Hotel Silvanus Panoráma Étterem Visegrád

Hotel Silvanus Panoráma Étterem Visegrád a térképen

Hotel Silvanus Panoráma Étterem Visegrád értékelése:

2. helyezett a 20 visegrádi étterem közül
8. helyezett Budapest környékén - 778 étterem közül

étterem, kávézó - kávéház, koktél bár, önkiszolgáló, presszó, pub, salátabár, söröző, bár, szálláshely étterme, all inclusive, vendéglő
magyar, nemzetközi
diétás ételek ...
Élőzene:
cigányzene, magyar slágerek
Gépzene:
musical, opera, operett, szimfonikus
magyar, angol, német, orosz, szlovák
Különtermek:
Lovag - max. 100 fő
Vadász-Gobelin-Mozaik - max. 70 fő
Visa, EC/MC, SZEP kártya
Stella Artois

Hotel Silvanus Panoráma Étterem Visegrád - vélemények, kritkikák

Hotel Silvanus Panoráma Étterem Visegrád vélemények

2015. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. július 12.
Többször jártunk már a hotelben, és mindig jó élményekkel távoztunk.
A levesek különösen finomak, és a többi étel is nagyszerű. Kicsit lehetne mondjuk nagyobb a desszertválaszték. A pincérek figyelmesek, és kedvesek, különösen a főpincér. Ha a teraszon szeretnétek vacsorázni, akkor érdemes helyet foglalni, akkor is ha a szálló vendégei vagytok.

Mobilról küldte. | 2015. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. július 12.
Gyönyörű szállodában fantasztikus étterem nem mindennapi látvánnyal! Garantált feltöltődést nyújt az ide látogatóknak!

2015. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2015. július 11.
Felejthetetlen hetet töltöttem itt a családommal. A panoráma, a medencék hűs vize, a személyzet odaadó kedvessége és figyelmessége varázslatossá tette az itt töltött napokat. És ezúton szeretnénk megköszönni a séf, a teremfőnök és a konyhai dolgozók odaadó munkáját és odafigyelését a lányaim gluténmentes étkezéseikre való tekintettel.

2015. júniusban, családjával járt itt
Értékelt: 2015. július 6.
Nagyon hangulatos hely. A svéd asztalos fogyasztás nagyon változatos,mindenki megtalálja az ízlésének megfelelő ételt, a kiszolgáló személyzet segítőkész. Az ebédhez bőséges ital fogyasztás választható. A desszertek mindenkinek megfelelően vannak tálalva. Nagyon jól éreztük magunkat és valószínűleg visszatérünk még. A fürdési lehetőség még jobb kedvre derített bennünket.

2015. júliusban járt itt
Értékelt: 2015. július 6.
A recepciósok kedvesek, előzékenyek. Az új szobatípus nagyon szép, viszont nincs szép a szobákban és erre senki sem hívta fel a figyelmünket. A szobaasszonyok nagyon jól végzik a munkájukat, a szobák tiszták voltak minden nap. Étterem:

A legutóbbi látogatásunk óta kissé csalódás az étterem. Ha jellemezni kellene röviden, akkor csak annyit írnék, hogy a nagy ellentétek helye.

Mobilról küldte. | 2015. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. június 18.
Hangulatós és modern az újonnan felújitott szoba! Modern a wellnes rèszleg,tiszta! A kiszolgálás is kitünö,kedves ès barátságos a szemèlyzet is. Nagyon változatos ès finom izvilágal vár mindenkit a svèdasztalos ètkezès!

2015. májusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2015. május 14. - 1 látogató hasznosnak vélte
Hogy is mondta anno Jóska császárunk? Minden nagyon jó, minden nagyon szép, mindennel meg vagyok elégedve. Szeretnék még eljutni ide máskor is, ha lehet többször is. . . A fogadtatástól a búcsúig, mindenki szivélyes, segítőkész. . . mondhatni családias a hangulat. A panoráma mesebeli. Az ételek. . . hm. . . mi szem, szájnak ingere. . .

2015. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. május 5.
A gyermekeim ajándékoztak meg bennünket a feleségemmel együtt a születésnapomra 3 napos pihenéssel a visegrádi Silvanus Hotelbe, azonban a legnagyobb meglepetés az étterem részéről ért - külön szeretném kiemelni az étterem főnökét - hiszen annyira segítőkészek,kedvesek és figyelmesek voltak velünk.

2015. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. április 27.
Párommal közös születésnapi ebédet élveztünk a teraszon, remek időben, csodálatos kiálátással. Már a rendelés előtt is nagyon figyelmes volt nem csak a velünk foglalkozó pincér, hanem az étteremfőnök is. Minden információt megkaptunk, és nagyon finom, ízletes, szépen tálalt és bőséges ételeket kaptunk. Érdemes volt Pestről elautózni, másnak is csak ajánlani lehet.

2015. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2015. április 27.
2015. március végén jártunk itt 3 gyerkőccel. Egész napot töltöttünk a fürdő részlegen és ebédeltünk az étteremben. Már a recepciónál kedvesen fogadtak, mivel öten voltunk, külön szobát kaptunk az átöltözéshez, ez nagyon kedves gesztus volt a szállodától! Az étteremben a személyzet figyelmes, kedves és segítőkész volt.

Legnépszerűbb csomagok Visegrádon és környékén
Thermal Hotel Visegrád
3 nap/2 éjszaka 17.900 - 23.650,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg, játszóház használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.09.01. - 2019.06.30.
Szépia Bio & Art Hotel
Zsámbék
Akár 1 éjszaka 15.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, szobai széffel, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.01.01. - 2019.12.23.
Sztár Motel és Étterem
Balassagyarmat
2 nap/1 éjszaka 3.750 - 4.250,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Faházas Villapark
Ráckeve
3 nap/2 éjszaka 9.400,- Ft/fő/éj ártól: önellátással
2018.12.01. - 2019.02.28.
The Aquincum Hotel Budapest
2019.01.16. - 2019.04.16.
Hotel Bellevue
3 nap/2 éjszaka 12.200,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, szabadidős szolgáltatásokkal, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.01.02. - 2019.06.15.
Patak Park Hotel
3 nap/2 éjszaka 8.725 - 13.725,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, jakuzzi és szaunapark használattal, Fitness Liget használattal, széf használattal, internettel, parkolással
2019.01.04. - 2020.06.30.
Debre Vendégház
Szendehely
2 nap/1 éjszaka 3.500 - 5.250,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Moson Patak Vendégház
Nagymaros
2 nap/1 éjszaka 5.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással
Libra Hotel
Veresegyház
1 éjszaka 15.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, kedvezményekkel, Medvepark belépővel, wellness-részleg használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.01.07. - 2019.12.31.
Abacus Business & Wellness Hotel
Herceghalom
3 nap/2 éjszaka 16.475,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, wellness kuponnal, szabadidős játékokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2018.11.01. - 2019.02.28.
Bazilika alatti Panzió
Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2019.01.16. - 2019.09.30.

Szállodák Visegrádon és környékén
Tó Wellness Hotel Visegrád
Patak Park Hotel Visegrád
Royal Club Hotel Visegrád
Wellness pihenés (min. 2 éj)
Napi ár félpanzióval (min. 2 éj)
Napi ár félpanzióval (min. 2 éj)

Hotel Silvanus Panoráma Étterem VisegrádX