Hotel Silvanus Panoráma Étterem Visegrád

Hotel Silvanus Panoráma Étterem Visegrád a térképen

Hotel Silvanus Panoráma Étterem Visegrád értékelése:

2. helyezett a 21 visegrádi étterem közül
2. helyezett Budapest környékén - 819 étterem közül

étterem, kávézó - kávéház, koktél bár, önkiszolgáló, presszó, pub, salátabár, söröző, bár, szálláshely étterme, all inclusive, vendéglő
magyar, nemzetközi
diétás ételek ...
Élőzene:
cigányzene, magyar slágerek
Gépzene:
musical, opera, operett, szimfonikus
magyar, angol, német, orosz, szlovák
Különtermek:

Hotel Silvanus Panoráma Étterem Visegrád - vélemények, kritkikák

Hotel Silvanus Panoráma Étterem Visegrád vélemények

2015. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. május 5.
A gyermekeim ajándékoztak meg bennünket a feleségemmel együtt a születésnapomra 3 napos pihenéssel a visegrádi Silvanus Hotelbe, azonban a legnagyobb meglepetés az étterem részéről ért - külön szeretném kiemelni az étterem főnökét - hiszen annyira segítőkészek,kedvesek és figyelmesek voltak velünk.

2015. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. április 27.
Párommal közös születésnapi ebédet élveztünk a teraszon, remek időben, csodálatos kiálátással. Már a rendelés előtt is nagyon figyelmes volt nem csak a velünk foglalkozó pincér, hanem az étteremfőnök is. Minden információt megkaptunk, és nagyon finom, ízletes, szépen tálalt és bőséges ételeket kaptunk. Érdemes volt Pestről elautózni, másnak is csak ajánlani lehet.

2015. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2015. április 27.
2015. március végén jártunk itt 3 gyerkőccel. Egész napot töltöttünk a fürdő részlegen és ebédeltünk az étteremben. Már a recepciónál kedvesen fogadtak, mivel öten voltunk, külön szobát kaptunk az átöltözéshez, ez nagyon kedves gesztus volt a szállodától! Az étteremben a személyzet figyelmes, kedves és segítőkész volt.

2015. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2015. április 25.
Nagyon jó étterem, bár annyi hibája van, hogy kicsit figyelmetlen a személyzet. A kaja..? Hát, őszintén szólva nekem ízlett, de a húsleves, amit a családom egyik tagja evett nem a legjobb volt, legalábbis azt mondta. Egyébként kellemes PANORÁMÁS hely, és szivesen elmennék mégegyszer.
Mellette van egy jó kis bobpálya is:)

2015. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2015. április 12.
Felnőtt gyermekeimmel jártunk itt húsvét hétfőn. A szálloda, az étterem tisztasága nagyon elnyerte tetszésünket. A panoráma csodálatos, fantasztikus volt a kiszolgálás az étteremben, a személyzet nagyon segítőkész és kedves!! Az ínycsiklandó ételek nagyon ízlettek, a terítés szemet gyönyörködtető, mi biztosan visszatérünk még!
Mészáros Aranka

2015. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. április 12.
Párom születésnapját itt ünnepeltük édes kettesben. Egy Sunday Brunch keretében ebédeltünk itt. Kiváló ételeket kaptunk. A szarvasraguleves különösen ízletes volt! Nagyon figyelemre méltó kiszolgálásban volt részünk. Még az étterem igazgatója is oda-odament a vendégekhez érdeklődni az elégedettséggel. Mindenkinek csak ajánlani tudom, azt hiszem, mindenhol így kéne kiszolgálni a vendégeket.

Mobilról küldte. | 2015. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. március 25.
Egy "torkos vasárnapot" töltöttünk itt a párommal. Csodálatos a panoráma,kár,hogy a kültéri medence még nem üzemel,benn egy kicsit zsúfoltság volt,de a nagyon szép wellness részleg kárpótolt minket. Az ebéd ízletes volt,több fajta ételből és italból választhattunk. A személyzet minden részlegen kifogástalan és segítőkész,csak ajánlani tudom ezt a szállodát,mi is még biztosan visszajövünk!

