Hotel Silvanus Panoráma Étterem Visegrád

Hotel Silvanus Panoráma Étterem Visegrád a térképen

Hotel Silvanus Panoráma Étterem Visegrád értékelése:

1. helyezett a 21 visegrádi étterem közül
9. helyezett Budapest környékén - 879 étterem közül

étterem, kávézó - kávéház, koktél bár, önkiszolgáló, presszó, pub, salátabár, söröző, bár, szálláshely étterme, all inclusive, vendéglő
magyar, nemzetközi
diétás ételek ...
Élőzene:
cigányzene, magyar slágerek
Gépzene:
musical, opera, operett, szimfonikus
magyar, angol, német, orosz, szlovák
Különtermek:
Lovag - max. 100 fő
Vadász-Gobelin-Mozaik - max. 70 fő
Visa, EC/MC, SZEP kártya
Stella Artois

Hotel Silvanus Panoráma Étterem Visegrád - vélemények, kritkikák

Hotel Silvanus Panoráma Étterem Visegrád vélemények

Értékelt: 2015. január 26. - 1 látogató hasznosnak vélte
Kifogástalan kiszolgálás, előzékenység, nagyszerű konyha. Gyönyörű kilátás. A wellness rész (szauna, infra szauna, gőzkabin, sószoba, illatkabin, pihenő szoba nagyszerű kikapcsolódást nyújt! )
A szombat esti vacsoránál az élő zene nagyon jó hangulatot biztosít! A takarítók és még a karbantartó is rendkívül előzékeny és figyelmes! Mindenkinek csak ajánlani tudom!

2015. januárban, csoporttal járt itt
Értékelt: 2015. január 26.
Folyamatos, kiemelt figyelem, mind az üzletvezető, mind a teremfőnök részéről. Mindig mindenkihez van egy kedves szavuk, ha először jársz itt, ha éppen sokadjára. Változatos menüsor, szombatonként élőzene (lehet, máskor is van). Mindenképpen úgy javaslom, hogy szállodai elhelyezéssel együtt, az egész szálloda az éttermi vendéglátással-lobby-val, kandallóval, kávézóval, szobákkal, wellnesszel adja meg az egész hangulatát.

Értékelt: 2015. január 25. - 2 látogató hasznosnak vélte
1. parkolóhely nem volt, vissza kellett menni majdnem a sorompóig
2. a wellnessben nagyon kevés a szekrény, közösen kaptunk egyet,
megvárva egymást a bejáratnál, egy kazal ruhával
3. a wellness térben elég hűvös volt
4. a szauna rész (szauna,gőzfürdő,aromakabin,sóterápia, pihenő-
szoba) nagyon kellemes és hangulatos

2015. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. január 24.
A Panoráma éttermet minden szempontból az igényesség és a kényelem jellemzi. Csodás a kilátás, a Dunakanyart nézve fogyaszthatja el a vendég az ételét. Ehhez mérten elvárható hogy az étterem berendezése is a megfelelő szívonalú legyen, és az is. Hangulatos, kellemes, kényelmes. A kínálat bőséges, a kiszolgálás kedves, udvarias és az ételek, italok minősége is kitűnő.

Értékelt: 2015. január 19.
2015. január 12-14. -ig voltunk a hotelben. Mivel mar nem elősszőr jártunk itt, nem aggódtunk azon, hogy esetleg nem lesz jó a pihenésünk. A megszokott udvarias kiszolgálásban volt részünk, a személyzet nagyon kedves és segítőkész volt. Festői környezet, finom ételek, kényelmes tiszta szoba és kivalló wellness szolgáltatásban volt részünk.

2015. januárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2015. január 19.
2015. 01. 16-án érkeztünk meg a legjobb barátnőmmel a szállodába ahol még eddig soha nem jártunk,nagyon kellemes pozitív csalódás ért minket mert egyszerűen csak azt tudjunk mondani,hogy isteni volt minden étel :)! Nagyon kedvesek voltak hozzánk és barátságosak,figyelmesek az összes személyzet. S ha lesz újra lehetősségünk ebben a csodás hotelben wellnesezni nagy örömmel fogunk menni.

