Hotel Silvanus Panoráma Étterem Visegrád

Hotel Silvanus Panoráma Étterem Visegrád a térképen

Hotel Silvanus Panoráma Étterem Visegrád értékelése:

2. helyezett a 21 visegrádi étterem közül
2. helyezett Budapest környékén - 820 étterem közül

étterem, kávézó - kávéház, koktél bár, önkiszolgáló, presszó, pub, salátabár, söröző, bár, szálláshely étterme, all inclusive, vendéglő
magyar, nemzetközi
diétás ételek ...
Élőzene:
cigányzene, magyar slágerek
Gépzene:
musical, opera, operett, szimfonikus
magyar, angol, német, orosz, szlovák
Különtermek:
Lovag - max. 100 fő
Vadász-Gobelin-Mozaik - max. 70 fő
Visa, EC/MC, SZEP kártya
Stella Artois

Hotel Silvanus Panoráma Étterem Visegrád - vélemények, kritkikák

Hotel Silvanus Panoráma Étterem Visegrád vélemények

2015. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. március 22.
Egy Sunday Brunch keretében ebédeltünk itt, egészen kiváló ételeket, igen figyelemre méltó kiszolgálással, mindenkinek csak ajánlani tudom, azt hiszem, mindenhol így kéne kiszolgálni a vendégeket. Nagyon kellemes, szellős és világos, az éttermi rész pedig egészen hangulatos volt. Panorámás kilátás a Dunakanyarra, tisztaság és nagyon finom ételek.:)

Mobilról küldte. | 2015. márciusban járt itt
Értékelt: 2015. március 21.
Ízletes, változatos ételek, udvarias kiszolgálás, csodás panoráma.
A főpincér kimagaslóan jó modorú.

2015. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. március 19.
4 mesés napot tölthettünk el a hónapban, a Hotelben. Tökéletes volt a szoba, a wellness részleg és a kozmetikai kezelések is. Az alkalmazottak kedvessége, kiszolgálása és segítőkészsége páratlan volt, sehol nem találkoztunk ilyen kiszolgálással. Az ételek sokszínűsége a 4 nap alatt tökéletes volt, nagyon gazdag, ízletes és változatos (személyes kedvenc a sajttorta, répatorta :), mindezek mellé a lenyűgöző panoráma felbecsülhetetlen.

2015. márciusban, családjával járt itt
Értékelt: 2015. március 9.
Sunday Brunch-on voltunk a szállodában. Annak ellenére, hogy javítások folytak az épületben, rendkívül jól sikerült a 7 vége. Mivel az öltözők elfogytak mire odaértünk, helyette szobát kaptunk - igen figyelemre méltó.A kiszolgálás, wellness, a svédasztalos ételek kitűnőek voltak. Csak ajánlani tudom mindenkinek. visszajövünk.....

2015. februárban járt itt
Értékelt: 2015. március 6.
Február végén jártunk a szállodában. Csodásan éreztük magunkat, amihez a félpanziós ellátás is jelentősen hozzájárult. A gyönyörű kilátást nyújtó, ízlésesen berendezett étteremben kitűnő választék volt, a levesek különlegesek, az ennivalók ízletesek. A szombat esti élőzene hangulatos és színvonalas. A bárokban nagyszerű koktélok és finom kávék kaphatók.

2015. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. február 15.
Félpanziós ellátásban jártunk itt, már másodszor a Valentin napi hétvége keretében. Ismét nem kellett csalódnunk. Kiváló volt a választék: ilyen köret választékkal máshol nem találkoztunk még. Az ételek egytől-egyig nagyon jó minőségűek voltak, vagyis egyszerűen csak finomak. Mindez vegyítve a csodálatos panorámával és kiemelkedően kedves kiszolgálással, mindenképpen a nagyon ajánlott kategóriába sorolja ezt a helyet.

2015. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. február 8.
A fogadtatás kifogástalan volt, mindenki nagyon kedves és segítőkész. Sok mindent megkóstoltunk a két nap alatt, minden nagyon finoman elkészített és friss volt. A választék elég nagy, az ember gyakran nem tudja mit válasszon. A kilátás és a környezet nagyon kellemes, bár az odajutás kicsit nehézkes a lefagyott út miatt.

