Boni Családi Wellness Hotel Zalakaros ★★★

Boni Családi Wellness Hotel Zalakaros
Boni Családi Wellness Hotel ZalakarosBoni Családi Wellness Hotel Zalakaros
Boni Családi Wellness Hotel ZalakarosBoni Családi Wellness Hotel Zalakaros

A Boni Családi Wellness Hotel legnépszerűbb csomagjai

Boni Családi Wellness Hotel Zalakaros - Tavaszi wellness virágzás (min. 2 éj)
Tavaszi wellness virágzás
2024.05.17-ig
Boni Családi Wellness Hotel Zalakaros - Wellness pihenés Zalakaroson (min. 2 éj)
Wellness pihenés Zalakaroson
Pihentető napok
Hotel FIT Hévíz

Boni Családi Wellness Hotel Zalakaros vélemények

Kiváló 2019. március 17.a párjával járt itt
Nagyon kényelmes volt a szoba és tiszta!A személyzet udvarias segítőkész!Összességében nagyon jól éreztük magunkat!Mindenkinek csak ajánlani tudom!Megéri!
2019. március 14.a párjával járt itt
Az ár-érték arány rendben. A szállás tiszta, rendezett, a személyzet barátságos, segítőkész. A svédasztalos reggeli,változatos, a menü választásos vacsora jó volt. A szobák jól felszereltek, tiszták. Három hiányosságot említenék, amit a szállás biztosan korrigálni fog.
Kiváló 2019. február 22.gyerekekkel járt itt
Könnyen megtalálható a szálláshely. A személyzet nagyon kedves és segítőkész. A hely rendezett és tiszta. Az ételek nagyon finomak. A játszószoba nagyon tetszett a kislányomnak (3 éves), csak a nyitvatartásán lehetne változtatni - én személy szerint egyáltalán nem tartanám zárva, hiszen vannak korán kelő gyerkőcök is.
Kiváló 2019. február 4.a párjával járt itt
Nekem nagyon tetszett a Wellness Hotel. Szép helyen voltunk, és máskor is is szeretnénk eljutni ide, vagy máshova. Nagyon finomak voltak az ételek, és mindennel meg voltunk elégedve. Készségesen rendelkezésünkre álltak a segítségadásnál. Köszönünk mindent.
Kiváló 2019. január 26.a párjával járt itt
Szép környezet, kényelmes szoba, várakozásunknak megfelelő kikapcsolódásban volt részünk.
Egyetlen észrevételünk: a fürdőszobai kilépő nem illett a környezetbe.
Átlagos 2018. december 27.egyedül járt itt
Amivel nem voltam megelégedve, a TELEFON hiánya- Még a recepción sincs. Szivességböl megengedték, hogy telefonáljak. 9-10 órakor zár a recepció is úgy tudom. Ha ezután problámám van hogyan hivok segitséget mobil hiján Borsai Gábor
Boni Családi Wellness Hotel válasza
Arról, hogy a vendég az ideúton elhagyta a telefonján, sajnos mi nem tehetünk, biztosítottunk számára telefont, amivel fel tudta hívni a rokonait, és azt is felajánlottuk, hogy bármikor jelzi, az én (vezető( telefonját használhatja. Igen, egy 19 szobás kis panziónál nincs 0-24 órás recepció, ahogy ezt a hotel leírásában is megtalálhatják.
2018. december 31., Angyalosi-Hermán Eszter (Boni Hotel), Boni Családi Wellness Hotel
Gyenge 2018. december 2.gyerekekkel járt itt
A wellness részlegben nagyon hideg volt, a nyílásszárók mentén ömlött be a hideg (vagy egyenesen nyitva volt a hatalmas üvegajtó). Az egyetlen jacuzzit így nem lehetett nap közben használni, csak vacsora előtt. Azt követően pedig már be is zárták. A pihenő ágyakon való fekvés eszünkbe sem jutott abban a hidegben, pedig ez lett volna az egyik lényege a "családi wellnessnek". A játszószobában radiátor sem volt, 5 perc után már fáztunk.
2018. november 15.a párjával járt itt
A hely megtalálása, hát, hagy maga után kíváni valót. Se egy útbaigazító tábla, sem a szomszéd szálláshelyek nem tudtak segíteni, merre található. A földszinti szobába nagyon zavaróan világít be az udvari medence miatt található lámpa egész éjjel. Ha a szobába sötétedés után feloltom a lápát, mindenki beláthat.
2018. augusztus 20.gyerekekkel járt itt
Augusztusban jártam ott a férjemmel és a kisfiammal. Könnyen megtalálható a szállás és csendes, nyugodt helyen van. Az egyik emeleti apartmant kaptuk meg. A szoba tágas volt kényelmes. Félpanziós ellátást kértünk. Az ételek nagyon finomak voltak, amit én is hiányoltam a saláta/savanyúság az ételekhez.
2018. július 19.gyerekekkel járt itt
Sajnos rossz időt fogtunk ki, de így kihasználtuk a beltéri medencét. A szauna egy napig működött, nem tudták megcsinálni. Ez hiányzott! A szoba (1. ) tágas és tiszta volt. Ami tényleg zavaró, hogy nincs sötétítő az ablakokon, így estefelé belátni a szobába. Az üzemeltető hölgy, valamint Aida nagyon kedves és segítőkész volt.
Boni Családi Wellness Hotel Zalakaros a térképen
8749 ZalakarosÜdülő sor 1.
• szabadtéri úszómedence • szauna • masszázs • pezsgőfürdő • élménymedence • finnszauna • sóbarlang • napozóterasz
• Ingyenes WI-FI a szobákban
• Szabadtéri parkoló, őrzött: 800 Forint / nap (Foglalás nem szükséges)
Kisállat bevihető
• Kis testű kutya: 3500 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Macska: 3500 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • gyermekmenü • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • paleo étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • cukormentes étkezési lehetőség • étterem • kávézó