Hotel Silvanus Panoráma Étterem Visegrád

Hotel Silvanus Panoráma Étterem Visegrád a térképen

Hotel Silvanus Panoráma Étterem Visegrád értékelése:

2. helyezett a 21 visegrádi étterem közül
29. helyezett Budapest környékén - 884 étterem közül

étterem, kávézó - kávéház, koktél bár, önkiszolgáló, presszó, pub, salátabár, söröző, bár, szálláshely étterme, all inclusive, vendéglő
magyar, nemzetközi
diétás ételek ...
Élőzene:
cigányzene, magyar slágerek
Gépzene:
musical, opera, operett, szimfonikus
magyar, angol, német, orosz, szlovák
Különtermek:

Hotel Silvanus Panoráma Étterem Visegrád - vélemények, kritkikák

Hotel Silvanus Panoráma Étterem Visegrád vélemények

2017. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. november 13. - 1 látogató hasznosnak vélte
Teljes mértékben meg voltam elégedve az étteremmel. A személyzet hihetetlenül barátságos és udvarias, az ételek választékosak. Még az a leves is ízlett, amiről úgy tudtam, nem szeretem. :) Mindenkinek csak ajánlani tudom ezt az éttermet, s külön kiemelendő, hogy a gyermekek kedvenc ételeit is feltálalják minden alkalommal. A panoráma gyönyörű.

Gábor1 TOP szállásértékelő
2017. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 7. - 2 látogató hasznosnak vélte
A Dunakanyar egyik legszebb kilátással bíró étterme. Sajnos nem mindig sikerült helyet találnunk a legszélső asztalsornál. De ha igen, csak fogyasztottunk és néztük a gyönyörű tájat. (A belső asztalok között viszont nagyon keskeny a közlekedőfolyosó, svédasztalos étkezésnél a vendégek között az összeütközéseket nagy figyelemmel lehet elkerülni.

2017. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 28. - 1 látogató hasznosnak vélte
A Szálloda gyönyörű, a környék csodálatos. A Panoráma Étteremben a Dunakanyar gyönyörű látványát még emeli a svédasztalon található - kitűnő szakácsok által készített- nagyszerű ételcsodák. Változatos, nagy választék, amit a szem-száj elbír, nem lehet végigenni a kínálatot. A reggeli is nagy választékkal, a palacsintától a finom franciás majonézes salátákig, minden ki talál az ízlésénak megfelelőt.

2017. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. június 23. - 1 látogató hasznosnak vélte
Kellemes fogadtatás, mindenre odafigyelő kiszolgálás. Az ételek jóízűek, frissek, széles a választék, mindenki megtalálhatja azt, amit szívesen fogyaszt. Ez alól kivétel az édesség, ahogy máshol, itt sem sikerült eltérni a túlédes, különböző színű, de nagyon hasonló ízű kis "kockáktól". Javította a helyzetet a friss görögdinnye és a helyben készült fánk.

2017. márciusban, csoporttal járt itt
Értékelt: 2017. március 16.
2017. március 15-én jártunk az étteremben. Egy Vásárosnamény mellett lévő kis faluból érkeztünk Ilkről. Ami fogadott minket; kitűnő ételek - italok, kedves, barátságos, segítőkész személyzet, csodálatos panoráma. Az étteremben dolgozók kivétel nélkül nagyon lelkiismeretesek, aranyosak, lesték minden kívánságunkat, amit itt is szeretnénk nekik megköszönni!

2017. márciusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. március 6.
Hollandiából elsö alkalommal Magyarországon látogatáson résztvett barátommal jártunk itt 2017 március 3-án pénteken este 18:30 óra körül. Mindössze egy kávéra hajtottunk fel Esztergomból és Budapest között. A Melange kitünö volt a behütött Staropramen szintén izlett barátomnak. A felszolgálás gyors, udvarias úgy ahogyan azt egy ilyen helyen elvárjuk.
Balatonfüred
Veszprém
Zirc

2016. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. november 8.
Ide akkor is be lehet térni, ha az ember nem szállóvendég. Csak jó időben gyere és igyekezz jó helyet foglalni, mert a Dunára néző panoráma nagyon pazar. Csodafinom ételek szép tálalásban az előételektől kezdve egészen a desszertekig. Nagyon figyelmes, udvarias a személyzet, kik lesik minden kívánságod.

