Hotel Silvanus Panoráma Étterem Visegrád

Hotel Silvanus Panoráma Étterem Visegrád a térképen

Hotel Silvanus Panoráma Étterem Visegrád értékelése:

1. helyezett a 21 visegrádi étterem közül
9. helyezett Budapest környékén - 879 étterem közül

étterem, kávézó - kávéház, koktél bár, önkiszolgáló, presszó, pub, salátabár, söröző, bár, szálláshely étterme, all inclusive, vendéglő
magyar, nemzetközi
diétás ételek ...
Élőzene:
cigányzene, magyar slágerek
Gépzene:
musical, opera, operett, szimfonikus
magyar, angol, német, orosz, szlovák
Különtermek:
Lovag - max. 100 fő
Vadász-Gobelin-Mozaik - max. 70 fő
Visa, EC/MC, SZEP kártya
Stella Artois

Hotel Silvanus Panoráma Étterem Visegrád - vélemények, kritkikák

Hotel Silvanus Panoráma Étterem Visegrád vélemények

Mobilról küldte. | 2015. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. június 18.
Hangulatós és modern az újonnan felújitott szoba! Modern a wellnes rèszleg,tiszta! A kiszolgálás is kitünö,kedves ès barátságos a szemèlyzet is. Nagyon változatos ès finom izvilágal vár mindenkit a svèdasztalos ètkezès!

2015. májusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2015. május 14. - 1 látogató hasznosnak vélte
Hogy is mondta anno Jóska császárunk? Minden nagyon jó, minden nagyon szép, mindennel meg vagyok elégedve. Szeretnék még eljutni ide máskor is, ha lehet többször is. . . A fogadtatástól a búcsúig, mindenki szivélyes, segítőkész. . . mondhatni családias a hangulat. A panoráma mesebeli. Az ételek. . . hm. . . mi szem, szájnak ingere. . .

2015. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. május 5.
A gyermekeim ajándékoztak meg bennünket a feleségemmel együtt a születésnapomra 3 napos pihenéssel a visegrádi Silvanus Hotelbe, azonban a legnagyobb meglepetés az étterem részéről ért - külön szeretném kiemelni az étterem főnökét - hiszen annyira segítőkészek,kedvesek és figyelmesek voltak velünk.

2015. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. április 27.
Párommal közös születésnapi ebédet élveztünk a teraszon, remek időben, csodálatos kiálátással. Már a rendelés előtt is nagyon figyelmes volt nem csak a velünk foglalkozó pincér, hanem az étteremfőnök is. Minden információt megkaptunk, és nagyon finom, ízletes, szépen tálalt és bőséges ételeket kaptunk. Érdemes volt Pestről elautózni, másnak is csak ajánlani lehet.

2015. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2015. április 27.
2015. március végén jártunk itt 3 gyerkőccel. Egész napot töltöttünk a fürdő részlegen és ebédeltünk az étteremben. Már a recepciónál kedvesen fogadtak, mivel öten voltunk, külön szobát kaptunk az átöltözéshez, ez nagyon kedves gesztus volt a szállodától! Az étteremben a személyzet figyelmes, kedves és segítőkész volt.

2015. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2015. április 25.
Nagyon jó étterem, bár annyi hibája van, hogy kicsit figyelmetlen a személyzet. A kaja..? Hát, őszintén szólva nekem ízlett, de a húsleves, amit a családom egyik tagja evett nem a legjobb volt, legalábbis azt mondta. Egyébként kellemes PANORÁMÁS hely, és szivesen elmennék mégegyszer.
Mellette van egy jó kis bobpálya is:)

2015. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2015. április 12.
Felnőtt gyermekeimmel jártunk itt húsvét hétfőn. A szálloda, az étterem tisztasága nagyon elnyerte tetszésünket. A panoráma csodálatos, fantasztikus volt a kiszolgálás az étteremben, a személyzet nagyon segítőkész és kedves!! Az ínycsiklandó ételek nagyon ízlettek, a terítés szemet gyönyörködtető, mi biztosan visszatérünk még!
Mészáros Aranka

2015. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. április 12.
Párom születésnapját itt ünnepeltük édes kettesben. Egy Sunday Brunch keretében ebédeltünk itt. Kiváló ételeket kaptunk. A szarvasraguleves különösen ízletes volt! Nagyon figyelemre méltó kiszolgálásban volt részünk. Még az étterem igazgatója is oda-odament a vendégekhez érdeklődni az elégedettséggel. Mindenkinek csak ajánlani tudom, azt hiszem, mindenhol így kéne kiszolgálni a vendégeket.

