Hotel Silvanus Panoráma Étterem Visegrád

Hotel Silvanus Panoráma Étterem Visegrád a térképen

Hotel Silvanus Panoráma Étterem Visegrád értékelése:

2. helyezett a 24 visegrádi étterem közül
25. helyezett Budapest környékén - 897 étterem közül

étterem, kávézó - kávéház, koktél bár, önkiszolgáló, presszó, pub, salátabár, söröző, bár, szálláshely étterme, all inclusive, vendéglő
magyar, nemzetközi
diétás ételek ...
Élőzene:
cigányzene, magyar slágerek
Gépzene:
musical, opera, operett, szimfonikus
magyar, angol, német, orosz, szlovák
Különtermek:
Lovag - max. 100 fő
Vadász-Gobelin-Mozaik - max. 70 fő
Visa, EC/MC, SZEP kártya
Stella Artois

Hotel Silvanus Panoráma Étterem Visegrád - vélemények, kritkikák

Hotel Silvanus Panoráma Étterem Visegrád vélemények

2015. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. március 25.
2015. 03. 01-én egy napot töltöttünk önöknél a feleségemmel. A szálloda gyönyörű történelmi levegőjű környezetben épült. A panoráma csodálatos. Az ételek ízletesek, változatosak hozzá a szakács is segítőkész. Kellemes az étterem. Nagyon udvarias, barátságos a személyzet külön dicséret illeti mindannyiukat! Kellemes volt a pancsolás a wellnes részlegben.

2015. márciusban, családjával járt itt
Értékelt: 2015. március 23.
2015.03.22-én egy torkos napot töltöttünk Önöknél. Nagyon megvoltunk elégedve az ételekkel és vendégszeretetükkel. Kiváló Ételek méltó kiszolgálással. Ajánlani tudom mindenkinek.
Mindezek mellé az a csodálatos panoráma. További sok vendéget és sok sikert kívánunk.
Üdvözlettel: Grabnerné Molnár Anna

2015. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. március 22.
Egy Sunday Brunch keretében ebédeltünk itt, egészen kiváló ételeket, igen figyelemre méltó kiszolgálással, mindenkinek csak ajánlani tudom, azt hiszem, mindenhol így kéne kiszolgálni a vendégeket. Nagyon kellemes, szellős és világos, az éttermi rész pedig egészen hangulatos volt. Panorámás kilátás a Dunakanyarra, tisztaság és nagyon finom ételek.:)

Mobilról küldte. | 2015. márciusban járt itt
Értékelt: 2015. március 21.
Ízletes, változatos ételek, udvarias kiszolgálás, csodás panoráma.
A főpincér kimagaslóan jó modorú.

2015. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. március 19.
4 mesés napot tölthettünk el a hónapban, a Hotelben. Tökéletes volt a szoba, a wellness részleg és a kozmetikai kezelések is. Az alkalmazottak kedvessége, kiszolgálása és segítőkészsége páratlan volt, sehol nem találkoztunk ilyen kiszolgálással. Az ételek sokszínűsége a 4 nap alatt tökéletes volt, nagyon gazdag, ízletes és változatos (személyes kedvenc a sajttorta, répatorta :), mindezek mellé a lenyűgöző panoráma felbecsülhetetlen.

2015. márciusban, családjával járt itt
Értékelt: 2015. március 9.
Sunday Brunch-on voltunk a szállodában. Annak ellenére, hogy javítások folytak az épületben, rendkívül jól sikerült a 7 vége. Mivel az öltözők elfogytak mire odaértünk, helyette szobát kaptunk - igen figyelemre méltó.A kiszolgálás, wellness, a svédasztalos ételek kitűnőek voltak. Csak ajánlani tudom mindenkinek. visszajövünk.....

2015. februárban járt itt
Értékelt: 2015. március 6.
Február végén jártunk a szállodában. Csodásan éreztük magunkat, amihez a félpanziós ellátás is jelentősen hozzájárult. A gyönyörű kilátást nyújtó, ízlésesen berendezett étteremben kitűnő választék volt, a levesek különlegesek, az ennivalók ízletesek. A szombat esti élőzene hangulatos és színvonalas. A bárokban nagyszerű koktélok és finom kávék kaphatók.

