Boni Családi Wellness Hotel Zalakaros

Boni Családi Wellness Hotel Zalakaros
8749 Zalakaros, Üdülő sor 1.

Boni Családi Wellness Hotel Zalakaros a térképen

Boni Családi Wellness Hotel Zalakaros értékelése:

13. helyezett a 127 zalakarosi szállás közül
77. helyezett Nyugat Dunántúlon - 1057 szállás közül

Boni Családi Wellness Hotel Zalakaros - vélemények, kritkikák

Boni Családi Wellness Hotel Zalakaros vélemények

2019. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. április 29. - 1 látogató hasznosnak vélte
Könnyen megközelíthető a szálláshely . A szállás elérhető közelben van mindenhez pl a fürdőhöz is, ami gyönyörű, és úgy gondolom minden korosztály igényét kielégíti. Kényelmes és tiszta szoba . A személyzet udvarias , barátságos , segítőkész . A reggeli változatos a menü választásos vacsora finom , bőséges volt . Sajnos a Wifi a szobában nem mindig volt elérhető .

2019. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. március 17.
Nagyon kényelmes volt a szoba és tiszta!A személyzet udvarias segítőkész!Összességében nagyon jól éreztük magunkat!Mindenkinek csak ajánlani tudom!Megéri!

2019. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. március 14.
Az ár-érték arány rendben. A szállás tiszta, rendezett, a személyzet barátságos, segítőkész. A svédasztalos reggeli,változatos, a menü választásos vacsora jó volt. A szobák jól felszereltek, tiszták. Három hiányosságot említenék, amit a szállás biztosan korrigálni fog. Az egyik :a tusoló kabinnak az egyik ajtaja hiányzott, azt zuhanyfüggönnyel pótolták a tusoló fej vízköves volt.

2018. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. február 22.
Könnyen megtalálható a szálláshely. A személyzet nagyon kedves és segítőkész. A hely rendezett és tiszta. Az ételek nagyon finomak. A játszószoba nagyon tetszett a kislányomnak (3 éves), csak a nyitvatartásán lehetne változtatni - én személy szerint egyáltalán nem tartanám zárva, hiszen vannak korán kelő gyerkőcök is. Köztük az én kislányom is.

2019. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. február 4.
Nekem nagyon tetszett a Wellness Hotel. Szép helyen voltunk, és máskor is is szeretnénk eljutni ide, vagy máshova. Nagyon finomak voltak az ételek, és mindennel meg voltunk elégedve. Készségesen rendelkezésünkre álltak a segítségadásnál. Köszönünk mindent.

2019. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 26.
Szép környezet, kényelmes szoba, várakozásunknak megfelelő kikapcsolódásban volt részünk.
Egyetlen észrevételünk: a fürdőszobai kilépő nem illett a környezetbe.

2018. decemberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2018. december 27.
Amivel nem voltam megelégedve, a TELEFON hiánya- Még a recepción sincs. Szivességböl megengedték, hogy telefonáljak. 9-10 órakor zár a recepció is úgy tudom. Ha ezután problámám van hogyan hivok segitséget mobil hiján Borsai Gábor
Válasz az értékelésre - 2018. december 31.
Arról, hogy a vendég az ideúton elhagyta a telefonján, sajnos mi nem tehetünk, biztosítottunk számára telefont, amivel fel tudta hívni a rokonait, és azt is felajánlottuk, hogy bármikor jelzi, az én (vezető( telefonját használhatja. Igen, egy 19 szobás kis panziónál nincs 0-24 órás recepció, ahogy ezt a hotel leírásában is megtalálhatják.
Angyalosi-Hermán Eszter (Boni Hotel) (Boni Családi Wellness Hotel)

2018. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. december 2. - 1 látogató hasznosnak vélte
A wellness részlegben nagyon hideg volt, a nyílásszárók mentén ömlött be a hideg (vagy egyenesen nyitva volt a hatalmas üvegajtó). Az egyetlen jacuzzit így nem lehetett nap közben használni, csak vacsora előtt. Azt követően pedig már be is zárták. A pihenő ágyakon való fekvés eszünkbe sem jutott abban a hidegben, pedig ez lett volna az egyik lényege a "családi wellnessnek".
2018. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. november 15.
A hely megtalálása, hát, hagy maga után kíváni valót. Se egy útbaigazító tábla, sem a szomszéd szálláshelyek nem tudtak segíteni, merre található. A földszinti szobába nagyon zavaróan világít be az udvari medence miatt található lámpa egész éjjel. Ha a szobába sötétedés után feloltom a lápát, mindenki beláthat. Elsötétíteni nem lehet, nincs rá lehetőség.

2018. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 20.
Augusztusban jártam ott a férjemmel és a kisfiammal. Könnyen megtalálható a szállás és csendes, nyugodt helyen van. Az egyik emeleti apartmant kaptuk meg. A szoba tágas volt kényelmes. Félpanziós ellátást kértünk. Az ételek nagyon finomak voltak, amit én is hiányoltam a saláta/savanyúság az ételekhez.

Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 6.725,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és napozóterasz használattal, gyermekek részére játszótérrel és játszóházzal, sportolási lehetőségekkel, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.03.13-ig
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 9.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szobai bekészítéssel, masszázzsal, wellness-részleg használattal, 1 alkalommal privát wellness használattal, 1 alkalommal reggelivel az ágyban, kedvezményekkel, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.04.30-ig
Hunguest Hotel Freya
Zalakaros
4 nap/3 éjszaka 10.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, fürdőköpeny- és széfhasználattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.03.31-ig
Venus Hotel
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 11.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázs kuponnal, wellness teával. fürdőköpeny és szauna-lepedő használattal, sportos programokkal, játszószobával, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.23-ig
Hotel Vital
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 12.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázskuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.06.15-ig
Hotel Karos Spa
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 18.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, zenés esttel, gyermekprogramokkal
Érvényes: 2020.02.02-ig
Belenus Thermalhotel Superior
Zalakaros
4 nap/3 éjszaka 9.375 - 12.125,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, kedvezményes masszázzsal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.17-ig
MenDan Magic Spa & Wellness Hotel
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 18.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, wellness tanácsadással és Szauna Cocktail Show-val, fürdőköpeny bekészítéssel, gyermekprogramokkal, élőzenével, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.03.01. - 2020.05.29.
Aquatherm Hotel
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 6.500,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, wellness-részleg használattal, kedvezményekkel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.02.19. - 2020.06.30.
Hotel Napfény
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 9.500 - 13.250,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, korlátlan wellness használattal, fitneszterem használattal, internettel
Art Hotel
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 12.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, játszószobával, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.06.12-ig
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 7.990,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, kedvezményekkel, játszószoba használattal, internet elérhetőséggel
2020.03.13. - 2020.05.31.

Szállodák Zalakaroson és környékén
Palace Hotel  Hévíz
Hunguest Hotel Pelion  Tapolca
Hunguest Hotel Freya Zalakaros
A Hunguest Hotel Freya a termálvizéről híres Zalakaroson található, egy gyönyörű park...
Wellness kikapcsolódás teljes ellátással (min. 3 éj)
Pelion extra akció (min. 2 éj)
Kedvezményes nyugdíjas hétköznapok (min. 3 éj)

ZalakarosX