Hotel Silvanus Panoráma Étterem Visegrád

Hotel Silvanus Panoráma Étterem Visegrád a térképen

Hotel Silvanus Panoráma Étterem Visegrád értékelése:

2. helyezett a 20 visegrádi étterem közül
8. helyezett Budapest környékén - 778 étterem közül

étterem, kávézó - kávéház, koktél bár, önkiszolgáló, presszó, pub, salátabár, söröző, bár, szálláshely étterme, all inclusive, vendéglő
magyar, nemzetközi
diétás ételek ...
Élőzene:
cigányzene, magyar slágerek
Gépzene:
musical, opera, operett, szimfonikus
magyar, angol, német, orosz, szlovák
Különtermek:
Lovag - max. 100 fő
Vadász-Gobelin-Mozaik - max. 70 fő
Visa, EC/MC, SZEP kártya
Stella Artois

Hotel Silvanus Panoráma Étterem Visegrád - vélemények, kritkikák

Hotel Silvanus Panoráma Étterem Visegrád vélemények

2015. januárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2015. január 4.
Kitűnő hangulat, finomabbnál finomabb ételek, udvarias, figyelmes kiszolgálás. A kilátás csodálatos, a környéken mindenki megtalálja a számára legmegfelelőbb időtöltési lehetőségeket (hosszabb-rövidebb túra, téli-nyári bobpálya, sípálya, történelmi emlékhelyek). Mindenkinek szívesen ajánljuk, a szálloda és az étterem egy kitűnő lehetőség a pihenésre, kikapcsolódásra.

Mobilról küldte. | 2014. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2015. január 1.
Az ételek finomak voltak. Csodás a panoráma. A kiszolgálás udvarias, bár voltak apróbb hiányosságok, pl elfelejtettek egy kérésünket és a kávét meleg tej helyett tejszínnel hozták ki.

Mobilról küldte. | 2014. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. december 30.
A managerék és a pincérek nagyon figyelmesek. A hangulat kellemes, az ételek finomak. Az étterem fekvése páratlan csodálatos a panoráma.

2014. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. május 22.
Egy hétvégét töltöttünk a visegrádi Silvanus Hotelben. A hotel elhelyezkedése és a kilátás bámulatos, ami nagyban feledtette az ételek középszerűségét. Amit viszont sajnos nem tudott feledtetni az az ételek választéka volt. 2 turnusban lehetett vacsorázni: 18h-tól és 20h-tól. A jó idő miatt mi mindkét este 20 órára mentünk le vacsorázni.

2013. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. december 7.
Finom Ételek, Kedves Személyzet, szuper hely! Egy kellemes ebéden vettünk részt, Szerencsére jó idő volt így a teraszon kaptunk helyet. Mivel az étterem majdnem tele volt így azt hittük sokat kell várni az ételekre, De kellemesen csalódtunk. Akár egy első randinak akár 25,-házassági évfordulóra is örömmel merjük ajánlani a helyet további előny még az ingyenes Parkolás!

2012. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. augusztus 24. - 1 látogató hasznosnak vélte
mar tobbszor jartunk ott. Aszemelyzet, mindig , figyelmes, kedves.,udvarias volt. A KILATAS GYONYORU, NAGYON HANGULATOS HELY. AZ ettelek jok, bo avalasztas, tiszta, kulturalt kornyezet. A tobbszori, latogatas,alkalmaval, a szinvonal valtozatlan. MIezutan is ha tehetjuk, szivesen, szeretnenk,elvezni,ezta jo es szep panoramas ettermet

2013. júniusban, családjával járt itt
Értékelt: 2013. június 13. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nemrég jártunk egy családi összejövetel alkalmából az étteremben. Az egész család nagyon jól érezte magát. Az étteremben dolgozók nagyon kedvesek és figyelmesek, az ételek pedig fantasztikusan finomak voltak. Az ünnepelt nagyon boldog volt, és a húgom, aki laktóz érzékeny is talált magának az étlapon neki tetsző menüt, aminek kiválasztásában a felszolgálók készségesen segítettek.

2013. januárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2013. június 10. - 1 látogató hasznosnak vélte
Mesebeli környezet, nyugalom, szemet gyönyörködtető, lélek feltöltő hely.Az étel választékos, nagyon finom,kellemes hangulatú a panorámás étterem.A wellness részleg átlagon felüli.A gyógynövény szoba jótékony hatását tapasztaltuk.Az üveglift, melyből a Dunakanyar látszik,feledhetetlen.Gyerekbarát hely.A szoba tiszta,tágas.

2012. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. április 23. - 1 látogató hasznosnak vélte
Már visszatérő vendégek vagyunk a Hotel Silvanusban. Fantasztikusan szép helyen helyezkedik el. Gyönyörü a kilátás, a kinti medencéből a fürdőzés olyan, mintha a felhők közül néznénk le, annyira szép a panoráma. Az ételek mennyisége és ize mennyei. Én nagyon jó tapasztalatokat szereztem ottlétünkkor. A személyzet nagyon figyelmes, kedves, és bármit kértünk azonnal teljesitették.

Legnépszerűbb csomagok Visegrádon és környékén
Hotel Honti
3 nap/2 éjszaka 13.450 - 14.600,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2019.03.24. - 2019.09.30.
Royal Club Hotel
3 nap/2 éjszaka 15.615 - 24.053,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, korlátlan wellness részleg használattal, internettel
2019.01.04. - 2020.06.30.
Globall Hotel
Telki
2 nap/1 éjszaka 16.110,- Ft/fő/éj ártól: bővített ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem, sportpályák használatával, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.10.31. - 2019.11.03.
Klebelsberg Kastély
Akár 1 éjszaka 18.400,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, pezsgő bekészítéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.02.14. - 2019.04.30.
Nádas Tó Park Hotel
Vasad
3 nap/2 éjszaka 15.300,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, igénybe vehető játékokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.03.01. - 2019.06.15.
Silvanus Wellness & Konferencia Hotel
2 nap/1 éjszaka 17.750 - 19.250,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fürdőköpennyel, uszoda- és wellness centrum és szabadtéri élménymedence használattal, internettel
2018.06.25. - 2019.12.28.
Monastery Boutique Hotel Budapest
2 nap/1 éjszaka 17.623,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.03.21. - 2020.04.30.
Forster Vadászkastély és Szálloda
Bugyi
Napi árak, reggelivel, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.03.24. - 2019.12.28.
The Hotel Unforgettable - Hotel Tiliana by Homoky Hotels
2 nap/1 éjszaka 9.949 - 11.528,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással
2019.01.25. - 2020.12.23.
Libra Hotel
Veresegyház
3 nap/2 éjszaka 13.225,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, koktéllal, délutáni kávézással, wellness-részleg használattal, privát wellness használattal és pezsgővel, Medvepark belépővel, kedvezményekkel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.01.02. - 2019.12.31.

Szállodák Visegrád környékén
Abacus Business & Wellness Hotel Visegrád
Libra Hotel Visegrád
Tó Wellness Hotel Visegrád
Édes kényeztetés (min. 2 éj)
Testi­-lelki felfrissülés a Librában (min. 2 éj)
Tavaszi ajánlat 2=3

Hotel Silvanus Panoráma Étterem VisegrádX