Hotel Silvanus Panoráma Étterem Visegrád

Hotel Silvanus Panoráma Étterem Visegrád a térképen

Hotel Silvanus Panoráma Étterem Visegrád értékelése:

2. helyezett a 20 visegrádi étterem közül
8. helyezett Budapest környékén - 778 étterem közül

étterem, kávézó - kávéház, koktél bár, önkiszolgáló, presszó, pub, salátabár, söröző, bár, szálláshely étterme, all inclusive, vendéglő
magyar, nemzetközi
diétás ételek ...
Élőzene:
cigányzene, magyar slágerek
Gépzene:
musical, opera, operett, szimfonikus
magyar, angol, német, orosz, szlovák
Különtermek:
Lovag - max. 100 fő
Vadász-Gobelin-Mozaik - max. 70 fő
Visa, EC/MC, SZEP kártya
Stella Artois

Hotel Silvanus Panoráma Étterem Visegrád - vélemények, kritkikák

Hotel Silvanus Panoráma Étterem Visegrád vélemények

2015. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. január 24.
A Panoráma éttermet minden szempontból az igényesség és a kényelem jellemzi. Csodás a kilátás, a Dunakanyart nézve fogyaszthatja el a vendég az ételét. Ehhez mérten elvárható hogy az étterem berendezése is a megfelelő szívonalú legyen, és az is. Hangulatos, kellemes, kényelmes. A kínálat bőséges, a kiszolgálás kedves, udvarias és az ételek, italok minősége is kitűnő.

Értékelt: 2015. január 19.
2015. január 12-14. -ig voltunk a hotelben. Mivel mar nem elősszőr jártunk itt, nem aggódtunk azon, hogy esetleg nem lesz jó a pihenésünk. A megszokott udvarias kiszolgálásban volt részünk, a személyzet nagyon kedves és segítőkész volt. Festői környezet, finom ételek, kényelmes tiszta szoba és kivalló wellness szolgáltatásban volt részünk.

2015. januárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2015. január 19.
2015. 01. 16-án érkeztünk meg a legjobb barátnőmmel a szállodába ahol még eddig soha nem jártunk,nagyon kellemes pozitív csalódás ért minket mert egyszerűen csak azt tudjunk mondani,hogy isteni volt minden étel :)! Nagyon kedvesek voltak hozzánk és barátságosak,figyelmesek az összes személyzet. S ha lesz újra lehetősségünk ebben a csodás hotelben wellnesezni nagy örömmel fogunk menni.

Értékelt: 2015. január 19.
2015 január 14-16. -ig 3 csodálatos napot töltöttünk el, amit a párom a születésnapjára kapott tölem. Nagyon jól éreztük magunkat. Akár merre mentünk a személyzet minden hol készséges, és nagyon előzékeny volt. Szívesen ajánljuk mindenkinek, akinek nem az olcsó ár a lényeg. A szobánk nagyon kényelmes és tiszta volt.

2015. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. január 15.
Egy szép napot töltöttünk el a feleségemmel a szállodában, nagyon jól éreztük magunkat, első alkalommal jártunk itt. Wellness belépőt vásároltunk, melyhez vasárnap ebéd és italfogyasztás is társul! A konyha házias, az ételek finomak és melegek! A személyzet udvariasan, észrevétlenül tette a dolgát, a portától a szaunáig.
Jövünk még!

2015. januárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2015. január 12.
A panoráma csodálatos. A reggeli és vacsora bőséges és sokféle és nagyon finom volt. A gyerekeknek nagyon jó volt a játszóház. A kiszolgálás gyors és udvarias. A szobánk tiszta kényelmes és nagyon jó kilátással. A wellness részleg minden igényt kielégít. Mindig volt szabad ingyenes parkoló. Mindenkinek bátran ajánlom. Nagyon remekül éreztük magunkat.

Értékelt: 2015. január 12.
Egy szép vasárnapot töltöttünk el a párommal ebben a szép hotelben. A panoráma tényleg különleges, nagyon szép a környezet is. Wellnessre és ebédre fizettünk be és azt kaptuk amit szerettünk volna: bőséges választékot, finom fogásokat, forró leveseket, figyelmes, segítő pincéreket. A wellness is szuper, itt különösen kedves volt a pincérlány.

