Hotel Silvanus Panoráma Étterem Visegrád

Hotel Silvanus Panoráma Étterem Visegrád a térképen

Hotel Silvanus Panoráma Étterem Visegrád értékelése:

2. helyezett a 20 visegrádi étterem közül
8. helyezett Budapest környékén - 807 étterem közül

étterem, kávézó - kávéház, koktél bár, önkiszolgáló, presszó, pub, salátabár, söröző, bár, szálláshely étterme, all inclusive, vendéglő
magyar, nemzetközi
diétás ételek ...
Élőzene:
cigányzene, magyar slágerek
Gépzene:
musical, opera, operett, szimfonikus
magyar, angol, német, orosz, szlovák
Különtermek:
Lovag - max. 100 fő
Vadász-Gobelin-Mozaik - max. 70 fő
Visa, EC/MC, SZEP kártya
Stella Artois

Hotel Silvanus Panoráma Étterem Visegrád - vélemények, kritkikák

Hotel Silvanus Panoráma Étterem Visegrád vélemények

2014. decemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2015. január 4.
Nagyon kedvesek voltak a pincérek és az étterem vezető is. Sokféle ételből válogathattunk. Többségük nagyon finom volt. Kedves ötlet volt,hogy kaptunk egy szobát,ahol átöltözhettünk a
wellness részleg használata előtt. A fürdő de. még nagyon jól használható volt,du-ra sokan lettünk,így várakozni kellett a szaunánál és a jakuzzinál is tömeg volt.

2015. januárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2015. január 4.
Kitűnő hangulat, finomabbnál finomabb ételek, udvarias, figyelmes kiszolgálás. A kilátás csodálatos, a környéken mindenki megtalálja a számára legmegfelelőbb időtöltési lehetőségeket (hosszabb-rövidebb túra, téli-nyári bobpálya, sípálya, történelmi emlékhelyek). Mindenkinek szívesen ajánljuk, a szálloda és az étterem egy kitűnő lehetőség a pihenésre, kikapcsolódásra.

Mobilról küldte. | 2014. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2015. január 1.
Az ételek finomak voltak. Csodás a panoráma. A kiszolgálás udvarias, bár voltak apróbb hiányosságok, pl elfelejtettek egy kérésünket és a kávét meleg tej helyett tejszínnel hozták ki.

Mobilról küldte. | 2014. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. december 30.
A managerék és a pincérek nagyon figyelmesek. A hangulat kellemes, az ételek finomak. Az étterem fekvése páratlan csodálatos a panoráma.

2014. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. május 22.
Egy hétvégét töltöttünk a visegrádi Silvanus Hotelben. A hotel elhelyezkedése és a kilátás bámulatos, ami nagyban feledtette az ételek középszerűségét. Amit viszont sajnos nem tudott feledtetni az az ételek választéka volt. 2 turnusban lehetett vacsorázni: 18h-tól és 20h-tól. A jó idő miatt mi mindkét este 20 órára mentünk le vacsorázni.

2013. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. december 7.
Finom Ételek, Kedves Személyzet, szuper hely! Egy kellemes ebéden vettünk részt, Szerencsére jó idő volt így a teraszon kaptunk helyet. Mivel az étterem majdnem tele volt így azt hittük sokat kell várni az ételekre, De kellemesen csalódtunk. Akár egy első randinak akár 25,-házassági évfordulóra is örömmel merjük ajánlani a helyet további előny még az ingyenes Parkolás!

