Hotel Silvanus Panoráma Étterem Visegrád

Hotel Silvanus Panoráma Étterem Visegrád a térképen

Hotel Silvanus Panoráma Étterem Visegrád értékelése:

2. helyezett a 24 visegrádi étterem közül
25. helyezett Budapest környékén - 897 étterem közül

étterem, kávézó - kávéház, koktél bár, önkiszolgáló, presszó, pub, salátabár, söröző, bár, szálláshely étterme, all inclusive, vendéglő
magyar, nemzetközi
diétás ételek ...
Élőzene:
cigányzene, magyar slágerek
Gépzene:
musical, opera, operett, szimfonikus
magyar, angol, német, orosz, szlovák
Különtermek:
Lovag - max. 100 fő
Vadász-Gobelin-Mozaik - max. 70 fő
Visa, EC/MC, SZEP kártya
Stella Artois

Hotel Silvanus Panoráma Étterem Visegrád - vélemények, kritkikák

Hotel Silvanus Panoráma Étterem Visegrád vélemények

2015. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. január 12.
Nagyon változatos, finoman elkészített ételeket ehettünk. Kétszer vacsoráztunk, de nem kellett attól tartanunk, hogy ugyanazt az ételeket kell fogyasztanunk. A személyzet nagyon előzékeny és segítőkész volt. Nagyon kellemes időt tölthettünk itt.
Gratulálunk!
Mindenkinek ajánlani tudom. Férjemmel töltöttem itt 3 napot)

2014. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. január 6.
Udvarias, előzékenyen személyzet. Ételek mind minőségben, mennyiségben kíválóak.
A szilveszteri program változatos és színvonalas volt, remekül éreztük magunkat.
A panoráma csodás, kirándulási lehetőségek adottak. (Fellegvár, kilátó, palota, erdő, vagy akár Esztergom is közel van.)
Teltház esetén is elegendő parkoló.
Ajánlom mindenkinek!

2014. decemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2015. január 4.
Nagyon kedvesek voltak a pincérek és az étterem vezető is. Sokféle ételből válogathattunk. Többségük nagyon finom volt. Kedves ötlet volt,hogy kaptunk egy szobát,ahol átöltözhettünk a
wellness részleg használata előtt. A fürdő de. még nagyon jól használható volt,du-ra sokan lettünk,így várakozni kellett a szaunánál és a jakuzzinál is tömeg volt.

2015. januárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2015. január 4.
Kitűnő hangulat, finomabbnál finomabb ételek, udvarias, figyelmes kiszolgálás. A kilátás csodálatos, a környéken mindenki megtalálja a számára legmegfelelőbb időtöltési lehetőségeket (hosszabb-rövidebb túra, téli-nyári bobpálya, sípálya, történelmi emlékhelyek). Mindenkinek szívesen ajánljuk, a szálloda és az étterem egy kitűnő lehetőség a pihenésre, kikapcsolódásra.

Mobilról küldte. | 2014. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2015. január 1.
Az ételek finomak voltak. Csodás a panoráma. A kiszolgálás udvarias, bár voltak apróbb hiányosságok, pl elfelejtettek egy kérésünket és a kávét meleg tej helyett tejszínnel hozták ki.

Mobilról küldte. | 2014. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. december 30.
A managerék és a pincérek nagyon figyelmesek. A hangulat kellemes, az ételek finomak. Az étterem fekvése páratlan csodálatos a panoráma.

2014. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. május 22.
Egy hétvégét töltöttünk a visegrádi Silvanus Hotelben. A hotel elhelyezkedése és a kilátás bámulatos, ami nagyban feledtette az ételek középszerűségét. Amit viszont sajnos nem tudott feledtetni az az ételek választéka volt. 2 turnusban lehetett vacsorázni: 18h-tól és 20h-tól. A jó idő miatt mi mindkét este 20 órára mentünk le vacsorázni.

2013. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. december 7.
Finom Ételek, Kedves Személyzet, szuper hely! Egy kellemes ebéden vettünk részt, Szerencsére jó idő volt így a teraszon kaptunk helyet. Mivel az étterem majdnem tele volt így azt hittük sokat kell várni az ételekre, De kellemesen csalódtunk. Akár egy első randinak akár 25,-házassági évfordulóra is örömmel merjük ajánlani a helyet további előny még az ingyenes Parkolás!

2012. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. augusztus 24. - 1 látogató hasznosnak vélte
mar tobbszor jartunk ott. Aszemelyzet, mindig , figyelmes, kedves.,udvarias volt. A KILATAS GYONYORU, NAGYON HANGULATOS HELY. AZ ettelek jok, bo avalasztas, tiszta, kulturalt kornyezet. A tobbszori, latogatas,alkalmaval, a szinvonal valtozatlan. MIezutan is ha tehetjuk, szivesen, szeretnenk,elvezni,ezta jo es szep panoramas ettermet

2013. júniusban, családjával járt itt
Értékelt: 2013. június 13. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nemrég jártunk egy családi összejövetel alkalmából az étteremben. Az egész család nagyon jól érezte magát. Az étteremben dolgozók nagyon kedvesek és figyelmesek, az ételek pedig fantasztikusan finomak voltak. Az ünnepelt nagyon boldog volt, és a húgom, aki laktóz érzékeny is talált magának az étlapon neki tetsző menüt, aminek kiválasztásában a felszolgálók készségesen segítettek.

Legnépszerűbb csomagok Visegrádon és környékén
Ezüstfenyő Üdülő
3 nap/2 éjszaka 10.800,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.04.05. - 2021.11.30.
Baross City Hotel
2 nap/1 éjszaka 15.557,- Ft/fő/éj ártól: választott ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.05.20. - 2021.05.24.
Monastery Boutique Hotel Budapest
2 nap/1 éjszaka 11.797 - 35.529,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.03.21. - 2022.03.31.
City Hotel Unió
2 nap/1 éjszaka 13.017,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.02.13. - 2022.12.18.
Abacus Business & Wellness Hotel
Herceghalom
3 nap/2 éjszaka 17.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness részleg fitneszterem használattal, masszázzsal, wellness kuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.01.11. - 2021.12.20.
T62 Hotel
2 nap/1 éjszaka 8.176 - 31.302,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.05.07. - 2022.07.06.
Hotel Stáció Wellness & Konferencia
3 nap/2 éjszaka 11.725 - 23.725,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitness terem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.09.30. - 2021.06.30.
Green Garden Plus Apartman
3 nap/2 éjszaka 7.286,- Ft/fő/éj ártól: ellátás nélkül, parkolással, kerthasználattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.04.01. - 2021.04.05.
Libra Hotel
Veresegyház
3 nap/2 éjszaka 13.225,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, meglepetés bekészítéssel, kedvezményekkel, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.01.11. - 2021.09.01.
Nádas Tó Park Hotel
Vasad
3 nap/2 éjszaka 14.919 - 21.858,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, igénybe vehető játékokkal, játszószobával, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.03.06. - 2021.11.30.
Nagybörzsöny
2021.01.24. - 2021.05.31.

Szállodák Visegrádon és környékén
Szépia Bio & Art Hotel Visegrád
A Szépia Bio és Art Hotel a főváros nyugati kapujában helyezkedik el, a gyönyörű,...
Royal Club Hotel Visegrád
Családi kikapcsolódás (1 éjtől)
Nyári vakáció - előfoglalási kedvezménnyel (min. 2 éj)
Három éjszakás ajánlat félpanzióval (min. 3 éj)

Hotel Silvanus Panoráma Étterem VisegrádX