Hotel Silvanus Panoráma Étterem Visegrád

Hotel Silvanus Panoráma Étterem Visegrád a térképen

Hotel Silvanus Panoráma Étterem Visegrád értékelése:

2. helyezett a 21 visegrádi étterem közül
29. helyezett Budapest környékén - 884 étterem közül

étterem, kávézó - kávéház, koktél bár, önkiszolgáló, presszó, pub, salátabár, söröző, bár, szálláshely étterme, all inclusive, vendéglő
magyar, nemzetközi
diétás ételek ...
Élőzene:
cigányzene, magyar slágerek
Gépzene:
musical, opera, operett, szimfonikus
magyar, angol, német, orosz, szlovák
Különtermek:

Hotel Silvanus Panoráma Étterem Visegrád vélemények

Debrecen

2016. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 8. - 1 látogató hasznosnak vélte
Szabadságunkat töltjük a hotelben, ezért sok időt töltünk az étteremben is. Elvből nem az első napon tesztelünk, van idő. A megközelítés nem egyszerű, szerpentinen fel, a parkolás viszont kiváló. Hatalmas étterem, de kell is, mert 146 szobás a hotel. Rögtön szembetűnő a Panoráma a Duna kanyarra! Kisirunk egy asztalt a teraszon,nem akármilyen élmény a hegyi levegőn vacsorázni.

Mobilról küldte. | 2016. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. június 14. - 2 látogató hasznosnak vélte
A hely ės az ėtelek kifogástalanok. A kiszolgálással már nem ez a helyzet; rengeteget kellett várnunk arra hogy valaki odajöjjön az asztalunkhoz felvenni a rendelėst. A "koktėl" amit kaptunk egy nagy pohárba,fėlig valami víz ízü lötty volt.

2016. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. június 9.
Egy nagyon jó étterem,nagyon jó személyzettel.Pontosak,precízek és családias hangulat.Az ételek finomak,bőséges választékkal.Ha külön kívánságom volt azonnal teljesítették.4szer étkeztünk ott de egyszer sem csalódtunk.Több ismerősömnek ajánlottam már az éttermet és a szállodát eddig mindenki szuperül érezte magát.A következőre is visszatérünk.

Sütő András TOP étteremértékelő
Sütő András TOP egyébhely értékelő
2016. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. június 7. - 4 látogató hasznosnak vélte
A szálloda éttermére nagyon ráférne egy alapos felújítás, mivel az asztalok,székek kényelmetlenek kopottak, amit igyekeztek eltakarni a képeken is látható megoldással,továbbá a teraszon a 4**** szállodához egyáltalán nemillő ronda műanyag székek vannak, kifele dőlő fakorláttal. A beépített terasz gerendáiról lógó led lámpákat, és hangszórókat sikerült a lehető legrondábban felrakni, nagyon ízléstelen.

2016. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. május 9.
Koldusként érkeztünk, de királyként távoztunk. Egy pillanatra megszűnt az idő. Azt éreztük , hogy fontosak vagyunk. Amikor pedig a séf közénk vegyült,családtagnak éreztük magunkat. Hát igen így kell ezt csinálni! Na és az a panoráma! Az ételek különlegesek,a kiszolgálás megfelelően udvarias és figyelmes volt. Nem éreztük tolakodónak csak kedvesnek.

2016. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. május 2.
Az Étteremben nagyobb társasággal ebédeltünk május 01. -én. Ott volt a találkozónk, ezért külön-külön érkeztünk. Helyfoglalás után az italokat megkaptuk (nagyon finomak voltak a limonádék). Amikor Mindenki megérkezett egy idősebb felszolgáló Úr kiosztotta az étlapokat, majd az étel kiválasztásnál is segítségünkre volt.

