Hotel Silvanus Panoráma Étterem Visegrád

Hotel Silvanus Panoráma Étterem Visegrád a térképen

Hotel Silvanus Panoráma Étterem Visegrád értékelése:

2. helyezett a 21 visegrádi étterem közül
2. helyezett Budapest környékén - 820 étterem közül

étterem, kávézó - kávéház, koktél bár, önkiszolgáló, presszó, pub, salátabár, söröző, bár, szálláshely étterme, all inclusive, vendéglő
magyar, nemzetközi
diétás ételek ...
Élőzene:
cigányzene, magyar slágerek
Gépzene:
musical, opera, operett, szimfonikus
magyar, angol, német, orosz, szlovák
Különtermek:

Hotel Silvanus Panoráma Étterem Visegrád vélemények

Értékelt: 2015. január 25. - 2 látogató hasznosnak vélte
1. parkolóhely nem volt, vissza kellett menni majdnem a sorompóig
2. a wellnessben nagyon kevés a szekrény, közösen kaptunk egyet,
megvárva egymást a bejáratnál, egy kazal ruhával
3. a wellness térben elég hűvös volt
4. a szauna rész (szauna,gőzfürdő,aromakabin,sóterápia, pihenő-
szoba) nagyon kellemes és hangulatos

2015. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. január 24.
A Panoráma éttermet minden szempontból az igényesség és a kényelem jellemzi. Csodás a kilátás, a Dunakanyart nézve fogyaszthatja el a vendég az ételét. Ehhez mérten elvárható hogy az étterem berendezése is a megfelelő szívonalú legyen, és az is. Hangulatos, kellemes, kényelmes. A kínálat bőséges, a kiszolgálás kedves, udvarias és az ételek, italok minősége is kitűnő.

Értékelt: 2015. január 19.
2015. január 12-14. -ig voltunk a hotelben. Mivel mar nem elősszőr jártunk itt, nem aggódtunk azon, hogy esetleg nem lesz jó a pihenésünk. A megszokott udvarias kiszolgálásban volt részünk, a személyzet nagyon kedves és segítőkész volt. Festői környezet, finom ételek, kényelmes tiszta szoba és kivalló wellness szolgáltatásban volt részünk.

2015. januárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2015. január 19.
2015. 01. 16-án érkeztünk meg a legjobb barátnőmmel a szállodába ahol még eddig soha nem jártunk,nagyon kellemes pozitív csalódás ért minket mert egyszerűen csak azt tudjunk mondani,hogy isteni volt minden étel :)! Nagyon kedvesek voltak hozzánk és barátságosak,figyelmesek az összes személyzet. S ha lesz újra lehetősségünk ebben a csodás hotelben wellnesezni nagy örömmel fogunk menni.

Értékelt: 2015. január 19.
2015 január 14-16. -ig 3 csodálatos napot töltöttünk el, amit a párom a születésnapjára kapott tölem. Nagyon jól éreztük magunkat. Akár merre mentünk a személyzet minden hol készséges, és nagyon előzékeny volt. Szívesen ajánljuk mindenkinek, akinek nem az olcsó ár a lényeg. A szobánk nagyon kényelmes és tiszta volt.

2015. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. január 15.
Egy szép napot töltöttünk el a feleségemmel a szállodában, nagyon jól éreztük magunkat, első alkalommal jártunk itt. Wellness belépőt vásároltunk, melyhez vasárnap ebéd és italfogyasztás is társul! A konyha házias, az ételek finomak és melegek! A személyzet udvariasan, észrevétlenül tette a dolgát, a portától a szaunáig.
Jövünk még!

2015. januárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2015. január 12.
A panoráma csodálatos. A reggeli és vacsora bőséges és sokféle és nagyon finom volt. A gyerekeknek nagyon jó volt a játszóház. A kiszolgálás gyors és udvarias. A szobánk tiszta kényelmes és nagyon jó kilátással. A wellness részleg minden igényt kielégít. Mindig volt szabad ingyenes parkoló. Mindenkinek bátran ajánlom. Nagyon remekül éreztük magunkat.

Értékelt: 2015. január 12.
Egy szép vasárnapot töltöttünk el a párommal ebben a szép hotelben. A panoráma tényleg különleges, nagyon szép a környezet is. Wellnessre és ebédre fizettünk be és azt kaptuk amit szerettünk volna: bőséges választékot, finom fogásokat, forró leveseket, figyelmes, segítő pincéreket. A wellness is szuper, itt különösen kedves volt a pincérlány.

Értékelt: 2015. január 12.
Nagyon változatos, finoman elkészített ételeket ehettünk. Kétszer vacsoráztunk, de nem kellett attól tartanunk, hogy ugyanazt az ételeket kell fogyasztanunk. A személyzet nagyon előzékeny és segítőkész volt. Nagyon kellemes időt tölthettünk itt.
Gratulálunk!
Mindenkinek ajánlani tudom. Férjemmel töltöttem itt 3 napot)

2014. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. január 6.
Udvarias, előzékenyen személyzet. Ételek mind minőségben, mennyiségben kíválóak.
A szilveszteri program változatos és színvonalas volt, remekül éreztük magunkat.
A panoráma csodás, kirándulási lehetőségek adottak. (Fellegvár, kilátó, palota, erdő, vagy akár Esztergom is közel van.)
Teltház esetén is elegendő parkoló.
Ajánlom mindenkinek!

Legnépszerűbb csomagok Visegrádon és környékén
Thermal Hotel Visegrád
3 nap/2 éjszaka 17.900 - 26.900,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg, játszóház használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.09.01. - 2019.08.31.
Patak Park Hotel
3 nap/2 éjszaka 9.878 - 18.878,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, jakuzzi és szaunapark használattal, Fitness Liget használattal, széf használattal, internettel, parkolással
2019.01.04. - 2020.06.30.
Panni Pihenőház
2019.05.27. - 2020.05.27.
Portobello Wellness & Yacht Hotel
2-4 éjszaka 18.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.06.14. - 2019.09.01.
Hotel Bellevue
3 nap/2 éjszaka 14.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, üdvözlőitallal, játszóház és X-box szoba használattal, fürdőköntös és törölköző bekészítéssel, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.06.16. - 2019.08.15.
Klebelsberg Kastély
Akár 1 éjszaka 17.950,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, ajándék Yamuna testápoló csomaggal, masszázzsal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2018.02.21. - 2019.12.31.
Duna Residence
Dunaszentmiklós
2-3 éjszaka 15.832,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, animációs programokkal
2019.06.07. - 2019.06.10.
Silvanus Wellness & Konferencia Hotel
2 nap/1 éjszaka 19.250 - 22.250,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fürdőköpennyel, uszoda- és wellness centrum és szabadtéri élménymedence használattal, internettel
2018.06.25. - 2019.12.28.
Libra Hotel
Veresegyház
3 nap/2 éjszaka 14.475,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, limonádéval és desszerttel, wellness-részleg használattal, Medvepark belépőkkel, kedvezményekkel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.06.07. - 2019.06.10.

Szállodák Visegrád környékén
Libra Hotel Visegrád
Tó Wellness Hotel Visegrád
Hotel Bellevue Visegrád
A Bellevue Hotel az Esztergom belvárosától mintegy 5 kilométerre fekvő Búbánatvölgyben, a...
Pünkösdi kikapcsolódás (min. 2 éj)
Wellness pihenés (min. 2 éj)
Nyári ajánlat (min. 2 éj)

Hotel Silvanus Panoráma Étterem VisegrádX