Értékelt: 2015. január 12.
Nagyon változatos, finoman elkészített ételeket ehettünk. Kétszer vacsoráztunk, de nem kellett attól tartanunk, hogy ugyanazt az ételeket kell fogyasztanunk. A személyzet nagyon előzékeny és segítőkész volt. Nagyon kellemes időt tölthettünk itt.
Gratulálunk!
Mindenkinek ajánlani tudom. Férjemmel töltöttem itt 3 napot)

2014. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. január 6.
Udvarias, előzékenyen személyzet. Ételek mind minőségben, mennyiségben kíválóak.
A szilveszteri program változatos és színvonalas volt, remekül éreztük magunkat.
A panoráma csodás, kirándulási lehetőségek adottak. (Fellegvár, kilátó, palota, erdő, vagy akár Esztergom is közel van.)
Teltház esetén is elegendő parkoló.
Ajánlom mindenkinek!

2014. decemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2015. január 4.
Nagyon kedvesek voltak a pincérek és az étterem vezető is. Sokféle ételből válogathattunk. Többségük nagyon finom volt. Kedves ötlet volt,hogy kaptunk egy szobát,ahol átöltözhettünk a
wellness részleg használata előtt. A fürdő de. még nagyon jól használható volt,du-ra sokan lettünk,így várakozni kellett a szaunánál és a jakuzzinál is tömeg volt.

Legnépszerűbb csomagok Visegrádon és környékén
Silvanus Wellness & Konferencia Hotel
2 nap/1 éjszaka 17.750 - 22.250,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fürdőköpennyel, uszoda- és wellness centrum és szabadtéri élménymedence használattal, internettel
2018.06.25. - 2019.12.28.
Gastland M1 Hotel
Páty
Napi árak, félpanzióval, ellátás nélkül, reggelivel, parkolással
2019.03.21. - 2019.03.21.
Airport Hotel Stáció Wellness & Konferencia
3 nap/2 éjszaka 13.725,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, internet elérhetőséggel
2017.09.01. - 2019.12.08.
Abacus Business & Wellness Hotel
Herceghalom
3-4 éjszaka 18.725,- Ft/fő/éj ártól: bővített félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness és szauna kuponnal, gyermekprogramokkal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.04.18. - 2019.04.22.
Drive Inn Hotel
Törökbálint
Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.03.22. - 2020.01.01.
Libra Hotel
Veresegyház
3 nap/2 éjszaka 12.475,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, kedvezményekkel, belépőkkel a Medveparkba, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.04.19. - 2019.04.23.
Vadrózsa Panzió
3 nap/2 éjszaka 5.500 - 7.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.03.21. - 2020.03.21.
Hotel Bellevue
5 nap/4 éjszaka 15.100,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, masszázzsal, délutáni gyógyteával, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2016.01.02. - 2019.12.20.
Visegrád Vendégház
6 nap/5 éjszaka 4.225 - 5.248,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.03.21. - 2020.03.21.
Thermal Hotel Visegrád
3 nap/2 éjszaka 17.900 - 22.650,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg, játszóház használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.09.01. - 2019.08.31.
The Hotel Unforgettable - Hotel Tiliana by Homoky Hotels
2 nap/1 éjszaka 9.385,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással
2019.01.25. - 2020.12.23.
Hotel Termálkristály Aqualand
Ráckeve
3 nap/2 éjszaka 22.050 - 23.000,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, komplex szobai bekészítéssel, ajándék fürdőbelépővel a ráckevei Aqua Land Termál-és Élményfürdőbe, szabadidős szolgáltatásokkal, internet elérhetőséggel
2018.03.21. - 2019.04.30.

Szállodák Visegrád környékén
Abacus Business & Wellness Hotel Visegrád
Libra Hotel Visegrád
Tó Wellness Hotel Visegrád
Húsvét (min. 3 éj)
Húsvéti lazítás (min. 2 éj)
Tavaszi ajánlat 2=3

Hotel Silvanus Panoráma Étterem VisegrádX