Hotel Silvanus Panoráma Étterem Visegrád

Hotel Silvanus Panoráma Étterem Visegrád a térképen

Hotel Silvanus Panoráma Étterem Visegrád értékelése:

2. helyezett a 24 visegrádi étterem közül
25. helyezett Budapest környékén - 897 étterem közül

étterem, kávézó - kávéház, koktél bár, önkiszolgáló, presszó, pub, salátabár, söröző, bár, szálláshely étterme, all inclusive, vendéglő
magyar, nemzetközi
diétás ételek ...
Élőzene:
cigányzene, magyar slágerek
Gépzene:
musical, opera, operett, szimfonikus
magyar, angol, német, orosz, szlovák
Különtermek:
Lovag - max. 100 fő
Vadász-Gobelin-Mozaik - max. 70 fő
Visa, EC/MC, SZEP kártya
Stella Artois

Hotel Silvanus Panoráma Étterem Visegrád - vélemények, kritkikák

Hotel Silvanus Panoráma Étterem Visegrád vélemények

Mobilról küldte. | 2015. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. augusztus 6.
Csoda a panoráma,osztályon felüli minőség és kiszolgálás.Érezhetően szeretik a vendégeket.

2015. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. július 27.
Kiváló személyzet, amely valóban figyel a vendégre. A kellemes emléket mindig apróságok adják: a nyári, de kicsit hűvösebb estére való tekintettel a teraszon ülőket megkérdezték nincs-e szükségük plédre. Mindezt udvariasan, szinte láthatatlanul. Az éttermi bútorok már elég régiek, de igényes drapériával próbálják ezt feledtetni.

Mobilról küldte. | 2015. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2015. július 16.
Sok finomat ettunk (9 eves lanyommal) minden nap. Hetvegen kellemes nosztalgia elozene, paratlan ralatas a Dunakanyarra, friss levego. Naponta mas hal es vadetelek, de a vegetarianusokra, glutenerzekenyekre, cukorbetegre is gondonak. A gyerkocoknek kulon gyereksarok az o kedvenceikkel.

2015. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2015. július 16.
Mindenkinek ajánlom, aki Visegrádon jár! A kiszolgálás rendkívül figyelmes, udvarias, a személyzet ugyanakkor nem tolakodó. Gyermekbarát, tágas étterem, ahol az élőzene mellett a gyerekhangok is "elférnek", ezért az egész család nagyon jól érezte magát. A rendkívül bőséges svédasztalos választékból mindenki talált kedvére való királyi ínyencséget, ami rendkívül jól illeszkedett a középkori lakomákat idéző királyi környezetbe.

2015. júniusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2015. július 13. - 1 látogató hasznosnak vélte
Barátokkal tértünk be négyen vacsorázni, hogy megkoronázzuk a remek visegrádi városnézést. Nagyon kedvesen fogadtak, bár megmondtuk, hogy nem sokat fogunk fogyasztani, mert vár ránk a vacsora a visegrádi wellness hotelben, ahol üdülünk. A pincérek kellő humorral és szakértelemmel reagáltak, és a tárkonyos vadlevest ajánlották - az nagyon finom, és mire hazaautózunk, jöhet az IGAZI vacsora!

2015. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. július 12.
Többször jártunk már a hotelben, és mindig jó élményekkel távoztunk.
A levesek különösen finomak, és a többi étel is nagyszerű. Kicsit lehetne mondjuk nagyobb a desszertválaszték. A pincérek figyelmesek, és kedvesek, különösen a főpincér. Ha a teraszon szeretnétek vacsorázni, akkor érdemes helyet foglalni, akkor is ha a szálló vendégei vagytok.

Mobilról küldte. | 2015. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. július 12.
Gyönyörű szállodában fantasztikus étterem nem mindennapi látvánnyal! Garantált feltöltődést nyújt az ide látogatóknak!

