Silvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád ★★★★

Visegrád és környéke
4,6
a 18 visegrádi szállás közül
Silvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád
Silvanus Wellness & Konferencia Hotel VisegrádSilvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád

Silvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád bemutatkozása

Csendes erdei környezetben található meg a Silvanus Hotel a Fekete-hegyen, Visegrádon. A négycsillagos hotelből gyönyörű panoráma nyílik a Dunakanyarra. Mozgássérült vendégek számára is biztosítható a kényelmes pihenés.

Patak Park Hotel Visegrád - Napi ár félpanzióval
Napi ár félpanzióval
2025.02.01-ig
Patak Park Hotel Visegrád

Silvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád vélemények

Átlagos 2020. szeptember 6.a párjával járt itt
A kilátás és a személyzet tökéletes és az éttermi menü is rendben volt. A parkolásért fizetni kellett (? ) az otthagyott 200e Ft felett is. Hihetetlenül ici-pici szobát kaptunk - ahol egy kicsi Tv, baromi kemény a matrac és kopott tapéta fogadott. Sok helyen jártam már (Miskolc-tapolca, Szoboszló, Debrecen, Szeged, Balmazújváros, Visegrád, Egerszalók [moderálva - a szerk.
2017. december 7.a párjával járt itt
2017 Dec. 5-én,6-án két éjszakát töltöttünk el,e festői szépségű kilátásokkal rendelkező helyen. A fogadtatás,kiszolgálás, tisztaság, a reggeli étkezés kiváló volt. Külön köszönet, NAGY DORKÁNAK aki nagyon sokat segített eligazodni, és felvilágosítani, hogy milyen lehetőségek vannak ,pl.
Kiváló 2017. november 6.gyerekekkel járt itt
Számomra az ősz nyújtja látványban a legtöbbet a természetből, ezért választottam a Silvanus Hotelt. Páratlan szépségű környezetben - amit a liftből és wellness közben is megcsodálhatunk-igazi kikapcsolódás, feltöltődés ez a szálloda. Két gyermekem sem látott még szebbet ennél.
Kiváló 2015. december 14.kollégákkal járt itt
December elején vettünk részt egy másfél napos munkahelyi csapatépítőn Visegrádon. A hotelt gyönyörű panoráma veszi körül melyet először a liftet használva csodálhattunk meg, a Dunakanyarra ráülő köd és az azon átszűrődő napsugarak lebilincselő látványt nyújtottak. A hallban található kandalló ropogó tüze igazi meghitt karácsonyi hangulatot teremtett.
Átlagos 2015. június 7.családjával járt itt
Jún. 5-7. alatt tartózkodtunk ott. A szobánk valóban új volt, ahogy ígérték, annyira, hogy a légkondi és a telefon még nem is működik. Ez 30 fokban elég kellemetlen is tud lenni. Az erkélyen a napfogó is hol működött, hol nem. A fürdőben a zuhanyzás közben a plafonon levő rózsából is csöpögött a víz.
Átlagos 2014. április 23.gyerekekkel járt itt
4*-os áron 3*-os színvonal. Érdemes lenne a szobák alapján 4 illetve 3 csillagos részleget kialakítani, mert a kapszulás fürdőszobás, miniatűr tv-s, pici szoba nem összevethető a nagyobb méretű szobákkal. A wellness is kicsi, ekkora szállodának főleg telt ház esetén kevés.
Bronz fokozatú értékelőOrszágjáró - 12 városban járt már
Kiváló 2013. október 20.a párjával járt itt
Párommal töltöttem 3 napot a hotel Silvanusban,ahol megfizethetö áron minöségi ellátásban volt részünk.

Csodálatos környezet,csodálatos szálloda,kedves és figyelmes személyzettel. Szobánkból a kilátás gyönyörű,konyha remek,böséges és választékos ételek,mindenkinek csak ajánlani tudom a Duna Kanyar legszebb fekvésű szállodáját.
Kiváló 2013. szeptember 6.a párjával járt itt
A hétvégén voltunk a párommal a Silvanusban. Nagyon megvagyunk elégedve, remek kikapcsolódás, páratlan panoráma, udvarias személyzet. Az ételek, italok finomak és bőségesek voltak. A welness teljesen megfelelt az igényeinknek. A környék gyönyörű, kirándulásra alkalmas. Nagyon jól éreztük magunkat, biztos hogy még visszatérő vendégek leszünk!
Kiváló 2013. augusztus 21.egyedül járt itt
Elismerően tudok csak nyilatkozni a Hotelről. Mi superior szobában laktunk ami nagy és kényelmes mellesleg szép, ízlésesen berendezett ,tiszta. A Hotel panorámája fantasztikus, a személyzet kedves ,mosolygós ,érdeklődő. Itt valóban minden a vendégek kényelmét ,pihenését szolgálja és ezért mindent megtesznek.
Kiváló 2013. július 5.a párjával járt itt
Látszik, hogy a szálloda nem az utóbbi 10 évben épült, de ez egy csöppet sem zavart. Tisztaság volt, a személyzet rendkívül kedves volt és figyelmes a kilátás pedig ahogy a címben is írtam egyszerűen pazar. A benti wellnessben kicsit fülledt volt a levegő, de jó időben úgyis mindenki a kinti élménymedencéből nézi a panorámát!
Silvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád - Medence/kert