Hotel Silvanus Panoráma Étterem Visegrád

Hotel Silvanus Panoráma Étterem Visegrád a térképen

Hotel Silvanus Panoráma Étterem Visegrád értékelése:

1. helyezett a 21 visegrádi étterem közül
9. helyezett Budapest környékén - 879 étterem közül

étterem, kávézó - kávéház, koktél bár, önkiszolgáló, presszó, pub, salátabár, söröző, bár, szálláshely étterme, all inclusive, vendéglő
magyar, nemzetközi
diétás ételek ...
Élőzene:
cigányzene, magyar slágerek
Gépzene:
musical, opera, operett, szimfonikus
magyar, angol, német, orosz, szlovák
Különtermek:
Lovag - max. 100 fő
Vadász-Gobelin-Mozaik - max. 70 fő
Visa, EC/MC, SZEP kártya
Stella Artois

Hotel Silvanus Panoráma Étterem Visegrád - vélemények, kritkikák

Hotel Silvanus Panoráma Étterem Visegrád vélemények

Értékelt: 2015. január 26. - 1 látogató hasznosnak vélte
Kifogástalan kiszolgálás, előzékenység, nagyszerű konyha. Gyönyörű kilátás. A wellness rész (szauna, infra szauna, gőzkabin, sószoba, illatkabin, pihenő szoba nagyszerű kikapcsolódást nyújt! )
A szombat esti vacsoránál az élő zene nagyon jó hangulatot biztosít! A takarítók és még a karbantartó is rendkívül előzékeny és figyelmes! Mindenkinek csak ajánlani tudom!

2015. januárban, csoporttal járt itt
Értékelt: 2015. január 26.
Folyamatos, kiemelt figyelem, mind az üzletvezető, mind a teremfőnök részéről. Mindig mindenkihez van egy kedves szavuk, ha először jársz itt, ha éppen sokadjára. Változatos menüsor, szombatonként élőzene (lehet, máskor is van). Mindenképpen úgy javaslom, hogy szállodai elhelyezéssel együtt, az egész szálloda az éttermi vendéglátással-lobby-val, kandallóval, kávézóval, szobákkal, wellnesszel adja meg az egész hangulatát.

Értékelt: 2015. január 25. - 2 látogató hasznosnak vélte
1. parkolóhely nem volt, vissza kellett menni majdnem a sorompóig
2. a wellnessben nagyon kevés a szekrény, közösen kaptunk egyet,
megvárva egymást a bejáratnál, egy kazal ruhával
3. a wellness térben elég hűvös volt
4. a szauna rész (szauna,gőzfürdő,aromakabin,sóterápia, pihenő-
szoba) nagyon kellemes és hangulatos

2015. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. január 24.
A Panoráma éttermet minden szempontból az igényesség és a kényelem jellemzi. Csodás a kilátás, a Dunakanyart nézve fogyaszthatja el a vendég az ételét. Ehhez mérten elvárható hogy az étterem berendezése is a megfelelő szívonalú legyen, és az is. Hangulatos, kellemes, kényelmes. A kínálat bőséges, a kiszolgálás kedves, udvarias és az ételek, italok minősége is kitűnő.

Értékelt: 2015. január 19.
2015. január 12-14. -ig voltunk a hotelben. Mivel mar nem elősszőr jártunk itt, nem aggódtunk azon, hogy esetleg nem lesz jó a pihenésünk. A megszokott udvarias kiszolgálásban volt részünk, a személyzet nagyon kedves és segítőkész volt. Festői környezet, finom ételek, kényelmes tiszta szoba és kivalló wellness szolgáltatásban volt részünk.

2015. januárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2015. január 19.
2015. 01. 16-án érkeztünk meg a legjobb barátnőmmel a szállodába ahol még eddig soha nem jártunk,nagyon kellemes pozitív csalódás ért minket mert egyszerűen csak azt tudjunk mondani,hogy isteni volt minden étel :)! Nagyon kedvesek voltak hozzánk és barátságosak,figyelmesek az összes személyzet. S ha lesz újra lehetősségünk ebben a csodás hotelben wellnesezni nagy örömmel fogunk menni.