Mobilról küldte. | 2016. márciusban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. március 23.
Gyönyörű a kilátás,ízletesek az ételek! Nagyon szívesen ajánljuk másoknak is! Ez a Sunday Brunch felejthetetlen volt számomra hisz az ebéd koronáz meg minden utazást es az ételek mennyeiek voltak mint a húsok/halak/köretek mint a desszertek! Köszönjük!:)

2016. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. március 22. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon szép helyen van, a kilátás pazar, a pincérek nagyon kedvesek, figyelmesek. Az etetőszék borzalmasan piszkos, mocskos, ételmaradékos. Az ételek választéka az étlapon nem kielégítő, nagyjából 3-4 féle minden kategóriában, (pl. nincs húsleves gazdagon, csigatésztával vagy cérnametélttel, amit egy kisgyermek is szívesen enne,).

2016. márciusban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2016. március 11.
Gyönyörű környezetben, fantasztikus panoráma. Mesés ízek, változatos fogások, minden igényt kielégítő étterem. Nagyon kedves és gyors kiszolgálás kiszolgálás, csoportok számára egyedi feltételekkel és ajánlatokkal. Aki teheti látogassa meg a helyet, Mindenkinek csak ajánlani tudom.
A legfinomabb kávét pedig Dorka csinálja:-) köszönöm.

2016. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. március 6.
Csodálatos vasárnapot töltöttünk Önöknél. Az étterem ínycsiklandó és finom ételeit lehetetlen volt végigkóstolni, olyan bőséges volt a választék. A pincérek figyelmesek és kedvesek voltak. A Velness részen teljesen kipihentük magunkat és feltöltődtünk a következő hétre. Köszönet érte a gyerekeinknek-akiktől kaptuk ezt a lehetőséget- és persze az Önök csapatának.

Legnépszerűbb csomagok Visegrádon és környékén
Visegrád Vendégház
6 nap/5 éjszaka 7.995,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.08.23. - 2021.08.15.
Hotel Charles
2 nap/1 éjszaka 11.412 - 23.495,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.03.22. - 2021.07.04.
Hotel Bellevue
1 éjszaka 14.400,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, kültéri medence használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.07.01. - 2020.08.31.
Malomkert Panzió
Nagybörzsöny
5 nap/4 éjszaka 8.363,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, szauna- és kerékpár használattal, választható belépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.06.01. - 2020.08.31.
Vadrózsa Panzió
3 nap/2 éjszaka 6.000 - 7.500,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.08.15. - 2021.08.15.
Royal Club Hotel
3 nap/2 éjszaka 10.133 - 30.258,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, korlátlan wellness részleg használattal, internettel
2019.01.04. - 2021.12.23.
Abacus Business & Wellness Hotel
Herceghalom
3 nap/2 éjszaka 18.650,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, pezsgő és romantikus bekészítéssel, wellness részleg és fitneszterem használattal, masszázzsal vagy kezeléssel, wellness kuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2018.01.17. - 2020.12.20.
Airport Hotel Stáció Wellness & Konferencia
3 nap/2 éjszaka 11.725,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness- és fitness részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.06.22. - 2020.08.31.
Libra Hotel
Veresegyház
3 nap/2 éjszaka 13.225,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, meglepetés bekészítéssel, kedvezményekkel, 1 órás gyertyafényes privát wellness használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.06.29. - 2020.12.22.
Krisztina Szálláshely
Szigetszentmiklós
2020.08.15. - 2020.09.02.
Green Garden Plus Apartman
3 nap/2 éjszaka 6.545,- Ft/fő/éj ártól: ellátás nélkül, parkolással, kerthasználattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.04.01. - 2021.04.05.
Full Moon
2 nap/1 éjszaka 6.545 - 29.035,- Ft/fő/éj között: választható ellátással
2019.11.01. - 2022.01.02.

Szállodák Visegrádon és környékén
Tó Wellness Hotel Visegrád
City Hotel Unió  Visegrád
Royal Club Hotel Visegrád
Augusztus 20 - hosszú hétvége (min. 2 éj)
Egy éjszakás meglepetés (1 éjtől)
Kedvezményes ár teljes előrefizetéssel (min. 2 éj)

Hotel Silvanus Panoráma Étterem VisegrádX