Hotel Silvanus Panoráma Étterem Visegrád

Hotel Silvanus Panoráma Étterem Visegrád a térképen

Hotel Silvanus Panoráma Étterem Visegrád értékelése:

1. helyezett a 21 visegrádi étterem közül
9. helyezett Budapest környékén - 879 étterem közül

étterem, kávézó - kávéház, koktél bár, önkiszolgáló, presszó, pub, salátabár, söröző, bár, szálláshely étterme, all inclusive, vendéglő
magyar, nemzetközi
diétás ételek ...
Élőzene:
cigányzene, magyar slágerek
Gépzene:
musical, opera, operett, szimfonikus
magyar, angol, német, orosz, szlovák
Különtermek:
Lovag - max. 100 fő
Vadász-Gobelin-Mozaik - max. 70 fő
Visa, EC/MC, SZEP kártya
Stella Artois

Hotel Silvanus Panoráma Étterem Visegrád - vélemények, kritkikák

Hotel Silvanus Panoráma Étterem Visegrád vélemények

2016. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. február 29.
A vasárnapi wellnesre érkeztünk a szállodába. Első látásra megfogott minket a hely szépsége és varázsa. Az ebédet a Sörözőben fogyaszthattunk el, amely igazán hangulatos étkezést biztosított számunkra. A felszolgálók egytől-egyig figyelmesek és kedvesek voltak velünk, ezzel is biztosítva a barátságos, családias környezetet.

Mobilról küldte. | 2016. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. február 29.
Wellness napra èrkeztünk a Hotel Silvanusba. Bàr a recepciòn hosszù sor àllt egyàltalàn nem bàntuk, mert ezt az èlmènyt mindenkinek àt kell èlni amit a szàlloda nyùjt. Bàr az ebèd a szàlloda Söröző rèszlegèn volt, nem az ètteremben abszolùt minden igènyünket kielègítette.

2016. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. február 21.
Ebédre tértünk be kirándulás után a Hotel Silvanus, Panoráma Éttermébe. Nem volt zsúfolt, így választottunk egy szuper panorámás helyet magunknak. A kilátás valóban rendkívüli, egészen más élmény így elfogyasztani egy kellemes ebédet. Az éttermi rész kialakítása, designja feltételezésem szerint jó pár éve nem változhatott.

2016. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. február 18.
Csodálatos hétvégét töltöttünk itt a férjemmel. Romantikus, nyugodt környezet.Magyarországon egyedülálló panorámával rendelkező étterme.
Kedves kiszolgálásban volt részünk.A büféasztal választéka bőséges, bár végigkóstolni lehetetlen :)
Köszönjük a személyzetnek, hogy pár napig minden kívánságunkat teljesítették! Még biztosan visszatérünk.... :)

2015. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. november 23.
A környezet, a kiszolgállás a figyelmesség mind mind fantasztikus. Úgy a szobák mint az étterem és a wellnes részleg is minndent megad a pihenésre. A vendégért mindent megtesznek. Látni hogy a vendég a legfontosabb. Számomra nem volt olyan amiben kifogást találnák. Aki kikapcsolódásra,pihenésre vágyik annak csak ajánlani tudom. Ez a hely minden évszakban csodálatos.

2015. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2015. október 19.
A kiszolgalas gyors volt es preciz, a szemlyzet kifejezetten kedves. Az etelek fensegesek, a fenyezett sertesborda fuszeres burgonyaval tokeletes harmoniaban volt a grillezett kortesalataval. Tovabba kulon emlitest erdemel a kornyezet. Meg egy ilyen borus, esos napon is gyonyoru a kilatas, a dunakanyar latvanya meses. Mindenkinek csak ajanlani tudom.