Értékelt: 2015. január 19.
2015 január 14-16. -ig 3 csodálatos napot töltöttünk el, amit a párom a születésnapjára kapott tölem. Nagyon jól éreztük magunkat. Akár merre mentünk a személyzet minden hol készséges, és nagyon előzékeny volt. Szívesen ajánljuk mindenkinek, akinek nem az olcsó ár a lényeg. A szobánk nagyon kényelmes és tiszta volt.

2015. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. január 15.
Egy szép napot töltöttünk el a feleségemmel a szállodában, nagyon jól éreztük magunkat, első alkalommal jártunk itt. Wellness belépőt vásároltunk, melyhez vasárnap ebéd és italfogyasztás is társul! A konyha házias, az ételek finomak és melegek! A személyzet udvariasan, észrevétlenül tette a dolgát, a portától a szaunáig.
Jövünk még!

2015. januárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2015. január 12.
A panoráma csodálatos. A reggeli és vacsora bőséges és sokféle és nagyon finom volt. A gyerekeknek nagyon jó volt a játszóház. A kiszolgálás gyors és udvarias. A szobánk tiszta kényelmes és nagyon jó kilátással. A wellness részleg minden igényt kielégít. Mindig volt szabad ingyenes parkoló. Mindenkinek bátran ajánlom. Nagyon remekül éreztük magunkat.

2015. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. január 12.
Egy szép vasárnapot töltöttünk el a párommal ebben a szép hotelben. A panoráma tényleg különleges, nagyon szép a környezet is. Wellnessre és ebédre fizettünk be és azt kaptuk amit szerettünk volna: bőséges választékot, finom fogásokat, forró leveseket, figyelmes, segítő pincéreket. A wellness is szuper, itt különösen kedves volt a pincérlány.

Legnépszerűbb csomagok Visegrádon és környékén
Ezüstfenyő Üdülő
2 nap/1 éjszaka 9.800 - 12.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, félpanzióval, parkolással, internet elérhetőséggel
2020.04.10. - 2020.10.31.
Visegrád Vendégház
6 nap/5 éjszaka 7.995 - 79.950,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.02.23. - 2021.02.23.
Patak Park Hotel
3 nap/2 éjszaka 9.975 - 17.475,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, jakuzzi és szaunapark használattal, Fitness Liget használattal, széf használattal, internettel, parkolással
2019.01.04. - 2020.06.30.
Hotel Charles
2 nap/1 éjszaka 9.965 - 24.082,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.03.22. - 2021.01.03.
Kiss Vendégház
Kemence
3 nap/2 éjszaka 8.000,- Ft/fő/éj ártól: ellátás nélkül, üdvözlő csomaggal, bográcsozási lehetőséggel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.10.14. - 2020.04.30.
Kristály Hotel
Ráckeve
2 nap/1 éjszaka 13.752 - 45.441,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, szabadidős szolgáltatásokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.07.11. - 2020.08.31.
Vácz Hotel
2 nap/1 éjszaka 13.450 - 15.450,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2020.02.23. - 2020.12.31.
Faházas Villapark
Ráckeve
3 nap/2 éjszaka 8.900,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, üdvözlőitallal, fürdő és wellness-részleg használattal, szaunafelöntésekkel, parkolással
2020.01.02. - 2020.12.22.
Moson Patak Vendégház
Nagymaros
2020.02.22. - 2021.02.23.
Libra Hotel
Veresegyház
3 nap/2 éjszaka 13.725,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, kedvezményekkel, filmvetítéssel, belépővel a Medveparkba, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.04.09. - 2020.04.13.
Klebelsberg Kastély
2020.02.23. - 2020.05.23.
Főnix Medical Wellness Resort
Nógrádgárdony
3 nap/2 éjszaka 13.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, masszázsfotel használattal, tea délutánnal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.03.01. - 2020.05.31.

Szállodák Visegrádon és környékén
Libra Hotel Visegrád
Royal Club Hotel Visegrád
Tó Wellness Hotel Visegrád
Húsvéti rövid pihenés (min. 2 éj)
Kedvezményes ár teljes előrefizetéssel (min. 2 éj)
Kedvezményes pihenés min. 2 éjszaka félpanzióval

Hotel Silvanus Panoráma Étterem VisegrádX