Hotel Silvanus Panoráma Étterem Visegrád

Hotel Silvanus Panoráma Étterem Visegrád a térképen

Hotel Silvanus Panoráma Étterem Visegrád értékelése:

2. helyezett a 20 visegrádi étterem közül
8. helyezett Budapest környékén - 778 étterem közül

étterem, kávézó - kávéház, koktél bár, önkiszolgáló, presszó, pub, salátabár, söröző, bár, szálláshely étterme, all inclusive, vendéglő
magyar, nemzetközi
diétás ételek ...
Élőzene:
cigányzene, magyar slágerek
Gépzene:
musical, opera, operett, szimfonikus
magyar, angol, német, orosz, szlovák
Különtermek:
Lovag - max. 100 fő
Vadász-Gobelin-Mozaik - max. 70 fő
Visa, EC/MC, SZEP kártya
Stella Artois

Hotel Silvanus Panoráma Étterem Visegrád - vélemények, kritkikák

Hotel Silvanus Panoráma Étterem Visegrád vélemények

2015. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2015. október 19.
A kiszolgalas gyors volt es preciz, a szemlyzet kifejezetten kedves. Az etelek fensegesek, a fenyezett sertesborda fuszeres burgonyaval tokeletes harmoniaban volt a grillezett kortesalataval. Tovabba kulon emlitest erdemel a kornyezet. Meg egy ilyen borus, esos napon is gyonyoru a kilatas, a dunakanyar latvanya meses. Mindenkinek csak ajanlani tudom.

Mobilról küldte. | 2015. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2015. október 18.
Isteni ételek,csodás kilátás!! Gratulálok a szakácsnak és annak is aki alkalmazza! Kedves kiszolgálás,tisztaság. Összességében volt fantasztikus!
Köszönjük

2015. októberben, családjával járt itt
Értékelt: 2015. október 18.
A környezet és az étterem díszítése álomba illő. Az ételek zamatosak és változatosak. A személyzet modora több esetben nem volt megfelelő.Szerencsére azonban akadt egy kedves és figyelmes fiatalember J. Gábor és egy bűbájos teremtés B. Hajnalka, akik kiemelkedő vendéglátói vénával rendelkeznek, s akinek ezúton is köszönünk mindent.

2015. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2015. augusztus 30.
Gyönyörű volt a kilátás a szobából és a teraszról is. Nagyon jó volt ilyen szép kilátás közepette reggelizni vagy vacsorázni. A személyzet is nagyon jó volt, teljes odaadással figyelnek a vendégre. Az ételek is nagyon finomak és különlegesek voltak. A medencék kinn- és bennt is gyönyörűek. Mindenkinek ajánlom, hogy próbálja ki a kinti medencét is, mert az a látvány felejthetetlen volt számunkra.

Mobilról küldte. | 2015. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2015. augusztus 10.
Páratlan figyelmesség, kiszolgálás, meleg friss ételek, hideg üdítők, koktélok, egyszerűen hibátlan:) sok magyarországi vendéglátó egység tanulhatna tőlük és főleg az alkalmazottak kedvessége, figyelmessége, segítőkészsége ami lenyűgöző. Külön köszönet G. V. Katalinnak a segítőkészségéért:) bárcsak mindenhol ilyen személyzet lenne! Köszönünk mindent!

Mobilról küldte. | 2015. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. augusztus 6.
Csoda a panoráma,osztályon felüli minőség és kiszolgálás.Érezhetően szeretik a vendégeket.

2015. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. július 27.
Kiváló személyzet, amely valóban figyel a vendégre. A kellemes emléket mindig apróságok adják: a nyári, de kicsit hűvösebb estére való tekintettel a teraszon ülőket megkérdezték nincs-e szükségük plédre. Mindezt udvariasan, szinte láthatatlanul. Az éttermi bútorok már elég régiek, de igényes drapériával próbálják ezt feledtetni.

Mobilról küldte. | 2015. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2015. július 16.
Sok finomat ettunk (9 eves lanyommal) minden nap. Hetvegen kellemes nosztalgia elozene, paratlan ralatas a Dunakanyarra, friss levego. Naponta mas hal es vadetelek, de a vegetarianusokra, glutenerzekenyekre, cukorbetegre is gondonak. A gyerkocoknek kulon gyereksarok az o kedvenceikkel.

2015. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2015. július 16.
Mindenkinek ajánlom, aki Visegrádon jár! A kiszolgálás rendkívül figyelmes, udvarias, a személyzet ugyanakkor nem tolakodó. Gyermekbarát, tágas étterem, ahol az élőzene mellett a gyerekhangok is "elférnek", ezért az egész család nagyon jól érezte magát. A rendkívül bőséges svédasztalos választékból mindenki talált kedvére való királyi ínyencséget, ami rendkívül jól illeszkedett a középkori lakomákat idéző királyi környezetbe.

2015. júniusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2015. július 13. - 1 látogató hasznosnak vélte
Barátokkal tértünk be négyen vacsorázni, hogy megkoronázzuk a remek visegrádi városnézést. Nagyon kedvesen fogadtak, bár megmondtuk, hogy nem sokat fogunk fogyasztani, mert vár ránk a vacsora a visegrádi wellness hotelben, ahol üdülünk. A pincérek kellő humorral és szakértelemmel reagáltak, és a tárkonyos vadlevest ajánlották - az nagyon finom, és mire hazaautózunk, jöhet az IGAZI vacsora!

Legnépszerűbb csomagok Visegrádon és környékén
Thermal Hotel Visegrád
3 nap/2 éjszaka 17.900 - 23.650,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg, játszóház használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.09.01. - 2019.06.30.
Globall Hotel
Telki
3 nap/2 éjszaka 14.022,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem, sportpályák használatával, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.01.02. - 2019.11.10.
Teleki-Degenfeld Kastélyszálló
Szirák
Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2019.01.18. - 2019.12.28.
Malomkert Panzió
Nagybörzsöny
2 nap/1 éjszaka 6.790,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2019.01.16. - 2020.01.03.
Silvanus Wellness & Konferencia Hotel
2 nap/1 éjszaka 16.250 - 46.500,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fürdőköpennyel, uszoda- és wellness centrum és zabadtéri élménymedence használattal, internettel
2018.06.25. - 2019.12.28.
Jagelló Business Hotel
2019.01.16. - 2019.04.16.
Gastland M1 Hotel
Páty
Napi árak, félpanzióval, ellátás nélkül, reggelivel, parkolással
2019.01.16. - 2019.03.23.
Abacus Business & Wellness Hotel
Herceghalom
3 nap/2 éjszaka 16.475,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, wellness kuponnal, szabadidős játékokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2018.11.01. - 2019.02.28.
Szépia Bio & Art Hotel
Zsámbék
Akár 1 éjszaka 15.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, szobai széffel, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.01.01. - 2019.12.23.
Harangvirág 36 Vendégházak
Kismaros
4 nap/3 éjszaka 3.667 - 4.111,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.01.16. - 2020.01.16.
Hotel Honti
2-5 éjszaka 9.080,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2018.11.04. - 2019.02.28.

Szállodák Visegrádon és környékén
Tó Wellness Hotel Visegrád
Patak Park Hotel Visegrád
Royal Club Hotel Visegrád
Wellness pihenés (min. 2 éj)
Napi ár félpanzióval (min. 2 éj)
Napi ár félpanzióval (min. 2 éj)

Hotel Silvanus Panoráma Étterem VisegrádX