2015. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. március 25.
Mennyei ízek, bőséges kínálat, udvarias és kedves kiszolgálás. A szarvasragu és a fogas isteni finom volt. A mákos guba és a sajttorta szintén. A főpincér az asztalunkhoz kísért, a pincérek pedig azonnal ott termettek, amikor szükség volt rájuk. Mellesleg az egyik ismerősöm a szállodában kérte meg a barátnője kezét, de nem a lánykérést emelte ki első körben az élménybeszámolójában, hanem az éttermet :)

2015. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. március 25.
2015. 03. 01-én egy napot töltöttünk önöknél a feleségemmel. A szálloda gyönyörű történelmi levegőjű környezetben épült. A panoráma csodálatos. Az ételek ízletesek, változatosak hozzá a szakács is segítőkész. Kellemes az étterem. Nagyon udvarias, barátságos a személyzet külön dicséret illeti mindannyiukat! Kellemes volt a pancsolás a wellnes részlegben.

2015. márciusban, családjával járt itt
Értékelt: 2015. március 23.
2015.03.22-én egy torkos napot töltöttünk Önöknél. Nagyon megvoltunk elégedve az ételekkel és vendégszeretetükkel. Kiváló Ételek méltó kiszolgálással. Ajánlani tudom mindenkinek.
Mindezek mellé az a csodálatos panoráma. További sok vendéget és sok sikert kívánunk.
Üdvözlettel: Grabnerné Molnár Anna

Legnépszerűbb csomagok Visegrádon és környékén
Hotel Honti
2019.05.21. - 2019.09.30.
Royal Club Hotel
3 nap/2 éjszaka 15.475 - 31.725,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, korlátlan wellness részleg használattal, internettel
2019.01.04. - 2020.06.30.
Mater Salvatoris Lelkigyakorlatos Ház
Gödöllő
3 nap/2 éjszaka 8.925,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással
2019.01.02. - 2019.12.31.
Aquaworld Resort Budapest
3 nap/2 éjszaka 27.900 - 31.000,- Ft/fő/éj között;tartamára Szaunavilág használattal, az Oriental Spa Wellness-és Fitneszközpontjának korlátlan használata (relaxációs medence kerti kiúszó résszel, mandala-medence), a szálloda szaunáinak korlátlan használata, a szálloda fitnesztermének korlátlan használata, fürdőköpeny bekészítés a szobában, korlátlan vezeték nélküli internet-hozzáférés a szálloda egész területén (Wi-Fi), ingyenes szabadtéri parkolás, idegenforgalmi adó., parkolással
2019.05.21. - 2019.12.31.
Teleki-Degenfeld Kastélyszálló
Szirák
3 nap/2 éjszaka 24.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, masszázzsal, kezelésekkel, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.01.11. - 2019.12.28.
Vitta Hotel Superior Budapest
2019.07.01. - 2019.08.19.
Klebelsberg Kastély
Akár 1 éjszaka 17.950,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, ajándék Yamuna testápoló csomaggal, masszázzsal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2018.02.21. - 2019.12.31.
Harangvirág 36 Vendégházak
Kismaros
4 nap/3 éjszaka 4.250,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.05.21. - 2020.05.21.
Ezüstfenyő Üdülő
Napi árak: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, félpanzióval, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.05.22. - 2019.11.11.
Vadrózsa Panzió
3 nap/2 éjszaka 4.667,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.06.12. - 2020.05.21.
The Hotel Unforgettable - Hotel Tiliana by Homoky Hotels
2 nap/1 éjszaka 16.809 - 27.416,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással
2019.01.25. - 2021.05.05.
Silvanus Wellness & Konferencia Hotel
2 nap/1 éjszaka 22.250 - 25.250,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fürdőköpennyel, uszoda- és wellness centrum és szabadtéri élménymedence használattal, internettel
2018.06.25. - 2019.12.28.

Szállodák Visegrád környékén
Libra Hotel Visegrád
Tó Wellness Hotel Visegrád
Hotel Bellevue Visegrád
A Bellevue Hotel az Esztergom belvárosától mintegy 5 kilométerre fekvő Búbánatvölgyben, a...
Pünkösdi kikapcsolódás (min. 2 éj)
Wellness pihenés (min. 2 éj)
Nyári ajánlat (min. 2 éj)

Hotel Silvanus Panoráma Étterem VisegrádX