Hotel Silvanus Panoráma Étterem Visegrád

Hotel Silvanus Panoráma Étterem Visegrád a térképen

Hotel Silvanus Panoráma Étterem Visegrád értékelése:

2. helyezett a 20 visegrádi étterem közül
8. helyezett Budapest környékén - 778 étterem közül

étterem, kávézó - kávéház, koktél bár, önkiszolgáló, presszó, pub, salátabár, söröző, bár, szálláshely étterme, all inclusive, vendéglő
magyar, nemzetközi
diétás ételek ...
Élőzene:
cigányzene, magyar slágerek
Gépzene:
musical, opera, operett, szimfonikus
magyar, angol, német, orosz, szlovák
Különtermek:
Lovag - max. 100 fő
Vadász-Gobelin-Mozaik - max. 70 fő
Visa, EC/MC, SZEP kártya
Stella Artois

Hotel Silvanus Panoráma Étterem Visegrád - vélemények, kritkikák

Hotel Silvanus Panoráma Étterem Visegrád vélemények

Mobilról küldte. | 2015. márciusban járt itt
Értékelt: 2015. március 21.
Ízletes, változatos ételek, udvarias kiszolgálás, csodás panoráma.
A főpincér kimagaslóan jó modorú.

2015. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. március 19.
4 mesés napot tölthettünk el a hónapban, a Hotelben. Tökéletes volt a szoba, a wellness részleg és a kozmetikai kezelések is. Az alkalmazottak kedvessége, kiszolgálása és segítőkészsége páratlan volt, sehol nem találkoztunk ilyen kiszolgálással. Az ételek sokszínűsége a 4 nap alatt tökéletes volt, nagyon gazdag, ízletes és változatos (személyes kedvenc a sajttorta, répatorta :), mindezek mellé a lenyűgöző panoráma felbecsülhetetlen.

2015. márciusban, családjával járt itt
Értékelt: 2015. március 9.
Sunday Brunch-on voltunk a szállodában. Annak ellenére, hogy javítások folytak az épületben, rendkívül jól sikerült a 7 vége. Mivel az öltözők elfogytak mire odaértünk, helyette szobát kaptunk - igen figyelemre méltó.A kiszolgálás, wellness, a svédasztalos ételek kitűnőek voltak. Csak ajánlani tudom mindenkinek. visszajövünk.....

2015. februárban járt itt
Értékelt: 2015. március 6.
Február végén jártunk a szállodában. Csodásan éreztük magunkat, amihez a félpanziós ellátás is jelentősen hozzájárult. A gyönyörű kilátást nyújtó, ízlésesen berendezett étteremben kitűnő választék volt, a levesek különlegesek, az ennivalók ízletesek. A szombat esti élőzene hangulatos és színvonalas. A bárokban nagyszerű koktélok és finom kávék kaphatók.

2015. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. február 15.
Félpanziós ellátásban jártunk itt, már másodszor a Valentin napi hétvége keretében. Ismét nem kellett csalódnunk. Kiváló volt a választék: ilyen köret választékkal máshol nem találkoztunk még. Az ételek egytől-egyig nagyon jó minőségűek voltak, vagyis egyszerűen csak finomak. Mindez vegyítve a csodálatos panorámával és kiemelkedően kedves kiszolgálással, mindenképpen a nagyon ajánlott kategóriába sorolja ezt a helyet.

2015. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. február 8.
A fogadtatás kifogástalan volt, mindenki nagyon kedves és segítőkész. Sok mindent megkóstoltunk a két nap alatt, minden nagyon finoman elkészített és friss volt. A választék elég nagy, az ember gyakran nem tudja mit válasszon. A kilátás és a környezet nagyon kellemes, bár az odajutás kicsit nehézkes a lefagyott út miatt.

