Hotel Silvanus Panoráma Étterem Visegrád

Hotel Silvanus Panoráma Étterem Visegrád a térképen

Hotel Silvanus Panoráma Étterem Visegrád értékelése:

2. helyezett a 20 visegrádi étterem közül
8. helyezett Budapest környékén - 778 étterem közül

étterem, kávézó - kávéház, koktél bár, önkiszolgáló, presszó, pub, salátabár, söröző, bár, szálláshely étterme, all inclusive, vendéglő
magyar, nemzetközi
diétás ételek ...
Élőzene:
cigányzene, magyar slágerek
Gépzene:
musical, opera, operett, szimfonikus
magyar, angol, német, orosz, szlovák
Különtermek:
Lovag - max. 100 fő
Vadász-Gobelin-Mozaik - max. 70 fő
Visa, EC/MC, SZEP kártya
Stella Artois

Hotel Silvanus Panoráma Étterem Visegrád - vélemények, kritkikák

Hotel Silvanus Panoráma Étterem Visegrád vélemények

2015. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. április 27.
Párommal közös születésnapi ebédet élveztünk a teraszon, remek időben, csodálatos kiálátással. Már a rendelés előtt is nagyon figyelmes volt nem csak a velünk foglalkozó pincér, hanem az étteremfőnök is. Minden információt megkaptunk, és nagyon finom, ízletes, szépen tálalt és bőséges ételeket kaptunk. Érdemes volt Pestről elautózni, másnak is csak ajánlani lehet.

2015. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2015. április 27.
2015. március végén jártunk itt 3 gyerkőccel. Egész napot töltöttünk a fürdő részlegen és ebédeltünk az étteremben. Már a recepciónál kedvesen fogadtak, mivel öten voltunk, külön szobát kaptunk az átöltözéshez, ez nagyon kedves gesztus volt a szállodától! Az étteremben a személyzet figyelmes, kedves és segítőkész volt.

2015. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2015. április 25.
Nagyon jó étterem, bár annyi hibája van, hogy kicsit figyelmetlen a személyzet. A kaja..? Hát, őszintén szólva nekem ízlett, de a húsleves, amit a családom egyik tagja evett nem a legjobb volt, legalábbis azt mondta. Egyébként kellemes PANORÁMÁS hely, és szivesen elmennék mégegyszer.
Mellette van egy jó kis bobpálya is:)

2015. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2015. április 12.
Felnőtt gyermekeimmel jártunk itt húsvét hétfőn. A szálloda, az étterem tisztasága nagyon elnyerte tetszésünket. A panoráma csodálatos, fantasztikus volt a kiszolgálás az étteremben, a személyzet nagyon segítőkész és kedves!! Az ínycsiklandó ételek nagyon ízlettek, a terítés szemet gyönyörködtető, mi biztosan visszatérünk még!
Mészáros Aranka

2015. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. április 12.
Párom születésnapját itt ünnepeltük édes kettesben. Egy Sunday Brunch keretében ebédeltünk itt. Kiváló ételeket kaptunk. A szarvasraguleves különösen ízletes volt! Nagyon figyelemre méltó kiszolgálásban volt részünk. Még az étterem igazgatója is oda-odament a vendégekhez érdeklődni az elégedettséggel. Mindenkinek csak ajánlani tudom, azt hiszem, mindenhol így kéne kiszolgálni a vendégeket.

Mobilról küldte. | 2015. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. március 25.
Egy "torkos vasárnapot" töltöttünk itt a párommal. Csodálatos a panoráma,kár,hogy a kültéri medence még nem üzemel,benn egy kicsit zsúfoltság volt,de a nagyon szép wellness részleg kárpótolt minket. Az ebéd ízletes volt,több fajta ételből és italból választhattunk. A személyzet minden részlegen kifogástalan és segítőkész,csak ajánlani tudom ezt a szállodát,mi is még biztosan visszajövünk!

