Hotel Silvanus Panoráma Étterem Visegrád

Hotel Silvanus Panoráma Étterem Visegrád a térképen

Hotel Silvanus Panoráma Étterem Visegrád értékelése:

2. helyezett a 20 visegrádi étterem közül
8. helyezett Budapest környékén - 778 étterem közül

étterem, kávézó - kávéház, koktél bár, önkiszolgáló, presszó, pub, salátabár, söröző, bár, szálláshely étterme, all inclusive, vendéglő
magyar, nemzetközi
diétás ételek ...
Élőzene:
cigányzene, magyar slágerek
Gépzene:
musical, opera, operett, szimfonikus
magyar, angol, német, orosz, szlovák
Különtermek:
Lovag - max. 100 fő
Vadász-Gobelin-Mozaik - max. 70 fő
Visa, EC/MC, SZEP kártya
Stella Artois

Hotel Silvanus Panoráma Étterem Visegrád - vélemények, kritkikák

Hotel Silvanus Panoráma Étterem Visegrád vélemények

2015. januárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2015. január 19.
2015. 01. 16-án érkeztünk meg a legjobb barátnőmmel a szállodába ahol még eddig soha nem jártunk,nagyon kellemes pozitív csalódás ért minket mert egyszerűen csak azt tudjunk mondani,hogy isteni volt minden étel :)! Nagyon kedvesek voltak hozzánk és barátságosak,figyelmesek az összes személyzet. S ha lesz újra lehetősségünk ebben a csodás hotelben wellnesezni nagy örömmel fogunk menni.

2015. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. január 19.
2015 január 14-16. -ig 3 csodálatos napot töltöttünk el, amit a párom a születésnapjára kapott tölem. Nagyon jól éreztük magunkat. Akár merre mentünk a személyzet minden hol készséges, és nagyon előzékeny volt. Szívesen ajánljuk mindenkinek, akinek nem az olcsó ár a lényeg. A szobánk nagyon kényelmes és tiszta volt.

2015. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. január 15.
Egy szép napot töltöttünk el a feleségemmel a szállodában, nagyon jól éreztük magunkat, első alkalommal jártunk itt. Wellness belépőt vásároltunk, melyhez vasárnap ebéd és italfogyasztás is társul! A konyha házias, az ételek finomak és melegek! A személyzet udvariasan, észrevétlenül tette a dolgát, a portától a szaunáig.
Jövünk még!

2015. januárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2015. január 12.
A panoráma csodálatos. A reggeli és vacsora bőséges és sokféle és nagyon finom volt. A gyerekeknek nagyon jó volt a játszóház. A kiszolgálás gyors és udvarias. A szobánk tiszta kényelmes és nagyon jó kilátással. A wellness részleg minden igényt kielégít. Mindig volt szabad ingyenes parkoló. Mindenkinek bátran ajánlom. Nagyon remekül éreztük magunkat.

Értékelt: 2015. január 12.
Egy szép vasárnapot töltöttünk el a párommal ebben a szép hotelben. A panoráma tényleg különleges, nagyon szép a környezet is. Wellnessre és ebédre fizettünk be és azt kaptuk amit szerettünk volna: bőséges választékot, finom fogásokat, forró leveseket, figyelmes, segítő pincéreket. A wellness is szuper, itt különösen kedves volt a pincérlány.

Értékelt: 2015. január 12.
Nagyon változatos, finoman elkészített ételeket ehettünk. Kétszer vacsoráztunk, de nem kellett attól tartanunk, hogy ugyanazt az ételeket kell fogyasztanunk. A személyzet nagyon előzékeny és segítőkész volt. Nagyon kellemes időt tölthettünk itt.
Gratulálunk!
Mindenkinek ajánlani tudom. Férjemmel töltöttem itt 3 napot)

2014. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. január 6.
Udvarias, előzékenyen személyzet. Ételek mind minőségben, mennyiségben kíválóak.
A szilveszteri program változatos és színvonalas volt, remekül éreztük magunkat.
A panoráma csodás, kirándulási lehetőségek adottak. (Fellegvár, kilátó, palota, erdő, vagy akár Esztergom is közel van.)
Teltház esetén is elegendő parkoló.
Ajánlom mindenkinek!

