Hotel Silvanus Panoráma Étterem Visegrád

Hotel Silvanus Panoráma Étterem Visegrád a térképen

Hotel Silvanus Panoráma Étterem Visegrád értékelése:

2. helyezett a 20 visegrádi étterem közül
8. helyezett Budapest környékén - 778 étterem közül

étterem, kávézó - kávéház, koktél bár, önkiszolgáló, presszó, pub, salátabár, söröző, bár, szálláshely étterme, all inclusive, vendéglő
magyar, nemzetközi
diétás ételek ...
Élőzene:
cigányzene, magyar slágerek
Gépzene:
musical, opera, operett, szimfonikus
magyar, angol, német, orosz, szlovák
Különtermek:
Lovag - max. 100 fő
Vadász-Gobelin-Mozaik - max. 70 fő
Visa, EC/MC, SZEP kártya
Stella Artois

Hotel Silvanus Panoráma Étterem Visegrád - vélemények, kritkikák

Hotel Silvanus Panoráma Étterem Visegrád vélemények

2016. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. február 18.
Csodálatos hétvégét töltöttünk itt a férjemmel. Romantikus, nyugodt környezet.Magyarországon egyedülálló panorámával rendelkező étterme.
Kedves kiszolgálásban volt részünk.A büféasztal választéka bőséges, bár végigkóstolni lehetetlen :)
Köszönjük a személyzetnek, hogy pár napig minden kívánságunkat teljesítették! Még biztosan visszatérünk.... :)

2015. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. november 23.
A környezet, a kiszolgállás a figyelmesség mind mind fantasztikus. Úgy a szobák mint az étterem és a wellnes részleg is minndent megad a pihenésre. A vendégért mindent megtesznek. Látni hogy a vendég a legfontosabb. Számomra nem volt olyan amiben kifogást találnák. Aki kikapcsolódásra,pihenésre vágyik annak csak ajánlani tudom. Ez a hely minden évszakban csodálatos.

2015. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2015. október 19.
A kiszolgalas gyors volt es preciz, a szemlyzet kifejezetten kedves. Az etelek fensegesek, a fenyezett sertesborda fuszeres burgonyaval tokeletes harmoniaban volt a grillezett kortesalataval. Tovabba kulon emlitest erdemel a kornyezet. Meg egy ilyen borus, esos napon is gyonyoru a kilatas, a dunakanyar latvanya meses. Mindenkinek csak ajanlani tudom.

Mobilról küldte. | 2015. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2015. október 18.
Isteni ételek,csodás kilátás!! Gratulálok a szakácsnak és annak is aki alkalmazza! Kedves kiszolgálás,tisztaság. Összességében volt fantasztikus!
Köszönjük

2015. októberben, családjával járt itt
Értékelt: 2015. október 18.
A környezet és az étterem díszítése álomba illő. Az ételek zamatosak és változatosak. A személyzet modora több esetben nem volt megfelelő.Szerencsére azonban akadt egy kedves és figyelmes fiatalember J. Gábor és egy bűbájos teremtés B. Hajnalka, akik kiemelkedő vendéglátói vénával rendelkeznek, s akinek ezúton is köszönünk mindent.

2015. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2015. augusztus 30.
Gyönyörű volt a kilátás a szobából és a teraszról is. Nagyon jó volt ilyen szép kilátás közepette reggelizni vagy vacsorázni. A személyzet is nagyon jó volt, teljes odaadással figyelnek a vendégre. Az ételek is nagyon finomak és különlegesek voltak. A medencék kinn- és bennt is gyönyörűek. Mindenkinek ajánlom, hogy próbálja ki a kinti medencét is, mert az a látvány felejthetetlen volt számunkra.

Mobilról küldte. | 2015. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2015. augusztus 10.
Páratlan figyelmesség, kiszolgálás, meleg friss ételek, hideg üdítők, koktélok, egyszerűen hibátlan:) sok magyarországi vendéglátó egység tanulhatna tőlük és főleg az alkalmazottak kedvessége, figyelmessége, segítőkészsége ami lenyűgöző. Külön köszönet G. V. Katalinnak a segítőkészségéért:) bárcsak mindenhol ilyen személyzet lenne! Köszönünk mindent!

