Boni Családi Wellness Hotel Zalakaros

Boni Családi Wellness Hotel Zalakaros
8749 Zalakaros, Üdülő sor 1.

Boni Családi Wellness Hotel Zalakaros a térképen

Boni Családi Wellness Hotel Zalakaros értékelése:

12. helyezett a 128 zalakarosi szállás közül
74. helyezett Nyugat Dunántúlon - 1062 szállás közül

Boni Családi Wellness Hotel Zalakaros - vélemények, kritkikák

Boni Családi Wellness Hotel Zalakaros vélemények

2016. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. május 18. - 1 látogató hasznosnak vélte
2016. Pünkösd hétvégéjét töltöttük itt párommal. Sajnos nekünk nagy csalódás volt! Wellness hotel lévén elvárható, hogy a wellness rész legalább este 10-ig nyitva tartson (8-kor bezár). Sokan még vacsora után igényt tartanának egy kis ellazulásra. A szauna kicsi és nincs felfűtve, csak ha előre jelezzük szaunázási szándékunkat.

2016. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. április 26. - 1 látogató hasznosnak vélte
Igazán emlékezetes 3 napot töltöttünk itt el,nagyon tetszett a szállás,az egész környezet,könnyen megközelíthető a hotel. A személyzet segítőkész,barátságos volt,az ételek is nagyon finomak voltak.Bátran ajánlom másoknak is,főleg családias hangulata miatt.Nem bántuk meg,hogy rájuk esett a választásunk.

2016. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. április 18. - 1 látogató hasznosnak vélte
Kellemes, kényelmes, nyugodt környezetben, figyelmes, kedves személyzettel találkoztunk az elmúlt hétvégén. Minden adott volt a pihenéshez, illetve az aktív kikapcsolódáshoz is. Minden korosztály jól érezheti magát ezen a szálláshelyen.

Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 11.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, játszótér és játszószoba használattal, internet elérhetőséggel
2020.07.01. - 2020.08.31.
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 7.497,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, kedvezményekkel, játszószoba használattal, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.06.30-ig
3 nap/2 éjszaka 19.800,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, félpanzióval, WIFI-vel
Érvényes: 2022.02.28-ig

Szállodák Zalakaroson és környékén
Hotel Vital Zalakaros
Hotel Panoráma Balatongyörök Balatongyörök
Club Dobogómajor Cserszegtomaj
A Club Dobogómajor hotel a Balaton és Hévíz között kínál szállást - kényelmes apartmanokkal,...
Előnyári feltöltődés (min. 3 éj)
Bomba tavasz (min. 2 éj)
Cserszegtomaji vakáció (min. 2 éj)

ZalakarosX