Boni Családi Wellness Hotel Zalakaros
8749 Zalakaros, Üdülő sor 1.

Boni Családi Wellness Hotel Zalakaros a térképen

Boni Családi Wellness Hotel Zalakaros értékelése:

13. helyezett a 126 zalakarosi szállás közül
78. helyezett Nyugat Dunántúlon - 1054 szállás közül

Boni Családi Wellness Hotel Zalakaros képei

Boni Családi Wellness Hotel Zalakaros vélemények

2019. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 16. - 1 látogató hasznosnak vélte
A szállásról szóló leírás és a fotók alapján színvonalasabb helyre számítottunk! Akkor is, ha nem 5 csillagos szállodába mentünk! ! Az étel nem volt rossz, a mennyisége nekem elég volt, a párom már kevésnek érezte (pedig magas, vékony alkatú férfi)! A szobák elég szerény berendezésűek, a szobai hűtő nem működött.

2018. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. december 2. - 1 látogató hasznosnak vélte
A wellness részlegben nagyon hideg volt, a nyílásszárók mentén ömlött be a hideg (vagy egyenesen nyitva volt a hatalmas üvegajtó). Az egyetlen jacuzzit így nem lehetett nap közben használni, csak vacsora előtt. Azt követően pedig már be is zárták. A pihenő ágyakon való fekvés eszünkbe sem jutott abban a hidegben, pedig ez lett volna az egyik lényege a "családi wellnessnek".

Mobilról küldte. | 2018. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. június 10. - 2 látogató hasznosnak vélte
Kuponos oldalon vásároltunk egy 2 éjszakás csomagot. A csomag tartalmazott egy óra privát jacuzzi használatot és egy alkalom ágyba reggelit. Megérkezésünkkor láttuk, hogy a weboldalon lévő hotel képek jócskán túlzóak, a valóság sokkal rosszabb. A szoba tiszta volt és viszonylag tágas, a fürdőszoba közepes minőségű.
2016. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. június 10. - 1 látogató hasznosnak vélte
Szüleimnek ajándékoztam egy zalakarosi üdülést. Tavaly a Hotel Napfényben szálltak meg, ami nagyon tetszett nekik, idén pedig a Boni Hotelben foglaltunk, ami sajnos nagy csalódás volt. A szobák koszosak voltak, az étel pedig ehetetlen: egyszer romlott krumplit szolgáltak fel nekik.

2016. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. május 18. - 1 látogató hasznosnak vélte
2016. Pünkösd hétvégéjét töltöttük itt párommal. Sajnos nekünk nagy csalódás volt! Wellness hotel lévén elvárható, hogy a wellness rész legalább este 10-ig nyitva tartson (8-kor bezár). Sokan még vacsora után igényt tartanának egy kis ellazulásra. A szauna kicsi és nincs felfűtve, csak ha előre jelezzük szaunázási szándékunkat.

2019. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 23.
A szálloda elhelyezkedése nagyon jó, kb. 5 perc a Gyógyfürdő, közel a Zalakarosi Termáltó és Ökpart is. Kis családi szálloda révén nagy elvárásaim nem voltak, azt hozták. A wellness részleg inkább "mutatóban" van, egy pici medence és egy szauna, de mivel tényleg pár perc a Zalakarosi fürdő, ez pont elég.

2019. szeptemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. október 2.
Kedves személyzet mindenben készségesen segítettek. Az ételek megfelelőek de választék szűkös bár éhen nem maradt senki. Hibának találom hogy a reggeli a leterített biliárd asztalra volt terítve és a nap folyamán a poharakat is ott tárolják, így a játék nem elérhető! Bár mondták készségesen hogy ha kell reggeli után leszedik és akár 11-töl du 14-ig is szabad lehet.

Mobilról küldte. | 2019. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 19.
Mi csak ide járunk! Családias légkör , barátságos fogadtatás és kiszolgálás! És nem utolsó sorban állat barát hely!
Imádjuk

2019. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 7. - 1 látogató hasznosnak vélte
A szolgáltatások általában rendben voltak, kivétel a nem működő hűtő, amit hiába kértük, nem javítottak meg, a szaunát pedig nem tudták a megfelelő hőfokra beállítani. A személyzet az alapvető feladatait ellátta, de mosolytalan, kelletlen módon. A közösségi terek kulturáltak, tiszták voltak, a törölközők mennyisége és tisztasága, az ágyneműk tisztasága rendben volt, de az ágytámlát nekünk kellett lemosni.

2019. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 11.
Kellemes hely, gyerekes családoknak leginkább. A személyzet kedves, segítőkész. A szoba tiszta, rendezett. Az étkezéssel meg voltunk elégedve. Hátrány (természetesen a mi szubjektív véleményünk/tapasztalásunk alapján), hogy a földszinti szobákban nincs se légkondi, se ventilátor, így nagyon melegek. A hűtő nagyon kicsi, alig hűt.

Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 6.725,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, sportolási lehetőségekkel, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.20-ig
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 9.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szobai bekészítéssel, masszázzsal, wellness-részleg használattal, 1 alkalommal privát wellness használattal, 1 alkalommal reggelivel az ágyban, kedvezményekkel, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.04.30-ig
Hunguest Hotel Freya
Zalakaros
4 nap/3 éjszaka 10.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, fürdőköpeny- és széfhasználattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.03.31-ig
Venus Hotel
Zalakaros
4 nap/3 éjszaka 29.967,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, ünnepi gálavacsorával, wellness-részleg és fitneszterem használattal, játszószoba használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.30. - 2020.01.02.
Hotel Vital
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 12.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázskuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.03.31-ig
Hotel Karos Spa
Napi árak, félpanzióval, WIFI-vel
Érvényes: 2020.11.16-ig
Belenus Thermalhotel Superior
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 14.000 - 18.500,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, játszótérrel, teniszpályával, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.05.01-ig
MenDan Magic Spa & Wellness Hotel
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 17.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, Cocktail Show-val, élőzenével és változatos műsorokkal, gyermekprogramokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.01.01. - 2020.03.01.
Aquatherm Hotel
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 13.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, kedvezményes fürdőbelépővel, masszázskuponnal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.23. - 2019.12.27.
Hotel Napfény
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 9.500 - 18.650,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, korlátlan wellness használattal, fitneszterem használattal, internettel
Art Hotel
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 12.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, játszószobával, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.04.30-ig
Napi árak, félpanzióval, WIFI-vel
Érvényes: 2020.05.31-ig

Szállodák Zalakaroson és környékén
Hotel Napfény Zalakaros
A Hotel Napfény a Zalakarosi Gyógy- és Élményfürdő újonnan nyitott bejáratától 150 méterre...
Karácsony
Napi árak
Napi ár félpanzióval (min. 2 éj)

ZalakarosX