodában.Kellemes környezet, modern berendezés, finom ételek,a wellnesz részleg privát használata is, a kuponrendszer elnyerte tetszésünket.
Válasz az értékelésre - 2017. április 24.
Kedves Vendégünk!
Köszönjük szépen a kedves szavakat! Örülünk, hogy elnyerte tetszésüket a szállodánk! Sok szeretettel várjuk vissza Önöket!

2016. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 20.
Két éjszakát töltöttünk itt, jól éreztük magunkat. Minden szolgáltatást megkaptunk, ami a választott csomagban volt, a személyzet figyelmes volt. Mi a tulajdonossal találkoztunk, amikor bejelentkeztünk, nagyon segítőkész volt, személyes tanácsot is adott. Az éttermet más üzemelteti, de ott is nagyon szívélyesek voltak.

2016. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. január 11.
Nagyon jó hely, kedves kiszolgálás. Lesték minden kivánságunk
1 éjszakára mentünk, este-reggel használhattunk mindent. Finom ételek vannak,
Annyit jegyeznék meg, hogy az ágynemű illata kissé fertőtlenitő illatú volt,
Masszirozás is nagyon finom volt. de amugy tökéletes hétvégét töltöttünk el
Sajna a medvepark az eső miatt elmaradt de remélem potoljuk

2016. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. január 11.
Ami tetszett: nagyon kedves kiszolgálás, kedves személyzett. aranyos masszőr.
igazából lesték a kivánságunkat.
ami zavaró volt az az ágynemű illata, kicsit másabb fehérítő vagy öbliő jobb lenne.
de egésszében nagyon nagyon jól éreztűk magunkat.
Nagyon szépen köszönjük
Roli és Kriszti
Válasz az értékelésre - 2016. január 14.
Kedves Vendégünk!
Köszönjük szépen a pontozást, valamint az elismerő szavakat örülünk, hogy elnyerte tetszésüket szállodánk! Igyekszünk javítani a negatív tapasztalataikon!
Szeretettel várjuk Önöket a jövőben is!

2016. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. január 3.
Nagyon kellemes napokat töltöttünk el a szállodában. A tisztaság kiváló volt, kifogástalanul tiszta volt a szoba és a wellness részleg. A személyzet kedves és nagyon udvarias volt, mindenkinek csak ajánlani tudom a szállodát.
Válasz az értékelésre - 2016. január 11.
Kedves Vendégünk!
Köszönjük a pontozást, örülünk, hogy jól érezték magukat nálunk!
Várjuk szeretettel a jövőben is!
2014. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2014. április 7. - 2 látogató hasznosnak vélte
A Hotel-ben töltött hétvégén a személyzet kifejezetten kedves, együttműködő, segítőkész volt. A szoba tiszta és kényelmes, de sajnos pont a feljáratnál, utcai ablakokkal, így meglehetősen forgalmas, minden jövés-menés behallatszott. A wellness részben a jakuzzi bizonyos funkciója inaktív volt.
2020. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. január 7.
Fantasztikus hangulatú, családias Szilveszteri buli volt, rendkivűl kedves, szolgálat kész személyzettel, és sok meglepetés szolgáltatással.
Válasz az értékelésre - 2020. február 19.
Kedves István !

Nagyon szépen köszönjük az értékelését valamint a kedves szavakat! Sok szeretettel várjuk vissza Önöket!
Üdvözlettel: Libra Hotel személyzete
Lipniczky Mária (Libra Hotel)

2019. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. május 25. - 2 látogató hasznosnak vélte
Egy éjszakát szerettünk volna eltölteni,a Libra Hotelben,hogy 700 km. -t ne egyfolytában kelljen megtennünk. Gondoltuk,egybekötjük a medvepark,és a gödöllői kastély meglátogatásával. A személyzet kedves,segítőkész,az alább említett negatív körülményekről sem tehetnek. A szobánk szépen berendezett,a tisztaság is kiváló volt.

Veresegyház
3 nap/2 éjszaka 13.225,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, meglepetés bekészítéssel, kedvezményekkel, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.09.01-ig
Veresegyház
2 nap/1 éjszaka 9.000 - 17.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2022.01.20-ig
Hotel Benczúr
2 nap/1 éjszaka 7.563 - 33.613,- Ft/fő/éj között: választható ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.12.28-ig
Gastland M0 Hotel
Szigetszentmiklós
2 nap/1 éjszaka 13.655 - 17.157,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással
Érvényes: 2021.12.31-ig
Főnix Medical Wellness Resort
Nógrádgárdony
2 nap/1 éjszaka 12.000 - 22.500,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, wellness-részleg használattal, szalonjátékokkal, elektromos autó töltési lehetőséggel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.12.16-ig
Mater Salvatoris Lelkigyakorlatos Ház
Gödöllő
2 nap/1 éjszaka 10.265,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2022.01.20-ig
Jagelló Business Hotel
2 nap/1 éjszaka 7.703,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.12.23-ig
Hotel Adalbert - Szent Tamás Ház
2 nap/1 éjszaka 12.900 - 23.100,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.06.30-ig
Hotel Charles
2 nap/1 éjszaka 7.878 - 19.065,- Ft/fő/éj között: ellátás nélkül, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2022.01.02-ig
Hotel Honti
Érvényes: 2021.12.31-ig
Attila Hotel & Restaurant
2 nap/1 éjszaka 4.254 - 6.127,- Ft/fő/éj között: önellátással
Érvényes: 2021.02.28-ig
Veresegyház
3 nap/2 éjszaka 12.475,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, wellness-részleg használattal, választható masszázzsal, ajándék pezsgővel, privát wellness használattal, Medvepark belépővel, kedvezményekkel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.03.01-ig

Szállodák Veresegyház környékén
Royal Club Hotel Visegrád
Tó Wellness Hotel Bánk
Családi kikapcsolódás (1 éjtől)
Kedvezményes ár teljes előrefizetéssel (min. 2 éj)
Kedvezményes pihenés min. 2 éjszaka félpanzióval

VeresegyházX