Hotel Silvanus Panoráma Étterem Visegrád

Hotel Silvanus Panoráma Étterem Visegrád a térképen

Hotel Silvanus Panoráma Étterem Visegrád értékelése:

2. helyezett a 20 visegrádi étterem közül
8. helyezett Budapest környékén - 778 étterem közül

étterem, kávézó - kávéház, koktél bár, önkiszolgáló, presszó, pub, salátabár, söröző, bár, szálláshely étterme, all inclusive, vendéglő
magyar, nemzetközi
diétás ételek ...
Élőzene:
cigányzene, magyar slágerek
Gépzene:
musical, opera, operett, szimfonikus
magyar, angol, német, orosz, szlovák
Különtermek:

Hotel Silvanus Panoráma Étterem Visegrád - vélemények, kritkikák

Hotel Silvanus Panoráma Étterem Visegrád vélemények

2016. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. május 2.
Az Étteremben nagyobb társasággal ebédeltünk május 01. -én. Ott volt a találkozónk, ezért külön-külön érkeztünk. Helyfoglalás után az italokat megkaptuk (nagyon finomak voltak a limonádék). Amikor Mindenki megérkezett egy idősebb felszolgáló Úr kiosztotta az étlapokat, majd az étel kiválasztásnál is segítségünkre volt.

Mobilról küldte. | 2016. márciusban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. március 23.
Gyönyörű a kilátás,ízletesek az ételek! Nagyon szívesen ajánljuk másoknak is! Ez a Sunday Brunch felejthetetlen volt számomra hisz az ebéd koronáz meg minden utazást es az ételek mennyeiek voltak mint a húsok/halak/köretek mint a desszertek! Köszönjük!:)

2016. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. március 22. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon szép helyen van, a kilátás pazar, a pincérek nagyon kedvesek, figyelmesek. Az etetőszék borzalmasan piszkos, mocskos, ételmaradékos. Az ételek választéka az étlapon nem kielégítő, nagyjából 3-4 féle minden kategóriában, (pl. nincs húsleves gazdagon, csigatésztával vagy cérnametélttel, amit egy kisgyermek is szívesen enne,).

2016. márciusban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2016. március 11.
Gyönyörű környezetben, fantasztikus panoráma. Mesés ízek, változatos fogások, minden igényt kielégítő étterem. Nagyon kedves és gyors kiszolgálás kiszolgálás, csoportok számára egyedi feltételekkel és ajánlatokkal. Aki teheti látogassa meg a helyet, Mindenkinek csak ajánlani tudom.
A legfinomabb kávét pedig Dorka csinálja:-) köszönöm.

2016. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. március 6.
Csodálatos vasárnapot töltöttünk Önöknél. Az étterem ínycsiklandó és finom ételeit lehetetlen volt végigkóstolni, olyan bőséges volt a választék. A pincérek figyelmesek és kedvesek voltak. A Velness részen teljesen kipihentük magunkat és feltöltődtünk a következő hétre. Köszönet érte a gyerekeinknek-akiktől kaptuk ezt a lehetőséget- és persze az Önök csapatának.

2016. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. február 29.
A vasárnapi wellnesre érkeztünk a szállodába. Első látásra megfogott minket a hely szépsége és varázsa. Az ebédet a Sörözőben fogyaszthattunk el, amely igazán hangulatos étkezést biztosított számunkra. A felszolgálók egytől-egyig figyelmesek és kedvesek voltak velünk, ezzel is biztosítva a barátságos, családias környezetet.

Mobilról küldte. | 2016. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. február 29.
Wellness napra èrkeztünk a Hotel Silvanusba. Bàr a recepciòn hosszù sor àllt egyàltalàn nem bàntuk, mert ezt az èlmènyt mindenkinek àt kell èlni amit a szàlloda nyùjt. Bàr az ebèd a szàlloda Söröző rèszlegèn volt, nem az ètteremben abszolùt minden igènyünket kielègítette.

2016. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. február 21.
Ebédre tértünk be kirándulás után a Hotel Silvanus, Panoráma Éttermébe. Nem volt zsúfolt, így választottunk egy szuper panorámás helyet magunknak. A kilátás valóban rendkívüli, egészen más élmény így elfogyasztani egy kellemes ebédet. Az éttermi rész kialakítása, designja feltételezésem szerint jó pár éve nem változhatott.

2016. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. február 18.
Csodálatos hétvégét töltöttünk itt a férjemmel. Romantikus, nyugodt környezet.Magyarországon egyedülálló panorámával rendelkező étterme.
Kedves kiszolgálásban volt részünk.A büféasztal választéka bőséges, bár végigkóstolni lehetetlen :)
Köszönjük a személyzetnek, hogy pár napig minden kívánságunkat teljesítették! Még biztosan visszatérünk.... :)

2015. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. november 23.
A környezet, a kiszolgállás a figyelmesség mind mind fantasztikus. Úgy a szobák mint az étterem és a wellnes részleg is minndent megad a pihenésre. A vendégért mindent megtesznek. Látni hogy a vendég a legfontosabb. Számomra nem volt olyan amiben kifogást találnák. Aki kikapcsolódásra,pihenésre vágyik annak csak ajánlani tudom. Ez a hely minden évszakban csodálatos.

Legnépszerűbb csomagok Visegrádon és környékén
Patak Park Hotel
3 nap/2 éjszaka 8.725 - 13.725,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, jakuzzi és szaunapark használattal, Fitness Liget használattal, széf használattal, internettel, parkolással
2019.01.04. - 2020.06.30.
Panni Pihenőház
2 nap/1 éjszaka 4.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással
2019.01.18. - 2020.01.16.
Forster Vadászkastély és Szálloda
Bugyi
Napi árak, reggelivel, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.01.16. - 2019.12.28.
Hotel Termálkristály Aqualand
Ráckeve
3 nap/2 éjszaka 22.050 - 23.000,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, komplex szobai bekészítéssel, ajándék fürdőbelépővel a ráckevei Aqua Land Termál-és Élményfürdőbe, szabadidős szolgáltatásokkal, internet elérhetőséggel
2018.03.21. - 2019.04.30.
City Hotel Unió
Akár 1 éjszaka 6.950,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, üdvözlőitallal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.01.01. - 2019.12.27.
Teleki-Degenfeld Kastélyszálló
Szirák
Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2019.01.18. - 2019.12.28.
The Aquincum Hotel Budapest
2019.01.16. - 2019.04.16.
Vadrózsa Panzió
3 nap/2 éjszaka 5.500 - 7.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.01.16. - 2020.01.16.
Abacus Business & Wellness Hotel
Herceghalom
3 nap/2 éjszaka 16.475,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, wellness kuponnal, szabadidős játékokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2018.11.01. - 2019.02.28.
Thermal Hotel Visegrád
3 nap/2 éjszaka 17.900 - 23.650,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg, játszóház használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.09.01. - 2019.06.30.
Globall Hotel
Telki
3 nap/2 éjszaka 14.022,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem, sportpályák használatával, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.01.02. - 2019.11.10.
Duna Residence
Dunaszentmiklós
3 nap/2 éjszaka 12.998,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal
2017.01.01. - 2019.05.31.

Szállodák Visegrádon és környékén
Tó Wellness Hotel Visegrád
Patak Park Hotel Visegrád
Royal Club Hotel Visegrád
Wellness pihenés (min. 2 éj)
Napi ár félpanzióval (min. 2 éj)
Napi ár félpanzióval (min. 2 éj)

Hotel Silvanus Panoráma Étterem VisegrádX