Hotel Silvanus Panoráma Étterem Visegrád

Hotel Silvanus Panoráma Étterem Visegrád a térképen

Hotel Silvanus Panoráma Étterem Visegrád értékelése:

2. helyezett a 20 visegrádi étterem közül
8. helyezett Budapest környékén - 778 étterem közül

étterem, kávézó - kávéház, koktél bár, önkiszolgáló, presszó, pub, salátabár, söröző, bár, szálláshely étterme, all inclusive, vendéglő
magyar, nemzetközi
diétás ételek ...
Élőzene:
cigányzene, magyar slágerek
Gépzene:
musical, opera, operett, szimfonikus
magyar, angol, német, orosz, szlovák
Különtermek:
Lovag - max. 100 fő
Vadász-Gobelin-Mozaik - max. 70 fő
Visa, EC/MC, SZEP kártya
Stella Artois

Hotel Silvanus Panoráma Étterem Visegrád - vélemények, kritkikák

Hotel Silvanus Panoráma Étterem Visegrád vélemények

2015. márciusban, családjával járt itt
Értékelt: 2015. március 9.
Sunday Brunch-on voltunk a szállodában. Annak ellenére, hogy javítások folytak az épületben, rendkívül jól sikerült a 7 vége. Mivel az öltözők elfogytak mire odaértünk, helyette szobát kaptunk - igen figyelemre méltó.A kiszolgálás, wellness, a svédasztalos ételek kitűnőek voltak. Csak ajánlani tudom mindenkinek. visszajövünk.....

2015. februárban járt itt
Értékelt: 2015. március 6.
Február végén jártunk a szállodában. Csodásan éreztük magunkat, amihez a félpanziós ellátás is jelentősen hozzájárult. A gyönyörű kilátást nyújtó, ízlésesen berendezett étteremben kitűnő választék volt, a levesek különlegesek, az ennivalók ízletesek. A szombat esti élőzene hangulatos és színvonalas. A bárokban nagyszerű koktélok és finom kávék kaphatók.

2015. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. február 15.
Félpanziós ellátásban jártunk itt, már másodszor a Valentin napi hétvége keretében. Ismét nem kellett csalódnunk. Kiváló volt a választék: ilyen köret választékkal máshol nem találkoztunk még. Az ételek egytől-egyig nagyon jó minőségűek voltak, vagyis egyszerűen csak finomak. Mindez vegyítve a csodálatos panorámával és kiemelkedően kedves kiszolgálással, mindenképpen a nagyon ajánlott kategóriába sorolja ezt a helyet.

2015. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. február 8.
A fogadtatás kifogástalan volt, mindenki nagyon kedves és segítőkész. Sok mindent megkóstoltunk a két nap alatt, minden nagyon finoman elkészített és friss volt. A választék elég nagy, az ember gyakran nem tudja mit válasszon. A kilátás és a környezet nagyon kellemes, bár az odajutás kicsit nehézkes a lefagyott út miatt.

2015. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. február 2.
A szálloda elhelyezkedése és panorámája kiváló, konyhája ugyszintén, de a többi körülmény azért hagy némi kivánnivalót még. Megérkezésünk előtti napon és még az napon is hóesés volt, és ez némi nehézséget okozott a szálloda megközelítésében, mivel a hó eltakarítása és a lefagyott olvadék csúszásmentesítése nem történt meg, mi is és a többi vendég is csak csúszkált a bejárat előtt csomagjaikkal.

Értékelt: 2015. január 26. - 1 látogató hasznosnak vélte
Kifogástalan kiszolgálás, előzékenység, nagyszerű konyha. Gyönyörű kilátás. A wellness rész (szauna, infra szauna, gőzkabin, sószoba, illatkabin, pihenő szoba nagyszerű kikapcsolódást nyújt! )
A szombat esti vacsoránál az élő zene nagyon jó hangulatot biztosít! A takarítók és még a karbantartó is rendkívül előzékeny és figyelmes! Mindenkinek csak ajánlani tudom!

