Szilágyi Cukrászda Zalakaros

Szilágyi Cukrászda Zalakaros
Szilágyi Cukrászda ZalakarosSzilágyi Cukrászda Zalakaros
Szilágyi Cukrászda ZalakarosSzilágyi Cukrászda Zalakaros

Szilágyi Cukrászda Zalakaros bemutatkozása

Zalakaroson az igazi ízek házában modern sütemények, édes pillanatok és hagyományos ízek várják a leendő és visszatérő vendégeket. Megszakítás nélkül 4 évtizede sütnek a Szilágyi Cukrászdában és ezalatt az idő alatt az egyik legkedveltebb találkozóhely lett a finomságra vágyó helyiek és turisták között.

Orwa Apartman II. Zalakaros - Legjobb ár
2024.06.30-ig
Orwa Apartman II. Zalakaros
Hunguest Hotel Pelion Tapolca - Pelion tavaszi hétköznapi akció
Pelion tavaszi hétköznapi akció
2024.06.13-ig

Szilágyi Cukrászda Zalakaros vélemények

Szörnyű 2017. február 11.egyedül járt itt
Barátságtalan, rugalmatlan személyzet. Ízetlen sütemények, gyenge de drága választék. Menjetek tovább!
Gyenge 2019. március 9.a párjával járt itt
A kiszolgálás az lassú, az italokat meg sem kaptuk. A számlán viszont töröltetni kellett. Viszont a sütemény az nagyon finom, és friss volt.
Gyenge 2017. január 14.családjával járt itt
Nem először jártunk ebben a cukrászdában.Mindig szívesen mentünk vissza, mert kellemes a hely, finomak a sütemények. Ma viszont csalódtunk, mert zárás előtt 10 perccel már nem kaptunk kávét. Indoklás: már kimostuk a kávéfőzőgépet. Úgy gondolom, a nyitvatartási idő végéig illik kiszolgálni a vendéget.
Ezüst fokozatú értékelő
Átlagos 2018. augusztus 5.gyerekekkel járt itt
Hangulatos kis cukrászda a főút mellett. A fagylaltok finomak. A jégkásában igazi gyümölcsök voltak, nemcsak szörp.
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 266 városban járt márFelfedező - 3356 helyen első értékelőNépszerű író - 2497 hasznos szavazat11 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 96044 feltöltött kép
2023. november 3.gyerekekkel járt itt
Zalakaroson a Szilágyi tűnt a legnépszerűbb cukrászdának, amely a fürdőtől és a Korzótól északra pár perces sétára található az Arborétum parkos rész szélén, egyúttal a települést átszel főút mellett. Ingyenes parkolási lehetőség az út másik oldalán bőséges számban adott.
Szilágyi Cukrászda Zalakaros - Étel/italSzilágyi Cukrászda Zalakaros - BelsőSzilágyi Cukrászda Zalakaros - BelsőSzilágyi Cukrászda Zalakaros - Étel/italSzilágyi Cukrászda Zalakaros - Étlap/itallapSzilágyi Cukrászda Zalakaros - Étlap/itallapSzilágyi Cukrászda Zalakaros - Étlap/itallapSzilágyi Cukrászda Zalakaros - Étel/italSzilágyi Cukrászda Zalakaros - Étel/italSzilágyi Cukrászda Zalakaros - Étel/italSzilágyi Cukrászda Zalakaros - Étel/italSzilágyi Cukrászda Zalakaros - Étel/italSzilágyi Cukrászda Zalakaros - BelsőSzilágyi Cukrászda Zalakaros - BelsőSzilágyi Cukrászda Zalakaros - MosdóSzilágyi Cukrászda Zalakaros - MosdóSzilágyi Cukrászda Zalakaros - BelsőSzilágyi Cukrászda Zalakaros - Étel/italSzilágyi Cukrászda Zalakaros - Étel/italSzilágyi Cukrászda Zalakaros - Étel/italSzilágyi Cukrászda Zalakaros - Külső kép
2020. augusztus 24.a párjával járt itt
Házi krémest és panna cottát választottunk helyszínen fogyasztásra, mindkettő friss, jóízű volt.
Árban korrekt.
A kiszolgálás gépies.
Itt sem tapasztaltam, hogy a vendégek után fertőtlenítenék az asztalt, sőt, több asztalon ott volt az előző vendégek tányérja.
2020. június 10.a párjával járt itt
A helyiek által ajánlott cukrászdát kötelezőnek gondoltuk kipróbálni, így eljöttünk fagylaltozni. Cukormentes fagylaltból csak egyféle volt, a választék jó átlagos, kifejezett különlegességet nem találtam. A cukormentes tiramisu mellé csokoládét kértem, mindkét fagylalt hozta az elvárt szintet, de maradandó élményt nem nyújtott.
2018. június 16.a párjával járt itt
Finom a fagyijuk, 270 Ft/gombóc ár-érték arányban is megfelelő.
A fagyispultban a kiszolgálás kicsit gépies volt.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 17 városban járt már1 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 161 feltöltött kép
2018. január 28.a párjával járt itt
Hangulatos város, természet közeli, egyszerű hely, finom sütikkel jó kiszolgálással, bár nyáron néha elég zsúfolt.A terasz véleményem szerint kicsi és zsúfolt, de összességében egy jó vidéki wellnesvároska jó cukrászdájának tartom.Természetközeli hely, közel van a kilátó, kisebb sétára a városközpont.
2016. augusztus 1.családjával járt itt
Ebből a cukrászdából is hiányzik az egészségesebb süteményekre való törekvés: pl. gyümölcs cukorral, kölesből, zabpehelyből teljes kiőrlésű lisztből, Stb előállított süteményekre gondolok. A hely szép a kiszolgálás nem túl udvarias, és nem is gyors. A somlói galuska az nagyon gyenge volt a többi sütemény amit ettünk az jó volt.
Szilágyi Cukrászda Zalakaros a térképen
8749 ZalakarosPetőfi u. 45.
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • légkondícionált helyiség • akadálymentes • kisállat bevihető • parkolási lehetőség
H-V
gluténmentes