Mobilról küldte. | 2015. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. március 25.
Egy "torkos vasárnapot" töltöttünk itt a párommal. Csodálatos a panoráma,kár,hogy a kültéri medence még nem üzemel,benn egy kicsit zsúfoltság volt,de a nagyon szép wellness részleg kárpótolt minket. Az ebéd ízletes volt,több fajta ételből és italból választhattunk. A személyzet minden részlegen kifogástalan és segítőkész,csak ajánlani tudom ezt a szállodát,mi is még biztosan visszajövünk!

2015. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. március 25.
Mennyei ízek, bőséges kínálat, udvarias és kedves kiszolgálás. A szarvasragu és a fogas isteni finom volt. A mákos guba és a sajttorta szintén. A főpincér az asztalunkhoz kísért, a pincérek pedig azonnal ott termettek, amikor szükség volt rájuk. Mellesleg az egyik ismerősöm a szállodában kérte meg a barátnője kezét, de nem a lánykérést emelte ki első körben az élménybeszámolójában, hanem az éttermet :)

Legnépszerűbb csomagok Visegrádon és környékén
Thermal Hotel Visegrád
3 nap/2 éjszaka 18.900 - 24.900,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg, játszóház használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.09.01. - 2020.08.31.
Kiss Vendégház
Kemence
3 nap/2 éjszaka 8.000,- Ft/fő/éj ártól: ellátás nélkül, üdvözlő csomaggal, bográcsozási lehetőséggel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.10.14. - 2020.04.30.
Forster Vadászkastély és Szálloda
Bugyi
3 nap/2 éjszaka 21.900,- Ft/fő/éj ártól: teljes ellátással, borospince látogatással, locsoló bállal, húsvéti kalács sütéssel, tájház látogatás lovas kocsival, kézműves foglalkozásokkal
2020.04.11. - 2020.04.13.
Hotel Bellevue
3 nap/2 éjszaka 13.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, szabadidős szolgáltatásokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2018.01.02. - 2020.06.15.
Prestige Hotel Budapest
2 nap/1 éjszaka 20.777 - 64.125,- Ft/fő/éj között: ellátás nélkül, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.03.22. - 2020.09.30.
Ezüstfenyő Üdülő
2 nap/1 éjszaka 9.800 - 12.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, félpanzióval, parkolással, internet elérhetőséggel
2020.04.10. - 2020.10.31.
Aquaworld Resort Budapest
2 nap/1 éjszaka 23.000,- Ft/fő/éj ártól: választott ellátással, üdvözlőitallal, korlátlan Élményfürdő belépéssel, játszóház használattal, ingyenes buszjárattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.03.12. - 2020.03.15.
City Hotel Unió
4 nap/3 éjszaka 7.000,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, üdvözlőitallal, kedvezményes éttermi fogyasztással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.01.21. - 2020.12.27.
Tavi Panzió
Veresegyház
2 nap/1 éjszaka 6.500 - 8.500,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.02.23. - 2020.12.23.
Sztár Motel és Étterem
Balassagyarmat
2 nap/1 éjszaka 7.500,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.02.23. - 2021.12.05.
Atlantic Hotel
3 nap/2 éjszaka 7.059 - 68.186,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással
2007.01.01. - 2021.02.28.
Vácz Hotel
2 nap/1 éjszaka 13.450 - 15.450,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2020.02.23. - 2020.12.31.

Szállodák Visegrádon és környékén
Libra Hotel Visegrád
Royal Club Hotel Visegrád
Tó Wellness Hotel Visegrád
Húsvéti rövid pihenés (min. 2 éj)
Kedvezményes ár teljes előrefizetéssel (min. 2 éj)
Kedvezményes pihenés min. 2 éjszaka félpanzióval

Hotel Silvanus Panoráma Étterem VisegrádX