Hotel Silvanus Panoráma Étterem Visegrád

Hotel Silvanus Panoráma Étterem Visegrád a térképen

Hotel Silvanus Panoráma Étterem Visegrád értékelése:

2. helyezett a 21 visegrádi étterem közül
2. helyezett Budapest környékén - 820 étterem közül

étterem, kávézó - kávéház, koktél bár, önkiszolgáló, presszó, pub, salátabár, söröző, bár, szálláshely étterme, all inclusive, vendéglő
magyar, nemzetközi
diétás ételek ...
Élőzene:
cigányzene, magyar slágerek
Gépzene:
musical, opera, operett, szimfonikus
magyar, angol, német, orosz, szlovák
Különtermek:
Lovag - max. 100 fő
Vadász-Gobelin-Mozaik - max. 70 fő
Visa, EC/MC, SZEP kártya
Stella Artois

Hotel Silvanus Panoráma Étterem Visegrád - vélemények, kritkikák

Hotel Silvanus Panoráma Étterem Visegrád vélemények

2016. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. június 9.
Egy nagyon jó étterem,nagyon jó személyzettel.Pontosak,precízek és családias hangulat.Az ételek finomak,bőséges választékkal.Ha külön kívánságom volt azonnal teljesítették.4szer étkeztünk ott de egyszer sem csalódtunk.Több ismerősömnek ajánlottam már az éttermet és a szállodát eddig mindenki szuperül érezte magát.A következőre is visszatérünk.

2016. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. június 7. - 4 látogató hasznosnak vélte
A szálloda éttermére nagyon ráférne egy alapos felújítás, mivel az asztalok,székek kényelmetlenek kopottak, amit igyekeztek eltakarni a képeken is látható megoldással,továbbá a teraszon a 4**** szállodához egyáltalán nemillő ronda műanyag székek vannak, kifele dőlő fakorláttal. A beépített terasz gerendáiról lógó led lámpákat, és hangszórókat sikerült a lehető legrondábban felrakni, nagyon ízléstelen.

2016. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. május 9.
Koldusként érkeztünk, de királyként távoztunk. Egy pillanatra megszűnt az idő. Azt éreztük , hogy fontosak vagyunk. Amikor pedig a séf közénk vegyült,családtagnak éreztük magunkat. Hát igen így kell ezt csinálni! Na és az a panoráma! Az ételek különlegesek,a kiszolgálás megfelelően udvarias és figyelmes volt. Nem éreztük tolakodónak csak kedvesnek.

2016. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. május 2.
Az Étteremben nagyobb társasággal ebédeltünk május 01. -én. Ott volt a találkozónk, ezért külön-külön érkeztünk. Helyfoglalás után az italokat megkaptuk (nagyon finomak voltak a limonádék). Amikor Mindenki megérkezett egy idősebb felszolgáló Úr kiosztotta az étlapokat, majd az étel kiválasztásnál is segítségünkre volt.

Mobilról küldte. | 2016. márciusban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. március 23.
Gyönyörű a kilátás,ízletesek az ételek! Nagyon szívesen ajánljuk másoknak is! Ez a Sunday Brunch felejthetetlen volt számomra hisz az ebéd koronáz meg minden utazást es az ételek mennyeiek voltak mint a húsok/halak/köretek mint a desszertek! Köszönjük!:)

2016. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. március 22. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon szép helyen van, a kilátás pazar, a pincérek nagyon kedvesek, figyelmesek. Az etetőszék borzalmasan piszkos, mocskos, ételmaradékos. Az ételek választéka az étlapon nem kielégítő, nagyjából 3-4 féle minden kategóriában, (pl. nincs húsleves gazdagon, csigatésztával vagy cérnametélttel, amit egy kisgyermek is szívesen enne,).

2016. márciusban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2016. március 11.
Gyönyörű környezetben, fantasztikus panoráma. Mesés ízek, változatos fogások, minden igényt kielégítő étterem. Nagyon kedves és gyors kiszolgálás kiszolgálás, csoportok számára egyedi feltételekkel és ajánlatokkal. Aki teheti látogassa meg a helyet, Mindenkinek csak ajánlani tudom.
A legfinomabb kávét pedig Dorka csinálja:-) köszönöm.

2016. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. március 6.
Csodálatos vasárnapot töltöttünk Önöknél. Az étterem ínycsiklandó és finom ételeit lehetetlen volt végigkóstolni, olyan bőséges volt a választék. A pincérek figyelmesek és kedvesek voltak. A Velness részen teljesen kipihentük magunkat és feltöltődtünk a következő hétre. Köszönet érte a gyerekeinknek-akiktől kaptuk ezt a lehetőséget- és persze az Önök csapatának.

2016. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. február 29.
A vasárnapi wellnesre érkeztünk a szállodába. Első látásra megfogott minket a hely szépsége és varázsa. Az ebédet a Sörözőben fogyaszthattunk el, amely igazán hangulatos étkezést biztosított számunkra. A felszolgálók egytől-egyig figyelmesek és kedvesek voltak velünk, ezzel is biztosítva a barátságos, családias környezetet.

Mobilról küldte. | 2016. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. február 29.
Wellness napra èrkeztünk a Hotel Silvanusba. Bàr a recepciòn hosszù sor àllt egyàltalàn nem bàntuk, mert ezt az èlmènyt mindenkinek àt kell èlni amit a szàlloda nyùjt. Bàr az ebèd a szàlloda Söröző rèszlegèn volt, nem az ètteremben abszolùt minden igènyünket kielègítette.

Legnépszerűbb csomagok Visegrádon és környékén
Hotel Honti
2019.05.27. - 2019.09.30.
Vácz Hotel
2019.05.27. - 2020.04.19.
Vadrózsa Panzió
2019.06.12. - 2020.05.27.
Hotel Ibis Budapest Heroes Square
4 nap/3 éjszaka 9.950 - 11.086,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.03.22. - 2019.12.28.
Szépia Bio & Art Hotel
Zsámbék
3 nap/2 éjszaka 14.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness részleg használattal, masszázskuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2017.09.01. - 2019.12.23.
Erzsébet Királyné Szálloda
Gödöllő
2 nap/1 éjszaka 14.080,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, internet elérhetőséggel
2016.11.23. - 2020.06.30.
Szent Adalbert Hotel
2019.05.27. - 2019.12.28.
Padláskincsek Vendégház
Nagybörzsöny
2019.05.28. - 2019.09.30.
Faházas Villapark
Ráckeve
3 nap/2 éjszaka 8.990,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, üdvözlőitallal, élményfürdő és vital központ használattal, masszázs kuponnal
2019.05.01. - 2019.06.16.

Szállodák Visegrád környékén
Libra Hotel Visegrád
Tó Wellness Hotel Visegrád
Hotel Bellevue Visegrád
A Bellevue Hotel az Esztergom belvárosától mintegy 5 kilométerre fekvő Búbánatvölgyben, a...
Pünkösdi kikapcsolódás (min. 2 éj)
Wellness pihenés (min. 2 éj)
Nyári ajánlat (min. 2 éj)

Hotel Silvanus Panoráma Étterem VisegrádX