Hotel Silvanus Panoráma Étterem Visegrád

Hotel Silvanus Panoráma Étterem Visegrád a térképen

Hotel Silvanus Panoráma Étterem Visegrád értékelése:

1. helyezett a 21 visegrádi étterem közül
9. helyezett Budapest környékén - 879 étterem közül

étterem, kávézó - kávéház, koktél bár, önkiszolgáló, presszó, pub, salátabár, söröző, bár, szálláshely étterme, all inclusive, vendéglő
magyar, nemzetközi
diétás ételek ...
Élőzene:
cigányzene, magyar slágerek
Gépzene:
musical, opera, operett, szimfonikus
magyar, angol, német, orosz, szlovák
Különtermek:
Lovag - max. 100 fő
Vadász-Gobelin-Mozaik - max. 70 fő
Visa, EC/MC, SZEP kártya
Stella Artois

Hotel Silvanus Panoráma Étterem Visegrád - vélemények, kritkikák

Hotel Silvanus Panoráma Étterem Visegrád vélemények

Mobilról küldte. | 2015. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. augusztus 6.
Csoda a panoráma,osztályon felüli minőség és kiszolgálás.Érezhetően szeretik a vendégeket.

2015. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. július 27.
Kiváló személyzet, amely valóban figyel a vendégre. A kellemes emléket mindig apróságok adják: a nyári, de kicsit hűvösebb estére való tekintettel a teraszon ülőket megkérdezték nincs-e szükségük plédre. Mindezt udvariasan, szinte láthatatlanul. Az éttermi bútorok már elég régiek, de igényes drapériával próbálják ezt feledtetni.

Mobilról küldte. | 2015. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2015. július 16.
Sok finomat ettunk (9 eves lanyommal) minden nap. Hetvegen kellemes nosztalgia elozene, paratlan ralatas a Dunakanyarra, friss levego. Naponta mas hal es vadetelek, de a vegetarianusokra, glutenerzekenyekre, cukorbetegre is gondonak. A gyerkocoknek kulon gyereksarok az o kedvenceikkel.

2015. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2015. július 16.
Mindenkinek ajánlom, aki Visegrádon jár! A kiszolgálás rendkívül figyelmes, udvarias, a személyzet ugyanakkor nem tolakodó. Gyermekbarát, tágas étterem, ahol az élőzene mellett a gyerekhangok is "elférnek", ezért az egész család nagyon jól érezte magát. A rendkívül bőséges svédasztalos választékból mindenki talált kedvére való királyi ínyencséget, ami rendkívül jól illeszkedett a középkori lakomákat idéző királyi környezetbe.

2015. júniusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2015. július 13. - 1 látogató hasznosnak vélte
Barátokkal tértünk be négyen vacsorázni, hogy megkoronázzuk a remek visegrádi városnézést. Nagyon kedvesen fogadtak, bár megmondtuk, hogy nem sokat fogunk fogyasztani, mert vár ránk a vacsora a visegrádi wellness hotelben, ahol üdülünk. A pincérek kellő humorral és szakértelemmel reagáltak, és a tárkonyos vadlevest ajánlották - az nagyon finom, és mire hazaautózunk, jöhet az IGAZI vacsora!

2015. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. július 12.
Többször jártunk már a hotelben, és mindig jó élményekkel távoztunk.
A levesek különösen finomak, és a többi étel is nagyszerű. Kicsit lehetne mondjuk nagyobb a desszertválaszték. A pincérek figyelmesek, és kedvesek, különösen a főpincér. Ha a teraszon szeretnétek vacsorázni, akkor érdemes helyet foglalni, akkor is ha a szálló vendégei vagytok.

Mobilról küldte. | 2015. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. július 12.
Gyönyörű szállodában fantasztikus étterem nem mindennapi látvánnyal! Garantált feltöltődést nyújt az ide látogatóknak!

