Szilágyi Cukrászda Zalakaros

Szilágyi Cukrászda Zalakaros
Szilágyi Cukrászda ZalakarosSzilágyi Cukrászda Zalakaros
Szilágyi Cukrászda ZalakarosSzilágyi Cukrászda Zalakaros

Szilágyi Cukrászda Zalakaros bemutatkozása

Zalakaroson az igazi ízek házában modern sütemények, édes pillanatok és hagyományos ízek várják a leendő és visszatérő vendégeket. Megszakítás nélkül 4 évtizede sütnek a Szilágyi Cukrászdában és ezalatt az idő alatt az egyik legkedveltebb találkozóhely lett a finomságra vágyó helyiek és turisták között.

Orwa Apartman II. Zalakaros - Legjobb ár
Villa Plattensee Vonyarcvashegy
25.080 Ft / 2 fő / éj-től büféreggelivel

Szilágyi Cukrászda Zalakaros vélemények

Szörnyű 2017. február 11.egyedül járt itt
Barátságtalan, rugalmatlan személyzet. Ízetlen sütemények, gyenge de drága választék. Menjetek tovább!
Gyenge 2017. január 14.családjával járt itt
Nem először jártunk ebben a cukrászdában.Mindig szívesen mentünk vissza, mert kellemes a hely, finomak a sütemények. Ma viszont csalódtunk, mert zárás előtt 10 perccel már nem kaptunk kávét. Indoklás: már kimostuk a kávéfőzőgépet. Úgy gondolom, a nyitvatartási idő végéig illik kiszolgálni a vendéget.
Smaragd fokozatú értékelőOrszágjáró - 90 városban járt márFelfedező - 45 helyen első értékelőNépszerű író - 52 hasznos szavazat9 évnyi aktív tagság
Kiváló 2016. szeptember 2.barátokkal járt itt
A barátainkkal jártunk a fagyizóban és először ettem életemben levendulás fagyit! :) Tetszett is, mivel új ízvilág volt ez számomra. A hely kellemes és hangulatos, a kiszolgálás udvarias, a fagyik változatosak és finomak. Azalatt a pár nap alatt amit a városban töltöttünk, többször visszamentünk oda. Minden alkalommal finomakat ettünk és jókat beszélgettünk.
Kiváló 2016. augusztus 23.családjával járt itt
Aug. 21-én betértünk a Szilágyi Cukrászdába, hogy megízleljük az idei év Ország tortáját, 5 hasonlóan fenséges sütijével együtt. Kijelenthetem, hogy a Cukrászda az ország legkiválóbbja lett. Köszönhető néhai Szilágyi Istvánnak, feleségének , gyermekeiknek és szorgalmas családjuknak.
2016. augusztus 1.családjával járt itt
Ebből a cukrászdából is hiányzik az egészségesebb süteményekre való törekvés: pl. gyümölcs cukorral, kölesből, zabpehelyből teljes kiőrlésű lisztből, Stb előállított süteményekre gondolok. A hely szép a kiszolgálás nem túl udvarias, és nem is gyors. A somlói galuska az nagyon gyenge volt a többi sütemény amit ettünk az jó volt.
Kiváló 2016. április 4.gyerekekkel járt itt
Zalakarosi üdülésünk alatt először voltunk a cukrászdában és mindjárt különleges kéréssel rukkoltunk elő. Olyan tortát rendeltünk lányunk születésnapjára, melyet a cukrászda ezidáig még nem készített. Azt hiszem maradéktalanul teljesítették a feladatot, sőt azóta felkerült a torta a repertoárjukba.
Szilágyi Cukrászda Zalakaros - BelsőSzilágyi Cukrászda Zalakaros - Étel/italSzilágyi Cukrászda Zalakaros - Étel/italSzilágyi Cukrászda Zalakaros - Étel/italSzilágyi Cukrászda Zalakaros - Étel/italSzilágyi Cukrászda Zalakaros - Étel/italSzilágyi Cukrászda Zalakaros - Étel/italSzilágyi Cukrászda Zalakaros - EgyébSzilágyi Cukrászda Zalakaros - Étel/italSzilágyi Cukrászda Zalakaros - Étel/italSzilágyi Cukrászda Zalakaros - Étel/italSzilágyi Cukrászda Zalakaros - Étel/italSzilágyi Cukrászda Zalakaros - BelsőSzilágyi Cukrászda Zalakaros - BelsőSzilágyi Cukrászda Zalakaros - BelsőSzilágyi Cukrászda Zalakaros - BelsőSzilágyi Cukrászda Zalakaros - Külső képSzilágyi Cukrászda Zalakaros - Étel/italSzilágyi Cukrászda Zalakaros - Étel/italSzilágyi Cukrászda Zalakaros - Étel/italSzilágyi Cukrászda Zalakaros - Étel/italSzilágyi Cukrászda Zalakaros - Étel/italSzilágyi Cukrászda Zalakaros - BelsőSzilágyi Cukrászda Zalakaros - Étel/italSzilágyi Cukrászda Zalakaros - Étel/italSzilágyi Cukrászda Zalakaros - BelsőSzilágyi Cukrászda Zalakaros - Étel/italSzilágyi Cukrászda Zalakaros - Belső
Kiváló 2016. március 15.a párjával járt itt
Mosolygós kedves személyzet. A fagylaltok választéka most a nyitáskor is megfelelő volt, tapasztalatom, hogy a nyári főidényben még bőségesebb. Süteményből, tortából bőséges választék, nagyon finom házias ízekkel. A család otthon lévő tagjait is megleptük a finomságokkal.
Kiváló 2015. október 5.a párjával járt itt
Egy hosszú túra után tértünk be ide megpihenni, és teljesen meglepődtünk. Készpénz nem volt nálunk és az ajtón sem láttuk a szokásos matricát, de mégis lehet bankkártyával fizetni, ezért megnéztük a kínálatot is. Hanyatt estünk. Nagyon gusztusos sütemények széles választéka fogadott, amik közül két paleo sütit és egy sárgabarackos kölestortát kóstoltunk meg.
Kiváló 2015. szeptember 24.barátokkal járt itt
Finom sutik, kedves szemelyzet es a boseg zavara. Kivanom legalabb egyszer mindenki terjen be vetkezni.
Kiváló 2015. augusztus 26.a párjával járt itt
Nagyon finom süteményeket ettünk itt. Az árak nem olcsók, de garantáltan minőségi finomságokat lehet enni cserébe.
Idén itt kóstoltuk meg a magyarországi év tortáját is, nem csalódtunk benne, nagyon ízletes volt.
Egyébként a Francia diótorta, Narancsos brownie torta és a Mozart torta viszi itt nálunk a prímet. Azt mindenkinek meg kellene kóstolnia.
Szilágyi Cukrászda Zalakaros a térképen
8749 ZalakarosPetőfi u. 45.
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • légkondícionált helyiség • akadálymentes • kisállat bevihető • parkolási lehetőség
H-V
gluténmentes