2015. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. február 2.
A szálloda elhelyezkedése és panorámája kiváló, konyhája ugyszintén, de a többi körülmény azért hagy némi kivánnivalót még. Megérkezésünk előtti napon és még az napon is hóesés volt, és ez némi nehézséget okozott a szálloda megközelítésében, mivel a hó eltakarítása és a lefagyott olvadék csúszásmentesítése nem történt meg, mi is és a többi vendég is csak csúszkált a bejárat előtt csomagjaikkal.

Értékelt: 2015. január 26. - 1 látogató hasznosnak vélte
Kifogástalan kiszolgálás, előzékenység, nagyszerű konyha. Gyönyörű kilátás. A wellness rész (szauna, infra szauna, gőzkabin, sószoba, illatkabin, pihenő szoba nagyszerű kikapcsolódást nyújt! )
A szombat esti vacsoránál az élő zene nagyon jó hangulatot biztosít! A takarítók és még a karbantartó is rendkívül előzékeny és figyelmes! Mindenkinek csak ajánlani tudom!

2015. januárban, csoporttal járt itt
Értékelt: 2015. január 26.
Folyamatos, kiemelt figyelem, mind az üzletvezető, mind a teremfőnök részéről. Mindig mindenkihez van egy kedves szavuk, ha először jársz itt, ha éppen sokadjára. Változatos menüsor, szombatonként élőzene (lehet, máskor is van). Mindenképpen úgy javaslom, hogy szállodai elhelyezéssel együtt, az egész szálloda az éttermi vendéglátással-lobby-val, kandallóval, kávézóval, szobákkal, wellnesszel adja meg az egész hangulatát.

Értékelt: 2015. január 25. - 2 látogató hasznosnak vélte
1. parkolóhely nem volt, vissza kellett menni majdnem a sorompóig
2. a wellnessben nagyon kevés a szekrény, közösen kaptunk egyet,
megvárva egymást a bejáratnál, egy kazal ruhával
3. a wellness térben elég hűvös volt
4. a szauna rész (szauna,gőzfürdő,aromakabin,sóterápia, pihenő-
szoba) nagyon kellemes és hangulatos

Legnépszerűbb csomagok Visegrádon és környékén
Visegrád Vendégház
6 nap/5 éjszaka 4.225 - 5.248,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Hotel Honti
3 nap/2 éjszaka 13.450 - 14.600,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2019.03.21. - 2019.09.30.
Bodrogi Kúria Wellness Hotel
Inárcs
3 nap/2 éjszaka 10.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, társasjátékok, kártyajátékok, kültéri játékok használatával, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2017.05.02. - 2019.12.23.
Gastland M0 Hotel
Szigetszentmiklós
Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2019.03.21. - 2020.01.05.
Harangvirág 36 Vendégházak
Kismaros
4 nap/3 éjszaka 3.667 - 4.111,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Tó Wellness Hotel
Bánk
4 nap/3 éjszaka 20.450,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, fürdőköpeny bekészítéssel, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.03.18. - 2019.05.05.
Hotel Árpád
Tatabánya
Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2019.03.22. - 2020.01.01.
Thermal Hotel Visegrád
3 nap/2 éjszaka 17.900 - 22.650,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg, játszóház használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.09.01. - 2019.08.31.
Főnix Medical Wellness Resort
Nógrádgárdony
3 nap/2 éjszaka 13.650,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, gyümölcsturmix-szal vagy gyümölcssalátával, wellness-részleg használattal, szabadidős szolgáltatásokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.03.01. - 2019.05.31.
Sztár Motel és Étterem
Balassagyarmat
2 nap/1 éjszaka 7.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Drive Inn Hotel
Törökbálint
Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.03.22. - 2020.01.01.
City Hotel Unió
Akár 1 éjszaka 6.950,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, üdvözlőitallal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.01.01. - 2019.12.27.

Szállodák Visegrád környékén
Abacus Business & Wellness Hotel Visegrád
Libra Hotel Visegrád
Tó Wellness Hotel Visegrád
Édes kényeztetés (min. 2 éj)
Testi­-lelki felfrissülés a Librában (min. 2 éj)
Tavaszi ajánlat 2=3

Hotel Silvanus Panoráma Étterem VisegrádX