2015. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2015. július 11.
Felejthetetlen hetet töltöttem itt a családommal. A panoráma, a medencék hűs vize, a személyzet odaadó kedvessége és figyelmessége varázslatossá tette az itt töltött napokat. És ezúton szeretnénk megköszönni a séf, a teremfőnök és a konyhai dolgozók odaadó munkáját és odafigyelését a lányaim gluténmentes étkezéseikre való tekintettel.

2015. júniusban, családjával járt itt
Értékelt: 2015. július 6.
Nagyon hangulatos hely. A svéd asztalos fogyasztás nagyon változatos,mindenki megtalálja az ízlésének megfelelő ételt, a kiszolgáló személyzet segítőkész. Az ebédhez bőséges ital fogyasztás választható. A desszertek mindenkinek megfelelően vannak tálalva. Nagyon jól éreztük magunkat és valószínűleg visszatérünk még. A fürdési lehetőség még jobb kedvre derített bennünket.

2015. júliusban járt itt
Értékelt: 2015. július 6.
A recepciósok kedvesek, előzékenyek. Az új szobatípus nagyon szép, viszont nincs szép a szobákban és erre senki sem hívta fel a figyelmünket. A szobaasszonyok nagyon jól végzik a munkájukat, a szobák tiszták voltak minden nap. Étterem:

A legutóbbi látogatásunk óta kissé csalódás az étterem. Ha jellemezni kellene röviden, akkor csak annyit írnék, hogy a nagy ellentétek helye.

Legnépszerűbb csomagok Visegrádon és környékén
Patak Park Hotel
3 nap/2 éjszaka 9.968 - 17.253,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, jakuzzi és szaunapark használattal, Fitness Liget használattal, széf használattal, internettel, parkolással
2019.01.04. - 2021.06.30.
Aquaworld Resort Budapest
3 nap/2 éjszaka 34.000,- Ft/fő/éj ártól: választott ellátással, üdvözlőitallal, korlátlan Élményfürdő belépéssel, játszóház használattal, ingyenes buszjárattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.04.01. - 2021.04.05.
Attila Hotel & Restaurant
2 nap/1 éjszaka 4.218 - 6.075,- Ft/fő/éj között: önellátással
2020.10.21. - 2021.02.28.
Hotel Karin
2 nap/1 éjszaka 9.888 - 12.144,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással
2020.10.21. - 2021.12.23.
Hotel Bellevue
3 nap/2 éjszaka 10.725,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, fürdőköntös és törölköző bekészítéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.11.06. - 2021.06.15.
Hotel Honti
2021.01.24. - 2021.12.31.
Estilo Fashion Hotel
2 nap/1 éjszaka 6.773 - 33.110,- Ft/fő/éj között: önellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.08.14. - 2022.10.23.
Hotel Visegrád
3 nap/2 éjszaka 16.928 - 27.111,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, királyi lakomával, wellness-részleg használattal, programokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.11.19. - 2021.12.21.
Central Hotel 21
3 nap/2 éjszaka 5.587 - 17.026,- Ft/fő/éj között: ellátás nélkül, kedvezményekkel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.05.20. - 2022.02.06.
Hotel Adalbert - Szent György Ház
2 nap/1 éjszaka 9.950 - 17.925,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.11.05. - 2021.06.30.
Sashalom Hotel
2 nap/1 éjszaka 4.500 - 5.000,- Ft/fő/éj között: ellátás nélkül, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.08.01. - 2021.12.31.
Portobello Wellness & Yacht Hotel
2 nap/1 éjszaka 23.400 - 35.260,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, Aquasziget Élményfürdő használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.11.23. - 2021.10.03.

Szállodák Visegrádon és környékén
Szépia Bio & Art Hotel Visegrád
A Szépia Bio és Art Hotel a főváros nyugati kapujában helyezkedik el, a gyönyörű,...
Royal Club Hotel Visegrád
Családi kikapcsolódás (1 éjtől)
Nyári vakáció - előfoglalási kedvezménnyel (min. 2 éj)
Három éjszakás ajánlat félpanzióval (min. 3 éj)

Hotel Silvanus Panoráma Étterem VisegrádX