2015. januárban, csoporttal járt itt
Értékelt: 2015. január 26.
Folyamatos, kiemelt figyelem, mind az üzletvezető, mind a teremfőnök részéről. Mindig mindenkihez van egy kedves szavuk, ha először jársz itt, ha éppen sokadjára. Változatos menüsor, szombatonként élőzene (lehet, máskor is van). Mindenképpen úgy javaslom, hogy szállodai elhelyezéssel együtt, az egész szálloda az éttermi vendéglátással-lobby-val, kandallóval, kávézóval, szobákkal, wellnesszel adja meg az egész hangulatát.

Értékelt: 2015. január 25. - 2 látogató hasznosnak vélte
1. parkolóhely nem volt, vissza kellett menni majdnem a sorompóig
2. a wellnessben nagyon kevés a szekrény, közösen kaptunk egyet,
megvárva egymást a bejáratnál, egy kazal ruhával
3. a wellness térben elég hűvös volt
4. a szauna rész (szauna,gőzfürdő,aromakabin,sóterápia, pihenő-
szoba) nagyon kellemes és hangulatos

2015. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. január 24.
A Panoráma éttermet minden szempontból az igényesség és a kényelem jellemzi. Csodás a kilátás, a Dunakanyart nézve fogyaszthatja el a vendég az ételét. Ehhez mérten elvárható hogy az étterem berendezése is a megfelelő szívonalú legyen, és az is. Hangulatos, kellemes, kényelmes. A kínálat bőséges, a kiszolgálás kedves, udvarias és az ételek, italok minősége is kitűnő.

2015. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. január 19.
2015. január 12-14. -ig voltunk a hotelben. Mivel mar nem elősszőr jártunk itt, nem aggódtunk azon, hogy esetleg nem lesz jó a pihenésünk. A megszokott udvarias kiszolgálásban volt részünk, a személyzet nagyon kedves és segítőkész volt. Festői környezet, finom ételek, kényelmes tiszta szoba és kivalló wellness szolgáltatásban volt részünk.

Legnépszerűbb csomagok Visegrádon és környékén
Hotel Honti
2-5 éjszaka 9.080,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2018.11.04. - 2019.02.28.
Sztár Motel és Étterem
Balassagyarmat
2 nap/1 éjszaka 3.750 - 4.250,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.01.16. - 2020.01.16.
Erzsébet Királyné Szálloda
Gödöllő
Napi árak, Reggelivel, Félpanzióval, WIFI-vel
2019.01.16. - 2019.07.29.
Öreg Halász Hotel & Étterem
Tát
Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.01.16. - 2019.12.31.
Petneházy Club Hotel
3 nap/2 éjszaka 12.450,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg használattal, meglepetés csokoládéval, egy alkalommal gyertyafényes vacsorával, rózsaszirom dekorációval, fürdőköpeny használattal, parkolással
2018.03.01. - 2019.03.31.
Abacus Business & Wellness Hotel
Herceghalom
3 nap/2 éjszaka 16.475,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, wellness kuponnal, szabadidős játékokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2018.11.01. - 2019.02.28.
Airport Hotel Budapest
Napi árak, reggelivel, internet elérhetőséggel
2019.01.20. - 2019.12.31.
Klebelsberg Kastély
5 nap/4 éjszaka 9.263,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2018.02.21. - 2019.12.31.
Libra Hotel
Veresegyház
1 éjszaka 15.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, kedvezményekkel, Medvepark belépővel, wellness-részleg használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.01.07. - 2019.12.31.
The Hotel Unforgettable - Hotel Tiliana by Homoky Hotels
2019.01.15. - 2020.01.16.
Főnix Medical Wellness Resort
Nógrádgárdony
3 nap/2 éjszaka 13.400,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, teadélutánnal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2018.12.01. - 2019.02.28.
Silvanus Wellness & Konferencia Hotel
2 nap/1 éjszaka 16.250 - 46.500,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fürdőköpennyel, uszoda- és wellness centrum és zabadtéri élménymedence használattal, internettel
2018.06.25. - 2019.12.28.

Szállodák Visegrádon és környékén
Tó Wellness Hotel Visegrád
Patak Park Hotel Visegrád
Royal Club Hotel Visegrád
Wellness pihenés (min. 2 éj)
Napi ár félpanzióval (min. 2 éj)
Napi ár félpanzióval (min. 2 éj)

Hotel Silvanus Panoráma Étterem VisegrádX