Boni Családi Wellness Hotel Zalakaros

Boni Családi Wellness Hotel Zalakaros
8749 Zalakaros, Üdülő sor 1.

Boni Családi Wellness Hotel Zalakaros a térképen

Boni Családi Wellness Hotel Zalakaros értékelése:

13. helyezett a 127 zalakarosi szállás közül
77. helyezett Nyugat Dunántúlon - 1057 szállás közül

Boni Családi Wellness Hotel Zalakaros - vélemények, kritkikák

Boni Családi Wellness Hotel Zalakaros vélemények

Mobilról küldte. | 2017. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. március 18.
Kellemes es kènyelmes szàlloda. Nagyon jol èreztük magunkat. Fèlpanzio. Nagy vàlasztêk reggeliben. Vacsora szintèn vàlaszthato kètfèle lehetősègből. Kedves szemèlyzet. Tisztasàg. Nagy szobàk.

2017. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. március 13.
Remek hely!
Gyönyörű a hotel kívül és belül egyaránt!
A kiszolgálás és segítőkészség csillagos ötös!Közel a Zalakarosi fürdő,illetve ökotó!
Rendezett,tiszta szobák,gyerekeknek játszószoba!
Mindenkinek ajánljuk!!!!

2016. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. január 1.
kellemes 4 napot töltöttünk el a családdal a két ünnep között, a személyzet kedves, segítőkész, a konyha remek volt, a szoba nem túl nagy, de az elrendezése jó, a wellness szolgáltatàs alapszintű de jó minőségű, délutàni progamokkal is kedveskedtek.

2016. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. december 27.
Lényegében mindennel meg voltunk elégedve! Barátságos,kézséges, udvarias személyzet, szolgáltatások. Amit hiányoltunk, az a fogasok száma a szekrényben és hiánya a fürdőszobában. Téli üzemmódban több kell a felső ruházat miatt, illetve a törülközőket nem volt hova akasztani nedvesen! A Wifit bővíteni kell, ne csak a recepciónál legyen!

2016. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. december 11.
A szálloda jó helyen van, közel a központhoz és a fürdőhöz. A személyzet minden egyes tagja kedves, készséges, bár sajnos érezhető, hogy nem szakképzettek (aki a szobához kísér, egyben felszolgáló is, elmondta, hogy aznap kezdett még ő sem tudja mi hol van. A vacsoránál veregette a vendég vállát, hogy mindjárt hozza a rendelést).

2016. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. szeptember 23.
A szobában csak 7 TV csatornát lehetett nézni. ( ebből 2 db német) A szobában nem volt telefon, (recepció hívása)nem volt tájékoztató anyag, a törülközők nagyon kopottak voltak, nem volt fürdőköpeny, a huzatokról hiányoztak a gombok. A szekrényről hiányzott a fogantyú. A fürdőszobában nem volt WC papír tartó. A vízcsap megnyitásakor szinte dübörgő hangot lehetett hallani.

2016. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. szeptember 22. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon tetszett,hogy csendes helyen van,de mégsem eldugva.Közel van a temálfüdő,a központ.Gyerekes és idósebb pároknak ajánlom akik tényleg pihenni jönnek.

2016. szeptemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. szeptember 16.
Összességèben elégedetten távoztunk.
Egyetlen egy dolgot hiányoltam,hogy a helyi látnivalòkròl,programokròl,lehetőségekről nem kaptunk semmilyen informáciòt.
Akár szòban,akár szòrò nyomtatványok formájában.

2016. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 23.
Ami tetszett, azt tükrözi a ,,csillagok" száma! Kiemelném az étkezést, ami szerintünk (3 fő) megérdemli a 10 csillagot! Nagyon - nagyon jó volt továbbá a masszázs fotel, amiben ellazultunk. Ami nem tetszett, az hogy, recsegett - ropogott kényelmetlen és kemény volt a pótágy! Mindent összevéve jól éreztük magunkat, köszönjük a lehetőséget!

2016. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 22. - 1 látogató hasznosnak vélte
Itt jártam feleségemmel. Sajnos a Wellness az nem felel meg egy pihenni érkezőnek! Az udvari medence jég hideg,a szauna nagyon kicsi,a pezsgő medence meg szintén hideg volt a víz,annak ellenére hogy azt közölték 32-36 fok közt van,még 25 sem volt,sok szobával rendelkezik de a Wellness részleg nagyon kicsi! A reggeli az tökéletes,de a vacsora az nagyon kevés!

Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 6.725,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és napozóterasz használattal, gyermekek részére játszótérrel és játszóházzal, sportolási lehetőségekkel, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.03.13-ig
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 9.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szobai bekészítéssel, masszázzsal, wellness-részleg használattal, 1 alkalommal privát wellness használattal, 1 alkalommal reggelivel az ágyban, kedvezményekkel, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.04.30-ig
Hunguest Hotel Freya
Zalakaros
4 nap/3 éjszaka 10.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, fürdőköpeny- és széfhasználattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.03.31-ig
Venus Hotel
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 11.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázs kuponnal, wellness teával. fürdőköpeny és szauna-lepedő használattal, sportos programokkal, játszószobával, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.23-ig
Hotel Vital
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 12.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázskuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.06.15-ig
Hotel Karos Spa
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 18.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, zenés esttel, gyermekprogramokkal
Érvényes: 2020.02.02-ig
Belenus Thermalhotel Superior
Zalakaros
4 nap/3 éjszaka 9.375 - 12.125,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, kedvezményes masszázzsal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.17-ig
MenDan Magic Spa & Wellness Hotel
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 18.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, wellness tanácsadással és Szauna Cocktail Show-val, fürdőköpeny bekészítéssel, gyermekprogramokkal, élőzenével, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.03.01. - 2020.05.29.
Aquatherm Hotel
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 6.500,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, wellness-részleg használattal, kedvezményekkel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.02.19. - 2020.06.30.
Hotel Napfény
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 9.500 - 13.250,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, korlátlan wellness használattal, fitneszterem használattal, internettel
Art Hotel
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 12.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, játszószobával, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.06.12-ig
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 7.990,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, kedvezményekkel, játszószoba használattal, internet elérhetőséggel
2020.03.13. - 2020.05.31.

Szállodák Zalakaroson és környékén
Palace Hotel  Hévíz
Hunguest Hotel Pelion  Tapolca
Hunguest Hotel Freya Zalakaros
A Hunguest Hotel Freya a termálvizéről híres Zalakaroson található, egy gyönyörű park...
Wellness kikapcsolódás teljes ellátással (min. 3 éj)
Pelion extra akció (min. 2 éj)
Kedvezményes nyugdíjas hétköznapok (min. 3 éj)

ZalakarosX