Hotel Visegrád Visegrád ★★★★

Hotel Visegrád Visegrád
Hotel Visegrád VisegrádHotel Visegrád Visegrád
Hotel Visegrád VisegrádHotel Visegrád Visegrád

A Hotel Visegrád legnépszerűbb csomagjai

Hotel Visegrád Visegrád - Tavaszi kedvezményes ajánlat (min. 2 éj)
Tavaszi kedvezményes ajánlat
2024.06.15-ig
Hotel Visegrád Visegrád - Wellness kikapcsolódás (min. 2 éj)
Hotel Visegrád Visegrád - Magyaros örömök Visegrádon (min. 2 éj)
Magyaros örömök Visegrádon
Hotel Visegrád Visegrád - Napi árak félpanziós ellátással (1 éjtől)
Napi árak félpanziós ellátással (1 éjtől)
Hunguest Hotel Pelion Tapolca - Pelion tavaszi hétköznapi akció
Nyári Silver Napok
07.01-08.31.
Silver Hotel Hajdúszoboszló

Hotel Visegrád Visegrád vélemények

Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 28 városban járt márFelfedező - 12 helyen első értékelőNépszerű író - 155 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
2013. szeptember 25.kollégákkal járt itt
Egy konferencián voltam itt két napot. A szálloda kényelmes, a kiszolgálás megfelelő volt. Az ételek valóban különlegesek és nagyon finomak voltak, a pincérek udvariasak és gyorsak. A wellness rész viszonylag kicsi, legalábbis mi sokan voltunk, így ennyi embernek kicsi. Jó helyen, a központban van, könnyen, gyorsan elérhetőek a látnivalók.
Kiváló 2013. augusztus 12.a párjával járt itt
2012 nyarán 7 éjszakát töltöttünk a hoteben. A szoba és fürdőszoba tiszta volt, fiatalos, nagyon szépen berendezett. A Wellnes részleg is jó volt, bár a kinti medence vize nem tudott felmelegedni amíg ott voltunk. A kinti napozó tágas, napozóágy is volt bőven. A szervezett programok ( lovagi torna, reneszánsz vacsora, pik-nik vacsora ) ötletes és érdekes volt.
Kiváló 2013. augusztus 5.gyerekekkel járt itt
2013 nyarán töltöttünk itt 2 éjszakát/ 3 napot gyerekestül egy csomag keretében. A szervezés nagyon korrekt, ezt már a foglalásnál is tapasztaltam. A szoba tágas,kényelmes a fürdő viszont kicsit csatornaszagú volt. A wellness rész épp elég a vendégeknek, és mindenkinek jut napernyő is; tetszett, hogy több medence is rendelkezésre áll.
Kiváló 2013. augusztus 3.gyerekekkel járt itt
Idén nyáron 4 éjszakát töltöttem itt a családommal. Fantasztikus szálláshely, mely bizonyára köszönhető a tulajdonos szemléletének. Igazán családias a hangulat. A lovagok harca nagyon érdekes volt, és az azt követő hajózás a naplementében pedig fantasztikus volt. a reneszánsz vacsorán ügyeltek az étel allergiás fiam vacsorájának az elkészítésére. Jövőre biztos ismét jövünk.
Kiváló 2013. július 27.a párjával járt itt
Többször jártunk már ebben a szállodában. Nagyon szeretünk itt lenni. A személyzet nagyon kedves,segítőkész. A wellness részleg nyugalmat áraszt,igazi kikapcsolódós hely! A szoba,az étterem mind-mind kifogástalan. Mivel mi busszal utazunk,a megálló épp a hotel előtt van,ez is remek. Minden alkalommal megleptek valami programmal minket.
Kiváló 2013. május 30.a párjával járt itt
Jól éreztük magunkat, másoknak is ajánljuk.A reneszánsz program látványos, ötletes volt. A wellness részlegről is csak jót tudok írni. a személyzet udvarias a kiszolgálás tökéletes volt.A szobák kényelmesek a tisztaság tokéletes volt. Tervezünk egy újabb hétvégét Visegrádon a bővebb családdal.
Kiváló 2013. április 25.a párjával járt itt
2013 februárjában töltöttünk 3 napot a hotelban. Már a foglalásnál nagyon segítőkészek, udvariasak voltak. Az kaptuk amit vártunk. A személyzet nagyon kedves, udvarias. A reneszánsz program ötletes, tökéletes, látványos. A wellness részlegről is csak jót tudunk írni. Egy "problémánk" volt.
Kiváló 2013. április 22.gyerekekkel járt itt
Tavaly nyáron töltöttünk 5 napot a szállodában (2 felnőtt és 2 gyerek). A szobák felszereltsége pontosan tükrözte a honlapon szerepeltetett adottságokat. A szálloda valóban "adta" mindazt, amire vártunk. A személyzet felkészülten fogadott bennünket, és mindvégig készségesen álltak rendelkezésre.
Hotel Visegrád Visegrád a térképen
2025 VisegrádRév utca 15
• fedett úszómedence • szabadtéri úszómedence • szauna • Fitnessz center • masszázs • pezsgőfürdő • szolárium • infraszauna • finnszauna • merülőmedence • gyerekmedence
• Ingyenes WI-FI a szálláshely teljes területén
• Szabadtéri parkoló, kamerával felügyelt: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • szobaszervíz • medence bár • gyermekmenü • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • paleo étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • cukormentes étkezési lehetőség • étterem • bár