2015. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. február 15.
Félpanziós ellátásban jártunk itt, már másodszor a Valentin napi hétvége keretében. Ismét nem kellett csalódnunk. Kiváló volt a választék: ilyen köret választékkal máshol nem találkoztunk még. Az ételek egytől-egyig nagyon jó minőségűek voltak, vagyis egyszerűen csak finomak. Mindez vegyítve a csodálatos panorámával és kiemelkedően kedves kiszolgálással, mindenképpen a nagyon ajánlott kategóriába sorolja ezt a helyet.

2015. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. február 8.
A fogadtatás kifogástalan volt, mindenki nagyon kedves és segítőkész. Sok mindent megkóstoltunk a két nap alatt, minden nagyon finoman elkészített és friss volt. A választék elég nagy, az ember gyakran nem tudja mit válasszon. A kilátás és a környezet nagyon kellemes, bár az odajutás kicsit nehézkes a lefagyott út miatt.

2015. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. február 2.
A szálloda elhelyezkedése és panorámája kiváló, konyhája ugyszintén, de a többi körülmény azért hagy némi kivánnivalót még. Megérkezésünk előtti napon és még az napon is hóesés volt, és ez némi nehézséget okozott a szálloda megközelítésében, mivel a hó eltakarítása és a lefagyott olvadék csúszásmentesítése nem történt meg, mi is és a többi vendég is csak csúszkált a bejárat előtt csomagjaikkal.

Legnépszerűbb csomagok Visegrádon és környékén
Royal Club Hotel
4 nap/3 éjszaka 12.333 - 28.901,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, korlátlan wellness részleg használattal, internettel
2019.09.23. - 2022.01.02.
Fenyőharaszt Kastélyszálló
Verseg
3 nap/2 éjszaka 21.000,- Ft/fő/éj ártól: teljes ellátással, disznóvágás programmal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szabadidős szolgáltatásokkal, disznótoros csomaggal, parkolással, internet elérhetőséggel
2020.10.26. - 2021.02.17.
Tó Wellness Hotel
Bánk
3 nap/2 éjszaka 23.524 - 31.724,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, kézműves foglalkozással, csónakázással, játszószoba használatával, parkolással, internet elérhetőséggel
2021.06.01. - 2021.08.31.
Ezüstfenyő Üdülő
3 nap/2 éjszaka 10.800,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.04.05. - 2021.11.30.
Balassagyarmat
2 nap/1 éjszaka 7.500,- Ft/fő/éj ártól: önellátással
2020.10.21. - 2022.10.31.
Green Garden Plus Apartman
3 nap/2 éjszaka 7.286,- Ft/fő/éj ártól: ellátás nélkül, parkolással, kerthasználattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Erzsébet Királyné Szálloda
Gödöllő
2 nap/1 éjszaka 13.108,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással
Harangvirág 36 Vendégházak
Kismaros
4 nap/3 éjszaka 5.500 - 6.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2021.01.23. - 2022.01.23.
Promenade City Hotel
2 nap/1 éjszaka 12.341 - 29.348,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.08.14. - 2022.10.23.
Atrium Fashion Hotel
2 nap/1 éjszaka 15.577,- Ft/fő/éj ártól: választott ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Jagelló Business Hotel
2 nap/1 éjszaka 7.637,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.10.28. - 2021.12.23.

Szállodák Visegrádon és környékén
Szépia Bio & Art Hotel Visegrád
A Szépia Bio és Art Hotel a főváros nyugati kapujában helyezkedik el, a gyönyörű,...
Royal Club Hotel Visegrád
Családi kikapcsolódás (1 éjtől)
Nyári vakáció - előfoglalási kedvezménnyel (min. 2 éj)
Három éjszakás ajánlat félpanzióval (min. 3 éj)

Hotel Silvanus Panoráma Étterem VisegrádX