kicsi87 TOP szállásértékelő
kicsi87 TOP étteremértékelő
kicsi87 TOP egyébhely értékelő
kicsi87 TOP fotófeltöltő
2016. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. október 26.
Alig vártam, hogy végre vacsorázhassunk az étteremben! Éhesen, korgó gyomorral érkeztünk ide és már a folyosón megcsapott az a jóó illat. Egy idősebb Úr kísért az asztalunkhoz, nagyon kedves és illedelmes volt! Első fogásként egy sajtkrém levest kóstoltunk meg. . de a lehető legjobb választás volt! Valami mennyei íze volt, nem tudtam betelni vele!

2016. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 22. - 2 látogató hasznosnak vélte
Magyarország legszebb kilátással rendelkező szállodája, étterme. A személyzet nagyon kedves, vendégszerető, figyelmes. A hely, a nyugalmat árasztja,valóban lehet pihenni. A visegrádi vár kis sétával megközelíthető a szállodából, jó kis program, mindenkinek ajánlani tudom. A menü sor tökéletesen összeállított, változatos, nagyon finom.

2016. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 12. - 1 látogató hasznosnak vélte
Az étterembe érkezve figyelmes fogadtatásban van részünk, egyből szabad asztalhoz kísérnek. Az italrendelés felvétel gyors. Az asztalok, székek azonban zsúfoltan vannak elhelyezve, nehezen lehet közlekedni közöttük. A terítés ízléses, ám a tányérok kopottak. Az ételválaszték nem széles, jellemzően vegetáriánus ételekkel szembesülünk, húst tartalmazó ételek aránya elenyésző.

Legnépszerűbb csomagok Visegrádon és környékén
Royal Club Hotel
3 nap/2 éjszaka 10.133 - 30.258,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, korlátlan wellness részleg használattal, internettel
2019.01.04. - 2021.12.23.
Duna Relax Hotel
Ráckeve
3 nap/2 éjszaka 10.713 - 13.224,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, teabárral, szaunaprogramokkal, sportolási lehetőségekkel
2020.01.21. - 2021.01.07.
Globall Hotel
Telki
2020.08.12. - 2021.08.13.
Bodrogi Kúria Wellness Hotel
Inárcs
3 nap/2 éjszaka 14.475,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, társasjáték és kültéri játékok használatával, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.03. - 2020.12.23.
Ezüstfenyő Üdülő
Napi árak: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, félpanzióval, parkolással, internet elérhetőséggel
2020.08.13. - 2020.11.22.
Libra Hotel
Veresegyház
3 nap/2 éjszaka 26.650,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, üdvözlőitallal, szilveszteri gálavacsorával, élőzenés mulatsággal, tombolahúzással, masszázzsal, privát wellness használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.29. - 2021.01.03.
Hotel Bellevue
3 nap/2 éjszaka 19.100,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, pezsgő és gyümölcstál bekészítéssel, üdvözlőitallal, étel kuponnal, wellness-részleg és szauna világ használattal, kedvezményes masszázzsal, fürdőköntös és törölköző bekészítéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.01.02. - 2020.12.20.
Sztár Motel és Étterem
Balassagyarmat
Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.08.13. - 2021.08.13.
Portobello Wellness & Yacht Hotel
3 nap/2 éjszaka 16.400,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, gyerekkuckó és játszóház használattal, internet elérhetőséggel
2020.08.30. - 2020.12.22.
Bagolyvár Étterem & Vendégház & Wellness
Inárcs
Akár 1 éjszaka 13.490,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.05.01. - 2020.09.30.
Erzsébet Királyné Szálloda
Gödöllő
2 nap/1 éjszaka 14.895,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással
2020.08.19. - 2020.08.23.
Kristály Hotel
Ráckeve
2 nap/1 éjszaka 18.079 - 42.937,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, szabadidős szolgáltatásokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.07.11. - 2020.08.31.

Szállodák Visegrádon és környékén
Tó Wellness Hotel Visegrád
City Hotel Unió  Visegrád
Royal Club Hotel Visegrád
Augusztus 20 - hosszú hétvége (min. 2 éj)
Egy éjszakás meglepetés (1 éjtől)
Kedvezményes ár teljes előrefizetéssel (min. 2 éj)

Hotel Silvanus Panoráma Étterem VisegrádX