Boni Családi Wellness Hotel Zalakaros
8749 Zalakaros, Üdülő sor 1.

Boni Családi Wellness Hotel Zalakaros a térképen

Boni Családi Wellness Hotel Zalakaros értékelése:

13. helyezett a 126 zalakarosi szállás közül
78. helyezett Nyugat Dunántúlon - 1054 szállás közül

Boni Családi Wellness Hotel Zalakaros képei

Boni Családi Wellness Hotel Zalakaros vélemények

2019. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 23.
A szálloda elhelyezkedése nagyon jó, kb. 5 perc a Gyógyfürdő, közel a Zalakarosi Termáltó és Ökpart is. Kis családi szálloda révén nagy elvárásaim nem voltak, azt hozták. A wellness részleg inkább "mutatóban" van, egy pici medence és egy szauna, de mivel tényleg pár perc a Zalakarosi fürdő, ez pont elég.

2019. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. július 17.
A hely az üdülő jó lenne ha: A szobában nem siron túli világitás lenne.kb 15-s égőkkel.A terasz felőli ajtó kilincs kiesett.A törülközők szegényesek,kevesek.A reggeli minden nap szinte ugyanaz,a harmadik nap után már unalmas.A vacsora is hagy maga után kifogást.
A személyzet udvarias.Általában a szálláshelyen az igénytelenség látszik.

2018. decemberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2018. december 27.
Amivel nem voltam megelégedve, a TELEFON hiánya- Még a recepción sincs. Szivességböl megengedték, hogy telefonáljak. 9-10 órakor zár a recepció is úgy tudom. Ha ezután problámám van hogyan hivok segitséget mobil hiján Borsai Gábor
Válasz az értékelésre - 2018. december 31.
Arról, hogy a vendég az ideúton elhagyta a telefonján, sajnos mi nem tehetünk, biztosítottunk számára telefont, amivel fel tudta hívni a rokonait, és azt is felajánlottuk, hogy bármikor jelzi, az én (vezető( telefonját használhatja. Igen, egy 19 szobás kis panziónál nincs 0-24 órás recepció, ahogy ezt a hotel leírásában is megtalálhatják.
Angyalosi-Hermán Eszter (Boni Hotel) (Boni Családi Wellness Hotel)

2018. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. június 28.
A 200 km távolságra lakó unokáink az iskolai szünidő kezdetétől nálunk tartózkodtak, mivel szüleik -akik pedagógusok- még nagyon elfoglaltak voltak. Egy hetes itthoni kikapcsolódás után -hogy a nagymami is kicsit pihenhessen- együtt utaztunk a zalakarosi "Boni"-ba, ahol pár napot töltöttünk.

2017. decemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. január 3.
Szilveszterezni utaztunk ide barátokkal. A pihenés garantált volt a csendes helyen elhelyezkedő hotelben. A személyzet nagyon kedves, segítőkész volt, a helyi wellnesben jókat fürödtünk és szaunáztunk. A szilveszteri vacsora finom volt, a műsor könnyed szórakozást biztosított, viszont a DJ nem volt a helyzet magaslatán.

2017. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 27. - 1 látogató hasznosnak vélte
Avval kezdeném nem néztem utána a szálloda értékeléseinek az utazás ellőtt sajnos. A reggelli egysíkú olcsó felvágottak ihatattlan "kannás almalé és narancs". Rátotta,virsli,főtt tojás stb mutatóban sem. A vacsorákból a levesek gazdaságosak:raguleves hús és zöldség nélkül,brokkolileves kenyérkocka nélkül. A főételek elfogadhatóak.

2016. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. szeptember 23.
A szobában csak 7 TV csatornát lehetett nézni. ( ebből 2 db német) A szobában nem volt telefon, (recepció hívása)nem volt tájékoztató anyag, a törülközők nagyon kopottak voltak, nem volt fürdőköpeny, a huzatokról hiányoztak a gombok. A szekrényről hiányzott a fogantyú. A fürdőszobában nem volt WC papír tartó. A vízcsap megnyitásakor szinte dübörgő hangot lehetett hallani.
2016. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. június 11. - 1 látogató hasznosnak vélte
Sajnos az étkezéssel voltak problémák. Kicsi adagok,es nem ízletesek. A személyzet kedves,segítőkész. A hotel szép,csendes,finom illat fogadott mindenhol. A szobák szépek,kényelmesek. Az ételek minőségén kellene javítani. Sajnos többször találkoztunk nem alaposan elmosogatott evőeszközzel,pohárral. Ha ennek minősége javulna szívesen visszatérnénk.

2019. szeptemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. október 2.
Kedves személyzet mindenben készségesen segítettek. Az ételek megfelelőek de választék szűkös bár éhen nem maradt senki. Hibának találom hogy a reggeli a leterített biliárd asztalra volt terítve és a nap folyamán a poharakat is ott tárolják, így a játék nem elérhető! Bár mondták készségesen hogy ha kell reggeli után leszedik és akár 11-töl du 14-ig is szabad lehet.

Mobilról küldte. | 2019. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 19.
Mi csak ide járunk! Családias légkör , barátságos fogadtatás és kiszolgálás! És nem utolsó sorban állat barát hely!
Imádjuk

Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 6.725,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, sportolási lehetőségekkel, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.20-ig
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 9.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szobai bekészítéssel, masszázzsal, wellness-részleg használattal, 1 alkalommal privát wellness használattal, 1 alkalommal reggelivel az ágyban, kedvezményekkel, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.04.30-ig
Hunguest Hotel Freya
Zalakaros
4 nap/3 éjszaka 10.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, fürdőköpeny- és széfhasználattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.03.31-ig
Venus Hotel
Zalakaros
4 nap/3 éjszaka 29.967,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, ünnepi gálavacsorával, wellness-részleg és fitneszterem használattal, játszószoba használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.30. - 2020.01.02.
Hotel Vital
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 12.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázskuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.03.31-ig
Hotel Karos Spa
2 nap/1 éjszaka 28.400,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, félpanzióval, WIFI-vel
Érvényes: 2021.01.02-ig
Belenus Thermalhotel Superior
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 14.000 - 19.500,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, játszótérrel, teniszpályával, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.05.01-ig
MenDan Magic Spa & Wellness Hotel
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 17.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, Cocktail Show-val, élőzenével és változatos műsorokkal, gyermekprogramokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.01.01. - 2020.03.01.
Aquatherm Hotel
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 13.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, kedvezményes fürdőbelépővel, masszázskuponnal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.23. - 2019.12.27.
Hotel Napfény
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 9.500 - 18.650,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, korlátlan wellness használattal, fitneszterem használattal, internettel
Art Hotel
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 12.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, játszószobával, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.04.30-ig
Zalakaros
4 nap/3 éjszaka 10.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, kedvezményekkel, játszószoba használattal, internet elérhetőséggel
2020.04.10. - 2020.04.13.

Szállodák Zalakaroson és környékén
Hunguest Hotel Pelion  Tapolca
Napi ár
Napi ár félpanzióval, teljes előrefizetéssel (1 éjtől)
Pelion extra akció (min. 2 éj)

ZalakarosX