Silvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád ★★★★

Visegrád és környéke
4,6
a 18 visegrádi szállás közül
Silvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád
Silvanus Wellness & Konferencia Hotel VisegrádSilvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád

Silvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád bemutatkozása

Csendes erdei környezetben található meg a Silvanus Hotel a Fekete-hegyen, Visegrádon. A négycsillagos hotelből gyönyörű panoráma nyílik a Dunakanyarra. Mozgássérült vendégek számára is biztosítható a kényelmes pihenés.

Patak Park Hotel Visegrád - Napi ár félpanzióval
Napi ár félpanzióval
2025.02.01-ig
Patak Park Hotel Visegrád

Silvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád vélemények

Bronz fokozatú értékelőOrszágjáró - 11 városban járt márNépszerű író - 36 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2013. április 24.gyerekekkel járt itt
A szálloda gyönyörű helyre épült, a személyzet készséges, a félpanzió tökéletes (ilyen finomakat ilyen szép kilátású teraszon még sehol sem ettünk :)). Maga a szálloda kicsit lelakott, de tiszta. A környék dugig van érdekes látnivalókkal, kirándulási lehetőséggel.
2023. október 4.gyerekekkel járt itt
Nagyon sokszor láttam már fotókat a visegrádi Hotel Silvanusról, ami nagyon megtetszett, s elutaztunk mi is a családdal. A kültéri medencéből rálátunk a Duna kanyarra, amely lélegzetelállító és csodálatos. Már az is ha csak leülünk a fűbe és gyönyörködünk. Valódi élmény.
Silvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád - Külső kép
Kiváló 2023. szeptember 29.a párjával járt itt
Csodás helyen van, rengeteg látnivalóval. Fiatal, lendületes csapat, akik segítőkészek, lesik a vendég kívánságait. Kültéri medencéből gyönyörű kilátás a Dunakanyarra. A koktélokat kiválóan keverik :) A konyha kiváló, sokféle ételből lehet választani, étkezéseket a nyitott teraszon és a széthúzható üvegfalú étteremben fogyasztottuk el, ami különösen a reggeleken volt nagyon hangulatos, nyugalmat árasztó.
Kiváló 2023. szeptember 2.a párjával járt itt
Nagyon hely, gyönyörű panorámával rendelkező, nagyon finom ételek, jó italok, koktélok, kedves, barátságos személyzet.
Csak ajánlani tudom a hegyvidéki wellness kedvelőinek.
Kiváló 2022. május 29.a párjával járt itt
Magyarország egyik legfestőibb vidékében gyönyörködhetünk a szállodából, és ezen kívül ahogy sok helyen olvasható itt (Dobogókőn) van a Föld szívcsakrája, aminek számos pozitív hatása van egészségünkre. Lehetséges, hogy a szívcsakra miatt, de leginkább a visegrádi szálloda és környezete miatt csodásan éreztük magunkat.
Silvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád - EgyébSilvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád - Külső képSilvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád - VendéglátásSilvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád - VendéglátásSilvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád - VendéglátásSilvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád - Külső képSilvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád - BelsőSilvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád - SzobákSilvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád - SzobákSilvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád - Külső képSilvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád - Külső képSilvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád - Medence/kertSilvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád - Medence/kertSilvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád - Külső képSilvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád - KörnyékSilvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád - Külső képSilvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád - Külső képSilvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád - Külső képSilvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád - Külső képSilvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád - SzobákSilvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád - SzobákSilvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád - SzobákSilvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád - SzobákSilvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád - BelsőSilvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád - BelsőSilvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád - BelsőSilvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád - BelsőSilvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád - BelsőSilvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád - BelsőSilvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád - BelsőSilvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád - EgyébSilvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád - EgyébSilvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád - EgyébSilvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád - EgyébSilvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád - KörnyékSilvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád - WellnessSilvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád - WellnessSilvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád - WellnessSilvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád - BelsőSilvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád - Külső kép
2021. június 17.családjával járt itt
Nagyon csodálatos környezetben található a szálloda,kevés hotel található ilyen természeti szépségben,nagy várakozással indultunk az útnak,kedves fogadtatás vár bennünket,az ott tartózkodásunk alatt végig udvarias,készséges személyzettel találkoztunk,a szálloda számomra kicsit retró,a szobában áporodott illat,(114)amelyet a bekapcsolt légkondicionálóval sem sikerült kiiktatni,ettől függetlenül a szoba tiszta,a fürdőszoba kimondottan újszerü,szép,a szoba tapétán látszik már a lelakottság,a wellness részleg kultúrált,a hétvége közeledtével,ahogy a vendég,a szám nő ,kiderül hogy kevés a férőhely,akár a vízfelület, akár a napozóágy tekintetében,bár a terület adott,de ha a szolgáltatást nem tudom igénybe venni,akkor nem jövök ide wellnessezni,az étterem számomra nem tükrözte azt a színvonalat amelyet elvártam ,a reggeliknél kifogástalan az ellátás a vacsoráknál elég egyhangu és gyenge ízvilág fogadott,összességében én úgy érzem hogy az öt csillagos árak mellett messze nem nyújtja a szálloda az elvárt színvonalat,én úgy gondolom,és sajnos ez látszik ,a pandémia alatt nem kapta meg a hotel a várt karbantartást,gondolom nem csak anyagiak végett (pl.
Silvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád - KörnyékSilvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád - Medence/kertSilvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád - Medence/kert
Kiváló 2021. május 31.a párjával járt itt
Szerencsésnek mondhatjuk magunkat, hogy a szállodában tölthettünk pár napot. Az étteremben a felszolgálók munkája nem hagy kifogásolnivalót, ételek választékosak és bőséges kínálat volt, wellness részleg is megfelelő volt számunkra. A szobánk tágas, kényelmes és tiszta volt.
Kiváló 2021. május 25.családjával járt itt
Gyönyörű környezetben lévő hotel, ahol az ember nyugalomban eltöltheti a pihenésre szánt időt. Magas minőségű szobák és minden tekintetben kielégítő wellness lehetőség. Az étel minőségét nem lehet szavakba önteni, annyira finom volt minden. Igényes tálalás, sok fogás, és kiváló alapanyagok, és hab a tortán, hogy nagy figyelmet fordítanak az egészséges táplálkozásra.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 33 városban járt már3 évnyi aktív tagság
2020. január 12.csoporttal járt itt
Kétségkívül a panoráma viszi a prímet! Egy hétvégét töltöttünk el a feleségemmel a helyen. Megnéztük a promóciós kisfilmjeiket a képeket, magával ragadott minket a hely hangulata. A valóság kicsit másabb. A személyzet minden tekintetben kiváló értékelést kap tőlünk, figyelmesek, kedvesek.
2019. november 3.a párjával járt itt
A névnapi köszöntő ,mint jóleső gesztus elmaradt, csupán szavakkal is jólesett volna. . . . . . . . a telefonos szolgáltatóm sms-ben ezt megtette,. . . . . hiszen nem olcsó a kategória. . . . . . . a kutyusok pihetetése a földszinti kanapén nem egészséges ,sajnos erre nem figyelnek eléggé. . . . vmint a szomszéd szobában a kutyus vonyitásaira
ébredeztünk.