Értékelt: 2015. január 19.
2015 január 14-16. -ig 3 csodálatos napot töltöttünk el, amit a párom a születésnapjára kapott tölem. Nagyon jól éreztük magunkat. Akár merre mentünk a személyzet minden hol készséges, és nagyon előzékeny volt. Szívesen ajánljuk mindenkinek, akinek nem az olcsó ár a lényeg. A szobánk nagyon kényelmes és tiszta volt.

2015. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. január 15.
Egy szép napot töltöttünk el a feleségemmel a szállodában, nagyon jól éreztük magunkat, első alkalommal jártunk itt. Wellness belépőt vásároltunk, melyhez vasárnap ebéd és italfogyasztás is társul! A konyha házias, az ételek finomak és melegek! A személyzet udvariasan, észrevétlenül tette a dolgát, a portától a szaunáig.
Jövünk még!

2015. januárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2015. január 12.
A panoráma csodálatos. A reggeli és vacsora bőséges és sokféle és nagyon finom volt. A gyerekeknek nagyon jó volt a játszóház. A kiszolgálás gyors és udvarias. A szobánk tiszta kényelmes és nagyon jó kilátással. A wellness részleg minden igényt kielégít. Mindig volt szabad ingyenes parkoló. Mindenkinek bátran ajánlom. Nagyon remekül éreztük magunkat.

2015. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. január 12.
Egy szép vasárnapot töltöttünk el a párommal ebben a szép hotelben. A panoráma tényleg különleges, nagyon szép a környezet is. Wellnessre és ebédre fizettünk be és azt kaptuk amit szerettünk volna: bőséges választékot, finom fogásokat, forró leveseket, figyelmes, segítő pincéreket. A wellness is szuper, itt különösen kedves volt a pincérlány.

Legnépszerűbb csomagok Visegrádon és környékén
Visegrád Vendégház
6 nap/5 éjszaka 4.998 - 5.725,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.06.05. - 2021.06.05.
Erzsébet Királyné Szálloda
Gödöllő
2 nap/1 éjszaka 13.240 - 35.417,- Ft/fő/éj között: választható ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2016.11.23. - 2021.07.31.
Airport Hotel Stáció Wellness & Konferencia
3 nap/2 éjszaka 13.725,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, fürdőköpeny bekészítéssel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.01.27. - 2020.12.06.
The Hotel Unforgettable - Hotel Tiliana by Homoky Hotels
3 nap/2 éjszaka 12.588 - 27.694,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, sportolási lehetőségekkel, kültéri játszótér használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.05.28. - 2020.08.31.
Royal Club Hotel
3 nap/2 éjszaka 10.133 - 28.508,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, korlátlan wellness részleg használattal, internettel
2019.01.04. - 2021.12.23.
Duna Relax Hotel
Ráckeve
3 nap/2 éjszaka 13.260,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, teabárral, szaunaprogramokkal, sportolási lehetőségekkel
2020.10.29. - 2020.11.01.
Klebelsberg Kastély
5 nap/4 éjszaka 9.263,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.07.01. - 2020.12.31.
Vácz Hotel
2 nap/1 éjszaka 13.450 - 15.450,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2020.06.05. - 2020.12.31.
Petneházy Club Hotel
2 nap/1 éjszaka 11.581 - 25.009,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, WIFI internettel
2018.07.05. - 2021.12.22.
Sashalom Hotel
2 nap/1 éjszaka 6.518 - 8.963,- Ft/fő/éj között: ellátás nélkül, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.08.01. - 2020.12.31.
Bo18 Hotel Superior
2 nap/1 éjszaka 12.532 - 22.498,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, wellness részleg használattal, internet elérhetőséggel
2019.05.27. - 2021.05.31.
Patak Park Hotel
3 nap/2 éjszaka 7.417 - 11.667,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, jakuzzi és szaunapark használattal, Fitness Liget használattal, széf használattal, internettel, parkolással
2019.01.04. - 2021.01.31.

Szállodák Visegrádon és környékén
Royal Club Hotel Visegrád
Tó Wellness Hotel Visegrád
City Hotel Unió  Visegrád
Kedvezményes ár teljes előrefizetéssel (min. 2 éj)
Nyári wellness napok (min. 2 éj)
Napi árak reggelis ellátással - teljes előrefizetéssel (1 éjtől)

Hotel Silvanus Panoráma Étterem VisegrádX