Boni Családi Wellness Hotel Zalakaros

Boni Családi Wellness Hotel Zalakaros
8749 Zalakaros, Üdülő sor 1.

Boni Családi Wellness Hotel Zalakaros a térképen

Boni Családi Wellness Hotel Zalakaros értékelése:

13. helyezett a 127 zalakarosi szállás közül
77. helyezett Nyugat Dunántúlon - 1057 szállás közül

Boni Családi Wellness Hotel Zalakaros - vélemények, kritkikák

Boni Családi Wellness Hotel Zalakaros vélemények

2017. decemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. január 3.
Szilveszterezni utaztunk ide barátokkal. A pihenés garantált volt a csendes helyen elhelyezkedő hotelben. A személyzet nagyon kedves, segítőkész volt, a helyi wellnesben jókat fürödtünk és szaunáztunk. A szilveszteri vacsora finom volt, a műsor könnyed szórakozást biztosított, viszont a DJ nem volt a helyzet magaslatán.

2017. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. november 27.
Összességében nem volt rossz de vannak hiányosságok. Átlátszik a függöny csak néhány tv csatorna van. Nincs wifi csak a közösségi helységekben ami persze nem fontos de éppenséggel elvárható lenne. Ami viszont negatívum,hogy a wellnes hideg. Mind a helység mind a víz hőmérséklete. Az egyik hölgy/nem a szőke/kelletlen,unott egyáltalán nem kedves.

2017. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 27. - 1 látogató hasznosnak vélte
Avval kezdeném nem néztem utána a szálloda értékeléseinek az utazás ellőtt sajnos. A reggelli egysíkú olcsó felvágottak ihatattlan "kannás almalé és narancs". Rátotta,virsli,főtt tojás stb mutatóban sem. A vacsorákból a levesek gazdaságosak:raguleves hús és zöldség nélkül,brokkolileves kenyérkocka nélkül. A főételek elfogadhatóak.

2017. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 7.
Egy hetet töltöttünk a Boni Hotelben. Nagyon jól éreztük magunkat. Az ellátással meg voltunk elégedve. A medence csodás volt a parton mindig volt szabad napágy. Ár érték arányban teljesen elfogadható. Köszönjük Boni.

2017. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. július 28.
Jó volt! Bővebben? Nagyon jó volt! Kellemes környezet, készséges személyzet, jó ételek, tisztaság. Az unokáknak is tettszett. Még elefántot is láttunk! (az ott lévő cirkusz egy készülőben lévő parkolóban sétáltatta)
Képeket is csináltam, de az ittlevők pontosan mutatják a lényeget. Ha lehetőségünk lesz, még látjuk egymást! Mi, és a Hotel! U. i.

2017. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. július 14.
Nagyon jól éreztük magunkat ebbe a kis hotelben ezen a pár napon. A szoba otthonos,tiszta volt , a fekhely kényelmes. A wellness is tiszta volt. A reggelivel és a vacsorával is megvoltunk elégedve. A hotel elhelyezkedése nagyon jó, csendes környék tökéletes a pihenésre a nagy sétákra. A üzemeltető hölgy és a személyzet is nagyon kedves segítőkész.

2017. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. június 22.
Felnőtt lányommal töltöttük el pár napot. Nagyon jól éreztük magunkat. A szoba kényelmes, tiszta volt. A terasz nyugodt lazítást biztosított. Az étkezéssel, a személyzet segítőkészségével tökéletesen elégedettek vagyunk.

2017. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. április 18.
Nagyon tetszett a Hotel elhelyezkedése. Családias, gyönyörű környezetben található a Zalakarosi ÖKO Tó és Part közelében, ami felülmúlhatatlan élmény volt számunkra. A szép idő lehetőségét kihasználva még a környék Csiga túra útvonalait is megtaláltuk és csodálatosnak tartottuk. A Kis-Balatont is érdemes megnézni és a Kányavári hidat, ami a szigetre visz és Matula Bácsi Tüskevár regényében találhatjuk magunkat.

2017. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. április 18.
Az apartman tágas, elhelyezkedése kiváló,a reggeli bőséges, a vacsora választék változatos. A személyzet nagy része kedves,segítőkész. Ami javítandó lenne: törölköző tartó javítása a fürdőben,zuhanyfej cseréje, wc papír tartó felszerelése,sötétítő függöny,ami valóban sötétít, mert este belátnak a szobába,reggel meg a nap első sugarai ébred az ember.

2017. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. április 4.
Január végén töltöttünk egy hosszú hétvégét a Boni Családi Wellness Hotelben. Kelleme kis családi szálloda, félpanziós ellátással, egy kicsi de megfelelő wellness részleggel (finn szauna, viszonylag nagy jakuzzi. A szoba tágas, kényelmes, egyedül a függönyök hagynak kívánnivalót maguk után: éjjel bent felkapcsolt kislámpánál is átlátszik.

Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 6.725,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és napozóterasz használattal, gyermekek részére játszótérrel és játszóházzal, sportolási lehetőségekkel, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.03.13-ig
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 9.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szobai bekészítéssel, masszázzsal, wellness-részleg használattal, 1 alkalommal privát wellness használattal, 1 alkalommal reggelivel az ágyban, kedvezményekkel, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.04.30-ig
Hunguest Hotel Freya
Zalakaros
4 nap/3 éjszaka 10.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, fürdőköpeny- és széfhasználattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.03.31-ig
Venus Hotel
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 11.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázs kuponnal, wellness teával. fürdőköpeny és szauna-lepedő használattal, sportos programokkal, játszószobával, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.23-ig
Hotel Vital
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 12.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázskuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.06.15-ig
Hotel Karos Spa
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 18.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, zenés esttel, gyermekprogramokkal
Érvényes: 2020.02.02-ig
Belenus Thermalhotel Superior
Zalakaros
4 nap/3 éjszaka 9.375 - 12.125,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, kedvezményes masszázzsal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.17-ig
MenDan Magic Spa & Wellness Hotel
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 18.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, wellness tanácsadással és Szauna Cocktail Show-val, fürdőköpeny bekészítéssel, gyermekprogramokkal, élőzenével, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.03.01. - 2020.05.29.
Aquatherm Hotel
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 6.500,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, wellness-részleg használattal, kedvezményekkel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.02.19. - 2020.06.30.
Hotel Napfény
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 9.500 - 13.250,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, korlátlan wellness használattal, fitneszterem használattal, internettel
Art Hotel
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 12.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, játszószobával, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.06.12-ig
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 7.990,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, kedvezményekkel, játszószoba használattal, internet elérhetőséggel
2020.03.13. - 2020.05.31.

Szállodák Zalakaroson és környékén
Palace Hotel  Hévíz
Hunguest Hotel Pelion  Tapolca
Hunguest Hotel Freya Zalakaros
A Hunguest Hotel Freya a termálvizéről híres Zalakaroson található, egy gyönyörű park...
Wellness kikapcsolódás teljes ellátással (min. 3 éj)
Pelion extra akció (min. 2 éj)
Kedvezményes nyugdíjas hétköznapok (min. 3 éj)

ZalakarosX