Hotel Silvanus Panoráma Étterem Visegrád

Hotel Silvanus Panoráma Étterem Visegrád a térképen

Hotel Silvanus Panoráma Étterem Visegrád értékelése:

2. helyezett a 24 visegrádi étterem közül
23. helyezett Budapest környékén - 868 étterem közül

étterem, kávézó - kávéház, koktél bár, önkiszolgáló, presszó, pub, salátabár, söröző, bár, szálláshely étterme, all inclusive, vendéglő
magyar, nemzetközi
diétás ételek ...
Élőzene:
cigányzene, magyar slágerek
Gépzene:
musical, opera, operett, szimfonikus
magyar, angol, német, orosz, szlovák
Különtermek:
Lovag - max. 100 fő
Vadász-Gobelin-Mozaik - max. 70 fő
Visa, EC/MC, SZEP kártya
Stella Artois

Hotel Silvanus Panoráma Étterem Visegrád - vélemények, kritkikák

Hotel Silvanus Panoráma Étterem Visegrád vélemények

2016. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. február 29.
A vasárnapi wellnesre érkeztünk a szállodába. Első látásra megfogott minket a hely szépsége és varázsa. Az ebédet a Sörözőben fogyaszthattunk el, amely igazán hangulatos étkezést biztosított számunkra. A felszolgálók egytől-egyig figyelmesek és kedvesek voltak velünk, ezzel is biztosítva a barátságos, családias környezetet.

Mobilról küldte. | 2016. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. február 29.
Wellness napra èrkeztünk a Hotel Silvanusba. Bàr a recepciòn hosszù sor àllt egyàltalàn nem bàntuk, mert ezt az èlmènyt mindenkinek àt kell èlni amit a szàlloda nyùjt. Bàr az ebèd a szàlloda Söröző rèszlegèn volt, nem az ètteremben abszolùt minden igènyünket kielègítette.

2016. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. február 21.
Ebédre tértünk be kirándulás után a Hotel Silvanus, Panoráma Éttermébe. Nem volt zsúfolt, így választottunk egy szuper panorámás helyet magunknak. A kilátás valóban rendkívüli, egészen más élmény így elfogyasztani egy kellemes ebédet. Az éttermi rész kialakítása, designja feltételezésem szerint jó pár éve nem változhatott.

2016. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. február 18.
Csodálatos hétvégét töltöttünk itt a férjemmel. Romantikus, nyugodt környezet.Magyarországon egyedülálló panorámával rendelkező étterme.
Kedves kiszolgálásban volt részünk.A büféasztal választéka bőséges, bár végigkóstolni lehetetlen :)
Köszönjük a személyzetnek, hogy pár napig minden kívánságunkat teljesítették! Még biztosan visszatérünk.... :)

2015. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. november 23.
A környezet, a kiszolgállás a figyelmesség mind mind fantasztikus. Úgy a szobák mint az étterem és a wellnes részleg is minndent megad a pihenésre. A vendégért mindent megtesznek. Látni hogy a vendég a legfontosabb. Számomra nem volt olyan amiben kifogást találnák. Aki kikapcsolódásra,pihenésre vágyik annak csak ajánlani tudom. Ez a hely minden évszakban csodálatos.

2015. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2015. október 19.
A kiszolgalas gyors volt es preciz, a szemlyzet kifejezetten kedves. Az etelek fensegesek, a fenyezett sertesborda fuszeres burgonyaval tokeletes harmoniaban volt a grillezett kortesalataval. Tovabba kulon emlitest erdemel a kornyezet. Meg egy ilyen borus, esos napon is gyonyoru a kilatas, a dunakanyar latvanya meses. Mindenkinek csak ajanlani tudom.

Mobilról küldte. | 2015. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2015. október 18.
Isteni ételek,csodás kilátás!! Gratulálok a szakácsnak és annak is aki alkalmazza! Kedves kiszolgálás,tisztaság. Összességében volt fantasztikus!
Köszönjük

2015. októberben, családjával járt itt
Értékelt: 2015. október 18.
A környezet és az étterem díszítése álomba illő. Az ételek zamatosak és változatosak. A személyzet modora több esetben nem volt megfelelő.Szerencsére azonban akadt egy kedves és figyelmes fiatalember J. Gábor és egy bűbájos teremtés B. Hajnalka, akik kiemelkedő vendéglátói vénával rendelkeznek, s akinek ezúton is köszönünk mindent.

2015. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2015. augusztus 30.
Gyönyörű volt a kilátás a szobából és a teraszról is. Nagyon jó volt ilyen szép kilátás közepette reggelizni vagy vacsorázni. A személyzet is nagyon jó volt, teljes odaadással figyelnek a vendégre. Az ételek is nagyon finomak és különlegesek voltak. A medencék kinn- és bennt is gyönyörűek. Mindenkinek ajánlom, hogy próbálja ki a kinti medencét is, mert az a látvány felejthetetlen volt számunkra.

Mobilról küldte. | 2015. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2015. augusztus 10.
Páratlan figyelmesség, kiszolgálás, meleg friss ételek, hideg üdítők, koktélok, egyszerűen hibátlan:) sok magyarországi vendéglátó egység tanulhatna tőlük és főleg az alkalmazottak kedvessége, figyelmessége, segítőkészsége ami lenyűgöző. Külön köszönet G. V. Katalinnak a segítőkészségéért:) bárcsak mindenhol ilyen személyzet lenne! Köszönünk mindent!

Legnépszerűbb csomagok Visegrádon és környékén
Ezüstfenyő Üdülő
3 nap/2 éjszaka 10.800,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, félpanzióval, parkolással, internet elérhetőséggel
2021.05.14. - 2021.11.28.
Hotel Stáció Wellness & Konferencia
3 nap/2 éjszaka 14.225 - 24.975,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitness terem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.09.30. - 2021.11.30.
Főnix Medical Wellness Resort
Nógrádgárdony
5 nap/4 éjszaka 19.913,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, limonádé délutánnal, piknik csomaggal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, korlátlan kerékpár használattal, szalonjátékokkal, parkolással
2021.06.06. - 2021.09.05.
Hotel Bellevue
5 nap/4 éjszaka 17.800,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg szauna világ használattal, esztergomi Vármúzeum belépővel, gyermekek részére minden délután uzsonnával, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.06.16. - 2021.08.31.
Tó Wellness Hotel
Bánk
3 nap/2 éjszaka 23.524 - 31.724,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, kézműves foglalkozással, csónakázással, játszószoba használatával, parkolással, internet elérhetőséggel
2021.06.01. - 2021.08.31.
Globall Hotel
Telki
2 nap/1 éjszaka 15.750 - 20.400,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness használattal, üdvözlő itallal, sportolási lehetőségekkel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.11. - 2021.12.23.
T62 Hotel
2 nap/1 éjszaka 7.181 - 30.464,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.05.07. - 2022.11.30.
Estilo Fashion Hotel
2 nap/1 éjszaka 8.428 - 32.358,- Ft/fő/éj között: önellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.08.14. - 2022.12.31.
Oázis Wellness Panzió
Szigetszentmiklós
2 nap/1 éjszaka 10.465,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness használattal
2021.05.20. - 2021.05.24.
2020.10.22. - 2022.01.01.

Szállodák Visegrádon és környékén
Tó Wellness Hotel Visegrád
Patak Park Hotel Visegrád
Bánki wellness nyaralás (min. 2 éj)
Két éjszakás ajánlat félpanzióval (min. 2 éj)
Családi kikapcsolódás (1 éjtől)

Hotel Silvanus Panoráma Étterem VisegrádX