Hotel Silvanus Panoráma Étterem Visegrád

4,8
a 31 visegrádi étterem közül
étterem, kávézó - kávéház, szálláshely étterme
Hotel Silvanus Panoráma Étterem Visegrád
Hotel Silvanus Panoráma Étterem VisegrádHotel Silvanus Panoráma Étterem Visegrád

Patak Park Hotel Visegrád - Két éjszakás ajánlat félpanzióval
Két éjszakás ajánlat félpanzióval
2025.02.01-ig
Patak Park Hotel Visegrád

Hotel Silvanus Panoráma Étterem Visegrád vélemények

Kiváló 2015. március 25.a párjával járt itt
Mennyei ízek, bőséges kínálat, udvarias és kedves kiszolgálás. A szarvasragu és a fogas isteni finom volt. A mákos guba és a sajttorta szintén. A főpincér az asztalunkhoz kísért, a pincérek pedig azonnal ott termettek, amikor szükség volt rájuk.
Kiváló 2015. március 25.a párjával járt itt
2015. 03. 01-én egy napot töltöttünk önöknél a feleségemmel. A szálloda gyönyörű történelmi levegőjű környezetben épült. A panoráma csodálatos. Az ételek ízletesek, változatosak hozzá a szakács is segítőkész. Kellemes az étterem. Nagyon udvarias, barátságos a személyzet külön dicséret illeti mindannyiukat!
Kiváló 2015. március 23.családjával járt itt
2015.03.22-én egy torkos napot töltöttünk Önöknél. Nagyon megvoltunk elégedve az ételekkel és vendégszeretetükkel. Kiváló Ételek méltó kiszolgálással. Ajánlani tudom mindenkinek.
Mindezek mellé az a csodálatos panoráma. További sok vendéget és sok sikert kívánunk.
Üdvözlettel: Grabnerné Molnár Anna
Kiváló 2015. március 22.a párjával járt itt
Egy Sunday Brunch keretében ebédeltünk itt, egészen kiváló ételeket, igen figyelemre méltó kiszolgálással, mindenkinek csak ajánlani tudom, azt hiszem, mindenhol így kéne kiszolgálni a vendégeket. Nagyon kellemes, szellős és világos, az éttermi rész pedig egészen hangulatos volt. Panorámás kilátás a Dunakanyarra, tisztaság és nagyon finom ételek. :)
Hotel Silvanus Panoráma Étterem Visegrád - Külső képHotel Silvanus Panoráma Étterem Visegrád - Étel/italHotel Silvanus Panoráma Étterem Visegrád - Étel/italHotel Silvanus Panoráma Étterem Visegrád - BelsőHotel Silvanus Panoráma Étterem Visegrád - Belső
Kiváló 2015. március 21. járt itt
Ízletes, változatos ételek, udvarias kiszolgálás, csodás panoráma.
A főpincér kimagaslóan jó modorú.
Kiváló 2015. március 19.a párjával járt itt
4 mesés napot tölthettünk el a hónapban, a Hotelben. Tökéletes volt a szoba, a wellness részleg és a kozmetikai kezelések is. Az alkalmazottak kedvessége, kiszolgálása és segítőkészsége páratlan volt, sehol nem találkoztunk ilyen kiszolgálással.
Hotel Silvanus Panoráma Étterem Visegrád - Egyéb
Kiváló 2015. március 9.családjával járt itt
Sunday Brunch-on voltunk a szállodában. Annak ellenére, hogy javítások folytak az épületben, rendkívül jól sikerült a 7 vége. Mivel az öltözők elfogytak mire odaértünk, helyette szobát kaptunk - igen figyelemre méltó. A kiszolgálás, wellness, a svédasztalos ételek kitűnőek voltak. Csak ajánlani tudom mindenkinek. visszajövünk. . . . .
Kiváló 2015. március 6. járt itt
Február végén jártunk a szállodában. Csodásan éreztük magunkat, amihez a félpanziós ellátás is jelentősen hozzájárult. A gyönyörű kilátást nyújtó, ízlésesen berendezett étteremben kitűnő választék volt, a levesek különlegesek, az ennivalók ízletesek. A szombat esti élőzene hangulatos és színvonalas.
Kiváló 2015. február 15.a párjával járt itt
Félpanziós ellátásban jártunk itt, már másodszor a Valentin napi hétvége keretében. Ismét nem kellett csalódnunk. Kiváló volt a választék: ilyen köret választékkal máshol nem találkoztunk még. Az ételek egytől-egyig nagyon jó minőségűek voltak, vagyis egyszerűen csak finomak.
Kiváló 2015. február 8.a párjával járt itt
A fogadtatás kifogástalan volt, mindenki nagyon kedves és segítőkész. Sok mindent megkóstoltunk a két nap alatt, minden nagyon finoman elkészített és friss volt. A választék elég nagy, az ember gyakran nem tudja mit válasszon. A kilátás és a környezet nagyon kellemes, bár az odajutás kicsit nehézkes a lefagyott út miatt. Ennek ellenére bármikor visszamennénk, mindenkinek csak ajánlani tudjuk.
Hotel Silvanus Panoráma Étterem Visegrád a térképen
2025 VisegrádFekete-hegy
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • légkondícionált helyiség • vegetáriánus ételválaszték • billiárd, darts • brunch • csocsó • csoportokat szívesen fogad • DJ • élő zene • gyerekmenü • kisállat bevihető • koktélok • napi menü • parkolási lehetőség • reggelizési lehetőség • rendezvényhelyszín • sportközvetítés • szabadtéri • széles borválaszték • táncos hely • zártkörű rendezvény lehetősége
H-V
magyar, nemzetközi
diétás ételek
Zene
Élőzene: cigányzene, magyar slágerek
Gépzene: musical, opera, operett, szimfonikus
Különtermek
Lovag - max. 100 fő