2015. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. február 2.
A szálloda elhelyezkedése és panorámája kiváló, konyhája ugyszintén, de a többi körülmény azért hagy némi kivánnivalót még. Megérkezésünk előtti napon és még az napon is hóesés volt, és ez némi nehézséget okozott a szálloda megközelítésében, mivel a hó eltakarítása és a lefagyott olvadék csúszásmentesítése nem történt meg, mi is és a többi vendég is csak csúszkált a bejárat előtt csomagjaikkal.

2015. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. január 26. - 1 látogató hasznosnak vélte
Kifogástalan kiszolgálás, előzékenység, nagyszerű konyha. Gyönyörű kilátás. A wellness rész (szauna, infra szauna, gőzkabin, sószoba, illatkabin, pihenő szoba nagyszerű kikapcsolódást nyújt! )
A szombat esti vacsoránál az élő zene nagyon jó hangulatot biztosít! A takarítók és még a karbantartó is rendkívül előzékeny és figyelmes! Mindenkinek csak ajánlani tudom!

2015. januárban, csoporttal járt itt
Értékelt: 2015. január 26.
Folyamatos, kiemelt figyelem, mind az üzletvezető, mind a teremfőnök részéről. Mindig mindenkihez van egy kedves szavuk, ha először jársz itt, ha éppen sokadjára. Változatos menüsor, szombatonként élőzene (lehet, máskor is van). Mindenképpen úgy javaslom, hogy szállodai elhelyezéssel együtt, az egész szálloda az éttermi vendéglátással-lobby-val, kandallóval, kávézóval, szobákkal, wellnesszel adja meg az egész hangulatát.

Legnépszerűbb csomagok Visegrádon és környékén
Silvanus Wellness & Konferencia Hotel
2 nap/1 éjszaka 19.250 - 22.250,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fürdőköpennyel, uszoda- és wellness centrum és szabadtéri élménymedence használattal, internettel
2018.06.25. - 2019.12.28.
Bodrogi Kúria Wellness Hotel
Inárcs
3 nap/2 éjszaka 10.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, társasjátékok, kártyajátékok, kültéri játékok használatával, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2017.05.02. - 2019.12.23.
Hotel Honti
2019.05.27. - 2019.09.30.
Hotel Charles
2 nap/1 éjszaka 9.101,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.03.22. - 2020.01.02.
City Hotel Unió
Akár 1 éjszaka 6.950,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, üdvözlőitallal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.01.01. - 2019.12.27.
Bo18 Hotel Superior
2 nap/1 éjszaka 16.497,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness részleg használattal, internet elérhetőséggel
2019.05.27. - 2020.05.31.
Hotel Ibis Budapest Heroes Square
4 nap/3 éjszaka 9.950 - 11.086,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.03.22. - 2019.12.28.
Ezüstfenyő Üdülő
Napi árak: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, félpanzióval, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.05.27. - 2019.11.11.
Petneházy Club Hotel
2 nap/1 éjszaka 13.863,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, WIFI internettel
2019.06.06. - 2019.06.10.
Airport Hotel Budapest
Napi árak, reggelivel, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.05.27. - 2019.12.29.
Malomkert Panzió
Nagybörzsöny
2019.05.28. - 2020.01.28.
Nádas Tó Park Hotel
Vasad
2-3 éjszaka 15.517,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, Tófürdő használattal, egy pohár itallal, gyermekprogramokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.06.16. - 2019.08.31.

Szállodák Visegrád környékén
Libra Hotel Visegrád
Tó Wellness Hotel Visegrád
Hotel Bellevue Visegrád
A Bellevue Hotel az Esztergom belvárosától mintegy 5 kilométerre fekvő Búbánatvölgyben, a...
Pünkösdi kikapcsolódás (min. 2 éj)
Wellness pihenés (min. 2 éj)
Nyári ajánlat (min. 2 éj)

Hotel Silvanus Panoráma Étterem VisegrádX