2012. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. augusztus 24. - 1 látogató hasznosnak vélte
mar tobbszor jartunk ott. Aszemelyzet, mindig , figyelmes, kedves.,udvarias volt. A KILATAS GYONYORU, NAGYON HANGULATOS HELY. AZ ettelek jok, bo avalasztas, tiszta, kulturalt kornyezet. A tobbszori, latogatas,alkalmaval, a szinvonal valtozatlan. MIezutan is ha tehetjuk, szivesen, szeretnenk,elvezni,ezta jo es szep panoramas ettermet

2013. júniusban, családjával járt itt
Értékelt: 2013. június 13. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nemrég jártunk egy családi összejövetel alkalmából az étteremben. Az egész család nagyon jól érezte magát. Az étteremben dolgozók nagyon kedvesek és figyelmesek, az ételek pedig fantasztikusan finomak voltak. Az ünnepelt nagyon boldog volt, és a húgom, aki laktóz érzékeny is talált magának az étlapon neki tetsző menüt, aminek kiválasztásában a felszolgálók készségesen segítettek.

2013. januárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2013. június 10. - 1 látogató hasznosnak vélte
Mesebeli környezet, nyugalom, szemet gyönyörködtető, lélek feltöltő hely.Az étel választékos, nagyon finom,kellemes hangulatú a panorámás étterem.A wellness részleg átlagon felüli.A gyógynövény szoba jótékony hatását tapasztaltuk.Az üveglift, melyből a Dunakanyar látszik,feledhetetlen.Gyerekbarát hely.A szoba tiszta,tágas.

2012. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. április 23. - 1 látogató hasznosnak vélte
Már visszatérő vendégek vagyunk a Hotel Silvanusban. Fantasztikusan szép helyen helyezkedik el. Gyönyörü a kilátás, a kinti medencéből a fürdőzés olyan, mintha a felhők közül néznénk le, annyira szép a panoráma. Az ételek mennyisége és ize mennyei. Én nagyon jó tapasztalatokat szereztem ottlétünkkor. A személyzet nagyon figyelmes, kedves, és bármit kértünk azonnal teljesitették.

Legnépszerűbb csomagok Visegrádon és környékén
Royal Club Hotel
3 nap/2 éjszaka 15.475 - 31.725,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, korlátlan wellness részleg használattal, internettel
2019.01.04. - 2020.06.30.
Ezüstfenyő Üdülő
Napi árak: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, félpanzióval, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.05.22. - 2019.11.11.
Panni Pihenőház
3 nap/2 éjszaka 4.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással
2019.05.21. - 2020.05.21.
Harangvirág 36 Vendégházak
Kismaros
4 nap/3 éjszaka 4.250,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.05.21. - 2020.05.21.
Tó Wellness Hotel
Bánk
3 nap/2 éjszaka 19.450,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, nordic walking bot vagy kerékpár kölcsönzéssel, parkolással, internet elérhetőséggel
2016.03.01. - 2019.12.31.
City Hotel Unió
Akár 1 éjszaka 6.950,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, üdvözlőitallal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.01.01. - 2019.12.27.
Vitta Hotel Superior Budapest
2019.07.01. - 2019.08.19.
Szent Adalbert Hotel
Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2019.05.26. - 2019.12.28.
Airport Hotel Budapest
Napi árak, reggelivel, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.05.27. - 2019.12.29.
Abacus Business & Wellness Hotel
Herceghalom
3 nap/2 éjszaka 18.650,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, pezsgő és romantikus bekészítéssel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázzsal vagy kezeléssel, wellness kuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2018.01.17. - 2019.12.29.
Patak Park Hotel
3 nap/2 éjszaka 14.153 - 18.878,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, jakuzzi és szaunapark használattal, Fitness Liget használattal, széf használattal, internettel, parkolással
2019.01.04. - 2020.06.30.
Petneházy Club Hotel
2 nap/1 éjszaka 13.906,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, WIFI internettel
2019.06.06. - 2019.06.10.

Szállodák Visegrád környékén
Libra Hotel Visegrád
Hotel Bellevue Visegrád
A Bellevue Hotel az Esztergom belvárosától mintegy 5 kilométerre fekvő Búbánatvölgyben, a...
Tó Wellness Hotel Visegrád
Pünkösdi kikapcsolódás (min. 2 éj)
Nyári ajánlat (min. 2 éj)
Wellness pihenés (min. 2 éj)

Hotel Silvanus Panoráma Étterem VisegrádX