Mobilról küldte. | 2015. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. augusztus 6.
Csoda a panoráma,osztályon felüli minőség és kiszolgálás.Érezhetően szeretik a vendégeket.

2015. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. július 27.
Kiváló személyzet, amely valóban figyel a vendégre. A kellemes emléket mindig apróságok adják: a nyári, de kicsit hűvösebb estére való tekintettel a teraszon ülőket megkérdezték nincs-e szükségük plédre. Mindezt udvariasan, szinte láthatatlanul. Az éttermi bútorok már elég régiek, de igényes drapériával próbálják ezt feledtetni.

Mobilról küldte. | 2015. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2015. július 16.
Sok finomat ettunk (9 eves lanyommal) minden nap. Hetvegen kellemes nosztalgia elozene, paratlan ralatas a Dunakanyarra, friss levego. Naponta mas hal es vadetelek, de a vegetarianusokra, glutenerzekenyekre, cukorbetegre is gondonak. A gyerkocoknek kulon gyereksarok az o kedvenceikkel.

Legnépszerűbb csomagok Visegrádon és környékén
Silvanus Wellness & Konferencia Hotel
2 nap/1 éjszaka 17.750 - 22.250,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fürdőköpennyel, uszoda- és wellness centrum és szabadtéri élménymedence használattal, internettel
2018.06.25. - 2019.12.28.
Globall Hotel
Telki
2 nap/1 éjszaka 16.110,- Ft/fő/éj ártól: bővített ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem, sportpályák használatával, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.10.31. - 2019.11.03.
Moson Patak Vendégház
Nagymaros
2 nap/1 éjszaka 5.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással
Portobello Wellness & Yacht Hotel
3 nap/2 éjszaka 14.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdő-használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2017.09.01. - 2019.12.23.
Thermal Hotel Visegrád
3 nap/2 éjszaka 17.900 - 22.650,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg, játszóház használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.09.01. - 2019.08.31.
Aquaworld Resort Budapest
3 nap/2 éjszaka 25.425 - 28.250,- Ft/fő/éj között;tartamára Szaunavilág használattal, az Oriental Spa Wellness-és Fitneszközpontjának korlátlan használata (relaxációs medence kerti kiúszó résszel, mandala-medence), a szálloda szaunáinak korlátlan használata, a szálloda fitnesztermének korlátlan használata, fürdőköpeny bekészítés a szobában, korlátlan vezeték nélküli internet-hozzáférés a szálloda egész területén (Wi-Fi), ingyenes szabadtéri parkolás, idegenforgalmi adó., fékpanzióval
2019.03.22. - 2019.12.31.
Nádas Tó Park Hotel
Vasad
3 nap/2 éjszaka 15.300,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, igénybe vehető játékokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.03.01. - 2019.06.15.
Forster Vadászkastély és Szálloda
Bugyi
Napi árak, reggelivel, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.03.21. - 2019.12.28.
Panni Pihenőház
2 nap/1 éjszaka 4.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással
Szent Orbán Erdei Wellness Hotel
Kóspallag
Napi árak, félpanzióval, parkolással, WIFI-vel
2019.03.21. - 2019.12.22.
Visegrád Vendégház
6 nap/5 éjszaka 4.225 - 5.248,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Bazilika alatti Panzió
3 nap/2 éjszaka 14.380,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, egy üveg borbekészítéssel, fürdőbelépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.01.02. - 2019.12.31.

Szállodák Visegrád környékén
Abacus Business & Wellness Hotel Visegrád
Libra Hotel Visegrád
Tó Wellness Hotel Visegrád
Húsvét (min. 3 éj)
Húsvéti lazítás (min. 2 éj)
Tavaszi ajánlat 2=3

Hotel Silvanus Panoráma Étterem VisegrádX