Silvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád ★★★★

Visegrád és környéke
4,6
a 18 visegrádi szállás közül
Silvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád
Silvanus Wellness & Konferencia Hotel VisegrádSilvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád

Silvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád bemutatkozása

Csendes erdei környezetben található meg a Silvanus Hotel a Fekete-hegyen, Visegrádon. A négycsillagos hotelből gyönyörű panoráma nyílik a Dunakanyarra. Mozgássérült vendégek számára is biztosítható a kényelmes pihenés.

Patak Park Hotel Visegrád - Napi ár félpanzióval
Wellness pihenés félpanzióval
Portobello Hotel Esztergom

Silvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád vélemények

Szörnyű 2013. június 1.gyerekekkel járt itt
Pünkösdi hétvége.Csodás kilátás a szállodából,wellness lepusztult,koszos.Reggeli:olcsó költségvetésű,felháborító!! Vacsora: gyorsfagyasztott,menza szerű ételek,szánalmas.Ezt a szállodát nem ajánlom annak aki kicsit is szereti a minőséget.Mert ez a szálloda nem a minőségről szól.
Kiváló 2013. május 30.a párjával járt itt
Igaz, hogy télen voltunk, de akkor is nagyon szép volt. Az étteremben már a feldíszített, gyönyörű karácsonyfa állt, és meghitt hangulatot varázsolt az egész szállodában. Elegáns, kényelmes szobák, maximális tisztaság fogadott bennünket. A szeméylzet magatartása, figyelmessége példamutató volt.
Kiváló 2013. május 16.a párjával járt itt
2012 októberében jártunk ott a férjemmel kettesben. Superior szobát kértünk Dunakanyari kilátással,hát mit is mondhatnék:gyönyörű volt! ! ! De nem csak a kilátás,a szoba is :kényelmes ágy, tágas szoba,hatalmas erkély! Az ételek teljesen elvarázsoltak! A sok finomságból még választani is nehéz volt. A vad, az erdei gomba:mind a kedvenceink!
Silvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád - Környék
Kiváló 2013. április 25.a párjával járt itt
A párommal ünnepeltük az évfordulónkat, így esett a választásunk erre a szállodára. Káprázatos helyet találtunk. A teraszról gyönyörű kilátásban gyönyörködhettünk . Az ételek ízletesek és finomak voltak. A személyzet udvarias és segítőkész. A tájjal és a látnivalókkal nem lehet betelni. Mindenkinek csak ajánlani tudom.
Bronz fokozatú értékelőOrszágjáró - 11 városban járt márNépszerű író - 36 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2013. április 24.gyerekekkel járt itt
A szálloda gyönyörű helyre épült, a személyzet készséges, a félpanzió tökéletes (ilyen finomakat ilyen szép kilátású teraszon még sehol sem ettünk :)). Maga a szálloda kicsit lelakott, de tiszta. A környék dugig van érdekes látnivalókkal, kirándulási lehetőséggel.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 18 városban járt márFelfedező - 37 helyen első értékelőNépszerű író - 45 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
2013. április 23.a párjával járt itt
A férjemmel ünnepeltük itt házassági évfordulónkat. A recepciós rábeszélt a superior szobára, és jó, hogy hallgattam rá. Gyönyörű, új szobát kaptunk, ami tágas, hatalmas terasszal és kilátással a Dunakanyarra. Ami a hely nagy előnye számunkra, hogy közel van a bob-pálya, ahova csak át kell sétálni.
2013. április 23.gyerekekkel járt itt
Az elhelyezkedése csodálatos a kilátás káprázatos, a kinti mendecéből páratlan élmény. A szálloda igazán retro, és a tisztsága hagy némi kivánni valót. . . . A szoba tágas megfelelő. Az étterem jól szervezett, és mindenki talál magának megfelelő ételt. Nagyon finomakat ettünk. Kár hogy a szálloda parkja nincs rendben tartva, a játszótér elhanyagolt.
Kiváló 2013. április 16.a párjával járt itt
Mi a párommal nászútra mentünk a szállodába. Fantasztikus a környezet ami körülöleli. A program lehetőségek, történelmi épületek tömkelege, szórakozás, túrázás. És mikor fáradtan megérkezik az ember, a wellnes részlegen kipihenheti magát. Az ételek és a kiszolgálás remek mindenkinek csak ajánlani tudom. Remélem lesz majd rá alkalmunk ismét elmenni. :)
Bronz fokozatú értékelőOrszágjáró - 11 városban járt már
Kiváló 2013. április 15.a párjával járt itt
Rendkívül kellemes hétvégét töltöttünk a Hotel Silvánusban. A reggeli és a vacsora hibátlan,nagyon ízletes. A wellnessben aroma kabin gyógynövényekkel segíti az ellazulást. A szauna részlegben gyönyörűek a mozaikok a lámpák . A medencékben folyamatosan működnek az élményelemek. Nehéz a wellnessben a levegő a szellőzés nem tökéletes.
2013. március 26.a párjával járt itt
Egy hétvégét töltöttünk itt. Az ellátás kitűnő volt, sajnos az idő nem, de ez nem a szálloda hibája. A Dunára néző szobából a köd miatt semmit sem láttunk. A tisztaság kifogástalan, bár a bútorok kissé viseltesek voltak. Tökéletes kikapcsolódásra van itt lehetőség. Ajánlom mindenkinek aki kikapcsolódásra vágyik.