Mobilról küldte. | 2015. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2015. október 18.
Isteni ételek,csodás kilátás!! Gratulálok a szakácsnak és annak is aki alkalmazza! Kedves kiszolgálás,tisztaság. Összességében volt fantasztikus!
Köszönjük

2015. októberben, családjával járt itt
Értékelt: 2015. október 18.
A környezet és az étterem díszítése álomba illő. Az ételek zamatosak és változatosak. A személyzet modora több esetben nem volt megfelelő.Szerencsére azonban akadt egy kedves és figyelmes fiatalember J. Gábor és egy bűbájos teremtés B. Hajnalka, akik kiemelkedő vendéglátói vénával rendelkeznek, s akinek ezúton is köszönünk mindent.

2015. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2015. augusztus 30.
Gyönyörű volt a kilátás a szobából és a teraszról is. Nagyon jó volt ilyen szép kilátás közepette reggelizni vagy vacsorázni. A személyzet is nagyon jó volt, teljes odaadással figyelnek a vendégre. Az ételek is nagyon finomak és különlegesek voltak. A medencék kinn- és bennt is gyönyörűek. Mindenkinek ajánlom, hogy próbálja ki a kinti medencét is, mert az a látvány felejthetetlen volt számunkra.

Mobilról küldte. | 2015. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2015. augusztus 10.
Páratlan figyelmesség, kiszolgálás, meleg friss ételek, hideg üdítők, koktélok, egyszerűen hibátlan:) sok magyarországi vendéglátó egység tanulhatna tőlük és főleg az alkalmazottak kedvessége, figyelmessége, segítőkészsége ami lenyűgöző. Külön köszönet G. V. Katalinnak a segítőkészségéért:) bárcsak mindenhol ilyen személyzet lenne! Köszönünk mindent!

Legnépszerűbb csomagok Visegrádon és környékén
Visegrád Vendégház
6 nap/5 éjszaka 4.998 - 5.725,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.06.05. - 2021.06.05.
MP Hostel Budapest
3 nap/2 éjszaka 26.536,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.29. - 2021.01.02.
Ezüstfenyő Üdülő
2 nap/1 éjszaka 12.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, félpanzióval, parkolással, internet elérhetőséggel
2020.06.06. - 2020.11.22.
Sashalom Hotel
2 nap/1 éjszaka 6.518 - 8.963,- Ft/fő/éj között: ellátás nélkül, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.08.01. - 2020.12.31.
Főnix Medical Wellness Resort
Nógrádgárdony
3 nap/2 éjszaka 16.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, limonádé délutánnal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szalonjátékokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.06.05. - 2020.09.06.
Oázis Wellness Panzió
Szigetszentmiklós
2 nap/1 éjszaka 7.000 - 15.000,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, wellness használattal
2020.01.16. - 2021.04.02.
Central Hotel 21
3 nap/2 éjszaka 9.898,- Ft/fő/éj ártól: ellátás nélkül, kedvezményekkel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.22. - 2020.12.27.
Harangvirág 36 Vendégházak
Kismaros
4 nap/3 éjszaka 4.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.06.07. - 2021.06.05.
T62 Hotel
2 nap/1 éjszaka 16.000 - 24.000,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.05.07. - 2021.09.30.
Hotel Charles
2 nap/1 éjszaka 11.408 - 20.971,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.03.22. - 2021.03.16.
Amadeus Szálloda
2 nap/1 éjszaka 6.711 - 16.777,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, internet elérhetőséggel
2019.03.25. - 2021.12.31.
Airport Hotel Budapest
2 nap/1 éjszaka 15.938 - 18.287,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, parkolással, internet elérhetőséggel
2020.06.05. - 2020.12.31.

Szállodák Visegrádon és környékén
Royal Club Hotel Visegrád
Tó Wellness Hotel Visegrád
City Hotel Unió  Visegrád
Kedvezményes ár teljes előrefizetéssel (min. 2 éj)
Nyári wellness napok (min. 2 éj)
Napi árak reggelis ellátással - teljes előrefizetéssel (1 éjtől)

Hotel Silvanus Panoráma Étterem VisegrádX