Boni Családi Wellness Hotel Zalakaros

Boni Családi Wellness Hotel Zalakaros
8749 Zalakaros, Üdülő sor 1.

Boni Családi Wellness Hotel Zalakaros a térképen

Boni Családi Wellness Hotel Zalakaros értékelése:

13. helyezett a 126 zalakarosi szállás közül
68. helyezett Nyugat Dunántúlon - 1046 szállás közül

Boni Családi Wellness Hotel Zalakaros - vélemények, kritkikák

Boni Családi Wellness Hotel Zalakaros vélemények

2018. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. június 28.
A 200 km távolságra lakó unokáink az iskolai szünidő kezdetétől nálunk tartózkodtak, mivel szüleik -akik pedagógusok- még nagyon elfoglaltak voltak. Egy hetes itthoni kikapcsolódás után -hogy a nagymami is kicsit pihenhessen- együtt utaztunk a zalakarosi "Boni"-ba, ahol pár napot töltöttünk.

2018. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. június 27.
Zalakaroson és a Boni Hotelben is először jártunk. A város és a strand gyönyörűen karbantartott. A hotel újszerű és tiszta. Az ételek nagyon ízletesek voltak. A szobában lévő ágyak borzasztó kényelmetlenek és a fa nyílászárók nehézkesen működnek. Összességében elégedetten távoztunk. A személyzet segítőkész volt, de elég morcos. Biztos túlterheltek.

2018. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. június 19.
Nagyon kedves, figyelmes, segítőkész a személyzet, mindennel elégedettek voltunk, csak az idő nem jött be, de erről senki sem tehet, ha minden jól megy, ősszel visszamegyünk!

Mobilról küldte. | 2018. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. június 10. - 2 látogató hasznosnak vélte
Kuponos oldalon vásároltunk egy 2 éjszakás csomagot. A csomag tartalmazott egy óra privát jacuzzi használatot és egy alkalom ágyba reggelit. Megérkezésünkkor láttuk, hogy a weboldalon lévő hotel képek jócskán túlzóak, a valóság sokkal rosszabb. A szoba tiszta volt és viszonylag tágas, a fürdőszoba közepes minőségű.

2018. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. május 31.
Az első legnagyobb csalódás: az ablakokon nincs sötétítő függöny, ami megnehezíti azoknak a pihenését, akik világosban már nem tudnak aludni. Mivel nem klímáztunk (feláras), nyitva volt a szoba ajtó, amin még szúnyogháló is van, viszont a cigarettafüst elöntötte a szobánkat, mert az a teraszokon engedélyezett.

2018. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. március 19.
A hotel maga nagyon kellemes, tényleg családias, férjemmel teljesen egyetértettünk abban, hogy ez a legnagyobb előnye. Nem volt zsúfoltság, tömeg, hangzavar. A gyerekeknek van egy nagyon jó kis játszószoba, ami ugyan kicsi, de tele van nagyon jó játékokkal, kellemes, barátságos a berendezése, kislányunk nagyon szerette! A szakács kiváló, minden vacsora nagyon ízlett!

2018. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. március 3.

Párommal teljes mértékben meg voltunk elégedve szálloda méretével,tisztaságával. A félpanziós ellátás kiváló,és bőséges adag . A wellness használatnál hiányoltunk a merülő medencét,vagy egy,úszó medencét. A személyzetnél kimondott tetszett,érkezés napján Boni szálló alkalmazottja,felhívott minket,amiben közölték,hogy várnak,és még egyéb apró információra felhívták a figyelmünket.

2018. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. március 2.
Pihenésre kiváloan alkalmas hotel,nagyon csendes helyen van,a személyzet megfelelő volt,az étel mennyisége is!Egy furcsa dolog volt,hogy nem volt savanyúság a vacsorához!De ezen kivül minden szép és jó volt!

2017. decemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. január 3.
Szilveszterezni utaztunk ide barátokkal. A pihenés garantált volt a csendes helyen elhelyezkedő hotelben. A személyzet nagyon kedves, segítőkész volt, a helyi wellnesben jókat fürödtünk és szaunáztunk. A szilveszteri vacsora finom volt, a műsor könnyed szórakozást biztosított, viszont a DJ nem volt a helyzet magaslatán.

2017. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. november 27.
Összességében nem volt rossz de vannak hiányosságok. Átlátszik a függöny csak néhány tv csatorna van. Nincs wifi csak a közösségi helységekben ami persze nem fontos de éppenséggel elvárható lenne. Ami viszont negatívum,hogy a wellnes hideg. Mind a helység mind a víz hőmérséklete. Az egyik hölgy/nem a szőke/kelletlen,unott egyáltalán nem kedves.

Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 6.725,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, sportolási lehetőségekkel, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.20-ig
3 nap/2 éjszaka 11.500,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, félpanzióval, WIFI-vel
Érvényes: 2020.05.31-ig
Hunguest Hotel Freya
Zalakaros
4 nap/3 éjszaka 10.900 - 12.100,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, fürdőköpeny- és széfhasználattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.03.26-ig
Venus Hotel
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 11.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, piknik programmal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, wellness teával, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.10.30-ig
Hotel Vital
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 12.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázskuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.23-ig
Hotel Karos Spa
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 17.900 - 19.400,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, gyermekprogramokkal
2019.11.30. - 2019.12.22.
Belenus Thermalhotel Superior
Zalakaros
4 nap/3 éjszaka 10.500 - 11.375,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, kedvezményes masszázzsal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.17-ig
MenDan Magic Spa & Wellness Hotel
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 22.450,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, pezsgővel, üdvözlőitallal, gyümölcs bekészítéssel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázzsal, változatos programokkal
Érvényes: 2019.12.23-ig
Aquatherm Hotel
Zalakaros
2-3 éjszaka 8.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, kedvezményes fürdőbelépővel, masszázskuponnal, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.11.03-ig
Hotel Napfény
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 9.500 - 18.650,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, korlátlan wellness használattal, fitneszterem használattal, internettel
Art Hotel
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 12.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, játszószobával, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.20-ig
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 7.990,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, sportolási lehetőségekkel, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.11.03-ig

Szállodák Zalakaroson és környékén
Gosztola Gyöngye Spa & Élményhotel Gosztola
A Zalai-dombságban, a Nyugat-Dunántúlon található a Gosztola Gyöngye Spa & Élményhotel, a Lenti...
Pihenés a két ünnep között (min. 2 éj)
Kedvezményes ajánlat (min. 2 éj)
Pörögj rá az újévre! (min. 3 éj)

ZalakarosX