Boni Családi Wellness Hotel Zalakaros

Boni Családi Wellness Hotel Zalakaros
8749 Zalakaros, Üdülő sor 1.

Boni Családi Wellness Hotel Zalakaros a térképen

Boni Családi Wellness Hotel Zalakaros értékelése:

13. helyezett a 126 zalakarosi szállás közül
68. helyezett Nyugat Dunántúlon - 1046 szállás közül

Boni Családi Wellness Hotel Zalakaros - vélemények, kritkikák

Boni Családi Wellness Hotel Zalakaros vélemények

2016. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. július 3. - 1 látogató hasznosnak vélte
Kellemes kikapcsolódást kínál ez a hely. A wellness-részleg nagyon jó,bár egy infra szaunával még jobb lenne. A kinti medence nagy öröm volt a mi fiúnknak,sokat pancsolt benne. Napozásra, kikapcsolódásra van lehetőség. Az első este a vacsora nem volt túl ízletes,a második napon viszont nagyon finom volt. A reggeli mindkét napon választékos és bőséges volt.

2016. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. június 27. - 1 látogató hasznosnak vélte
Kedves, segítőkész személyzet; tiszta, jól felszerelt szobák; finom, bőséges, választékos reggeli, egy-két alkalommal kritikán aluli, kevés vacsorával. Kisgyermekes családoknak szívből ajánlom.
Értékelt: 2016. június 11. - 1 látogató hasznosnak vélte
Sajnos az étkezéssel voltak problémák. Kicsi adagok,es nem ízletesek. A személyzet kedves,segítőkész. A hotel szép,csendes,finom illat fogadott mindenhol. A szobák szépek,kényelmesek. Az ételek minőségén kellene javítani. Sajnos többször találkoztunk nem alaposan elmosogatott evőeszközzel,pohárral. Ha ennek minősége javulna szívesen visszatérnénk.
Értékelt: 2016. június 10. - 1 látogató hasznosnak vélte
Szüleimnek ajándékoztam egy zalakarosi üdülést. Tavaly a Hotel Napfényben szálltak meg, ami nagyon tetszett nekik, idén pedig a Boni Hotelben foglaltunk, ami sajnos nagy csalódás volt. A szobák koszosak voltak, az étel pedig ehetetlen: egyszer romlott krumplit szolgáltak fel nekik.

Értékelt: 2016. június 9. - 1 látogató hasznosnak vélte
Kellemes pár napot töltöttünk el a zalakarosi Boni Wellness Hotelben. Barátságos,segitőkész személyzet fogadott bennünk. Az elhelyezés kényelmes szobákban történt. Valóban családias hangulat jellemezte a légkört. Bár vannak szolgáltatásai a hotelnek,de mi felfedeztük a környéket is. Az étkezésről pár gondolatot szeretnék megosztani:A reggeli megfelelő volt mind mennyiségre,mind minőségre.

Értékelt: 2016. június 5. - 1 látogató hasznosnak vélte
Rövid kikapcsolódáshoz választottuk Zalakarost Boni hotelben foglaltunk szállást. Aki csendre és nyugalomra vágyik itt megtalálja,a szoba amit kaptunk emeleten volt jól felszerelt tiszta és kényelmes. Az étel reggel svédasztalos átlagos választékot tartalmazott, a vacsora menüválasztásos volt ami ízletes és bőséges! A wellness részleg tiszta és tágas.

Értékelt: 2016. június 3. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon jól éreztük magunkat. A hotel igazán családias,a személyzet kedves, közvetlen, barátságos.A szobák,a fürdőszoba nagyon tiszta,de ez az egész szállodára jellemző. Biztos,hogy legközelebb is eljövünk és akkor elhozzuk a gyerekeket is. Köszönjük.

Értékelt: 2016. május 24. - 1 látogató hasznosnak vélte
Családi, emberléptékű,szerethető szálloda.A személyzet az új indulást jól
menedzseli.Vannak kissebb hiányosságok, de ezek javíthatók.Jobb minőségüek
lehetnének a vacsorai ételek, ha helyben készülnének és nem hozottan
átmelegítve.A gépkocsi parkoló állandó zárhatóságát meg kell oldani.

Értékelt: 2016. május 18. - 1 látogató hasznosnak vélte
2016. Pünkösd hétvégéjét töltöttük itt párommal. Sajnos nekünk nagy csalódás volt! Wellness hotel lévén elvárható, hogy a wellness rész legalább este 10-ig nyitva tartson (8-kor bezár). Sokan még vacsora után igényt tartanának egy kis ellazulásra. A szauna kicsi és nincs felfűtve, csak ha előre jelezzük szaunázási szándékunkat.

2016. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. április 26. - 1 látogató hasznosnak vélte
Igazán emlékezetes 3 napot töltöttünk itt el,nagyon tetszett a szállás,az egész környezet,könnyen megközelíthető a hotel. A személyzet segítőkész,barátságos volt,az ételek is nagyon finomak voltak.Bátran ajánlom másoknak is,főleg családias hangulata miatt.Nem bántuk meg,hogy rájuk esett a választásunk.

Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 6.725,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, sportolási lehetőségekkel, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.20-ig
3 nap/2 éjszaka 11.500,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, félpanzióval, WIFI-vel
Érvényes: 2020.05.31-ig
Hunguest Hotel Freya
Zalakaros
4 nap/3 éjszaka 10.900 - 12.100,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, fürdőköpeny- és széfhasználattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.03.26-ig
Venus Hotel
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 11.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, piknik programmal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, wellness teával, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.10.30-ig
Hotel Vital
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 12.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázskuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.23-ig
Hotel Karos Spa
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 17.900 - 19.400,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, gyermekprogramokkal
2019.11.30. - 2019.12.22.
Belenus Thermalhotel Superior
Zalakaros
4 nap/3 éjszaka 10.500 - 11.375,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, kedvezményes masszázzsal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.17-ig
MenDan Magic Spa & Wellness Hotel
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 22.450,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, pezsgővel, üdvözlőitallal, gyümölcs bekészítéssel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázzsal, változatos programokkal
Érvényes: 2019.12.23-ig
Aquatherm Hotel
Zalakaros
2-3 éjszaka 8.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, kedvezményes fürdőbelépővel, masszázskuponnal, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.11.03-ig
Hotel Napfény
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 9.500 - 18.650,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, korlátlan wellness használattal, fitneszterem használattal, internettel
Art Hotel
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 12.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, játszószobával, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.20-ig
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 7.990,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, sportolási lehetőségekkel, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.11.03-ig

Szállodák Zalakaroson és környékén
Gosztola Gyöngye Spa & Élményhotel Gosztola
A Zalai-dombságban, a Nyugat-Dunántúlon található a Gosztola Gyöngye Spa & Élményhotel, a Lenti...
Pihenés a két ünnep között (min. 2 éj)
Kedvezményes ajánlat (min. 2 éj)
Pörögj rá az újévre! (min. 3 éj)

ZalakarosX