Boni Családi Wellness Hotel Zalakaros

Boni Családi Wellness Hotel Zalakaros
8749 Zalakaros, Üdülő sor 1.

Boni Családi Wellness Hotel Zalakaros a térképen

Boni Családi Wellness Hotel Zalakaros értékelése:

13. helyezett a 126 zalakarosi szállás közül
68. helyezett Nyugat Dunántúlon - 1046 szállás közül

Boni Családi Wellness Hotel Zalakaros - vélemények, kritkikák

Boni Családi Wellness Hotel Zalakaros vélemények

2016. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. január 1.
kellemes 4 napot töltöttünk el a családdal a két ünnep között, a személyzet kedves, segítőkész, a konyha remek volt, a szoba nem túl nagy, de az elrendezése jó, a wellness szolgáltatàs alapszintű de jó minőségű, délutàni progamokkal is kedveskedtek.

2016. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. december 27.
Lényegében mindennel meg voltunk elégedve! Barátságos,kézséges, udvarias személyzet, szolgáltatások. Amit hiányoltunk, az a fogasok száma a szekrényben és hiánya a fürdőszobában. Téli üzemmódban több kell a felső ruházat miatt, illetve a törülközőket nem volt hova akasztani nedvesen! A Wifit bővíteni kell, ne csak a recepciónál legyen!

2016. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. december 11.
A szálloda jó helyen van, közel a központhoz és a fürdőhöz. A személyzet minden egyes tagja kedves, készséges, bár sajnos érezhető, hogy nem szakképzettek (aki a szobához kísér, egyben felszolgáló is, elmondta, hogy aznap kezdett még ő sem tudja mi hol van. A vacsoránál veregette a vendég vállát, hogy mindjárt hozza a rendelést).

2016. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. szeptember 23.
A szobában csak 7 TV csatornát lehetett nézni. ( ebből 2 db német) A szobában nem volt telefon, (recepció hívása)nem volt tájékoztató anyag, a törülközők nagyon kopottak voltak, nem volt fürdőköpeny, a huzatokról hiányoztak a gombok. A szekrényről hiányzott a fogantyú. A fürdőszobában nem volt WC papír tartó. A vízcsap megnyitásakor szinte dübörgő hangot lehetett hallani.

2016. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. szeptember 22. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon tetszett,hogy csendes helyen van,de mégsem eldugva.Közel van a temálfüdő,a központ.Gyerekes és idósebb pároknak ajánlom akik tényleg pihenni jönnek.

2016. szeptemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. szeptember 16.
Összességèben elégedetten távoztunk.
Egyetlen egy dolgot hiányoltam,hogy a helyi látnivalòkròl,programokròl,lehetőségekről nem kaptunk semmilyen informáciòt.
Akár szòban,akár szòrò nyomtatványok formájában.

2016. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 23.
Ami tetszett, azt tükrözi a ,,csillagok" száma! Kiemelném az étkezést, ami szerintünk (3 fő) megérdemli a 10 csillagot! Nagyon - nagyon jó volt továbbá a masszázs fotel, amiben ellazultunk. Ami nem tetszett, az hogy, recsegett - ropogott kényelmetlen és kemény volt a pótágy! Mindent összevéve jól éreztük magunkat, köszönjük a lehetőséget!

2016. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 22. - 1 látogató hasznosnak vélte
Itt jártam feleségemmel. Sajnos a Wellness az nem felel meg egy pihenni érkezőnek! Az udvari medence jég hideg,a szauna nagyon kicsi,a pezsgő medence meg szintén hideg volt a víz,annak ellenére hogy azt közölték 32-36 fok közt van,még 25 sem volt,sok szobával rendelkezik de a Wellness részleg nagyon kicsi! A reggeli az tökéletes,de a vacsora az nagyon kevés!

2016. augusztusban, csoporttal járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 3.
Nagyon jól éreztük magunkat a testvéreimmel együtt.Kellemes környezetben talalható ez a tündéri hotel még kellemesebb kiszolgálással és tüneményes alkalmazottakkal.
Mindenkinek csak ajánlani tudom!

2016. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. július 4. - 1 látogató hasznosnak vélte
A családias jelleg teljes mértékben megfigyelhető volt . A szobánk szuper tágas volt 2 kamasz gyerekkel, tisztaság és odafigyelés mindenütt . Külön kiemelném Szilvia kedvességét. Nagyon jó a benti wellness rész-nem biztos, hogy ezt másik 3 csillagos helyen megkaptuk volna . Egyedüli negatívumként a vacsorát említeném, ami finom volt ugyan de általában kevés .

Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 6.725,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, sportolási lehetőségekkel, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.20-ig
3 nap/2 éjszaka 11.500,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, félpanzióval, WIFI-vel
Érvényes: 2020.05.31-ig
Hunguest Hotel Freya
Zalakaros
4 nap/3 éjszaka 10.900 - 12.100,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, fürdőköpeny- és széfhasználattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.03.26-ig
Venus Hotel
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 11.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, piknik programmal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, wellness teával, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.10.30-ig
Hotel Vital
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 12.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázskuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.23-ig
Hotel Karos Spa
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 17.900 - 19.400,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, gyermekprogramokkal
2019.11.30. - 2019.12.22.
Belenus Thermalhotel Superior
Zalakaros
4 nap/3 éjszaka 10.500 - 11.375,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, kedvezményes masszázzsal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.17-ig
MenDan Magic Spa & Wellness Hotel
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 22.450,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, pezsgővel, üdvözlőitallal, gyümölcs bekészítéssel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázzsal, változatos programokkal
Érvényes: 2019.12.23-ig
Aquatherm Hotel
Zalakaros
2-3 éjszaka 8.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, kedvezményes fürdőbelépővel, masszázskuponnal, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.11.03-ig
Hotel Napfény
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 9.500 - 18.650,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, korlátlan wellness használattal, fitneszterem használattal, internettel
Art Hotel
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 12.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, játszószobával, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.20-ig
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 7.990,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, sportolási lehetőségekkel, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.11.03-ig

Szállodák Zalakaroson és környékén
Gosztola Gyöngye Spa & Élményhotel Gosztola
A Zalai-dombságban, a Nyugat-Dunántúlon található a Gosztola Gyöngye Spa & Élményhotel, a Lenti...
Pihenés a két ünnep között (min. 2 éj)
Kedvezményes ajánlat (min. 2 éj)
Pörögj rá az újévre! (min. 3 éj)

ZalakarosX