2014. decemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2015. január 4.
Nagyon kedvesek voltak a pincérek és az étterem vezető is. Sokféle ételből válogathattunk. Többségük nagyon finom volt. Kedves ötlet volt,hogy kaptunk egy szobát,ahol átöltözhettünk a
wellness részleg használata előtt. A fürdő de. még nagyon jól használható volt,du-ra sokan lettünk,így várakozni kellett a szaunánál és a jakuzzinál is tömeg volt.

2015. januárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2015. január 4.
Kitűnő hangulat, finomabbnál finomabb ételek, udvarias, figyelmes kiszolgálás. A kilátás csodálatos, a környéken mindenki megtalálja a számára legmegfelelőbb időtöltési lehetőségeket (hosszabb-rövidebb túra, téli-nyári bobpálya, sípálya, történelmi emlékhelyek). Mindenkinek szívesen ajánljuk, a szálloda és az étterem egy kitűnő lehetőség a pihenésre, kikapcsolódásra.

Mobilról küldte. | 2014. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2015. január 1.
Az ételek finomak voltak. Csodás a panoráma. A kiszolgálás udvarias, bár voltak apróbb hiányosságok, pl elfelejtettek egy kérésünket és a kávét meleg tej helyett tejszínnel hozták ki.

Legnépszerűbb csomagok Visegrádon és környékén
Thermal Hotel Visegrád
3 nap/2 éjszaka 17.900 - 23.650,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg, játszóház használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.09.01. - 2019.06.30.
Hotel Árpád
Tatabánya
2019.01.16. - 2020.01.01.
Royal Club Hotel
3 nap/2 éjszaka 13.100 - 25.475,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, korlátlan wellness részleg használattal, internettel
2019.01.04. - 2020.06.30.
Globall Hotel
Telki
3 nap/2 éjszaka 14.022,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem, sportpályák használatával, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.01.02. - 2019.11.10.
Patak Park Hotel
3 nap/2 éjszaka 8.725 - 13.725,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, jakuzzi és szaunapark használattal, Fitness Liget használattal, széf használattal, internettel, parkolással
2019.01.04. - 2020.06.30.
Szent Orbán Erdei Wellness Hotel
Kóspallag
4 nap/3 éjszaka 17.900,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, wellness-részleg használattal, éjszakai fürdőzéssel, húsvéti programokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.04.18. - 2019.04.23.
Hotel Bellevue
3 nap/2 éjszaka 12.200,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, szabadidős szolgáltatásokkal, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.01.02. - 2019.06.15.
Szent Adalbert Hotel
2019.01.16. - 2019.12.31.
Mater Salvatoris Lelkigyakorlatos Ház
Gödöllő
2 nap/1 éjszaka 7.700,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.01.16. - 2020.01.16.
Petneházy Club Hotel
3 nap/2 éjszaka 12.450,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg használattal, meglepetés csokoládéval, egy alkalommal gyertyafényes vacsorával, rózsaszirom dekorációval, fürdőköpeny használattal, parkolással
2018.03.01. - 2019.03.31.
Drive Inn Hotel
Törökbálint
Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.01.16. - 2020.01.01.
Bazilika alatti Panzió
2019.01.16. - 2019.09.30.

Szállodák Visegrádon és környékén
Tó Wellness Hotel Visegrád
Patak Park Hotel Visegrád
Royal Club Hotel Visegrád
Wellness pihenés (min. 2 éj)
Napi ár félpanzióval (min. 2 éj)
Napi ár félpanzióval (min. 2 éj)

Hotel Silvanus Panoráma Étterem VisegrádX