Hotel Silvanus Panoráma Étterem Visegrád

Hotel Silvanus Panoráma Étterem Visegrád a térképen

Hotel Silvanus Panoráma Étterem Visegrád értékelése:

2. helyezett a 21 visegrádi étterem közül
2. helyezett Budapest környékén - 820 étterem közül

étterem, kávézó - kávéház, koktél bár, önkiszolgáló, presszó, pub, salátabár, söröző, bár, szálláshely étterme, all inclusive, vendéglő
magyar, nemzetközi
diétás ételek ...
Élőzene:
cigányzene, magyar slágerek
Gépzene:
musical, opera, operett, szimfonikus
magyar, angol, német, orosz, szlovák
Különtermek:
Lovag - max. 100 fő
Vadász-Gobelin-Mozaik - max. 70 fő
Visa, EC/MC, SZEP kártya
Stella Artois

Hotel Silvanus Panoráma Étterem Visegrád - vélemények, kritkikák

Hotel Silvanus Panoráma Étterem Visegrád vélemények

2016. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. február 21.
Ebédre tértünk be kirándulás után a Hotel Silvanus, Panoráma Éttermébe. Nem volt zsúfolt, így választottunk egy szuper panorámás helyet magunknak. A kilátás valóban rendkívüli, egészen más élmény így elfogyasztani egy kellemes ebédet. Az éttermi rész kialakítása, designja feltételezésem szerint jó pár éve nem változhatott.

2016. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. február 18.
Csodálatos hétvégét töltöttünk itt a férjemmel. Romantikus, nyugodt környezet.Magyarországon egyedülálló panorámával rendelkező étterme.
Kedves kiszolgálásban volt részünk.A büféasztal választéka bőséges, bár végigkóstolni lehetetlen :)
Köszönjük a személyzetnek, hogy pár napig minden kívánságunkat teljesítették! Még biztosan visszatérünk.... :)

2015. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. november 23.
A környezet, a kiszolgállás a figyelmesség mind mind fantasztikus. Úgy a szobák mint az étterem és a wellnes részleg is minndent megad a pihenésre. A vendégért mindent megtesznek. Látni hogy a vendég a legfontosabb. Számomra nem volt olyan amiben kifogást találnák. Aki kikapcsolódásra,pihenésre vágyik annak csak ajánlani tudom. Ez a hely minden évszakban csodálatos.

2015. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2015. október 19.
A kiszolgalas gyors volt es preciz, a szemlyzet kifejezetten kedves. Az etelek fensegesek, a fenyezett sertesborda fuszeres burgonyaval tokeletes harmoniaban volt a grillezett kortesalataval. Tovabba kulon emlitest erdemel a kornyezet. Meg egy ilyen borus, esos napon is gyonyoru a kilatas, a dunakanyar latvanya meses. Mindenkinek csak ajanlani tudom.

Mobilról küldte. | 2015. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2015. október 18.
Isteni ételek,csodás kilátás!! Gratulálok a szakácsnak és annak is aki alkalmazza! Kedves kiszolgálás,tisztaság. Összességében volt fantasztikus!
Köszönjük

2015. októberben, családjával járt itt
Értékelt: 2015. október 18.
A környezet és az étterem díszítése álomba illő. Az ételek zamatosak és változatosak. A személyzet modora több esetben nem volt megfelelő.Szerencsére azonban akadt egy kedves és figyelmes fiatalember J. Gábor és egy bűbájos teremtés B. Hajnalka, akik kiemelkedő vendéglátói vénával rendelkeznek, s akinek ezúton is köszönünk mindent.

2015. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2015. augusztus 30.
Gyönyörű volt a kilátás a szobából és a teraszról is. Nagyon jó volt ilyen szép kilátás közepette reggelizni vagy vacsorázni. A személyzet is nagyon jó volt, teljes odaadással figyelnek a vendégre. Az ételek is nagyon finomak és különlegesek voltak. A medencék kinn- és bennt is gyönyörűek. Mindenkinek ajánlom, hogy próbálja ki a kinti medencét is, mert az a látvány felejthetetlen volt számunkra.

Mobilról küldte. | 2015. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2015. augusztus 10.
Páratlan figyelmesség, kiszolgálás, meleg friss ételek, hideg üdítők, koktélok, egyszerűen hibátlan:) sok magyarországi vendéglátó egység tanulhatna tőlük és főleg az alkalmazottak kedvessége, figyelmessége, segítőkészsége ami lenyűgöző. Külön köszönet G. V. Katalinnak a segítőkészségéért:) bárcsak mindenhol ilyen személyzet lenne! Köszönünk mindent!

Mobilról küldte. | 2015. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. augusztus 6.
Csoda a panoráma,osztályon felüli minőség és kiszolgálás.Érezhetően szeretik a vendégeket.

2015. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. július 27.
Kiváló személyzet, amely valóban figyel a vendégre. A kellemes emléket mindig apróságok adják: a nyári, de kicsit hűvösebb estére való tekintettel a teraszon ülőket megkérdezték nincs-e szükségük plédre. Mindezt udvariasan, szinte láthatatlanul. Az éttermi bútorok már elég régiek, de igényes drapériával próbálják ezt feledtetni.

Legnépszerűbb csomagok Visegrádon és környékén
Hotel Honti
2019.05.27. - 2019.09.30.
Hotel Ibis Budapest Centrum
2 nap/1 éjszaka 10.220 - 13.077,- Ft/fő/éj között: ellátás nélkül, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.03.22. - 2019.12.28.
Globall Hotel
Telki
3 nap/2 éjszaka 14.963 - 15.794,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem, sportpályák használatával, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.01.02. - 2019.11.09.
T62 Hotel
2019.05.27. - 2019.07.31.
Prestige Hotel Budapest
2 nap/1 éjszaka 21.137,- Ft/fő/éj ártól: ellátás nélkül, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.03.22. - 2020.05.31.
Panni Pihenőház
2019.05.27. - 2020.05.27.
Visegrád Vendégház
6 nap/5 éjszaka 8.450,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.05.27. - 2020.05.27.
Jagelló Business Hotel
2019.05.27. - 2019.08.25.
Judit Apartments Budapest
2 nap/1 éjszaka 7.339,- Ft/fő/éj ártól: ellátás nékül
2019.03.22. - 2019.10.31.
Amadeus Szálloda
2 nap/1 éjszaka 9.786 - 16.310,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, internet elérhetőséggel
2019.03.25. - 2020.12.31.
Tó Wellness Hotel
Bánk
3 nap/2 éjszaka 19.450,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, nordic walking bot vagy kerékpár kölcsönzéssel, parkolással, internet elérhetőséggel
2016.03.01. - 2019.12.31.
Portobello Wellness & Yacht Hotel
2-4 éjszaka 18.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.06.14. - 2019.09.01.

Szállodák Visegrád környékén
Libra Hotel Visegrád
Tó Wellness Hotel Visegrád
Hotel Bellevue Visegrád
A Bellevue Hotel az Esztergom belvárosától mintegy 5 kilométerre fekvő Búbánatvölgyben, a...
Pünkösdi kikapcsolódás (min. 2 éj)
Wellness pihenés (min. 2 éj)
Nyári ajánlat (min. 2 éj)

Hotel Silvanus Panoráma Étterem VisegrádX