Boni Családi Wellness Hotel Zalakaros

Boni Családi Wellness Hotel Zalakaros
8749 Zalakaros, Üdülő sor 1.

Boni Családi Wellness Hotel Zalakaros a térképen

Boni Családi Wellness Hotel Zalakaros értékelése:

13. helyezett a 127 zalakarosi szállás közül
77. helyezett Nyugat Dunántúlon - 1057 szállás közül

Boni Családi Wellness Hotel Zalakaros - vélemények, kritkikák

Boni Családi Wellness Hotel Zalakaros vélemények

2016. augusztusban, csoporttal járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 3.
Nagyon jól éreztük magunkat a testvéreimmel együtt.Kellemes környezetben talalható ez a tündéri hotel még kellemesebb kiszolgálással és tüneményes alkalmazottakkal.
Mindenkinek csak ajánlani tudom!

2016. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. július 4. - 1 látogató hasznosnak vélte
A családias jelleg teljes mértékben megfigyelhető volt . A szobánk szuper tágas volt 2 kamasz gyerekkel, tisztaság és odafigyelés mindenütt . Külön kiemelném Szilvia kedvességét. Nagyon jó a benti wellness rész-nem biztos, hogy ezt másik 3 csillagos helyen megkaptuk volna . Egyedüli negatívumként a vacsorát említeném, ami finom volt ugyan de általában kevés .

2016. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. július 3. - 1 látogató hasznosnak vélte
Kellemes kikapcsolódást kínál ez a hely. A wellness-részleg nagyon jó,bár egy infra szaunával még jobb lenne. A kinti medence nagy öröm volt a mi fiúnknak,sokat pancsolt benne. Napozásra, kikapcsolódásra van lehetőség. Az első este a vacsora nem volt túl ízletes,a második napon viszont nagyon finom volt. A reggeli mindkét napon választékos és bőséges volt.

2016. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. június 27. - 1 látogató hasznosnak vélte
Kedves, segítőkész személyzet; tiszta, jól felszerelt szobák; finom, bőséges, választékos reggeli, egy-két alkalommal kritikán aluli, kevés vacsorával. Kisgyermekes családoknak szívből ajánlom.
Értékelt: 2016. június 11. - 1 látogató hasznosnak vélte
Sajnos az étkezéssel voltak problémák. Kicsi adagok,es nem ízletesek. A személyzet kedves,segítőkész. A hotel szép,csendes,finom illat fogadott mindenhol. A szobák szépek,kényelmesek. Az ételek minőségén kellene javítani. Sajnos többször találkoztunk nem alaposan elmosogatott evőeszközzel,pohárral. Ha ennek minősége javulna szívesen visszatérnénk.
Értékelt: 2016. június 10. - 1 látogató hasznosnak vélte
Szüleimnek ajándékoztam egy zalakarosi üdülést. Tavaly a Hotel Napfényben szálltak meg, ami nagyon tetszett nekik, idén pedig a Boni Hotelben foglaltunk, ami sajnos nagy csalódás volt. A szobák koszosak voltak, az étel pedig ehetetlen: egyszer romlott krumplit szolgáltak fel nekik.

Értékelt: 2016. június 9. - 1 látogató hasznosnak vélte
Kellemes pár napot töltöttünk el a zalakarosi Boni Wellness Hotelben. Barátságos,segitőkész személyzet fogadott bennünk. Az elhelyezés kényelmes szobákban történt. Valóban családias hangulat jellemezte a légkört. Bár vannak szolgáltatásai a hotelnek,de mi felfedeztük a környéket is. Az étkezésről pár gondolatot szeretnék megosztani:A reggeli megfelelő volt mind mennyiségre,mind minőségre.

Értékelt: 2016. június 5. - 1 látogató hasznosnak vélte
Rövid kikapcsolódáshoz választottuk Zalakarost Boni hotelben foglaltunk szállást. Aki csendre és nyugalomra vágyik itt megtalálja,a szoba amit kaptunk emeleten volt jól felszerelt tiszta és kényelmes. Az étel reggel svédasztalos átlagos választékot tartalmazott, a vacsora menüválasztásos volt ami ízletes és bőséges! A wellness részleg tiszta és tágas.

2016. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. június 3. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon jól éreztük magunkat. A hotel igazán családias,a személyzet kedves, közvetlen, barátságos.A szobák,a fürdőszoba nagyon tiszta,de ez az egész szállodára jellemző. Biztos,hogy legközelebb is eljövünk és akkor elhozzuk a gyerekeket is. Köszönjük.

2016. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. május 24. - 1 látogató hasznosnak vélte
Családi, emberléptékű,szerethető szálloda.A személyzet az új indulást jól
menedzseli.Vannak kissebb hiányosságok, de ezek javíthatók.Jobb minőségüek
lehetnének a vacsorai ételek, ha helyben készülnének és nem hozottan
átmelegítve.A gépkocsi parkoló állandó zárhatóságát meg kell oldani.

Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 6.725,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és napozóterasz használattal, gyermekek részére játszótérrel és játszóházzal, sportolási lehetőségekkel, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.03.13-ig
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 9.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szobai bekészítéssel, masszázzsal, wellness-részleg használattal, 1 alkalommal privát wellness használattal, 1 alkalommal reggelivel az ágyban, kedvezményekkel, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.04.30-ig
Hunguest Hotel Freya
Zalakaros
4 nap/3 éjszaka 10.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, fürdőköpeny- és széfhasználattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.03.31-ig
Venus Hotel
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 11.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázs kuponnal, wellness teával. fürdőköpeny és szauna-lepedő használattal, sportos programokkal, játszószobával, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.23-ig
Hotel Vital
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 12.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázskuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.06.15-ig
Hotel Karos Spa
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 18.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, zenés esttel, gyermekprogramokkal
Érvényes: 2020.02.02-ig
Belenus Thermalhotel Superior
Zalakaros
4 nap/3 éjszaka 9.375 - 12.125,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, kedvezményes masszázzsal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.17-ig
MenDan Magic Spa & Wellness Hotel
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 18.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, wellness tanácsadással és Szauna Cocktail Show-val, fürdőköpeny bekészítéssel, gyermekprogramokkal, élőzenével, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.03.01. - 2020.05.29.
Aquatherm Hotel
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 6.500,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, wellness-részleg használattal, kedvezményekkel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.02.19. - 2020.06.30.
Hotel Napfény
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 9.500 - 13.250,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, korlátlan wellness használattal, fitneszterem használattal, internettel
Art Hotel
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 12.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, játszószobával, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.06.12-ig
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 7.990,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, kedvezményekkel, játszószoba használattal, internet elérhetőséggel
2020.03.13. - 2020.05.31.

Szállodák Zalakaroson és környékén
Palace Hotel  Hévíz
Hunguest Hotel Pelion  Tapolca
Hunguest Hotel Freya Zalakaros
A Hunguest Hotel Freya a termálvizéről híres Zalakaroson található, egy gyönyörű park...
Wellness kikapcsolódás teljes ellátással (min. 3 éj)
Pelion extra akció (min. 2 éj)
Kedvezményes nyugdíjas hétköznapok (min. 3 éj)

ZalakarosX