Hotel Silvanus Panoráma Étterem Visegrád

Hotel Silvanus Panoráma Étterem Visegrád a térképen

Hotel Silvanus Panoráma Étterem Visegrád értékelése:

2. helyezett a 20 visegrádi étterem közül
8. helyezett Budapest környékén - 778 étterem közül

étterem, kávézó - kávéház, koktél bár, önkiszolgáló, presszó, pub, salátabár, söröző, bár, szálláshely étterme, all inclusive, vendéglő
magyar, nemzetközi
diétás ételek ...
Élőzene:
cigányzene, magyar slágerek
Gépzene:
musical, opera, operett, szimfonikus
magyar, angol, német, orosz, szlovák
Különtermek:
Lovag - max. 100 fő
Vadász-Gobelin-Mozaik - max. 70 fő
Visa, EC/MC, SZEP kártya
Stella Artois

Hotel Silvanus Panoráma Étterem Visegrád - vélemények, kritkikák

Hotel Silvanus Panoráma Étterem Visegrád vélemények

2015. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2015. július 16.
Mindenkinek ajánlom, aki Visegrádon jár! A kiszolgálás rendkívül figyelmes, udvarias, a személyzet ugyanakkor nem tolakodó. Gyermekbarát, tágas étterem, ahol az élőzene mellett a gyerekhangok is "elférnek", ezért az egész család nagyon jól érezte magát. A rendkívül bőséges svédasztalos választékból mindenki talált kedvére való királyi ínyencséget, ami rendkívül jól illeszkedett a középkori lakomákat idéző királyi környezetbe.

2015. júniusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2015. július 13. - 1 látogató hasznosnak vélte
Barátokkal tértünk be négyen vacsorázni, hogy megkoronázzuk a remek visegrádi városnézést. Nagyon kedvesen fogadtak, bár megmondtuk, hogy nem sokat fogunk fogyasztani, mert vár ránk a vacsora a visegrádi wellness hotelben, ahol üdülünk. A pincérek kellő humorral és szakértelemmel reagáltak, és a tárkonyos vadlevest ajánlották - az nagyon finom, és mire hazaautózunk, jöhet az IGAZI vacsora!

2015. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. július 12.
Többször jártunk már a hotelben, és mindig jó élményekkel távoztunk.
A levesek különösen finomak, és a többi étel is nagyszerű. Kicsit lehetne mondjuk nagyobb a desszertválaszték. A pincérek figyelmesek, és kedvesek, különösen a főpincér. Ha a teraszon szeretnétek vacsorázni, akkor érdemes helyet foglalni, akkor is ha a szálló vendégei vagytok.

Mobilról küldte. | 2015. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. július 12.
Gyönyörű szállodában fantasztikus étterem nem mindennapi látvánnyal! Garantált feltöltődést nyújt az ide látogatóknak!

2015. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2015. július 11.
Felejthetetlen hetet töltöttem itt a családommal. A panoráma, a medencék hűs vize, a személyzet odaadó kedvessége és figyelmessége varázslatossá tette az itt töltött napokat. És ezúton szeretnénk megköszönni a séf, a teremfőnök és a konyhai dolgozók odaadó munkáját és odafigyelését a lányaim gluténmentes étkezéseikre való tekintettel.

2015. júniusban, családjával járt itt
Értékelt: 2015. július 6.
Nagyon hangulatos hely. A svéd asztalos fogyasztás nagyon változatos,mindenki megtalálja az ízlésének megfelelő ételt, a kiszolgáló személyzet segítőkész. Az ebédhez bőséges ital fogyasztás választható. A desszertek mindenkinek megfelelően vannak tálalva. Nagyon jól éreztük magunkat és valószínűleg visszatérünk még. A fürdési lehetőség még jobb kedvre derített bennünket.

2015. júliusban járt itt
Értékelt: 2015. július 6.
A recepciósok kedvesek, előzékenyek. Az új szobatípus nagyon szép, viszont nincs szép a szobákban és erre senki sem hívta fel a figyelmünket. A szobaasszonyok nagyon jól végzik a munkájukat, a szobák tiszták voltak minden nap. Étterem:

A legutóbbi látogatásunk óta kissé csalódás az étterem. Ha jellemezni kellene röviden, akkor csak annyit írnék, hogy a nagy ellentétek helye.

Mobilról küldte. | 2015. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. június 18.
Hangulatós és modern az újonnan felújitott szoba! Modern a wellnes rèszleg,tiszta! A kiszolgálás is kitünö,kedves ès barátságos a szemèlyzet is. Nagyon változatos ès finom izvilágal vár mindenkit a svèdasztalos ètkezès!

2015. májusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2015. május 14. - 1 látogató hasznosnak vélte
Hogy is mondta anno Jóska császárunk? Minden nagyon jó, minden nagyon szép, mindennel meg vagyok elégedve. Szeretnék még eljutni ide máskor is, ha lehet többször is. . . A fogadtatástól a búcsúig, mindenki szivélyes, segítőkész. . . mondhatni családias a hangulat. A panoráma mesebeli. Az ételek. . . hm. . . mi szem, szájnak ingere. . .

2015. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. május 5.
A gyermekeim ajándékoztak meg bennünket a feleségemmel együtt a születésnapomra 3 napos pihenéssel a visegrádi Silvanus Hotelbe, azonban a legnagyobb meglepetés az étterem részéről ért - külön szeretném kiemelni az étterem főnökét - hiszen annyira segítőkészek,kedvesek és figyelmesek voltak velünk.

Legnépszerűbb csomagok Visegrádon és környékén
Ezüstfenyő Üdülő
2 nap/1 éjszaka 7.980,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, félpanzióval, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.04.13. - 2019.11.11.
Erzsébet Királyné Szálloda
Gödöllő
2 nap/1 éjszaka 18.750,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással
2019.06.06. - 2019.06.10.
Libra Hotel
Veresegyház
3 nap/2 éjszaka 13.225,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, koktéllal, délutáni kávézással, wellness-részleg használattal, privát wellness használattal és pezsgővel, Medvepark belépővel, kedvezményekkel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.01.02. - 2019.12.31.
Panni Pihenőház
2 nap/1 éjszaka 4.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással
2019.03.20. - 2020.03.20.
Patak Park Hotel
2 nap/1 éjszaka 10.973 - 13.448,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, jakuzzi és szaunapark használattal, Fitness Liget használattal, széf használattal, internettel, parkolással
2019.01.04. - 2020.06.30.
Hotel Bellevue
5 nap/4 éjszaka 15.100,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, masszázzsal, délutáni gyógyteával, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2016.01.02. - 2019.12.20.
Hotel Honti
3 nap/2 éjszaka 13.450 - 14.600,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2019.03.20. - 2019.09.30.
Debre Vendégház
Szendehely
2 nap/1 éjszaka 3.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.03.20. - 2020.03.20.
Hotel Charles
2019.03.19. - 2020.03.20.
Globall Hotel
Telki
2 nap/1 éjszaka 16.110,- Ft/fő/éj ártól: bővített ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem, sportpályák használatával, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.10.31. - 2019.11.03.
Abacus Business & Wellness Hotel
Herceghalom
3 nap/2 éjszaka 17.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, masszázzsal, wellness kuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2018.01.17. - 2019.12.29.

Szállodák Visegrád környékén
Abacus Business & Wellness Hotel Visegrád
Libra Hotel Visegrád
Tó Wellness Hotel Visegrád
Édes kényeztetés (min. 2 éj)
Testi­-lelki felfrissülés a Librában (min. 2 éj)
Tavaszi ajánlat 2=3

Hotel Silvanus Panoráma Étterem VisegrádX