Boni Családi Wellness Hotel Zalakaros

Boni Családi Wellness Hotel Zalakaros
8749 Zalakaros, Üdülő sor 1.

Boni Családi Wellness Hotel Zalakaros a térképen

Boni Családi Wellness Hotel Zalakaros értékelése:

13. helyezett a 127 zalakarosi szállás közül
77. helyezett Nyugat Dunántúlon - 1057 szállás közül

Boni Családi Wellness Hotel Zalakaros - vélemények, kritkikák

Boni Családi Wellness Hotel Zalakaros vélemények

2018. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. július 19.
Sajnos rossz időt fogtunk ki, de így kihasználtuk a beltéri medencét. A szauna egy napig működött, nem tudták megcsinálni. Ez hiányzott! A szoba (1. ) tágas és tiszta volt. Ami tényleg zavaró, hogy nincs sötétítő az ablakokon, így estefelé belátni a szobába. Az üzemeltető hölgy, valamint Aida nagyon kedves és segítőkész volt. A másik hölgyet inkább szóra sem méltatom!

2018. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. július 2.
A szállodát könnyen megtaláltuk. Csendes,nyugodt helyen fekszik kisebb sétával a városközpontban vagyunk. A szobák tágasak,kényelmesek voltak. A reggeli választék megfelelő volt,talán a felvágott kínálat lehetne picit változatosabb,viszont a vacsora nagyon jó volt! Mivel a wellness részleget nem használtuk arról nem tudok nyilatkozni.

2018. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. június 28.
A 200 km távolságra lakó unokáink az iskolai szünidő kezdetétől nálunk tartózkodtak, mivel szüleik -akik pedagógusok- még nagyon elfoglaltak voltak. Egy hetes itthoni kikapcsolódás után -hogy a nagymami is kicsit pihenhessen- együtt utaztunk a zalakarosi "Boni"-ba, ahol pár napot töltöttünk.

2018. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. június 27.
Zalakaroson és a Boni Hotelben is először jártunk. A város és a strand gyönyörűen karbantartott. A hotel újszerű és tiszta. Az ételek nagyon ízletesek voltak. A szobában lévő ágyak borzasztó kényelmetlenek és a fa nyílászárók nehézkesen működnek. Összességében elégedetten távoztunk. A személyzet segítőkész volt, de elég morcos. Biztos túlterheltek.

2018. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. június 19.
Nagyon kedves, figyelmes, segítőkész a személyzet, mindennel elégedettek voltunk, csak az idő nem jött be, de erről senki sem tehet, ha minden jól megy, ősszel visszamegyünk!

Mobilról küldte. | 2018. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. június 10. - 2 látogató hasznosnak vélte
Kuponos oldalon vásároltunk egy 2 éjszakás csomagot. A csomag tartalmazott egy óra privát jacuzzi használatot és egy alkalom ágyba reggelit. Megérkezésünkkor láttuk, hogy a weboldalon lévő hotel képek jócskán túlzóak, a valóság sokkal rosszabb. A szoba tiszta volt és viszonylag tágas, a fürdőszoba közepes minőségű.

2018. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. május 31.
Az első legnagyobb csalódás: az ablakokon nincs sötétítő függöny, ami megnehezíti azoknak a pihenését, akik világosban már nem tudnak aludni. Mivel nem klímáztunk (feláras), nyitva volt a szoba ajtó, amin még szúnyogháló is van, viszont a cigarettafüst elöntötte a szobánkat, mert az a teraszokon engedélyezett.

2018. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. március 19.
A hotel maga nagyon kellemes, tényleg családias, férjemmel teljesen egyetértettünk abban, hogy ez a legnagyobb előnye. Nem volt zsúfoltság, tömeg, hangzavar. A gyerekeknek van egy nagyon jó kis játszószoba, ami ugyan kicsi, de tele van nagyon jó játékokkal, kellemes, barátságos a berendezése, kislányunk nagyon szerette! A szakács kiváló, minden vacsora nagyon ízlett!

2018. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. március 3.

Párommal teljes mértékben meg voltunk elégedve szálloda méretével,tisztaságával. A félpanziós ellátás kiváló,és bőséges adag . A wellness használatnál hiányoltunk a merülő medencét,vagy egy,úszó medencét. A személyzetnél kimondott tetszett,érkezés napján Boni szálló alkalmazottja,felhívott minket,amiben közölték,hogy várnak,és még egyéb apró információra felhívták a figyelmünket.

2018. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. március 2.
Pihenésre kiváloan alkalmas hotel,nagyon csendes helyen van,a személyzet megfelelő volt,az étel mennyisége is!Egy furcsa dolog volt,hogy nem volt savanyúság a vacsorához!De ezen kivül minden szép és jó volt!

Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 6.725,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és napozóterasz használattal, gyermekek részére játszótérrel és játszóházzal, sportolási lehetőségekkel, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.03.13-ig
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 9.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szobai bekészítéssel, masszázzsal, wellness-részleg használattal, 1 alkalommal privát wellness használattal, 1 alkalommal reggelivel az ágyban, kedvezményekkel, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.04.30-ig
Hunguest Hotel Freya
Zalakaros
4 nap/3 éjszaka 10.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, fürdőköpeny- és széfhasználattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.03.31-ig
Venus Hotel
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 11.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázs kuponnal, wellness teával. fürdőköpeny és szauna-lepedő használattal, sportos programokkal, játszószobával, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.23-ig
Hotel Vital
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 12.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázskuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.06.15-ig
Hotel Karos Spa
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 18.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, zenés esttel, gyermekprogramokkal
Érvényes: 2020.02.02-ig
Belenus Thermalhotel Superior
Zalakaros
4 nap/3 éjszaka 9.375 - 12.125,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, kedvezményes masszázzsal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.17-ig
MenDan Magic Spa & Wellness Hotel
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 18.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, wellness tanácsadással és Szauna Cocktail Show-val, fürdőköpeny bekészítéssel, gyermekprogramokkal, élőzenével, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.03.01. - 2020.05.29.
Aquatherm Hotel
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 6.500,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, wellness-részleg használattal, kedvezményekkel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.02.19. - 2020.06.30.
Hotel Napfény
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 9.500 - 13.250,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, korlátlan wellness használattal, fitneszterem használattal, internettel
Art Hotel
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 12.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, játszószobával, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.06.12-ig
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 7.990,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, kedvezményekkel, játszószoba használattal, internet elérhetőséggel
2020.03.13. - 2020.05.31.

Szállodák Zalakaroson és környékén
Palace Hotel  Hévíz
Hunguest Hotel Pelion  Tapolca
Hunguest Hotel Freya Zalakaros
A Hunguest Hotel Freya a termálvizéről híres Zalakaroson található, egy gyönyörű park...
Wellness kikapcsolódás teljes ellátással (min. 3 éj)
Pelion extra akció (min. 2 éj)
Kedvezményes nyugdíjas hétköznapok (min. 3 éj)

ZalakarosX