2015. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2015. július 11.
Felejthetetlen hetet töltöttem itt a családommal. A panoráma, a medencék hűs vize, a személyzet odaadó kedvessége és figyelmessége varázslatossá tette az itt töltött napokat. És ezúton szeretnénk megköszönni a séf, a teremfőnök és a konyhai dolgozók odaadó munkáját és odafigyelését a lányaim gluténmentes étkezéseikre való tekintettel.

2015. júniusban, családjával járt itt
Értékelt: 2015. július 6.
Nagyon hangulatos hely. A svéd asztalos fogyasztás nagyon változatos,mindenki megtalálja az ízlésének megfelelő ételt, a kiszolgáló személyzet segítőkész. Az ebédhez bőséges ital fogyasztás választható. A desszertek mindenkinek megfelelően vannak tálalva. Nagyon jól éreztük magunkat és valószínűleg visszatérünk még. A fürdési lehetőség még jobb kedvre derített bennünket.

2015. júliusban járt itt
Értékelt: 2015. július 6.
A recepciósok kedvesek, előzékenyek. Az új szobatípus nagyon szép, viszont nincs szép a szobákban és erre senki sem hívta fel a figyelmünket. A szobaasszonyok nagyon jól végzik a munkájukat, a szobák tiszták voltak minden nap. Étterem:

A legutóbbi látogatásunk óta kissé csalódás az étterem. Ha jellemezni kellene röviden, akkor csak annyit írnék, hogy a nagy ellentétek helye.

Legnépszerűbb csomagok Visegrádon és környékén
Ezüstfenyő Üdülő
2 nap/1 éjszaka 9.800 - 12.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, félpanzióval, parkolással, internet elérhetőséggel
2020.04.10. - 2020.10.31.
Libra Hotel
Veresegyház
3 nap/2 éjszaka 13.725,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, kedvezményekkel, filmvetítéssel, belépővel a Medveparkba, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.04.09. - 2020.04.13.
Harangvirág 36 Vendégházak
Kismaros
4 nap/3 éjszaka 4.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.02.23. - 2021.02.23.
Tavi Panzió
Veresegyház
2 nap/1 éjszaka 6.500 - 8.500,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.02.23. - 2020.12.23.
Faházas Villapark
Ráckeve
3 nap/2 éjszaka 8.900,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, üdvözlőitallal, fürdő és wellness-részleg használattal, szaunafelöntésekkel, parkolással
2020.01.02. - 2020.12.22.
Judit Apartments Budapest
2 nap/1 éjszaka 6.976 - 11.460,- Ft/fő/éj között: ellátás nékül
2019.03.22. - 2021.01.03.
Oázis Wellness Panzió
Szigetszentmiklós
2 nap/1 éjszaka 7.750 - 15.000,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2020.02.23. - 2021.04.02.
Sztár Motel és Étterem
Balassagyarmat
2 nap/1 éjszaka 7.500,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.02.23. - 2021.12.05.
Klebelsberg Kastély
2020.02.23. - 2020.05.23.
Hotel Ibis Budapest Heroes Square
2 nap/1 éjszaka 7.937 - 8.518,- Ft/fő/éj között: ellátás nélkül, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.03.22. - 2020.03.31.
Hotel Charles
2 nap/1 éjszaka 9.965 - 24.082,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.03.22. - 2021.01.03.
Amadeus Szálloda
2 nap/1 éjszaka 7.308 - 16.609,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, internet elérhetőséggel
2019.03.25. - 2021.12.31.

Szállodák Visegrádon és környékén
Libra Hotel Visegrád
Royal Club Hotel Visegrád
Tó Wellness Hotel Visegrád
Húsvéti rövid pihenés (min. 2 éj)
Kedvezményes ár teljes előrefizetéssel (min. 2 éj)
Kedvezményes pihenés min. 2 éjszaka félpanzióval

Hotel Silvanus Panoráma Étterem VisegrádX