Értékelt: 2015. március 25.
Mennyei ízek, bőséges kínálat, udvarias és kedves kiszolgálás. A szarvasragu és a fogas isteni finom volt. A mákos guba és a sajttorta szintén. A főpincér az asztalunkhoz kísért, a pincérek pedig azonnal ott termettek, amikor szükség volt rájuk. Mellesleg az egyik ismerősöm a szállodában kérte meg a barátnője kezét, de nem a lánykérést emelte ki első körben az élménybeszámolójában, hanem az éttermet :)

Értékelt: 2015. március 25.
2015. 03. 01-én egy napot töltöttünk önöknél a feleségemmel. A szálloda gyönyörű történelmi levegőjű környezetben épült. A panoráma csodálatos. Az ételek ízletesek, változatosak hozzá a szakács is segítőkész. Kellemes az étterem. Nagyon udvarias, barátságos a személyzet külön dicséret illeti mindannyiukat! Kellemes volt a pancsolás a wellnes részlegben.

2015. márciusban, családjával járt itt
Értékelt: 2015. március 23.
2015.03.22-én egy torkos napot töltöttünk Önöknél. Nagyon megvoltunk elégedve az ételekkel és vendégszeretetükkel. Kiváló Ételek méltó kiszolgálással. Ajánlani tudom mindenkinek.
Mindezek mellé az a csodálatos panoráma. További sok vendéget és sok sikert kívánunk.
Üdvözlettel: Grabnerné Molnár Anna

2015. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. március 22.
Egy Sunday Brunch keretében ebédeltünk itt, egészen kiváló ételeket, igen figyelemre méltó kiszolgálással, mindenkinek csak ajánlani tudom, azt hiszem, mindenhol így kéne kiszolgálni a vendégeket. Nagyon kellemes, szellős és világos, az éttermi rész pedig egészen hangulatos volt. Panorámás kilátás a Dunakanyarra, tisztaság és nagyon finom ételek.:)

Legnépszerűbb csomagok Visegrádon és környékén
Patak Park Hotel
3 nap/2 éjszaka 10.475 - 13.975,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, jakuzzi és szaunapark használattal, Fitness Liget használattal, széf használattal, internettel, parkolással
2019.01.04. - 2020.06.30.
Debre Vendégház
Szendehely
2 nap/1 éjszaka 3.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Szépia Bio & Art Hotel
Zsámbék
3 nap/2 éjszaka 11.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness részleg használattal, masszázskuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2017.09.01. - 2019.12.23.
Ezüstfenyő Üdülő
2 nap/1 éjszaka 7.980,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, félpanzióval, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.04.13. - 2019.11.11.
Panni Pihenőház
2 nap/1 éjszaka 4.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással
Klebelsberg Kastély
Akár 1 éjszaka 18.400,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, pezsgő bekészítéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.02.14. - 2019.04.30.
Moson Patak Vendégház
Nagymaros
2 nap/1 éjszaka 5.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással
Globall Hotel
Telki
2 nap/1 éjszaka 16.110,- Ft/fő/éj ártól: bővített ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem, sportpályák használatával, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.10.31. - 2019.11.03.
Abacus Business & Wellness Hotel
Herceghalom
3 nap/2 éjszaka 17.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, masszázzsal, wellness kuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2018.01.17. - 2019.12.29.
Bazilika alatti Panzió
3 nap/2 éjszaka 9.380,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg használattal, fürdőköpeny és törölköző bekészítéssel, fürdőbelépővel, üveg bor bekészítéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.02.01. - 2019.12.31.
Teleki-Degenfeld Kastélyszálló
Szirák
4 nap/3 éjszaka 20.887,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, masszázzsal, teke- és teniszpálya használattal, belépővel Hollókőre, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.04.19. - 2019.04.22.
Bodrogi Kúria Wellness Hotel
Inárcs
3 nap/2 éjszaka 10.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, társasjátékok, kártyajátékok, kültéri játékok használatával, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2017.05.02. - 2019.12.23.

Szállodák Visegrád környékén
Abacus Business & Wellness Hotel Visegrád
Libra Hotel Visegrád
Tó Wellness Hotel Visegrád
Édes kényeztetés (min. 2 éj)
Testi­-lelki felfrissülés a Librában (min. 2 éj)
Tavaszi ajánlat 2=3

Hotel Silvanus Panoráma Étterem VisegrádX